Jump to content

מחזור 31: אל קלאסיקו - ריאל מדריד Vs. ברצלונה -

Michael Scofield

Recommended Posts

Guest דורון עידן

היגואין שחקן מעולה אבל לא מתאים לריאל מדריד הלחץ הזה לא בשבילו חד משמעית

הביאו חלוץ ב35 מיליון יורו לא בשביל שיישב על הספסל

מסתבר שנשארתי לראות, מחצית שנייה יותר נורמלית. ריאל האלה קוקסינלים רצח, מזכירים לי קבוצה מהארץ, שכל פעם שהיא פוגשת את היריבה הגדולה שלה היא משתינה במכנסיים....

אגב, אם מישו זכור אני כתבתי פה 2-0 בארסה או 2 מסי או 1 מסי אחד פדרו, אם תשימו לב :)

בכל מקרה, מסי יצא אפס.

2 החטאות שיכלו להביא לו שלושער, הוא פשוט לא מראדונה/פלה/קרוייף - הרמה הגבוה ביותר.

אני לא, אבל אני מאמין שהם יקבלו.

אני גם חותם לך שמסי לא מבקיע שער ביום שבת.

ואני חותם שכן. הרי הבנאדם נמצא בכושר הכי טוב בקריירה ( וואו זה נשמע כאילו הוא בן 27-28 והוא רק בן 22 - אין גבולות לשחקן הזה ) הוא שם בחודש האחרון שני שלישיות אחת מהן בליגת האלופות, ורביעייה גם כן בליגת האלופות. אז מה גורם לך לחשוב שהוא לא יעשה לרעל מדריד את מה שהוא עשה לולנסיה, שטוטגרט, ולארסנל..

39 שערים בכל המסגרות, פשוט אדיר, ויש עוד המשך, בשבת כמובן.

ולבנתיים,

titulometro1.gif

:)

נגיב עוד בהמשך...

מר מתן תגובתך.

שני דברים על המשחק היום.

1. שבנזמה לא יבוא למנצ'סטר.

2. פלגריני מאמן מטומטם. גוטי השחקן הכי טוב בריאל היום,ואם אני אלכס פרגוסון,בכיף אני מחתים אותו עד סוף הקריירה.

יופי של צ'אבי יופי של פדרו אחלה של מסי

צ'אבי ופדרו 2 המצטיינים שלי היום, רצו כמו מטורפים אפילו בדקה 88 ללחוץ על ההגנה של ריאל... בריאל רק גוטי הופיע, בארסה שיתקו אותם לגמרי..

1. הסופר קלסיקו בדיוק כמו הדרבי התל-אביבי, אותה נחיתות של קבוצה אחת ועליונות של קבוצה שניה, לא כוחות.

2. צ'אבי הוא אומן.

:wubyellow3:

נרדמתי לקראת הדקה ה-70', אבל הרעש מהביצים של פלגריני הגיע עד כאן :)

ריאל תפסיד בשבת, אין לי ספק. ברצלונה כבר לא מפחדת מהברנבאו, בשנים האחרונות בארסה תפרה אותם שם 0-3 כשכולם מוחאים כפיים לרונאלדיניו ו-6-2 כשכולם מוחאים כפיים לקבוצה הטובה בהיסטוריה, אז ממה בדיוק יש לפחד? אימפריה שלא עברה שלב נוק אאוט כבר 6 שנים? קבוצה ששורפת כסף חסר תקדים ועפה במאבק על תואר לאלקורקון?

ריאל מאוד רוצה להיות ברצלונה בשנים האחרונות. מאוד.

אבל מחלקת נוער כזו לא הייתה ולא תהיה לריאל, הדבר האחרון שיצא משם היה קאסיאס וזה היה במילניום הקודם.

אז מוציאים כסף, הרבה כסף, בתקווה שזה יספיק. וזה לא מספיק, כי יש כאן שיטה, יש כאן תבנית משחק של 4-3-3 שמשחקים בכל הגילאים, מהילדים ועד הבוגרים, כל שחקן יודע על איזה עמדה הוא יתחרה בבוגרים עוד כשהוא בנוער, יש כאן הרבה אהבה למשחק היפה ולמועדון כשרוב ההרכב מגיע מהבית, יש כאן מנג'ר שהוא גם הסמל הכי גדול ויש את השחקן הטוב בעולם.

אז מה יעצור את זה, מרסלו?

בחייאת רבאק, יש כאן את קבוצת הכדורגל הטובה בהיסטוריה של הכדורגל כבר שנה וחצי, היא יכולה לנצח בכל מגרש וכל קבוצה. בפעם הקודמת שעצבנו אותה, אמרה לה שנושפים לה בעורף, שהקבוצה השניה פייבוריטית כי היא בתקופה מדהימה ומארחת את המשחק, זה נגמר ב-2:6.

אז חאלאס, תהיו בשקט ותקוו לצאת שלמים מהמשחק הזה. הושפלתם בברנבאו יותר מדי בשנים האחרונות, הושפלתם בכל מסגרת אפשרית העונה, כדי שיהיה לכם פה לפתוח.

הציטוט הזה הודבק מ-2 סיבות:

1. שמי שחשב שזה נכתב מתוך שחצנות, יבין שזו אחת ההודעות היותר מאופקות והמנסות להיות אובייקטיביות שכתבתי על ריאל. בארסה פשוט גדולה על מדריד, ולא משנה כמה כסף היא תבזבז בצורה ראוותנית ומטופשת. כשאמרתי בקיץ שאת ההגנה הם לא חיזקו, שאלביול וארבלואה, עם כל הכבוד, זה לא רכש טוב ושמרסלו זה לא שחקן לרמות האלה - חשבו שאני אומר את זה כאוהד ברצלונה. זה נכון, אבל בתור אוהד ברצלונה שבאמת לא פחד מהרכש, אלא ידע שזה לא יעבוד. לא תיארתי לעצמי שזה יכשל בכל המסגרות בצורה כזו נהדרת, זה גם אני לא חלמתי.

2. אין לי משהו טוב יותר לכתוב עכשיו.

תודה פפ, תודה ליאו, תודה לקבוצה הגדולה בהיסטוריה.

לא הבנתי למה כולם מספידים את ריאל.

יש עוד 7 מחזורים(פחות או יותר?), ורק 4 נק' הפרש.

הכל עוד פתוח.

רק 3, אבל זה באמת 4 כי שוויון נקודות יתן את האליפות לבארסה, בלי קשר להפרש השערים.

המאבק לא סגור, אבל אני מבטיח לך שהתחושה של לקחת אליפות, כשהפסדת פעמיים בקלאסיקו, זו אליפות עם כוכבית. אבל לא נגמר, ברור שלא.