Jump to content

מחזור 31: אל קלאסיקו - ריאל מדריד Vs. ברצלונה -

Michael Scofield

Recommended Posts

פלגריני הרג את הקבוצה שלו שלא פתח עם ראול ועם גוטי בהרכב

סך הכל אני נייטרלי, לא אוהד בארסה ולא ריאל, אבל ראיתם מה זה?

גוטי נכנס! תוך דקה כבר 2 מצבים של שער בטוח!!

פשוט לא ייאומן!!! איזה שחקן אדיר הגוטי הזה, אחד השחקנים עם ראיית המשחק הכי משובחת

בעולם יחד עם צ'אבי ופירלו, איזה שחקן יא אללה.

ואיך ראול לא משחק? שחקן שבנוי למשחקים כאלה, השחקן הראשון שצריך להיות בהרכב.

מרסלו וVDV צריכים ללכת הבייתה, אלו לא שחקנים למועדון ברמה של ריאל, פשוט שחקני פח

ראול וגוטי היו צריכים לפתוח על חשבונים, פלגריני היה צריך לפתוח עם 2 חלוצים ( ראול והיגואין ).

ראול שהיה שנה שעברה מצויין ובכלל בכל הקריירה שלו והוא לא פותח? בקושי מקבל השנה דקות..

פשוט בושה.. תאכלס אני מאוד מאוכזב מהמשחק הזה, ציפיתי למשחק הרבה יותר אטראקטיבי ומעניין

מצד 2 הקבוצות, הרבה יותר מלחמה ותאקלים וטירוף.. לא היה שום דבר

בארסה באה לעבוד וגם יכלה לנצח 4-0 עם ההזדמנויות שלהם.

זה בידיוק ההבדל.. שלבארסה מתאים חצי הזדמנות כדי לעשות גול וריאל צריכה 20

פיקה בלם אדיר, הרג את רונאלדו ולא נתן לעבור אותו, פשוט בלם מדהים.

סך הכל אני מאוד מאוכזב מריאל, ציפיתי מהם ליותר ואפילו מבארסה אבל יותר מריאל כי הם שיחקו

על הפנים..

ואיזה מאמן אפס פלגריני, אתה רואה ש1-0 במחצית והקבוצה לא משחקת טוב, ואתה לא עושה חילוף.

למה? כי מה שלא עשתה הקבוצה ב45 דקות היא כן תעשה ברבע שעה של המחצית השנייה?

היה חייב לפתוח עם גוטי וראול בהרכב, מרסלו וVDV לספסל, או לפחות גוטי בהרכב!

ומסי כרגיל.. איזה שחקן אדיר, מתאימה לו חצי הזדמנות כדי להבקיע, לא משחק של ברצלונה

וגם לא של ריאל.. אבל בארסה מנצחת..

ואיפה תגובתך מתן הא? זיינת את האמאמא של השכל לפני המשחק כאילו אתם הולכים לאנוס את בארסה,

אני לא אוהד אף אחד מהקבוצות אבל עדיף לא לדבר לפני שום משחק, לטוב ולרע וזה מיועד לאוהדי שתי הקבוצות

פלגריני צריך ללכת הביתה, הוא לא מתאים כדי לאמן קבוצה גדולה, אילו קבוצות הוא כבר אימן?

איך שמים 300 מיליון יורו בקבוצה? מביאים את כל השחקנים שאפשר והעיקר מביאים שחקנים פחים בהגנה?!?!

כל הזדמנות של בארסה היית כמעט גול, היה לריאל הרבה מזל עם כל המצבים שמסי הגיע, מה זו ההגנה הזו!?

באתם עם בטחון מופרז, ושוב מן הסתם יצאתם עם הראש מושפל.

ריאל לא בליגה של בארסה, ריאל בדרך לעונה נוספת של כישלון טוטאלי, כשהפעם כל העונה הולכת לפח יחד עם עוד 400 מיליון יורו, ונשיא ששרף את עצמו אצל כל אוהד מדריד.

ויסקה בארסה.

עריכה לזה שמעליי:

פשוט לא ייאומן!!! איזה שחקן אדיר הגוטי הזה, אחד השחקנים עם ראיית המשחק הכי משובחת

בעולם יחד עם צ'אבי ופירלו, איזה שחקן יא אללה.

חחחחחחחחחחחחחח איך אתה מעיז תגיד לי? אתה מכניס את גוטי באותו משפט עם צ'אבי?

