Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

אומר משהו מיקצועי בהקשרו של נמני(העיסוק בדמות מיצה את עצמו לכדי דד אנד מפואר)...

נמני לא מצליח לגבש הרכב שירוץ ברצף. גם בניצחונות וגם בהפסדים.

רוב שחקני הסגל שלו(זאן, טומאסיץ, כחלון, דור,שרן,מאיוקה, אבידור, צמח, שבחון) כבר שיחקו מינימום בשתי עמדות, חלקם גם ביותר(ישראלביץ הוא השיאן- שיחק כקיצוני בשני האגפים, קשר קידמי, קשר אחורי ומגן שמאלי).בעצם חוץ מהשחקנים החד מימדיים(לירן, ראדלס, גפני, ניסו, שפונגין, יבוריאן) כולם עלו על קרוסלת החלפת התפקידים, גם אם מדובר רק בהחלפת אגף(שלשחקנים כמו כחלון שלא מסוגל לעשות טוב את החיתוך לאמצע משמאל-היא משמעותית ביותר).

זה נראה שרירותי ותזזיתי מידי.

ויש את נדנדת ההרכב הלא פוסקת- כחלון פותח תקופה ואז הוא יורד לספסל ולא זוכה אפילו להיכנס כמחליף.

שרן(שבונים עליו לשנים הבאות) פותח רוב הזמן אבל פתאום הוא מורד לספסל כדי שטומסיץ(שלא יהיה כאן בשנה הבאה) יחזיק את האמצע.וזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה העונה.אם בונים על שרן, צריך ללכת איתו גם אחרי משחק לא טוב. צריך סבלנות ורגישות.

אני חושב שיהיה קשה למצוא רצף משחקים בו אותו הרכב רץ ביחד מתוך בחירה(ללא קשר להרחקות ופציעות) וזה מקשה לפתח יציבות או לדעת מה העמדות הבטוחות לעונה הבאה.לי אין מושג אם נמני מעדיף את מאיוקה באגף, מה היעוד של זאן, והיכן ישראלביץ צריך לשחק.זה מרגיש כמו מעבדת ניסויים תמידית ואנחנו כבר בסוף העונה.זה מבורדק ולא מתודי.

יש פה חבורה של ילדים קטנים עם חשיבה של ילדים קטנים והתנהגות של ילדים קטנים. זה למה הפסקתי להכנס לפורום הזה... ולעוד איזה מקום אחד שנמצא ביפו.

אומר משהו מיקצועי בהקשרו של נמני(העיסוק בדמות מיצה את עצמו לכדי דד אנד מפואר)...

סוף סוף...

(מיותר לציין שאני מסכים עם כל מה שנכתב לאחר מכן)

די להתעסק בנמני הפרסונה.

רוצים להעביר ביקורת מקצועית? פנאן.

רוצים בכוח להתעסק ברצח אופי והאדרה אלוהית... בחיאת, אל תגיבו.

נמני לא מצליח לגבש הרכב שירוץ ברצף. גם בניצחונות וגם בהפסדים.

רוב שחקני הסגל שלו(זאן, טומאסיץ, כחלון, דור,שרן,מאיוקה, אבידור, צמח, שבחון) כבר שיחקו מינימום בשתי עמדות, חלקם גם ביותר(ישראלביץ הוא השיאן- שיחק כקיצוני בשני האגפים, קשר קידמי, קשר אחורי ומגן שמאלי).בעצם חוץ מהשחקנים החד מימדיים(לירן, ראדלס, גפני, ניסו, שפונגין, יבוריאן) כולם עלו על קרוסלת החלפת התפקידים, גם אם מדובר רק בהחלפת אגף(שלשחקנים כמו כחלון שלא מסוגל לעשות טוב את החיתוך לאמצע משמאל-היא משמעותית ביותר).

זה נראה שרירותי ותזזיתי מידי.

ויש את נדנדת ההרכב הלא פוסקת- כחלון פותח תקופה ואז הוא יורד לספסל ולא זוכה אפילו להיכנס כמחליף.

שרן(שבונים עליו לשנים הבאות) פותח רוב הזמן אבל פתאום הוא מורד לספסל כדי שטומסיץ(שלא יהיה כאן בשנה הבאה) יחזיק את האמצע.וזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה העונה.אם בונים על שרן, צריך ללכת איתו גם אחרי משחק לא טוב. צריך סבלנות ורגישות.

