Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

נ.ב.

יש סיכוי הדי גדול שאני הולך להקים ארגון חדש בקרב חוג האוהדים של מכבי וההכרזה תהיה בקרוב. פרטים בבלוג החדש.

אני כבר אמרתי שיבוא היום ויקום ארגון נגד נמני והחיילים.

הקהל של מכבי בדרך הבטוחה לפילוג אדיר!

האם זה שווה ש 50 אחוז מהקהל רוצים את נמני ו 50 רוצים שהוא יעוף לכל הרחות?

האם זה שווה שבגלל בן אדם אחד יהיה כאוס במועדון הזה?

אני אמרתי ואמשיך להגיד , זה לא משנה אם נמני מאמן טוב או לא , הפילוג , האלימות וכל מה שמסביב זה תוצאה של אפקט נמני.

אני כבר אמרתי שיבוא היום ויקום ארגון נגד נמני והחיילים.

הקהל של מכבי בדרך הבטוחה לפילוג אדיר!

האם זה שווה ש 50 אחוז מהקהל רוצים את נמני ו 50 רוצים שהוא יעוף לכל הרחות?

האם זה שווה שבגלל בן אדם אחד יהיה כאוס במועדון הזה?

אני אמרתי ואמשיך להגיד , זה לא משנה אם נמני מאמן טוב או לא , הפילוג , האלימות וכל מה שמסביב זה תוצאה של אפקט נמני.

זה לא יאומן איך אתם (אתה ו-מ.ל.) מתחרים אחד בשני בטמטום וחוסר הבנה, ועוד איש מהרחוב עלול לטעות לחשוב שאתם הצד האינטליגנטי בוויכוח על נמני...

מאיוקה, שיבחון ובוזגלו הם חלוצים.

דור חזר לספסל עוד לפני שנפצע, וניסו-ליאור-ז'אן זה לא הרבה פחות טוב מאיגור, שבטח שלא היה צריך להביא לו מחליף.

אתה לא ידעת שאילייב ייעדר אז.

וסבבה, בית"ר 8 רמות מעלינו, הם סתם בחרא עונה.

אז למה גם אנחנו בחרא עונה? כי גם הם? מה הקשר?

הם נותנים עונה בינונית במקרה הטוב, ברגע שהם לא מתפקדים אין שום סיבה שנהיה רק 3 נקודות מעליהם מחזור לפני שאנחנו משחקים אצלם.

בוזגלו שחקן כנף !!! הוא אפילו לא פליימיקר !!! איך הגעת לחלוץ?!?!

שבחון חלוץ?!?! שבחון בכלל שחקן?!?!

בית"ר יותר טובה כי היכולת האישית של השחקנים שלהם פי 2 יותר טובה, מכבי לחצו עליהם 75 דקות בטדי וחטפנו סתם גול, כי יצחקי,ברוכיאן,תמוז ובן שושן יותר טובים מכל שחקן ישראלי אצלך בקבוצה בכושר הנוכחי(בוזגלו בכושר זבל ואין שחקן ישראלי יותר טוב מהירושלמים שהזכרתי למעט בוזגלו באופן כללי)

אתה מחזיק יותר מדי מהזבלים שלובשים את המדים של מכבי, חתמת על הבדיחה כשהפכת את שרן ייני לדיפ-ליין פליימיקר ועוד העזת להשוות למודריץ'... פחח :thumbdown:

ושהיינו בפלוס 10 מהמקום הרביעי ומינוס 2 מהמקום השני אז נמני היה צריך להישאר והוא הגדול מכולם והכל טוב ויפה נכון?

חלאס להיות ילדים,אין מה לעשות זה הכדורגל..בנוי הרבה על מומנטום..

מאמן גדול (כזה שצריך להיות במכבי) צריך לדעת לעצור מומנטום שלילי.

שום לא ידע?! שום בבית!

אלישע לוי ידע?! אלישע לוי במקום הראשון!

