Jump to content

מחזור 31: אל קלאסיקו - ריאל מדריד Vs. ברצלונה -

Michael Scofield

Recommended Posts

אז הנה שבועות אחרי רדיפה בלתי נגמרת אחת אחרי השנייה, זה מגיע - המפגש הכי יוקרתי בעולם הכדורגל.

dju1lhmmnfjn.jpg

שני מועדונים ענקיים נפגשים לקרב גלאדיאטורים על כל הקופה באיצטדיון הסנטיאגו ברנבאו כששניהם עם מצב נקודות זהה, 77 נקודות.

מצד אחד, ברצלונה, אלופת אירופה והאלופה הספרדית, הקבוצה הטובה בהיסטוריה כך טוענים רבים, קבוצה שבעונת 08/09 עשתה הישג בלתי ייאמן שלא נעשה לעולם לפני זה כשהיא זוכה בשישה תארים אפשריים במשך העונה. בארסה בניגוד ליריבתה מתבססת בעיקר על שחקני בית צעירים שמוליכים אותה לגדולות.

ברצלונה כרגע הוא המועדון אולי הכי אהוד בעולם והיא מגיעה לאל קלאסיקו בתקופה מצויינת - היא נאבקת על האליפות בליגה עם חמישה ניצחונות רצופים בליגה ורק הפסד אחד בליגה כשנוצחה בטיול האחרון שלה למדריד ע"י היריבה מעבר לכביש של ריאל - אתלטיקו מדריד, היא בחצי גמר ליגת האלופות כשהיא בדרך להגנה על התואר שלה אחרי ניצחון על ארסנל, ויש לה נכון לעכשיו לצידה את השחקן הטוב בעולם בתקופה הכי טובה בקריירה שלו - ליאו מסי שבחיקו העונה 42 כיבושים בכל המסגרות ומלך שערי הליגה עד כה עם 26 כיבושים.

מצד שני, ריאל מדריד, המועדון המעוטר בעולם, שמתבסס על שחקני רכש שנרכשים בכל עונה כדי לנסות ולשחזר גם את הישגים של היריבה השנואה - ברצלונה.

ריאל מדריד מגיעה לסופר קלאסיקו אחרי חמישה ניצחונות רצופים בליגה ושבראשה עדיין מהדהד בראש ההפסד בסופר קלאסיקו ה-1 העונה בקאמפ נואו, אך בעיקר מה שהכי מטריד אותה ומביא אותה באובר מוטיבציה למשחק הזה זה ההפסד המביש בסופר קלאסיקו בעונה שעברה בברנבאו שבו ריאל הפסידה 6-2 לברצלונה.

לריאל לא נותר דבר חוץ מאליפות הליגה, הגביע ברח לה אחרי ההפסד המביש לאלקורקון מהליגה ה-3 בספרד, מליגת האלופות היא נפרדה בשמינית הגמר לאחר שהודחה ע"י ליון הצרפתית וזה בעיקר צורב לה כי היא חשבה שתגיע לגמר האלופות שייערך השנה בביתה במדריד ותזכה בגביע.

אליפות זה הדבר האחרון שנותר לה וניצחון על בארסה בברנבאו אולי יקרב אותה עוד צעד לאליפות והיא צריכה את זה כדי להצדיק את המיליונים שהשקיע פלורטינו פרז בקיץ האחרון.

אז על מה שעבר על שתי קבוצות במשך העונה שמענו, נעבור למסדר שחקנים.

פפ גווארדיולה לא שמע בשורות טובות מהרופאים של ברצלונה, המגן השמאלי שלו שבדיוק חזר מפציעה אריק אבידל שנפצע במהלך המשחק נגד ארסנל ייעדר בוודאות מהמשחק מול ריאל ומי שימלא כנראה את מקומו יהיה מאקסוול. בנוסף לאבידל גם זלאטן איברהומביץ' צפוי להיעדר מהמשחק.