אין שחקן בעולם שיש לו את הראיית משחק+יכולת מסירה פנומנלית כמו שיש לצ'אבי

זהו עבר עוד קלאסיקו, הרביעי ברציפות שבארסה מנצחת. בארסה מנצחת בברנבאו וצפוייה לחגוג שם שוב העונה בגמר ליגת האלופות,

יהיה קשה לריאל לסגור את הפער והנה שוב עוד עונה שלהם הלכה סביר להניח לפח, אז שוב יפטרו את המאמן, יחליפו חצי הרכב וכ"ו...

פלגריני עשה טעות במקום לפתוח עם גוטי הוא המשיך עם האגו הנפוח שלו, בכל מקרה גו'זף עשה לו היום בית ספר לכדורגל.

בארסה על דרך המלך..

גם מכבי וגם בארסה :wub: :wubyellow3:

Madrid Cabrón, Saluda al Campeón

Visca el Barça, Visca Catalunya.

דבר אחרון,

תמונה אחת שווה אלף מילים.

מסי חוגג, רונאלדו לא ממש.

164654.jpg

עריכה לזה שמעליי:

חחחחחחחחחחחחחח איך אתה מעיז תגיד לי? אתה מכניס את גוטי באותו משפט עם צ'אבי?

אין שחקן בעולם שיש לו את הראיית משחק+יכולת מסירה פנומנלית כמו שיש לצ'אבי

גוטי שחקן ענק, ראית תכדור שהוא שם לVDV? וVDV האפס הזה מחמיץ לבד מול קסיאס..

גוטי שחקן ענק, ולא אמרתי שהוא יותר טוב מצ'אבי או משהו.

אמרתי שהוא ופירלו וצ'אבי הם שחקנים שיודעים לתת את המסירות המדהימות הללו

ריאל תצדיעו לאלופים מקאטלוניה , Madrid cabron saluda al campeon , יששששששששששששששששששששששששש

ברצלונה :wubyellow3: :wub: :wub:

מסי :wub: :wub: :wub:

צאבי :wub: :wub: :wub:

רונלדו תמשיךך לדגמן על המסלול ותפסיקקקקקקקק לזיין תשכל

ישששששששששששששששש

אפשר להעביר על פלגריני המון ביקורת, גם במשחק הזה וגם בתחילת העונה, אבל הקטע עם גוטי לא נכון.

גוטי לא יכול לשחק יותר מ-30 דק' טובות בכושר הנוכחי, כשאתה פותח איתו אין לו השפעה כמו אם הוא נכנס דקה 60', כשהוא רענן משאר השחקנים על המגרש ואפשר לנצל אותו טוב יותר.

בזה פלגריני לא טעה.

הוא טעה בזה שהוא מנסה לתקוף מהאגף של פויול ולא של מקסוול, הוא טעה בזה שצ'אבי הלך בכיף במרכז המגרש ומסר כמו שנוח לנו, הוא טעה במחשבה שעל מסי אפשר לשמור אישית, הוא טעה בשיטת משחק מגושמת שמדלגת בין הגנה להתקפה בלי הקישור.

וזו הסיבה המרכזית להפסד של ריאל.

הכדור דילג מחוליית ההגנה/צ'אבי אלונסו, ישר אל כריסטיאנו והיגוואין ליד הרחבה. אף אחד לא היה פעיל בקישור, לא מרסלו, לא דיארה, אף אחד מהחבר'ה האלה לא באמת עושה משחק שיכול להפעיל את היגוואין. כריסטיאנו מקבל כדור - אז כריסטיאנו רץ עד הסוף, לטוב ולרע. את היגוואין צריך להפעיל, וכשאין עושה משחק (ועם כל הכבוד לפציעה של קאקה, אתה מצפה שלריאל מדריד יהיה פיתרון גם במקרה של פציעה של שחקן אחד) - אז אין סיבה לחשוב שהיגוואין יעשה גול מכלום.

וכשגוטי נכנס, פתאום ריאל השתחררה, הרגשת שמישהו מפעיל את ההתקפה. כל מה שהיה חסר לריאל זה עושה משחק שינווט הכל, ופלגריני טעה כשחשב ששחקני התקפה כשרוניים מחפים על העדר קישור יצירתי ועושי משחק.

אפשר להעביר על פלגריני המון ביקורת, גם במשחק הזה וגם בתחילת העונה, אבל הקטע עם גוטי לא נכון.

גוטי לא יכול לשחק יותר מ-30 דק' טובות בכושר הנוכחי, כשאתה פותח איתו אין לו השפעה כמו אם הוא נכנס דקה 60', כשהוא רענן משאר השחקנים על המגרש ואפשר לנצל אותו טוב יותר.