זה מאמן! מאמן נמדד שלקבוצה לא הולך, ולא בתקופה שהולך לה והיא מנצחת את רעננה וב"ש, אלה בתקופה שהיא מפסידה בדרבי!

יש סיכוי די גדול שאני הולך להקים ארגון חדש בקרב חוג האוהדים של מכבי וההכרזה תהיה בקרוב. פרטים בבלוג החדש.

מצויין, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים.

שבחון חלוץ?!?! שבחון בכלל שחקן?!?!

איך אני אוהב את הזלזול הזה בשבחון.. כפויי טובה

מעניין באיזה מקום בטבלה היינו היום בלי הנקודות שהוא הביא לנו

נכון שהוא לא אבי נימני וגם לא יהיה לעולם אבל חוסר ההערכה שלו, פשוט עצוב

איך אני אוהב את הזלזול הזה בשבחון.. כפויי טובה

מעניין באיזה מקום בטבלה היינו היום בלי הנקודות שהוא הביא לנו

נכון שהוא לא אבי נימני וגם לא יהיה לעולם אבל חוסר ההערכה שלו, פשוט עצוב

חלאס כבר להסתכל רק על הסטט' כמו ילד קטן, שורה תחתונה יוסי שבחון לא מספיק טוב למכבי.

מותק של בחור, ילד טוב ירושלים, לא מספיק טוב למכבי, ואין בזה שום דבר רע.

חלאס כבר להסתכל רק על הסטט' כמו ילד קטן, שורה תחתונה יוסי שבחון לא מספיק טוב למכבי.

מותק של בחור, ילד טוב ירושלים, לא מספיק טוב למכבי, ואין בזה שום דבר רע.

לא טוב מספיק, מסכים איתך בכל מילה

אבל העונה? זה מה יש והוא אחד היחידים שצריך להגיד לו תודה

מאמן גדול (כזה שצריך להיות במכבי) צריך לדעת לעצור מומנטום שלילי.

שום לא ידע?! שום בבית!

אלישע לוי ידע?! אלישע לוי במקום הראשון!

זה מאמן! מאמן נמדד שלקבוצה לא הולך, ולא בתקופה שהולך לה והיא מנצחת את רעננה וב"ש, אלה בתקופה שהיא מפסידה בדרבי!

מה ההגדרה של מומנטום שלילי?3 משחקים בלי ניצחון?5?7?15? או אולי 2 משחקים..

זה לא ששום לא ידע לעצור מומנטום שלילי-זה יותר השחקנים של בייתר עם הרבה אגו וקושי לקבל מאמן קשוח שמה לעשות הוא מעליהם ומה שהוא אומר זה קודש.אבל בביתר יש יותר מדיי שחקנים עם אגו מנופח שמשחקים אותה כאילו הם מעל למאמן ולצוות המקצועי כמו עידן טל ויצחקי בעיקר אז הם עשו סוג של שביתה איטלקית על המגרש ומחוצה לו. אני יודע בדיוק מה זה ששחקנים "מאבדים אמון" כביכול במאמן ועושים הכל כדיי לחתוך אותו(ואצלנו בארץ באמת חותכים מאמן פה על 2 וחצי משחקים לא טובים).

אני לא יודע איפה לימדו אותך אימון אבל מאמן לא נמדד במשחק כזה או אחר אלא לאורך תקופה,זה שאצלנו בארץ רגילים לפטר מאמנים שלא מנצחים 2 משחקים זו בעיה בהבנה של בעלי הקבוצות והתקשורת כמובן.בתקופה שהולך לה והיא מנצחת את רעננה וב"ש זה בלי שום קשר למאמן אתה אומר?יאנו יצא שפשוט הקבוצה שיחקה טוב בלי קשר למאמן אבל כשמפסידים זה אשמת המאמן לא?חח איזה שטויות אתה מדבר פה תאמין לי ההבנה שלך לוקה בחסר וזה כ"כ עצוב שאתה אוהד מכבי וחושב ככה.