אני חושב שיהיה קשה למצוא רצף משחקים בו אותו הרכב רץ ביחד מתוך בחירה(ללא קשר להרחקות ופציעות) וזה מקשה לפתח יציבות או לדעת מה העמדות הבטוחות לעונה הבאה.לי אין מושג אם נמני מעדיף את מאיוקה באגף, מה היעוד של זאן, והיכן ישראלביץ צריך לשחק.זה מרגיש כמו מעבדת ניסויים תמידית ואנחנו כבר בסוף העונה.זה מבורדק ולא מתודי.

כל מילה בסלע

יש פה חבורה של ילדים קטנים עם חשיבה של ילדים קטנים והתנהגות של ילדים קטנים. זה למה הפסקתי להכנס לפורום הזה... ולעוד איזה מקום אחד שנמצא ביפו.

בגלל הילדים המפגרים של הפורום הפסקת ללכת לאבו חסן???

חבל, יש לו אחלה מסבחה

בקיצור:

7 משחקים ללא ניצחון זה הישג מביש. להפסיד לאחת הקבוצות החלשות בליגה כמו אחי נצרת, ועוד בבית זה מביש.

אבל כמו שאמרו פה- צריך לתת לאבי את הזמן לבנות את מה שהוא רוצה בקבוצה. וזה אומר לתת לו לסיים את העונה בשקט ולהגיע למטרה שהמועדון הציב לעצמו- הכרטיס לאירופה. ולאחר מכן בקיץ לתת לו את התנאים לבנות את הקבוצה שהוא רוצה לבנות ולהביא את שחקני הרכש שהוא רוצה (שאגב, זאת תהיה הפעם הראשונה שההנהלה והבעלים באמת נותנים לו את כל הכלים להצליח, כי מי שלא זוכר עד אוגוסט היינו בלי בעלים ורק בסוף חלון ההעברות שהיה אפשר להביא רכש, זה היה בתקציב לא גדול שנלחמו על כל דולר, ואז הגיעו קומאץ', גפני ואבידור למיניהם).

תאמינו לי שאבי נמני זה האדם שהכי רוצה לראות את מכבי מניפה צלחת אליפות בסוף העונה ושזה האדם שהכי רוצה לרמוס את הפועל בדרבי. ובקיץ הזה הוא יוכל לגרום לחזון הזה להתממש. השנה, אחרי כמה שנים טובות, לא נלחמנו כנגד הירידה ולא טיילנו באמצע הטבלה עד שהגענו למקום השישי. בעזרת השם גם נגיע לאירופה אחרי כמה שנים טובות שלא הופענו שם. נמני לא עשה בקבוצה התקדמות? אתם לא רואים שינוי? מעונת 03/04 מכבי לא הייתה גורם יציב בצמרת הגבוהה של הליגה. תנו לאבי את השנה הזאת. אחרי זה נשפוט אותו.

משתמש שהיה פעם מאוד מוכר ומוערך בפורום פתח לפני מספר דקות נושא שהוא לדעתי מאוד חשוב, שבהנחה שמה שנאמר בו נכון זו לדעתי ההודעה הכי חשובה לגבי הנושא הנוכחי וגם דברים אחרים, אשמח לדעת למה הוא נמחק, האם מה שנאמר בו לא נכון.

למזלי בשנייה שראיתי שנפתח נושא כזה ידעתי שעליי לקרוא אותו עד הסוף כי עוד שנייה יימחק :yellow_cool1:

בקיצור:

7 משחקים ללא ניצחון זה הישג מביש. להפסיד לאחת הקבוצות החלשות בליגה כמו אחי נצרת, ועוד בבית זה מביש.

אבל כמו שאמרו פה- צריך לתת לאבי את הזמן לבנות את מה שהוא רוצה בקבוצה. וזה אומר לתת לו לסיים את העונה בשקט ולהגיע למטרה שהמועדון הציב לעצמו- הכרטיס לאירופה. ולאחר מכן בקיץ לתת לו את התנאים לבנות את הקבוצה שהוא רוצה לבנות ולהביא את שחקני הרכש שהוא רוצה (שאגב, זאת תהיה הפעם הראשונה שההנהלה והבעלים באמת נותנים לו את כל הכלים להצליח, כי מי שלא זוכר עד אוגוסט היינו בלי בעלים ורק בסוף חלון ההעברות שהיה אפשר להביא רכש, זה היה בתקציב לא גדול שנלחמו על כל דולר, ואז הגיעו קומאץ', גפני ואבידור למיניהם).