בזה פלגריני לא טעה.

הוא טעה בזה שהוא מנסה לתקוף מהאגף של פויול ולא של מקסוול, הוא טעה בזה שצ'אבי הלך בכיף במרכז המגרש ומסר כמו שנוח לנו, הוא טעה במחשבה שעל מסי אפשר לשמור אישית, הוא טעה בשיטת משחק מגושמת שמדלגת בין הגנה להתקפה בלי הקישור.

וזו הסיבה המרכזית להפסד של ריאל.

הכדור דילג מחוליית ההגנה/צ'אבי אלונסו, ישר אל כריסטיאנו והיגוואין ליד הרחבה. אף אחד לא היה פעיל בקישור, לא מרסלו, לא דיארה, אף אחד מהחבר'ה האלה לא באמת עושה משחק שיכול להפעיל את היגוואין. כריסטיאנו מקבל כדור - אז כריסטיאנו רץ עד הסוף, לטוב ולרע. את היגוואין צריך להפעיל, וכשאין עושה משחק (ועם כל הכבוד לפציעה של קאקה, אתה מצפה שלריאל מדריד יהיה פיתרון גם במקרה של פציעה של שחקן אחד) - אז אין סיבה לחשוב שהיגוואין יעשה גול מכלום.

וכשגוטי נכנס, פתאום ריאל השתחררה, הרגשת שמישהו מפעיל את ההתקפה. כל מה שהיה חסר לריאל זה עושה משחק שינווט הכל, ופלגריני טעה כשחשב ששחקני התקפה כשרוניים מחפים על העדר קישור יצירתי ועושי משחק.

קודם כל, ככה או ככה גוטי היה צריך לפחות לשחק מחצית.

1-0 במחצית, הקבוצה לא משחקת טוב, ואתה צריך מישהו שיפעיל שחקנים אחר, שישנה את המשחק, ב2-0 הוא הכניס אותו וזה היה כבר מאוחר מידי.

גוטי יכל לתת לפחות מחצית אחת טובה והוא הכניס אותו מאוחר מידי ולדעתי כן פלגריני עשה טעות פה.

חוץ מזה מי אמר שגוטי לא יכול לשחק משחק שלם או לפחות איזה 70 דקות ככה? אם הוא באמת לא יכול לסחוב הרבה אז בסדר אין לי מושג לגבי זה..

אבל לדעתי הוא כן היה צריך לפתוח מלכתחילה בהרכב, יסחוב כמה שיסחוב - אבל היה צריך לפתוח.

ומה עם ראול? ראול היה חייב לפתוח, שחקן שיש לו ניסיון כבר במעמדים האלה, חלוץ גדול שיודע לתת גולים, עוד חלוץ ברחבה שינצל מצבים כי היגואין לבד זה לא מספיק.

אבל לא, הוא הכניס אותו מאוחר מידי.. מה העניין? ואם כבר הוא מכניס את גוטי אז למה הוא לא הכניס גם את ראול באותו חילוף? למה הוא חיכה 10 דקות בין החילופים?

זה מה שהיה עושה את ההבדל? ראול השנה בקושי משחק וחבל, כי יש לו הרבה מה לתרום לריאל וחבל שלא נותנים לו לעשות את זה.

ככה או ככה, עם גוטי או בלי גוטי ועם ראול או בלי ראול - ריאל הייתה צריכה לשחק יותר טוב, וגווארדיולה יצא גאון ששם את פויול על רונאלדו ובאמת אתה צודק בקשר למקסוול..

אין לי מושג למה לא תקפו מספיק דרך האגף שלו, לא ראיתי מספיק את ראמוס באגף ימין וגם הקשרים לא מספיק השתתפו במשחק.. בחלק הזה אתה צודק

"ריאל קונים תכוכבים אנחנו מייצרים אותם" איזה משפט לאפורטה אמר בתחילת העונה...

גם מכבי :wubyellow3:

וגם בארסה!

איזה שבתתת!!!

מסי ופדרו - שני שחקני בית

ותראו איזה מאמן גוארדיולה - רואה את השחקנים בנוער שיש להם עתיד ומעלה אותם ובונה עליהם - לדוגמה פדרו של השנה.

איזה מאמן גדול!

ראול סיפור אחר, אין לי מושג באיזה כושר הוא אבל היגוואין הכובש המצטיין של ריאל העונה, וכריסטיאנו לא יפתח על הספסל, אז אפשר להבין את זה שלראול אין מקום בהרכב במצב הזה.

