Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

מתן, תהיה אמיתי רגע... אם זה היה מאמן אחר גם היית מגן עליו ככה? אתה לא מסכים שאם זה היה מאמן אחר אז כל אלו שעודדו אותו היום היו מקללים אותו ודורשים ממנו להתפטר?

ובקשר לרב"ש... נמני קיבל כמעט את כל העונה שעברה ואת כל העונה הזאת. רב"ש קיבל פחות מ-10 משחקים. אז ההשוואה הזאת לא במקום

אני לא צעקתי לו להתפטר היום (וגם לא לאף מאמן בעבר), אבל לדעתי צריך מאמן אחר בעונה הבאה

אין לי כח לקרוא הכל, ולא יודע מה לגבי מתן,

אבל כן, אם זה היה מאמן אחר אולי לא הייתי מגן עליו(אני גם לא מגן על נמני), אבל הייתי אומר שכל מי שדורש התפטרות הוא אידיוט.

אני לא נכנס אפילו להיסטוריה של נמני, פה כבר יש מספיק שיחות על זה... מי איתו ומי בעדו..

אבל מתי לעזאזל תבינו כבר שצריך להפסיק עם הקטע הזה של להחליף מאמן.

בוא נביא את מוריניו, אין ספק שהוא היה עושה נפלאות עם חבורת הכוכבים שיש לנו.

נכון, נמני לא המאמן הכי טוב שיש, אבל הוא הכי טוב שיש לנו כרגע, ובעיקר, הוא המאמן שלנו כרגע..

כשתהיה קבוצה עם שחקנים טובים, ליותר משנה, כשכולם יתרגלו אחד לשני, ואז המאמן(שבמקרה הזה הוא נמני) לא יצליח,

אז תוכלו לדבר על פיטורים..(וגם, אני עדיין לא בעד)..

אכל בחיאת ראבק, עוד לא ראיתם שזה לא מה שעוזר?

אני קורא את התגובות והאמת שלא הבחנתי בביקורות מקצועיות נקודתיות כנגד נמני כמאמן. ( סליחה מראש אם ישנן שגיאות כתיב).

אני יושב בשער 13 למטה והיום אני אישית לנמני להתפטר (ודרך אגב אין זה נותן לאף אחד כאן זכות לקרוא לי בן זונה או כל קללה אחרת) ולא רק בגלל הביזיון ב6 המשחקים האחרונים.

לא אכפת לי מה אמרו בתוכניות טלויזיה כאלו או אחרות שלא שוות אפילו שאזכיר את השם שלהן. אני לא מאמן ולא שחקן כדורגל אבל יש לי ביקורת לא מעטה על הדרך של אבי נמני כמאמן עד עכשיו. ככל אוהד גם אם אינני איש מקצוע זכותי להביע עמדה וזכותכם לא לקבל אותה.

צעקתי לנמני להתפטר מכמה סיבות ולמשל :

1. יובל שפונגין הזין הזה חתם בקבוצה אחרת לפני הרבה יותר מחודש והברווז הזה עדיין משחק בהרכב ועל הזין שלו מה שהולך בקבוצה. הוא בקושי רץ. הייתי מצפה שנמני יעלה אפילו שחקן אפס מהנוער ולא לתת לשפונגין לשחק.

2. יובל גפני שאותו כל הקהל ללא יוצא מן הכלל מקלל. יובל לפני חודשיים היה צריך לרדת לספסל האפס הזה ושוב גם כאן אהיה מוכן לקבל גם שחקן אפס מהנוער בהרכב, למרות שאני בטוח שיש שחקנים לא רעים בכלל. אבי נמני עם כל הידע העצום שלו בכדורגל לא רואה שגפני מוכר משחקים ?????????????? לפחות אני מקוה שהוא מוכר כי אחרת גפני באמת שחקן אפס.