תאמינו לי שאבי נמני זה האדם שהכי רוצה לראות את מכבי מניפה צלחת אליפות בסוף העונה ושזה האדם שהכי רוצה לרמוס את הפועל בדרבי. ובקיץ הזה הוא יוכל לגרום לחזון הזה להתממש. השנה, אחרי כמה שנים טובות, לא נלחמנו כנגד הירידה ולא טיילנו באמצע הטבלה עד שהגענו למקום השישי. בעזרת השם גם נגיע לאירופה אחרי כמה שנים טובות שלא הופענו שם. נמני לא עשה בקבוצה התקדמות? אתם לא רואים שינוי? מעונת 03/04 מכבי לא הייתה גורם יציב בצמרת הגבוהה של הליגה. תנו לאבי את השנה הזאת. אחרי זה נשפוט אותו.

מסכים איתך ב-100%. אז נכון שהפער מהמקום ה-1 ומהמקום ה-12 בליגה הוא אותו מספר נקודות. ונכון שהשנה הליגה עם 6 קבוצות ברמת ליגה 2. ונכון שהתקציב של מכבי הוא כמו התקציב של הפועל וקרוב לתקציב של חיפה ורחוק רחוק מהתקציב של בני יהודה ואשדוד- כל זה נכון - אבל עדיין נמני עשה עבודה נהדרת. רואים את השיפור בקבוצה. כמו שמכבייה ציין בצורה מדוייקת - יש דרך בקבוצה ויש עקביות ויש שיפור אצל השחקנים. הנה רק היום באסיפה אבי שבח את השחקנים על ההתקדמות שעשו העונה.

שנה הבאה רק צריך להביא 2-3 או 7-8 שחקני חיזוק ויאללה יש הרכב מצויין לעבודה לאליפות.

ולכל העלובים שיתחילו לומר - מי בחר את השחקנים מי הביא אותם? פתטים. עזרן, גונסטון, חדד , הקרח הצרפתי, עוז יפרח (זוכרים אותו...), סקוט סילי (זוכרים אותו חלק 2?) ועוד ועוד (את כל השחקנים של השנה אתם זוכרים נכון? אלו שמקללים אותם) - את כולם הביא בושינסקי האפס הזה. העלוב הזה.

תנו לאבי תקציב נורמלי של 150 מליון משהו כזה ונתחיל לבנות קבוצה. איך אפשר לשחק כדורגל טוב עם 50 מליון ש"ח. נצרת עם תקציב של 30 מליון בקושי נצחה אותנו.

משתמש שהיה פעם מאוד מוכר ומוערך בפורום פתח לפני מספר דקות נושא שהוא לדעתי מאוד חשוב, שבהנחה שמה שנאמר בו נכון זו לדעתי ההודעה הכי חשובה לגבי הנושא הנוכחי וגם דברים אחרים, אשמח לדעת למה הוא נמחק, האם מה שנאמר בו לא נכון.

למזלי בשנייה שראיתי שנפתח נושא כזה ידעתי שעליי לקרוא אותו עד הסוף כי עוד שנייה יימחק :yellow_cool1:

בושה לשחקן ה12 שהעלימו לו את הנושא

וזה הדבר היחיד שיש לי להגיד בקשר לכל הנושא המחורבן הזה

הכל פה פוליטיקות הכל פה שחיתות הכל פה חרא

פעם כשקיללו מאמן, כמה ששנאתי את זה (אני יצאתי מהאיצטדיון כשצעקו לבן שמעון תתפטר), לפחות זה לא היה כזה מגעיל, כזה פוליטי, כזה מסריח

פשוט מאוד כולם זבל כולל כולם ואין כבר כיף בקבוצה הזאת

הרגתם אותנו, תתפטרו!

