Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

מה שכן מגעיל אותי היחס אליו. כמו שאני לא סובל את הערצה העיוורת והסגידה לו. כך מגעיל אותי שלאדם נשמה כמו אבי שהוא סמל ענקי שלנו מתנהגים בגועל נפש וכפיות טובה של גורמים בקהל.

מעניין מה יוליד יום.

אנשים מחפשים לתת את הקונטרה הגמורה, אין איזון. אבל ככה זה בני אדם.

הקבוצה חטפה היום את אחת ההשפלות הגדולות שלה ואתם מתעסקים ב"תתפטר".

שטויות, היו ויהיו משחקים הרבה יותר מביישים מזה.

בלי קשר להיום.

ואבי יהיה הסמל שלי תמיד.

אבל אבי במו ידיו לפעמים עושה טעיות שעולות לנו בהפסדים יקרים.

הדרבי לדוגמה ועוד כמה משחקים.

אני רוצה שהוא ישאר אבל הוא חייב להשתדרג בתור מאמן כי כרגע מכבי משלמת עליו שכר לימוד.

סתם שאלה

יש פה כאלה שכותבים כל הזמן

הקהל של מכבי הקהל הכי טוב בארץ הכי נאמן בארץ וכו' וכו'

אתם מאמינים בזה?

הקהל שלנו כל כך עלוב

ושובר שיאים כל משחק מחדש וכל עונה מחדש

אבל תמשיכו למצוץ לעצמכם נראה לאיזה שפל חדש נגיע

נשבר הזין כבר מהכל

בזמן שהקבוצה בתיקו 1 נגד הפועל ב"ש, אוהדי נמני שרים בדקה 88 נמני להיות איתך בכל דקה

במקום לעודד את מכבי לשרוף את הדאש ולשים את השני.

בנושא הזה אני מסכים איתך. היתה תקופה שבה הוא היה מחוץ למכבי והיה צורך להזכיר את זה בכל משחק. מבחינתי ברגע שהוא חזר (עוד כשחקן כמובן) היה צריך להפסיק עם זה, במיוחד במשחקים צמודים שיכול ליפול גול מכריע באמת אין מה להתעסק בזה. שמובילים 0-2 ומעלה אז סבבה כל דבר, למרות ששוב, מאז שהוא חזר אין צורך בזה, זה סתם מעורר אנטי.

ואחרי כל הנושאים האלה, אולי תעצרו ותשאלו את עצמכם אם זה באמת בריא למועדון שדמות כמו אבי תהיה בתפקיד המאמן...

תנסו לחשוב טיפה מעבר, לא בקטע טוב או קטע רע.

כל החרא הזה מסביב שווה את הנוכחות שלו על הקווים?

אני מאוד מקווה שאבי יודע מה הוא עושה.

כי המועדון הזה בדרך הבטוחה למטה.

בלי קשר להיום.

ואבי יהיה הסמל שלי תמיד.

אבל אבי במו ידיו לפעמים עושה טעיות שעולות לנו בהפסדים יקרים.

הדרבי לדוגמה ועוד כמה משחקים.

אני רוצה שהוא ישאר אבל הוא חייב להשתדרג בתור מאמן כי כרגע מכבי משלמת עליו שכר לימוד.

אין כזה דבר להשתדרג בלי לשלם עליו שכר לימוד. זו בדיוק הבעיה.

אבי צריך להשתפר כמאמן אבל בינתיים אנחנו נפגעים מזה. בגלל זה לדעתי הוא צריך להיות עוזר מאמן כמה שנים קודם

אנשים בעלי זיכרון של יומיים שרק לפני חודש אבי נימני הוא היה מלך גם שלכם הגיע הזמן שתסתכלו במראה ותבינו שאתם הסרטן של מכבי רק בגללכם מכבי לא מצליחה כל השנים האחורונות

יש לכם זיכרון של יומיים .