3. לירן שטראובר וזילות הקפטן- לירן שטראובר יוצא כמעט כל ערב למסיבות ועל הזין שלו כל הקהל של מכבי וגם מכבי עצמה. הוא משחק בשביל עצמו. איזה דוגמא נותן הקפטן לשחקנים צעירים כשרואים אותו חוגג במועדון אחרי הפסד מביש של מכבי. שטראובר אתה על הזין שלי.

4. איך נמני מאפשר ששחקן כמו שטראובר יחזיק בסרט הקפטן ובכלל בשנים האחרונות כל זין מקבל את סרט הקפטן, אפילו טומאסיץ'. לפני כמה שנים טובות שחקנים היו רוצחים בשביל להתקרב לסרט הקפטן.

5. כחלון - אחד השחקנים הטובים של מכבי ותמיד הוא מוחלף ראשון, תמיד!

6. צעירים - אבי נמני טוען שהוא מקדם צעירים, חוץ מציון צמח לא היו שמות חדשים מהנוער עם כל הכבוד. ואם כבר מדברים על ציון צמח הוא צריך לדעתי לראות הרבה יותר דקות משחק ובטח לא כמו בחודשים האחרונים.

7. הקבוצה משחקת רע כבר לא מעט משחקים, אני לא אומר שאין דרך, אני אומר ששחקנים לא מכבדים את אבי. בוזגלו מסרב לעלות לשחק, יבוריאן יורד היום בחילוף לספסל מבלי ללחוץ יד לשחקן שנכנס. שחקנים לא מכבדים אותו ואין לי מושג איך זה קרה כי אבי הוא אחד שלא נותן למישהו לעלות עליו בד"כ.

8. יבוריאן לא זז על המגרש ואבי רואה את זה לא מעט, כמו כן יוסי שבחון בקושי מחבר 2 פסים, שלא לדבר על בוזגלו. אבי אמור להתעורר מזמן ולהעיף אותם מההרכב.

9. הגנה - איפה ההגנה של מכבי??????? מי צריך לפתור את זה אם לא המאמן?

10. יחס לשחקנים - הם אף פעם לא אשמים ואבי נותן להם גב. מה זה?????? אני לא מסכים עם האולטראס בשום דרך ו/או אמרה שלהם אבל כוס אמק השחקנים האלו שפשוט צוחקים עלינו. אבי צריך להתחיל לשבור רגליים בקבוצה והוא לא עושה את זה. הקבוצה מתמוטטת ועד עכשיו לא רואים שנעשה משהו.

כל זה דעתי ואלו רק חלק מהטענות שיש לי לאבי, אבל שוב אתם יכולים להמשיך לקלל ולקרוא לי נבלה, אך כמו שאני לא שורק לכם בוז שאתם מעודדים אותו הייתי מצפה לקצת אחרת כשאני צועק לו להתפטר.

דרך אגב אני צעקתי תתפטר לניר לוין, לקאנן, לקלינגר, לרב"ש ולכל המאמנים שהיו בשנים האחרונות במכבי כי אני לא מאמין במכבי שהם מנסים למכור לי.

מכבי שלי לעולם לא מוותרת, לעולם לא נסוגה ולעולם לא מתרצת. מכבי שלי הכי טובה בעולם וגם אם היא תשחק מול בארסה אני רוצה ניצחון ובשום דרבי אני לא מפסיד, לעולם!!!!!!!!!

כל זה דעתי ואלו רק חלק מהטענות שיש לי לאבי, אבל שוב אתם יכולים להמשיך לקלל ולקרוא לי נבלה, אך כמו שאני לא שורק לכם בוז שאתם מעודדים אותו הייתי מצפה לקצת אחרת כשאני צועק לו להתפטר.

דרך אגב אני צעקתי תתפטר לניר לוין, לקאנן, לקלינגר, לרב"ש ולכל המאמנים שהיו בשנים האחרונות במכבי כי אני לא מאמין במכבי שהם מנסים למכור לי.

