Jump to content

מחזור 31: אל קלאסיקו - ריאל מדריד Vs. ברצלונה -

Michael Scofield

Recommended Posts

יש כ"כ הרבה דברים שאפשר להגיד על המשחק הזה ואנשים לוקחים את הנושא לכיוון אחר לגמרי, אז יאאלה דברו נטו על המשחק ולא על ההיסטוריה של המדינות.

נערך על ידי Michael Scofield

אחינו לא באמת אכפת לי מה רשמת חחח אני סתם הגבתי בציניות על התגובה של העכבר הצהוב!

תזרום איתי בגאג.

ערכתי... :wub:

אחי ברצלונה היא בני סכנין עם כסף,היסטוריה,שחקנים טובים ואוהדים! אין להם מדינה

פה הטעות שלך.....ב2004 היו חילופי שלטון בספרד כאשר השמרנים הפסידו לסוציאליסטים.....ראש הממשלה המכהן הוא אוהד בארסה מוצהר.

הוא הבטיח שהוא יעזור לקטולוניה בנושא העצמאות....פעם באמת קטולניה הייתה רק מחוז היום זו אוטונמיה שאוטוטו יכולה להפוך למדינה. כיום קאטלוניה מחזיקה במשרד חינוך ,בריאות,תיירות,חקלאות ועוד כמה משרדים ....זה אומר שהם לא כפופים כמו פעם לממשל במדריד וזה נחשב להישג עצום וזה רק עוד צעד בדרך לעצמאות מלאה.

הרביעיה של מסי זה בדיוק מה שריאל הייתה צריכה כדי להכנס למשחק הזה בדריכות כבר שבוע מראש, לריאל הרביעיה הזאת עשתה רק טוב.

לבוא קטנים לצאת גדולים, וגם אם ייצא תיקו אני לא כל כך אתאכזב, אני באמת מאמין שברסה עוד תאבד נקודות העונה.

וואוו, אני לא מאמין שאמרתי שריאל "יבואו קטנים", כנראה שמסי השפיע גם עליי.

יגמר אפס אפס משעמם עם הזדמנות וחצי לכל קבוצה.

לא נראה לי שיש בן אדם בעולם שמסוגל לשים כסף על זה שלא יהיה גול אחד אפילו במשחק הזה..

לא נראה לי שיש בן אדם בעולם שמסוגל לשים כסף על זה שלא יהיה גול אחד אפילו במשחק הזה..

תרשום תרשום: :wubyellow3:

שתי הקבוצות יחשבו קודם כל על "איך לא סופגים" מאשר על "איך מבקיעים"

תרשום תרשום: :g:

ראית השנה משחקים של בארסה וריאל??

המשפט הזה תופס לכל קבוצת כדורגל בכל העולם, מלבד בארסה וריאל. :wubyellow3:

יגמר אפס אפס משעמם עם הזדמנות וחצי לכל קבוצה.

כנראה שאתה לא מבין כדורגל גבר וחיזקת את זה עם התגובה:

תרשום תרשום: :wubyellow3:

אתה לא מדבר פה על כדורגל אנגלי..

אתה מדבר פה על הסופר קלאסיקו של ספרד- משמע הסופר קלאסיקו ההכי לא טקטי.

יש לך ב-2 הקבוצות את שחקני ההתקפה הכי טובים בעולם - מסי, צ'אבי, איניאסטה, הנרי, אלבס, פדרו, רונאלדו, קאקא(בספק), צ'אבי אלונסו, גוטי, סרחיו ראמוס, בנזמה, ראול, היגוואין ועוד..

אני צופה פה משחק פתוח שיהיו בו לא פחות מ-4 גולים, לכל המהמרים סה"כ שערים 2 בכל הכחח :thumbs:

כנראה שאתה לא מבין כדורגל גבר וחיזקת את זה עם התגובה:

אתה לא מדבר פה על כדורגל אנגלי..

אתה מדבר פה על הסופר קלאסיקו של ספרד- משמע הסופר קלאסיקו ההכי לא טקטי.

יש לך ב-2 הקבוצות את שחקני ההתקפה הכי טובים בעולם - מסי, צ'אבי, איניאסטה, הנרי, אלבס, פדרו, רונאלדו, קאקא(בספק), צ'אבי אלונסו, גוטי, סרחיו ראמוס, בנזמה, ראול, היגוואין ועוד..

אני צופה פה משחק פתוח שיהיו בו לא פחות מ-4 גולים, לכל המהמרים סה"כ שערים 2 בכל הכחח :wubyellow3:

אתה מודע לזה שרק לפני כמה חודשים אותו משחק בדיוק הסתיים עם שער אחד אחרי משחק משעמם במיוחד?

אתה מודע לזה שרק לפני כמה חודשים אותו משחק בדיוק הסתיים עם שער אחד אחרי משחק משעמם במיוחד?

תזכור שמדובר פה במשחק הראשון של העונה.

בשלושת השנים האחרונות, לאחר שהמשחק הראשון נגמר בניצחון מינימלי(2-0(08/09), 1-0(07/08), 2-0(06/07), במשחק השני אנחנו מקבלים משחק מרובה שערים(6-2(08/09), 4-1(07/08), 3-3(06/07).

יומיים לפני המשחק, עדכונים על הפצועים ועוד כמה דברים שנאמרו היום ע"י שחקני הקבוצות:

פיקה: " רונאלדו שחקן מאוד מרהיב אבל ליאו מסי מספר 1 בעולם כרגע. "

גוטי : " העתיד שלי לא ברור אבל זה הקלאסיקו האחרון שלי ללא ספק, יש לי עוד חוזה לעוד שנה אבל אני מקווה שיבינו אותי ואוכל להשתחרר. רונאלדו ומסי באותה רמה, אם לא רונלאדו רמה אחת מעליו ".

כריסטאנו רונאלדו : " ברצלונה קבוצה מושלמת ".

שחקני ריאל, צ'אבי אלונסו וקאקא החמיצו את האימון היום. צ'אבי אלונסו החמיץ את האימון היום בגלל מכה שחטף אתמול באימון בקרסולו, אבל הוא צפוי להיות כשיר לקלאסיקו, לעומת זאת קאקא ממשיך להחמיץ אימונים ולא צפוי להיות כשיר למשחק, רויסטון דרנטה חזר להתאמן היום בריאל.

כמו שידידי המלומד "ברקו" הזכיר:

תזכור שמדובר פה במשחק הראשון של העונה.

בשלושת השנים האחרונות, לאחר שהמשחק הראשון נגמר בניצחון מינימלי(2-0(08/09), 1-0(07/08), 2-0(06/07), במשחק השני אנחנו מקבלים משחק מרובה שערים(6-2(08/09), 4-1(07/08), 3-3(06/07).

אין מה להרחיב, הולך להיות שמח.

דבר איתי בשבת ב1 ככה..

אני די בטוח שהמשחק הזה מרגש אותי יותר מכל משחקיה של מכבי העונה (אולי חוץ מהמשחק הראשון מול חיפה :wub:).

(וזה עוד בלי להיות אוהד של אף אחת מהקבוצות שישחקו מחר)