מה שלא ברור זה בנזמה. לא למה הוא לא פתח, אלא למה הביאו אותו בשביל לשמש כחלוץ רביעי ב-35 מיליון יורו.

בחולצה של בארסה יש סמל בזהב.

מישהו יודע מה הוא ?

הוא כזה בין הסמל של נייק לבין הסמל של הקבוצה

אני חושב לטעמי שזה סמל של אליפות העולם לקבוצות.

ראול סיפור אחר, אין לי מושג באיזה כושר הוא אבל היגוואין הכובש המצטיין של ריאל העונה, וכריסטיאנו לא יפתח על הספסל, אז אפשר להבין את זה שלראול אין מקום בהרכב במצב הזה.

מה שלא ברור זה בנזמה. לא למה הוא לא פתח, אלא למה הביאו אותו בשביל לשמש כחלוץ רביעי ב-35 מיליון יורו.

לא התכוונתי שהוא יפתח במקום רונאלדו או היגואין.

התכוונתי במקום VDV ולעבור למערך של 2 חלוצים.. וגוטי למשל במקום מרסלו

אם היית קורא את התגובה פה:

http://forum.12p.co.il/index.php?s=&sh...t&p=1924849

אז היית מבין למה התכוונתי.. בכל מקרה באמת הסיפור עם בנזמה מוזר..

ובכלל לא הבנתי את השחקנים הפחים האלה שהביאו להגנה של ריאל, תקציב כל כך גדול ואלו השחקנים שהביאו?.. הגנה גרועה..

ושמע על בנזמה כנראה בנו וראו שלא הולך אז הוא על הספסל.. היה כישלון להביא אותו לשם מלכתחילה

לילה טוב.

לא היה 6-2, אבל ברצלונה עשתה לריאל מדריד בית ספר לכדורגל.

רוב המשחק נראה היה שאם בארסה ממש תרצה, היא גם תעשה 0-4.

מסי שחקן ענק, צ'אבי מדהים, פדרו הפתיע אותי היום (לא חשבתי שהוא עד כדי כך טוב, שיעשה גול כזה נהדר בכזה משחק חשוב ומכריע), ומעל כולם - פפ גווארדיולה. מה שהוא עשה בתחילת המחצית השניה, שינה את התפקוד של פויול, מקסוול, דני אלבס.

השחקנים של ריאל לא ידעו לאן ללכת ומי נמצא איפה.

אני לא אוהד בארסה, אבל אי אפשר לא לאהוב אותם ולשנוא את ריאל. זה ממש כאילו בארסה הם "הטובים" וריאל "הרעים", בהתייחס למדיניות הברורה השונה של שני המועדונים.

מסי שחקן ענק, צ'אבי מדהים, פדרו הפתיע אותי היום (לא חשבתי שהוא עד כדי כך טוב, שיעשה גול כזה נהדר בכזה משחק חשוב ומכריע), ומעל כולם - פפ גווארדיולה. מה שהוא עשה בתחילת המחצית השניה, שינה את התפקוד של פויול, מקסוול, דני אלבס.

אני לא אוהד בארסה, אבל אי אפשר לא לאהוב אותם ולשנוא את ריאל. זה ממש כאילו בארסה הם "הטובים" וריאל "הרעים", בהתייחס למדיניות הברורה השונה של שני המועדונים.

אתה מבלבל לנו את המוח על המשחק הזניח הזה במקום לעבוד בשקדנות על סיקור הליגה הטובה בעולם

מה קורה איתך?

פלגריני לא מאמן..

את אף אחד הניצחון לא מפתיע.

לא ברור לי מאיפה הביאו את זה שריאל באו פייבוריטים

ריאל היא רונאלדו+היגואין ו9 שחקנים, צדק שוסטר שאמר את זה

מי שיודע איפה היגואין מוזמן לצלצל למחלקת אבדות

רונאלדו פתח מצוין, אבל הפציעה השביתה אותו..

ריאל בלי שליטה בכדור לא יכולה לנצח קבוצה כמו ברסה.

לא משחק גדול של ברסה, אבל מספיק מול ריאל.

מסי הוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא לא צריך יותר מדי בשביל לכבוש גול.....

"ריאל קונים תכוכבים אנחנו מייצרים אותם" איזה משפט לאפורטה אמר בתחילת העונה...

גם מכבי :flowers:

וגם בארסה!

איזה שבתתת!!!

גם מודי בר און הביא משפט יפה אתמול בסוף המשחק:

"ריאל תמשיך לחפש שחקנים בליגה הספרדית והאנגלית, וברצלונה תמשיך לחפש אותם בברצלונה ב'"