מכבי שלי לעולם לא מוותרת, לעולם לא נסוגה ולעולם לא מתרצת. מכבי שלי הכי טובה בעולם וגם אם היא תשחק מול בארסה אני רוצה ניצחון ובשום דרבי אני לא מפסיד, לעולם!!!!!!!!!

מסכים איתך בחלק מהטענות, לא מסכים איתך על קריאות ה"תתפטר"

וד"א... רב"ש לא הפסיד דרבי. הוא פוטר לפני שקיבל הזדמנות

הוא לא צריך להתפטר, הוא פשוט לא צריך להמשיך בשנה הבאה.

הוא קיבל את כל הקרדיט והשקט שבעולם, ונכשל.

שיסיים את העונה, והלאה.

הרי אתה רואה סגל מול סגל,אתה חושב שלמכבי יש סגל שעומד באותן רמות של חיפה והפועל?אני חושב שזה המקום הכי גבוה שמכבי יכלה להגיע-שלישי- ואני מאוד מקווה שתשמור עליו,למרות שאנל'א אהיה כזה מופתע אם לא נצליח בסוף..כולם שוכחים את השנים האחרונות שסגל עם שחקנים בהרבה יותר מוכשרים היה מסיים שישי את הליגה וכבר בינואר הולך לים..הוא הוציא את המקסימום מהסגל הזה שלהזכירך אומנם הוא בנה אותו אבל לא בתנאים האופטימיליים..שכולם כבר בנו סגלים במחנה אימונים בחו"ל למכבי עדיין לא היה ברור אם יש תקציב-אין תקציב-יש בעלים-אין בעלים וכ'ו..ושמכבי סיכמה עם שחקנים הם לא היו מוכנים לחכות וחתמו בקבוצות אחרות-איתי שכטר דדי וכ'ו..שנה הבאה נכון לעכשיו יש תקציב והכל טוב ויפה וזה יהיה המבחן של אבי-לא יצליח להיאבק כמו שצריך על האליפות אז מקומו לא יהיה על הקווים אבל עד שזה יקרה-כל הקרדיט מגיע ויגיע לו.

ובאמת האנשים שקיללו את אבי זה אנשים שאנל'א אסלח להם לעולם ומצידי תהיי מלחמת עולם תחתון בבלומפילד אבל אף אחד לא יקלל את נמני,אתם חבורה של זונות אפסים עם זיכרון כ"כ קצר..מדברים לנמני כאילו היה איזה כלומניק שבא לאמן את מכבי,כאילו שב5-10 שנים האחרונות מכבי הציגה כדורגל שמזכיר את בארסה ונמני בא והרס את כל זה,חבורה של אוהדים הומואים שאין להם מקום ביציעים של מכבי,חבורה של אנשים שלא מתביישים-אין מחילה לאף אחד מהאנשים האלה. גם אם שנה הבאה מכבי לא תצליח ולא תציג כדורגל טוב וכ'ו-עדיין יהיה לי טיפה כבוד ואנל'א אתחיל לצעוק ולקלל את נמני,אין מה לעשות על הרגעי אושר שהוא הביא לי בתור ילד אזכור לו עוד שנים רבות כחסד נעורים.

אבי נמני הוא המלך

in nimni we trust and fuck you all

זאת הפעם השנייה בשנתיים שנמני נקלע למומנטום מביך ולא יודע איך לצאת ממנו. וכן, מכבי רמה מעל 13 קבוצות בליגה הזאת. תטען שהפועל וחיפה יותר מרמה אחת, נגיד, אבל למה אין לנו פער גדול מהמקום הרביעי? הוא נכשל.

זאת הפעם השנייה בשנתיים שנמני נקלע למומנטום מביך ולא יודע איך לצאת ממנו. וכן, מכבי רמה מעל 13 קבוצות בליגה הזאת. תטען שהפועל וחיפה יותר מרמה אחת, נגיד, אבל למה אין לנו פער גדול מהמקום הרביעי? הוא נכשל.