בצד השני בריאל בדומה לברצלונה, קאקא ממשיך להחמיץ אימונים ולא צפוי להיות כשיר למשחק כשפפה גם נמצא ברשימת הפצועים לקלאסיקו, לעומת זאת דרנטה חזר להתאמן בריאל.

לסיכום ניתן לומר שברצלונה מגיעה למשחק כשהיא מציגה יכולת משכנעת מאוד בתקופה האחרונה, גם בלה ליגה וגם בליגת האלופות, הם מגיעים אחרי ניצחון ענק על הלונדונים מארסנל כשמוליך אותה להישג הזה הוא השחקן הספקטקולרי - ליונל מסי.

ריאל מדריד צריכה להיות מאוד מודאגת לגביו, הוא הכוכב הגדול ביותר בברצלונה, והם צריכים להיות עירניים מאוד לגביו. מה שמעניק לריאל כמה נקודות זכות זו העובדה שהם מגיעים למשחק רעננים מאוד, כשהם מתכוננים למשחק מיום ראשון האחרון וגם העובדה שזה בביתה באיצטדיון הסנטיאגו ברנבאו עוזר לה.

מאז ההדחה מליגת האלופות ריאל נראית משוחררת יותר, משחקת כדורגל רגוע יותר, בניגוד לברצלונה שהצליחה לשחק בשני המסגרות ולהצליח בשניהם ללא השלכות שישפיעו על הקבוצה עד כה.

בקרב הזה נצפה בקבוצת ההתקפה הטובה ביותר בספרד - ריאל מדריד עם 83 כיבושים, נגד קבוצת ההגנה הטובה ביותר בספרד - ברצלונה עם סה"כ 19 ספיגות.

אז מצפה לנו משחק מרהיב, כשעל המגרש מתרוצצים השחקנים הגדולים בתבל כמו ליאו מסי, כריסטאנו רונאלדו, קאקא, אנדרס אינייסטה, צ'אבי אלונסו, צ'אבי, קארלס פויול, איקר קאסיאס - ללא ספק אנחנו הולכים ליהנות.

הרכבים משוערים:

ריאל מדריד: איקר קסיאס, סרחיו ראמוס, גאראי/מצלדר, ראול אלביול, ארבלואה, צ'אבי אלונסו, לאס דיארה, גוטי/מרסלו, רפאל ואן דאר וארט, כריסטיאנו רונאלדו, פפיטה היגוואין.

ברצלונה: ויקטור ואלדז, דני אלבס, קארלס פויול, פיקה/ גבי מיליטו, מקסוול, יאיא טורה/ סרחיו בוסקטס, צ'אבי, אנדרס אינייסטה, פדרו, ליאו מסי, תיירי הנרי / בוזאן קרקיץ'.

jzjwngi4zuyy.jpg

יום שבת, 10/4/2010, שעה 23:00 שעון ישראל,ספורט 5 וספורט 5 HD, בנוסף ישודר ב5+ לייב במסך רחב, איצטדיון הסנטיאגו ברנבאו במדריד,

שופט המשחק מוחיטו גונסאלס, מסי נגד רונאלדו, סנט איקר נגד ויקטור ואלדס, פפיטה היגוואין נגד תיירי הנרי, פפ גווארדיולה נגד מנואל פלגריני,

בארסה נגד ריאל.

כמו שנאמר תבלו, ושהטוב ביותר ינצח.

( הנושא יתעדכן במהלך הימים )

יחס בווינר : ריאל מדריד - 2.30, תיקו - 3.00, ברצלונה - 2.45.

כריסטאנו רונאלדו - ליאו מסי : רונאלדו: 2.50, X: 2.40. מסי: 2.30.

------

גילוי נאות הכותב הינו אוהד ברצלונה אז....

Madrid Cabrón, Saluda al Campeón

Visca el Barça, Visca Catalunya.

ריאל מדריד - ברצלונה

ליגה ספרדית , מחזור מספר 31

סופר קלאסיקו !

יום שבת 23:00 ערוץ ספורט 5.

El_Clasico_by_Herinjo.jpg

עוד 3 ימים יגיע אחד המפגשים הכי גדולים בכדורגל הספרדי והעולמי.