הניצחונות בחוואה על רעננה וב"ש ומה שתגיד היו בהצגת כדורגל לא רעה בכלל,כדורגל שאני אישית דיי נהנתי לראות ולא ראיתי את מכבי משחקת ככה מספר שנים.

ואתה יודע מה?אלישע לוי מאמן גדול-לך תהיה אוהד חיפה,בהצלחה

חברה, קחו אויר.

הקבוצה לא משחקת טוב, הרבה פציעות הרסו לנו את העונה..

אין סגל מספיק רחב, לא היה מספיק כסף להביא בקיץ שחקנים וגם בפגרה לא באו שחקנים

מה שיש כרגע זה פשוט בינוניות, ויחד עם הרבה פציעות וחיסרון בעמדת החלוץ זה גם הרבה פחות מזה.

כולם פה רוצים להחליף את נימני אבל שוכחים שכבר הרבה הרבה זמן מכבי לא קבוצה, ולא משחקת כדורגל טוב

ואף מאמן לא הצליח פה כבר שנים, ולא קלינגר לא נקרא הצלחה (מקבוצה אלופה, לקבוצה שמביאה 1500 איש למשחק ליגה, זה כישלון).

האופנה הזאת של להיות נגד מאמנים בכלל ונגד נימני בפרט תופסת חזק, אבל זה בסדר, ככה זה אצלנו במכבי, הכי כיף זה לצעוק.

אבי נימני ישאר מאמן מכבי וטוב שכך, אף מאמן לא יכול לעבוד בסיר לחץ הזה שנקרא מכבי חוץ מנימני

גולדהאר רוצה את נימני במכבי והוא קובע, בינתיים ההכנות לעונה הבאה בעיצומן, ולדעתי האישית הם עובדות בצורה מעולה.

אז אתם יכולים לקורא לאבי להתפטר כמה שאתם רוצים, אני לא חושב שזה ישפיע הרבה..

אני אישית מציע לכם במקום זה לנסות לעודד את השחקנים, הם צריכים את זה יותר.

ולא, אני לא חייל של נימני, את כל האמת אני אפילו לא מכיר אותו, הוא לא היה בבר מצווה או חתונה שלי..

אז אין לכם מה לבלבל את המוח על הנושא הזה.

ליברפוליסט כתב:

לנמני יש חלק לא מבוטל בהפסדים? אנחנו נגיע אלייך. אל תדאג. נגיע אלייך. כמובן אני מתלוצץ. כזה ליץ אני.אין אנו בארגון נוקטים באלימות. הכל משמיים. ואם לא משמים אז מהרגליים. ולכל אלו שמקשקשים כאן בטפשות (וסלחו לי על הבוטות)- הנה הוכחה בבקשה - אמסלם מאמן יום וחצי ותראו מה עשה בביתר!!! הנה אמסלם ללא נסיון ללא הבנה מצעיד את ביתר לגאולה. לכן הטיעון המגוחך שלנמני אין נסיון אינו תקף. בוז לכם. לנמני אין כל חלק בהפסדים.

מי אתה שתקבע לנמני שנת מבחן? נמני שחקן גדול שהצעיד את מכבי במשך 20 שנה לתארים. הוא הסמל של מכבי !!! אתה קולט? הוא הסמל של מכבי!!!! אתה תחליט ששנה הבאה זאת שנת מבחן עבורו? הוא נתן 20 שנה מהחיים שלו בקבוצת הבוגרים ועוד 10 שנים בקבוצות הילדים (לא כולל כמובן שנה וחצי בביתר ועוד חצי שנה באתלטיקו ועוד שבוע ששבת ממשחק בהוראת קרלוס גרסיה או רפאל נאדל ולכן לא שיחק בדרבי- כל זה אם אני לא טועה תתקנו אותי ואם אני טועה סליחה מאבי שלנו).

וכן אני כן פאנט של אבי. מאתמול אני פאנט. אני פאנט ולא מתבייש בזה.

נ.ב.

יש סיכוי די גדול שאני הולך להקים ארגון חדש בקרב חוג האוהדים של מכבי וההכרזה תהיה בקרוב. פרטים בבלוג החדש.