יש לך הסבר לזה שלא התחזקנו בינואר וכל שאר הליגה כן?

אה בגלל שאתה לא בפער מהמקום הרביעי הוא נכשל?חח אתה מצחיק עומר

אז גם אלישע לוי-איך הוא בפער כזה קטן מהפועל?מה זה?מאמן חלש ייאללה קבוצה על הפנים..חלאס לזיין ת'מוח

תסתכל כבר על סגל בלי לזיין ת'מוח יותר מדיי-הסגל שלך לא עולה בכמה רמות על בייתר ירושלים שבמקום הרביעי..ואין מה לעשות מומנטום זה שם המשחק בכדורגל-לטוב ולרע,קבוצה לא יכולה לרוץ כל הזמן ולנצח..וכן גם יש מומנטום שלילי..

ומכבי לא התחזקה בינואר כי הבעלים לא רצה להתחזק בינואר(לדעתי,בצעד שעוד נודה עליו שנים רבות)

אז גם אלישע לוי-איך הוא בפער כזה קטן מהפועל?מה זה?מאמן חלש ייאללה קבוצה על הפנים..חלאס לזיין ת'מוח

תסתכל כבר על סגל בלי לזיין ת'מוח יותר מדיי-הסגל שלך לא עולה בכמה רמות על בייתר ירושלים שבמקום הרביעי..ואין מה לעשות מומנטום זה שם המשחק בכדורגל-לטוב ולרע,קבוצה לא יכולה לרוץ כל הזמן ולנצח..וכן גם יש מומנטום שלילי..

ומכבי לא התחזקה בינואר כי הבעלים לא רצה להתחזק בינואר(לדעתי,בצעד שעוד נודה עליו שנים רבות)

לפני חודשיים היינו 2 נקודות מהמקום השני ו-10 מהמקום הרביעי

היום אנחנו 19 נקודות מהמקום השני ו-3 נקודות מהמקום הרביעי

לקחנו 2 נקודות מתוך 21 אפשריות, זה מזכיר לי את העונה שכמעט ירדנו ליגה (והשנה יש ליגה פח)

ושהיינו בפלוס 10 מהמקום הרביעי ומינוס 2 מהמקום השני אז נמני היה צריך להישאר והוא הגדול מכולם והכל טוב ויפה נכון?

חלאס להיות ילדים,אין מה לעשות זה הכדורגל..בנוי הרבה על מומנטום..אני הייתי שחקן(והיום גם מאמן) ואומנם אצל ילדים זה פחות משפיע וגם הייתי שוער אבל אני יודע מה זה קבוצה שמפסידה מספר משחקים ולא מצליחה לנצח קבוצות חלשות ממנה ומומנטום חיובי וטוב שהיה לפני כמה שבועות הופך ללחץ וכעסים ועצבים וכלום לא הולך וכ'ו..אין מה לעשות,זה הכדורגל..אם כדורגל היה מדע מדוייק-היה כבר איזה פרופסור שמוצא את התרופה לנצח כל משחק:)

תהיו ריאלים ותבינו שבמהלך עונה יש הרבה עליות וירידות ולא צריך להרוג אף אחד אחרי משחק לא טוב ולא צריך לצאת מגדרינו אחרי משחק וחצי טוב..גם הפועל ניצחה קבוצות מאריות אירופה ופיקששה נגד כמה קטנות בארץ וכנ"ל לגביי חיפה שעמדה כשווה מול שווה מול קבוצות בטופ של הטופ ונפלה מול סכנין וגם איזה מכבי ת"א אחת..זה הכדורגל.

מפה ועד לפטר ולקלל את נמני-הדרך עוד ארוכה מאוד..

ושהיינו בפלוס 10 מהמקום הרביעי ומינוס 2 מהמקום השני אז נמני היה צריך להישאר והוא הגדול מכולם והכל טוב ויפה נכון?