אנשים לא מבינים שאין בן אדם יותר מתאים מאבי נימני במכבי הוא מאנשים היחידים שיכולים להצליח בקבוצה

גם שהקבוצה משחקת כמו זונות אני גאה וכיף לי לבוא למשחקים של קבוצה שהמאמן שלה הוא הבן אדם שעליו גדלתי ובשבילי הוא הכי מכבי בעולם .

ואחרי כל הנושאים האלה, אולי תעצרו ותשאלו את עצמכם אם זה באמת בריא למועדון שדמות כמו אבי תהיה בתפקיד המאמן...

תנסו לחשוב טיפה מעבר, לא בקטע טוב או קטע רע.

כל החרא הזה מסביב שווה את הנוכחות שלו על הקווים?

ברור שלא. ובגלל זה כמעט כל אוהד שאני מכיר היה נגד זה בין אם הוא אוהב אותו יותר או מתנגד לו. אבל גם אם זה לא בריא, הבעיה שאין לנו שליטה על זה, ברגע שהוא הימר הוא ידע שימים כאלו יגיעו. אם הוא ממשיך ככה הוא יגמור כמו אוחנה בבית"ר, וזה עצוב מכל צד.

אנשים בעלי זיכרון של יומיים שרק לפני חודש אבי נימני הוא היה מלך גם שלכם הגיע הזמן שתסתכלו במראה ותבינו שאתם הסרטן של מכבי רק בגללכם מכבי לא מצליחה כל השנים האחורונות

אנשים לא מבינים שאין בן אדם יותר מתאים מאבי נימני במכבי הוא מאנשים היחידים שיכולים להצליח בקבוצה

גם שהקבוצה משחקת כמו זונות אני גאה וכיף לי לבוא למשחקים של קבוצה שהמאמן שלה הוא הבן אדם שעליו גדלתי ובשבילי הוא הכי מכבי בעולם .

גם אם הקבוצה תכשל בעונה הבאה יהיה לך כיף לבוא למשחקים כי אבי נמני הוא המאמן?

ולא נמאס כבר מהטיעון שכשניצחנו אמרו שהוא המלך? לידיעתך, אלו שאמרו שנמני מלך כשניצחנו הם אלו שמגנים עליו היום, ואלו שהיום טוענים שהוא צריך ללכת העבירו עליו ביקורת גם תוך כדי רצף הניצחונות

דניאל, אתה בא בשביל מכבי או בשביל נימני? אני נהנה לבוא למשחק בידיעה שהקבוצה שלי משחקת כמו קבוצה (גם אם לפעמים לא מנצחים) - מכבי לא נראית כמו קבוצה רוב העונה.

אם הוא ממשיך ככה הוא יגמור כמו אוחנה בבית"ר, וזה עצוב מכל צד.

אם זה יגיע למצב הזה הוא יוכל להאשים רק את עצמו.

הוא היה צריך להגיד שהוא עוד לא מוכן להיות מאמן, ולבקש להיות מקסימום עוזר, או תפקיד אחר בצוות.

ברגע שהוא קפץ מעל הפופיק, כל כשלון יהיה באחריותו הלבעדית בלבד.

לצערי, ברוב המקרים האלו הסיפור נגמר בכשלון ולא עם סוף מהאגדות.

אז יאללה בוא נפטר את נמני ונשים את אלירז שדה מאמן, איזה כיף זה כשיש לך מישהו אהוב בתור מאמן?

אז מה אם אנחנו נראים כמו חבורה של מנקי רחוב עם תלבושת אחידה? העיקר שכיף לראות את המאמן

מה זה ניצחון בדרבי לעומת העובדה שמישהו אהוב מאמן אותנו?

אנשים כמוך הרסו את מכבי

דניאל, אתה בא בשביל מכבי או בשביל נימני? אני נהנה לבוא למשחק בידיעה שהקבוצה שלי משחקת כמו קבוצה (גם אם לפעמים לא מנצחים) - מכבי לא נראית כמו קבוצה רוב העונה.

אני בא בשביל מכבי , מעבר לזה שאני רוצה שהקבוצה שלי תצליח ותשחק יפה אני רוצה לבוא למשחקים של הקבוצה שאני מזוהה איתה ושנימני המאמן אני כן מזוהה עם הקבוצה .