הסופר קלאסיקו הספרדי.

ריאל מדריד נגד ברצלונה .

לא רק קרב על כבוד מדובר במשחק הזה אלא גם על אליפות ספרד.

קצת על המצב :

ברצלונה:

מצב בליגה: 5 משחקים אחרונים בליגה הספרדית :

ברצלונה 3 - 0 ולנסיה (שלושער של מסי)

סראגוסה 2 - 4 ברצלונה (שלושער של מסי ושער של זלאטן)

ברצלונה 2 - 0 אוסאסונה (שער לזלאטן ולקרקיץ')

מיורקה 0 - 1 ברצלונה (שער לזלאטן)

ברצלונה 4 - 1 בילבאו (צמד לקרקיץ', שער למסי ולג'פרן)

ברצלונה מגיעה למשחק עם 77 נ"ק , 24 ניצחונת 5 תיקו והפסד בודד אחד.

פציעות: אבידל, זלאטן ופיקה בספק למשחק.

ריאל מדריד

מצב בליגה: 5 משחקים אחרונים בליגה הספרדית :

וידאוליד 1 - 4 ריאל מדריד (שלושער להיגוואין ושער לרונאלדו)

ריאל מדריד 3 -1 ספורטינג גיחון (ואן דר וארט, היגוואין ואלונסו)

חטאפה 2 -4 ריאל מדריד (צמד לרונאלדו וצמד להיגוואין)

ריאל מדריד 3 - 2 אתלטיקו מדריד (אלונסו היגוואין וארבלואה)

ראסינג סאנטנדר 0 - 2 ריאל מדריד (רונאלדו והיגוואין)

ריאל מגיעה למשחק עם 77 נ"ק, 25 ניצחונות 2 תיקו ו 3 הפסדים.

פציעות: דרנטה ופפה, בנזמה וקאקה במצב של אי ידיעה אם ישחקו.

ריאל :wubyellow3:

חחחח איזה תמונה בחרתת!!!

אני אסכם בעצמי לקראת המשחק מאוחר יותר, ועכשיו אני אגיד שאני אוהד בארסה מושבע ושאין לי מושג איך לאכול את המשחק הזה.

המשחק נורא קשה להימור, מאמין שהוא יתפתח לפי אנרגיות ומומנטומים כי בסך הכל 2 הקבוצות דומות למדי ברמתן כרגע.

חחחח איזה תמונה בחרתת!!!

אני אסכם בעצמי לקראת המשחק מאוחר יותר, ועכשיו אני אגיד שאני אוהד בארסה מושבע ושאין לי מושג איך לאכול את המשחק הזה.

המשחק נורא קשה להימור, מאמין שהוא יתפתח לפי אנרגיות ומומנטומים כי בסך הכל 2 הקבוצות דומות למדי ברמתן כרגע.

+1 אין יותר מה להגיד,לחץ לחץ לחץ כי ריאל היא לא כמו של שנה שעברה,אבל אני חושב שהיא עדיין לא ברמתה של בארסה,אבל נחייה ונראה...

הסופש הזה יכול להיות אלוהי במידה ומכבי וריאל ינצחו.

ברצלונה נמצאת בכושר אדיר. ריאל בשבועות האחרונים משחקת כדורגל לא רע.

בארסה מגיעה למשחק כפייבוריטית ברורה, אבל זה סופר קלאסיקו ולסופר קלאסיקו חוקים משלו.

למרות שבארסה מגיעה כפייבוריטית, אני לא רואה אותה מצליחה לנצח את ריאל, להפך.

מה שבטוח, המשחק לא יתסיים בתיקו.

מה שנותר כרגע זה לקוות שריאל תנצח את בארסה ותיקח את האליפות ה-32 במספר.

לשתי הקבוצות אין עוד משחקים עד אז, ככה שאפשר להעריך הרכבים בהתאם למצב הפצועים:

אצל ריאל זה יהיה איקר, ראמוס, גאראי/מצלדר, אלביול, ארבלואה, צ'אבי אלונסו, לאס דיארה, גוטי/מרסלו, VDV, כריסטיאנו והיגוואין.