כשהיינו במצב הזה אמרתי שנמני לא מאמן גדול, אבל הוא לא מפריע אז אפשר להשאיר אותו בינתיים... ברגע שהקבוצה מתחילה להפסיד בזמן שהוא לא מאמן טוב, אז כן, הוא צריך ללכת הביתה.

כשהיינו במצב הזה אמרתי שנמני לא מאמן גדול, אבל הוא לא מפריע אז אפשר להשאיר אותו בינתיים... ברגע שהקבוצה מתחילה להפסיד בזמן שהוא לא מאמן טוב, אז כן, הוא צריך ללכת הביתה.

אלישע לוי בפער של 8 נקודות מהפועל, לא?

וגם אם הסגל שלך לא עולה על בית"ר (והוא כן), הם עם אחוזי הצלחה מזעזעים העונה, זה שהם בעונה כזאת לא אומר שגם אתה צריך להיות.

לא היינו צריכים להתחזק בינואר.

בחיאת, אחי נצרת ונתניה התחזקו לנקודה שאנחנו לא יכולים לנצח אותן, ועוד בבלומפילד? טוב מאוד שלא נתנו לו להביא את אבוחצירא. זה לא מה שהיה עוזר לנו, נראה לי שהיה קצת יותר חכם לחכות חצי שנה לקולאוטי.

עומר,יבוריאן ואבידור הם לא חלוצים מה עוד שמאיוקה היה באליפות אפריקה 4 משחקים חשובים שלנו.

ברגע שהברומטר של הקבוצה,אלייב,פצוע ולא יכול לשחק וכל משחק התקפה של הקבוצה התמקד בו,משהו פה נפגע.

תוסיף לזה את בוזגלו שלא חזר בכושר טוב שכולם כל כך ציפו שהוא יהיה הקלף החסר.

תוסיף גם את דור ותומסיץ' שנתנו עונה בת זונה עד שהם נפצעו.

תגיע לבד למסקנה שאין לך שחקנים וחיזוק בטוח היית צריך להביא.

לבית"ר יש סגל שעולה על שלנו ואין בכלל ויכוח על זה.

מצחיק שאני מתווכח איתך על זה בכלל.

הבעיה שהם עשו אמבוש על שום ובגלל זה הם לא פגעו.

אבל מבחינת חומר ואיכות השחקנים אתה ממש טועה,בית"ר ברמה של הפועל לדעתי.

מאיוקה, שיבחון ובוזגלו הם חלוצים.

דור חזר לספסל עוד לפני שנפצע, וניסו-ליאור-ז'אן זה לא הרבה פחות טוב מאיגור, שבטח שלא היה צריך להביא לו מחליף.

אתה לא ידעת שאילייב ייעדר אז.

וסבבה, בית"ר 8 רמות מעלינו, הם סתם בחרא עונה.

אז למה גם אנחנו בחרא עונה? כי גם הם? מה הקשר?

הם נותנים עונה בינונית במקרה הטוב, ברגע שהם לא מתפקדים אין שום סיבה שנהיה רק 3 נקודות מעליהם מחזור לפני שאנחנו משחקים אצלם.

מאיוקה, שיבחון ובוזגלו הם חלוצים.

דור חזר לספסל עוד לפני שנפצע, וניסו-ליאור-ז'אן זה לא הרבה פחות טוב מאיגור, שבטח שלא היה צריך להביא לו מחליף.

אתה לא ידעת שאילייב ייעדר אז.

דיברתי נטו על חיזוק לעמדת החלוץ.

אתה יכול לבנות על בוזגלו ושיבחון כחלוצים?

מה נסגר איתך גבר?

הייתי בטוח שיש לך הבנה בכדורגל.

איפה קוסטה לחזק אותי פה....שבחון חלוץ????

הבנתי אותך עומר-אז עכשיו אם פפ גווארדיולה מפסיד את המשחקים הבאים של בארסה(ארסנל בגומלין וסופר קלאסיקו) זה אומר שהוא צריך ללכת הבייתה אם אני מבין נכון מה שאתה אומר?