פעם כשקיללו מאמן, כמה ששנאתי את זה (אני יצאתי מהאיצטדיון כשצעקו לבן שמעון תתפטר), לפחות זה לא היה כזה מגעיל, כזה פוליטי, כזה מסריח

הרגתם אותנו, תתפטרו!

מסכים איתך גם בנושא זה. בושה לפורום הזה שלא נותן למישהו לתת את תעמולתו כאן (בין אם הוא חבר לשעבר או חבר נוכחי של אולטראס).

הגיע הזמן שהשחקן ה-12 ילמדו מה זה חופש ביטוי !!!!

הנה רק ביום שבת אוהד הביע מחאה לגיטימית בשער 11 ומיד הגיע אליו בחור חביב ממחנה האולטראס ויחדיו פצחו בחיבוק ובשירה.

הגיע הזמן שהשחקן ה-12 ילמד מה זה חופש ביטוי ותרבות דיון - משתמש בשם עכבר צהוב הלך לו לפורום שלהם לכתוב דעתו. כעבור יומיים כבר קיבל מסרים בפייסבוק שרוצים להזמין אותו על חשבונם לנופש. איזו גאווה ישראלית. אנשים נהדרים.

קצת מזכיר את דוח גולסטאון והחמאס..לא ככה?

הרגתם אותנו, תתפטרו!

מה רשמת בנושא?

וגם לי אישית התחילו למחוק הודעות בזמן האחרון,משהו שלא קרה לי כמעט בכל השנים בפורום.

מסכים איתך גם בנושא זה. בושה לפורום הזה שלא נותן למישהו לתת את תעמולתו כאן (בין אם הוא חבר לשעבר או חבר נוכחי של אולטראס).

הגיע הזמן שהשחקן ה-12 ילמדו מה זה חופש ביטוי !!!!

הנה רק ביום שבת אוהד הביע מחאה לגיטימית בשער 11 ומיד הגיע אליו בחור חביב ממחנה האולטראס ויחדיו פצחו בחיבוק ובשירה.

הגיע הזמן שהשחקן ה-12 ילמד מה זה חופש ביטוי ותרבות דיון - משתמש בשם עכבר צהוב הלך לו לפורום שלהם לכתוב דעתו. כעבור יומיים כבר קיבל מסרים בפייסבוק שרוצים להזמין אותו על חשבונם לנופש. איזו גאווה ישראלית. אנשים נהדרים.

קצת מזכיר את דוח גולסטאון והחמאס..לא ככה?

אל תקפוץ על שום סוס.

האתר הזה נתן לך במה,לך ולרעל שיוצא לך מהמקלדת

מוטי זה לא הנושא שלי

אני ירשום פה שזה נושא של אורן לוי שדיבר קצת על העבר וקצת על אינטרסים

ככל הנראה יערכו לי את ההודעה אז אני מקווה שתספיק לראות את זה

ליברפוליסט אתה מבחינתי המייצג של כל הרעל וכל החרא

מבחינתי אתה מוזמן ללכת להזדיין יותר מכולם אתה הראש של הזבל

יש הרבה כיף בקבוצה הזאת.

צריך פשוט מאוד לשים את כל החרא בצד, להפסיק להתעסק בו, ואפשר לראות גם את הצדדים היפים.

הבעיה היא ש-90% מהאנשים פה בכלל לא מנסים.

אני חושב שהקריאות בכלל היו "תשתפר תשתפר" והיו מכוונות לרוני גפני...

תדע לך שאני כבר כמה זמן עוקב אחרי התגובות שלך ואני חושש שיש פה מישהו שטוען לכתר של יורי שוקאנוב

קשה להתנתק מזה עמוס

גם אני אמרתי כבר לפני כמה משחקים ואללק על הזין שלי אולטראס על הזין שלי השחקן על הזין שלי נמני על הזין שלי בושינסקי כולם על הזין שלי אני בא למכבי להנות כמו פעם בימים שלפני האינטרנט. אבל אתה כבר בתוך זה, אתה יודע מה קורה, אתה רואה את זה שבוע אחרי שבוע וזה אוכל אותך. אי אפשר פשוט להגיד אני בחוץ ועל הזין הכל וכאילו כלום לא קרה.

יש הרבה כיף בקבוצה הזאת.

צריך פשוט מאוד לשים את כל החרא בצד, להפסיק להתעסק בו, ואפשר לראות גם את הצדדים היפים.