אצל בארסה זה ואלדז, אלבס, פויול, פיקה/מיליטו, מקסוול, יאיא טורה/בוסקטס, צ'אבי, אינייסטה, פדרו, מסי והנרי/זלאטן.

לשתי הקבוצות אין עוד משחקים עד אז, ככה שאפשר להעריך הרכבים בהתאם למצב הפצועים:

אצל ריאל זה יהיה איקר, ראמוס, גאראי/מצלדר, אלביול, ארבלואה, צ'אבי אלונסו, לאס דיארה, גוטי/מרסלו, VDV, כריסטיאנו והיגוואין.

אצל בארסה זה ואלדז, אלבס, פויול, פיקה/מיליטו, מקסוול, יאיא טורה/בוסקטס, צ'אבי, אינייסטה, פדרו, מסי והנרי/זלאטן.

סומך עלייך ככה שנוסיף להודעה הראשית, ברשותך. :wubyellow3:

סומך עלייך ככה שנוסיף להודעה הראשית, ברשותך. :rolleyes:

ברשותך, אה?

אם רק היית מתחשב בי ככה כשבחרת תמונה להודעה הראשית :yellow_cool1:

לקחת תמונה ממשחק ישן, מאז היו כבר 3 קלאסיקו, 3 נצחונות לבארסה ומאזן שערים 2:9.

ברשותך, אה?

אם רק היית מתחשב בי ככה כשבחרת תמונה להודעה הראשית :yellow_cool1:

לקחת תמונה ממשחק ישן, מאז היו כבר 3 קלאסיקו, 3 נצחונות לבארסה ומאזן שערים 2:9.

ככה אני גורם לאנשים לחשוב כמה סופר קלאסיקו היו מאז, ומי ניצח בהם... :yahoo: :rolleyes:

יאללה לזיין את ריאל :)

איך אנשים מסוגלים לזהם את הדיון הזה עם הליגה שלנו... אני מת לניצחון של מכבי, אבל דיון של ליגת העל ודיון על הסופר קלאסיקו זה לא הולך ביחד

הכל שאלה של הגנה במשחק הזה, קבוצה שההגנה שלה תצליח להדוף 3-4 נסיונות לשערים, תבקיע יותר ותנצח.

כי לשני הקבוצות, התקפה וחלוצים, לא חסר.

ואמוס ריאל !

Visca el Barça, Visca Catalunya.

סתם שאלה:

אתה מכיר בכלל את הסיפור מאחורי קטלוניה והגנרל פרנקו שאתה כותב כאלו סיסמאות?

אתה מרגיש שזה נוגע בך?

או שאתה סתם מושפע מהתחת כמו רוב אוהדי בארסה בארץ (ואני מדגיש רוב, אבנר זה לא קשור אליך)

סתם שאלה:

אתה מרגיש שזה נוגע בך?

או שאתה סתם מושפע מהתחת כמו רוב אוהדי בארסה בארץ (ואני מדגיש רוב, אבנר זה לא קשור אליך)

כן יודע,

שמח שנרגעת.

וסתם שאלה משלי: מכל המגילה שכתבתי דווקא על זה בחרת להתייחס?

סתם שאלה:

אתה מרגיש שזה נוגע בך?

זה התחיל ב1909 כאשר הייתה הפגנה של תושבי קטולניה נגד המיסים הגבוההים שהמלך לוקח מהם בהשוואה לכל שאר ספרד.

באותה הפגנה נהרגו 20 מפגינים ....לתקרית קוראים "יום ראשון השחור של קטאלוניה"

היום אפשר למצוא הכל בגוגל!

גם אם בנאדם קרא את זה בגוגל פעם זה לא משנה ת'עובדה שהוא יודע,

זה משנה אם הבנאדם קרא את זה בגוגל או שהוא פתח ספר כדי לדעת על הנושא הזה?