ולי לא ברור הקרדיט המטורף הזה שאתה נותן לשחקנים-קודם כל אין לך סגל שעולה על בייתר-יצחקי תמוז בן שושן עידן טל עידן ורד הרוש אפילו בנאדו,גרשון ומויאל משתווים אם לא עולים על הסגל שחקנים שיש לך.אחוזים לא אחוזים-הקבוצה מקום שלישי,היא בדרך לאירופה(גם אם המאבק יהיה יותר קשה ממה שחשבנו בגלל התוצאות האחרונות) אז די כבר לדבר כאילו אנחנו מקום 15.

עומר ברצינות, אתה מחזיק מהשחקנים שיש היום למכבי יותר מדי.

סגל מחורבן שמעבר לעובדה שהוא חלש, די ברור שעובר עליו משהו.

השחקנים האלה כבר ניצחו את נתניה ואת אחי-נצרת. הם גם ניצחו את בית"ר. וגם את חיפה.

מאז הדרבי הם מחרבנים במכנסיים כל משחק מחדש (ולפעמים גם פוחדים לעלות לשחק או לבעוט פנדל).

מה שחסר בשביל שהעונה הזאת תהיה כמו כל העונות הוא איזה פסיכולוג/מומחה לווינריות.

והפעם אשכרה עושה רושם שהם צריכים את זה.

שמעו, יש לנו קבוצה חלשה. אבל יש צעירים ויחד עם החיזוקים המתאימים תוך שנתיים-שלוש אני חושב שיהיה לנו אחלה של קבוצה שנתמודד על כל תואר...

לגבי אבי נימני, תמיד חשבתי שהוא לא יודע לאמן אבל יש בו את הווינריות והוא מלמד שחקנים להיות כמוהו. אז צריך לשים לידו מאמן עם ניסיון שיש לו ידע...

שמעו, יש לנו קבוצה חלשה. אבל יש צעירים ויחד עם החיזוקים המתאימים תוך שנתיים-שלוש אני חושב שיהיה לנו אחלה של קבוצה שנתמודד על כל תואר...

ברוך הבא לגלגל.

וסבבה, בית"ר 8 רמות מעלינו, הם סתם בחרא עונה.

אז למה גם אנחנו בחרא עונה? כי גם הם? מה הקשר?

הם נותנים עונה בינונית במקרה הטוב, ברגע שהם לא מתפקדים אין שום סיבה שנהיה רק 3 נקודות מעליהם מחזור לפני שאנחנו משחקים אצלם.

בית"ר היו בעונה לא טובה עד החלק ששום עזב.

ברגע ששום עזב הם עשו סידרה ניצחונות טובה והדביקו את הפער.

אז אני אומר פה בעצם שאם אתה הולך לפי איכות השחקנים,לפי דעתי מכבי צריכה להיות מקום 4 כי בית"ר עם איכות טובה יותר.

ולא,זה לא אומר שאני מוריד מהציפיות.

זה גם לא אומר שההפסד מוצדק או משהו בסגנון.

פשוט תיקחו את הקבוצה הזאת בפרופורציות ותבינו שתהליך של בניה,זה לאו דווקא לשלב צעירים או ללכת עם הרכב לאורך כל העונה.

זה קשור הרבה מאוד לחוזק המנטלי.

לדעת לצאת ממשברים.

לדעת להתעלות במשחקים גדולים.

תפסיקו לראות את התמונה חלקית,יש פה אנשים שהייתי מצפה מהם להסתכל על כל התמונה.

וגם לנימני יש חלק לא מבוטל בהפסדים.

אבל לשפוט אותו לפי הפרק זמן הזה ובעובדות שמי שרוצה להתאמץ להשיג אותם ישיג אותם וידע מה קורה במועדון,הוא עשה עבודה בסדר גמור.