הבעיה היא ש-90% מהאנשים פה בכלל לא מנסים.

בעבר הלא רחוק תפסתי ממך אדם וגולש ראלי,

גולש מתון שכייף לקורא אותו.

אבל בזמן האחרון זה נראה כאילו את חיי בבועה משלך.ו

אין שום שמחה בקבוצה,שום אהבה ואחווה.

כולם שונאים את כולם,כולם פוגעים בכולם (לא שאני נקי).

אנחנו לא מלאים בחרא,אנחנו חרא בעצמנו

ןאם את בכוח מנסה למצוא צדדים טובים בסיפור הזה,אתה פשוט משלה את עצמך.

חג שמח אחי

תדע לך שאני כבר כמה זמן עוקב אחרי התגובות שלך ואני חושש שיש פה מישהו שטוען לכתר של יורי שוקאנוב

אני חושב שאתה מפרגן לי הרבה יותר מדי...

אני לא מגיע לקרסוליים שלו (:

בעבר הלא רחוק תפסתי ממך אדם וגולש ראלי,

גולש מתון שכייף לקורא אותו.

אבל בזמן האחרון זה נראה כאילו את חיי בבועה משלך.ו

אין שום שמחה בקבוצה,שום אהבה ואחווה.

כולם שונאים את כולם,כולם פוגעים בכולם (לא שאני נקי).

אנחנו לא מלאים בחרא,אנחנו חרא בעצמנו

ןאם את בכוח מנסה למצוא צדדים טובים בסיפור הזה,אתה פשוט משלה את עצמך.

חג שמח אחי

אתה קצת מגזים.

אם לא היה פורום, היית מרגיש הרבה פחות את כל החרא הזה.

כשאתה גולש פה, כותב, קורא, מגיב ורואה את כל התגובות, כל יום כל היום, במשך כל השבוע, אתה מרגיש חרא פי כמה.

ממש עוקב? יאנו סקואט רשמי או סתם דודו דהאן כזה?

מוטי ויובל, זה נטו עניין של החלטה.

מוטי, בועה? הבועה היא הפורום הזה, הארגונים...

ואני אומר לך את זה בתור אחד שעד לא מזמן היה הכי בתוך זה.

יש כיף במכבי.

לי כיף לבוא כל שבוע למשחק.

מנצחים, מפסידים, תיקו, זה כבר משהו שלי אין עליו שליטה.

ולמרות הכל, ובגלל הכל,

לא יכולתי לבקש לי קבוצה יותר טובה לאהוד.

לא יכולתי לבקש לי חברים יותר טובים מאלה שהכרתי שם.

לא יכולתי לבקש לי חוויות, שמחות ועצובות, כמו אלה שחוויתי איתה.

וגם אם ברגעים של עצב וכעס, כשבא לי לקלל כל דבר שקשור אליה, לא יכולתי לבקש משהו שיגרום לי להרגיש חי, כמו שהקבוצה הזאת גורמת לי להרגיש, שבוע אחרי שבוע.

אז תודה לך מכבי, שאת קיימת.

כתבתי את זה אחרי הדרבי.

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא יכול להזדהות עם התחושה?

זה לא כיף?

הבעיה של כולם בערך היא שהם לוקחים את כל החוויה הזאת כמובן מאליו.

ההערכה שלהם לדבר הכל כך בסיסי הזה, של לבוא לראות את מכבי, לא קיימת.

אז אני לא אומר שאין חרא, יש בטונות, אני בוחר לא לשקוע בו.

אתה לא צריך להיות מאורע או מעורב כדי להיות אוהד של הקבוצה.

זה שאתה יודע מה קורה עם בושינסקי ושעיה לא עושה אותך אוהד יותר טוב וזה שאתה משתייך לארגון כזה או אחר לא עושה אותך אוהד יותר טוב.

רוצה שיהיה לך כיף? בוא למגרש לראות את הקבוצה שאתה אוהב, שום דבר מעבר לזה.

תנתק את עצמך מהחרא.

תפסיק להתעסק במה קורה בין הארגונים, תפסיק להתעסק במה קורה בהנהלה, תפסיק להתעסק במה קורה בחדר הלבשה.

זה לא יעשה אותך פחות אוהד.