אתה עדיין פה??? :thumbdown:

זה לא יאומן איך אתם (אתה ו-מ.ל.) מתחרים אחד בשני בטמטום וחוסר הבנה, ועוד איש מהרחוב עלול לטעות לחשוב שאתם הצד האינטליגנטי בוויכוח על נמני...

לא כי אתה אינטלגנטי ברמות אחרות.

ביום שמישהו ימות בגלל שאיזה מישהו קילל את נמני , אז תשלח לי בקשה הודעה בפרטי בסדר?.

יום טוב חייל

חברה, קחו אויר.

מה שיש כרגע זה פשוט בינוניות

אין לי בעיה עם הדעה שלך , למרות שאני לא כ"כ מסכים איתה ,

אבל רק המשפט הזה הציק לי בעיניים.

בינוניות מספיקה כדי לתת לנצרת 3 במשחק לא גדול , ברגע שאנחנו לא קרובים אפילו לניצחון

(והאמת שאפילו לשוויון לא היינו קרובים) , אצלנו בבלומפילד נגד קבוצה כזאת , זה הרבה יותר

גרוע מבינוניות , זה כמה רמות מתחת.

אי אפשר לתרץ את זה בפציעה של אילייב ובחזרה לא מוצלחת של בוזגלו וגם לא בסגל בינוני וקצר.

אתם באמת רוצים שאני ארשום פה את ה11 של נצרת ונשווה אותם ל11 שלנו ?

לדעתי , השחקנים פשוט שמים על נמני זין ולא סופרים אותו ,קראתי גם שכתוב משהו כזה

בעיתון הארץ (למרות שאני לא מסתמך על הידיעה הזאת , זה פשוט מה שאני רואה)

אין לי הסבר אחר למה שהלך אתמול במגרש ...

או שנמני מאמן איום ונורא או שהשחקנים עושים לו דווקא.(או שניהם ...)

ליברפוליסט כתב:

לנמני יש חלק לא מבוטל בהפסדים? אנחנו נגיע אלייך. אל תדאג. נגיע אלייך. כמובן אני מתלוצץ. כזה ליץ אני.אין אנו בארגון נוקטים באלימות. הכל משמיים. ואם לא משמים אז מהרגליים. ולכל אלו שמקשקשים כאן בטפשות (וסלחו לי על הבוטות)- הנה הוכחה בבקשה - אמסלם מאמן יום וחצי ותראו מה עשה בביתר!!! הנה אמסלם ללא נסיון ללא הבנה מצעיד את ביתר לגאולה. לכן הטיעון המגוחך שלנמני אין נסיון אינו תקף. בוז לכם. לנמני אין כל חלק בהפסדים.

מי אתה שתקבע לנמני שנת מבחן? נמני שחקן גדול שהצעיד את מכבי במשך 20 שנה לתארים. הוא הסמל של מכבי !!! אתה קולט? הוא הסמל של מכבי!!!! אתה תחליט ששנה הבאה זאת שנת מבחן עבורו? הוא נתן 20 שנה מהחיים שלו בקבוצת הבוגרים ועוד 10 שנים בקבוצות הילדים (לא כולל כמובן שנה וחצי בביתר ועוד חצי שנה באתלטיקו ועוד שבוע ששבת ממשחק בהוראת קרלוס גרסיה או רפאל נאדל ולכן לא שיחק בדרבי- כל זה אם אני לא טועה תתקנו אותי ואם אני טועה סליחה מאבי שלנו).

וכן אני כן פאנט של אבי. מאתמול אני פאנט. אני פאנט ולא מתבייש בזה.

נ.ב.

אתה עדיין פה??? :thumbdown:

אל תאמינו לכתבה הזאת של שמאלנים אשכנזים שונאי מכבי http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1160817.html

ביום שמישהו ימות בגלל שאיזה מישהו קילל את נמני , אז תשלח לי בקשה הודעה בפרטי בסדר?.