שנה הבאה זה המבחן האמיתי שלו.

ותאמין לי שאני לא מהפאנטים שלו,אני רואה את המציאות ואת טובת מכבי.

ונרצה או לא,להוציא את נימני ממכבי כרגע,יעשה יותר נזק מתועלת.

חבל שאני צריך להסביר לך את זה,הייתי בטוח שאתה מבין.

בית"ר היו בעונה לא טובה עד החלק ששום עזב.

ברגע ששום עזב הם עשו סידרה ניצחונות טובה והדביקו את הפער.

אז אני אומר פה בעצם שאם אתה הולך לפי איכות השחקנים,לפי דעתי מכבי צריכה להיות מקום 4 כי בית"ר עם איכות טובה יותר.

ולא,זה לא אומר שאני מוריד מהציפיות.

זה גם לא אומר שההפסד מוצדק או משהו בסגנון.

פשוט תיקחו את הקבוצה הזאת בפרופורציות ותבינו שתהליך של בניה,זה לאו דווקא לשלב צעירים או ללכת עם הרכב לאורך כל העונה.

זה קשור הרבה מאוד לחוזק המנטלי.

לדעת לצאת ממשברים.

לדעת להתעלות במשחקים גדולים.

תפסיקו לראות את התמונה חלקית,יש פה אנשים שהייתי מצפה מהם להסתכל על כל התמונה.

וגם לנימני יש חלק לא מבוטל בהפסדים.

אבל לשפוט אותו לפי הפרק זמן הזה ובעובדות שמי שרוצה להתאמץ להשיג אותם ישיג אותם וידע מה קורה במועדון,הוא עשה עבודה בסדר גמור.

שנה הבאה זה המבחן האמיתי שלו.

ותאמין לי שאני לא מהפאנטים שלו,אני רואה את המציאות ואת טובת מכבי.

ונרצה או לא,להוציא את נימני ממכבי כרגע,יעשה יותר נזק מתועלת.

חבל שאני צריך להסביר לך את זה,הייתי בטוח שאתה מבין

.

לנמני יש חלק לא מבוטל בהפסדים? אנחנו נגיע אלייך. אל תדאג. נגיע אלייך. כמובן אני מתלוצץ. כזה ליץ אני.אין אנו בארגון נוקטים באלימות. הכל משמיים. ואם לא משמים אז מהרגליים. ולכל אלו שמקשקשים כאן בטפשות (וסלחו לי על הבוטות)- הנה הוכחה בבקשה - אמסלם מאמן יום וחצי ותראו מה עשה בביתר!!! הנה אמסלם ללא נסיון ללא הבנה מצעיד את ביתר לגאולה. לכן הטיעון המגוחך שלנמני אין נסיון אינו תקף. בוז לכם. לנמני אין כל חלק בהפסדים.

מי אתה שתקבע לנמני שנת מבחן? נמני שחקן גדול שהצעיד את מכבי במשך 20 שנה לתארים. הוא הסמל של מכבי !!! אתה קולט? הוא הסמל של מכבי!!!! אתה תחליט ששנה הבאה זאת שנת מבחן עבורו? הוא נתן 20 שנה מהחיים שלו בקבוצת הבוגרים ועוד 10 שנים בקבוצות הילדים (לא כולל כמובן שנה וחצי בביתר ועוד חצי שנה באתלטיקו ועוד שבוע ששבת ממשחק בהוראת קרלוס גרסיה או רפאל נאדל ולכן לא שיחק בדרבי- כל זה אם אני לא טועה תתקנו אותי ואם אני טועה סליחה מאבי שלנו).

וכן אני כן פאנט של אבי. מאתמול אני פאנט. אני פאנט ולא מתבייש בזה.

נ.ב.

יש סיכוי די גדול שאני הולך להקים ארגון חדש בקרב חוג האוהדים של מכבי וההכרזה תהיה בקרוב. פרטים בבלוג החדש.