יום טוב חייל

אתה פתטי

אם מישהו יחליט לרצוח מישהו בכדורגל ,הוא יירצח בלי קשר לאף שחקן ,תפסיק עם הדמגגיה הזולה הזאת, תשמור אותה לתחקיר הבא של עובדה.

יום טוב חייל

צודק, בדיוק בגלל זה צריך להעיף מאמן מליגת העל...

אולי אתה גם היית בעד להעיף את גיא עזורי מהפועל ב"ש מחשש שהאוהדים יפגעו בו...

ואני יותר אינטליגנטי ממך כנראה, אם אחרי כל כך הרבה הודעות אתה ממשיך עם השטויות האלה גם אחרי שאמור להיות ברור לך שאף אחד לא יקנה את זה, ואם אתה לא הבנת אפילו את הציניות של חברך מ.ל. שכתב כאילו שהוא יפתח ארגון אוהדים בעד נמני ואתה אמרת שהגיע הזמן שיפתח ארגון נגד נמני...

אל תאמינו לכתבה הזאת של שמאלנים אשכנזים שונאי מכבי http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1160817.html

אם כבר הבאת כתבה מהארץ, דווקא את השטות הזאת?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1160823.html

הטור של שלומי ברזל לפחות מעלה שאלה שאולי שווה גם לחשוב עליה קצת...

(לא שזה מעניין יותר מדי)

בני טבק עם מי אתה מתווכח? זה בטח עוד משתמש של החסר חיים הזה מ.ל שפותח יוזרים שייתמכו בו... עוד שפשפן מזדיין.

אסור להתייחס אליו בכלל, מילא היו תגובות הגיוניות...

עכשיו נימני הורס את מכבי, עוד כמה חודשים הוא יהיה אחראי לסיכסוך עם ארה"ב ולמלחמת העולם ה-3...

בני טבק עם מי אתה מתווכח? זה בטח עוד משתמש של החסר חיים הזה מ.ל שפותח יוזרים שייתמכו בו... עוד שפשפן מזדיין.

אסור להתייחס אליו בכלל, מילא היו תגובות הגיוניות...

עכשיו נימני הורס את מכבי, עוד כמה חודשים הוא יהיה אחראי לסיכסוך עם ארה"ב ולמלחמת העולם ה-3...

אתה צודק ב-100%

אבל פשוט משעמום אני החלטתי לענות לו. אפילו שזה מספק לו חומר בעירה.

אם כבר הבאת כתבה מהארץ, דווקא את השטות הזאת?

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1160823.html

הטור של שלומי ברזל לפחות מעלה שאלה שאולי שווה גם לחשוב עליה קצת...

(לא שזה מעניין יותר מדי)

תראה איזה פתטי ועלוב טוקבק שמגיב לכתבה טוקבק מספר 6=

בתור אוהד של קבוצה אחרת, לא מצליח להבין את "צבא נימני"

מה גורם לאוהדי קבוצה להמשיך לאהוד (שלא לומר להעריץ) אדם, שחקן מוכשר ככל שיהיה, ולהעדיף את טובתו על פני טובת המועדון? הרי הבנאדם הזה זורה הרס ומחריב את הקבוצה כבר זמן רב, עוד בטרם פשט את מדי המשחק אפילו (שתי העונות האחרונות שלו היו חרבון).

מה גורם לאנשים לקלס אדם וללכת בעקבותיו באש ובמים, במחיר של הרס קבוצתם האהובה?

לעולם לא אצליח להבין. אני, מטומטם שכמותי, אמשיך לאהוב ולהעריץ את הקבוצה באש ובמים, ללא קשר לאנשים שבעונה מסוימת עונדים את הסמל. אני מעריך ואוהב שחקנים רבים שהצליחו לכבוש את ליבי, אך לעולם לא אעדיף את טובתם על פני טובת המועדון והקבוצה.

סוף ציטוט

איזה עלוב המגיב הזה בטח אוהד הגועל שמנסה לסכסך ביננו