מכבי לא נראת כמו קבוצה אבל בכנות מתי נראינו כמו קבוצה? שנים אף מאמן לא מצליח במכבי צריך אופי של רוצח כדי להצליח במועדון כזה אתם יכולים להגיד עד מחר "אם שחקנים לא יכולים לעמוד בלחץ של קהל או מאמן אז הם לא מתאימים לאמן/לשחק" אז מה אתה רוצה להגיד לי שכל השחקנים ששיחקו אצלנו בשנים האחרונות לא מתאימים לאמן /לשחק נו באמת ..

מעבר לזה שהשחקנים לא משחקים טוב המאמן לא מאמן טוב , הקהל הוא הבעיה הכי גדולה של מכבי אי אפשר להצליח אצלנו וזה עובדה !

כל שחקן שלא מוסר פס ישר מורידים לו את הביטחון בשניה כל הפסד תיקו ישר הורגים את הקבוצה וזה מוריד את הביטחון מי שלא תיהיה וזה עובדתי .

אני בטוח שאם אחרי הדרבי הקהל היה בא ולמרות ההשפלה ולמרות הכל בא ומועדד את הקבוצה ולא מראה להם טיטולים כל זה לא היה מתגלגל עד המצב שבו אנחנו היום .

אני יודע שזה נמצא ברוב הקהלים בארץ אבל אצלנו זה בצורה מוגזמת אנשים עוד חיים בסרט שאנחנו אימפריה תבינו שהמצב השתנה

MoRyO אנשים כמוני הרסו את מכבי .. בסדר

איפה היית ששיחקנו טוב העונה שניצחנו את בית"ר ואת חיפה בבלומפילד אני בטוח שאז אמרת שנימני מאמן טוב ושמכבי משחקת יפה ..

אז פתאום ממש בין לילה הקבוצה הפכה להיות סרמוטוטים שלא יודעים לשחק כדורגל מעניין כי זה כל שנה ככה , משחק שתיים משחקים לא טובים ישר הורגים את הקבוצה

אני אוהב את הגישה שלך... מישהו מוכן לבדוק אם שייע גלזר פנוי? כי אבא שלי גדל עליו ורוצה לבוא למשחקים כשהוא מאמן?

להזכירך - קניית טיטולים לא נעשתה מהכסף שהותרם לארגון של השחקן ה-12. את הכתובת למחאה המטופשת הזאת אני מאמין שאתה יודע לאן להפנות.

אני גם אשמח אם על הקוים יעמוד סמל של מכבי...יותר מאשמח. אין כמו חיבור למועדון בעזרת סמלים מהעבר - אבל לא כשזה בא על חשבון תוצאות. נימני לא הביא תוצאות והוא קיבל מספיק זמן לדעתי. למעלה מעונה בתור מאמן ושנתיים אם תוסיף את היותו מנג'ר לפני, זה חבל ארוך מאוד בכל קנה מידה (ובמכבי זה כמעט בלתי נתפס). נימני צריך לקחת צעד אחורה ולהישאר במועדון בתור עוזר מאמן או גורם ניהולי כלשהו - ככה גם האהבה אליו תישאר ולא תיפגע וגם הוא יוכל להשתפשף. זאת גם הסיבה שמלכתחילה לא רציתי שהוא ייאמן את הקבוצה כל כך מהר אחרי הפרישה...היה ברור שאנחנו נגיע בסוף למצב כזה.

להזכירך - קניית טיטולים לא נעשתה מהכסף שהותרם לארגון של השחקן ה-12. את הכתובת למחאה המטופשת הזאת אני מאמין שאתה יודע לאן להפנות.

אני גם אשמח אם על הקוים יעמוד סמל של מכבי...יותר מאשמח. אין כמו חיבור למועדון בעזרת סמלים מהעבר - אבל לא כשזה בא על חשבון תוצאות. נימני לא הביא תוצאות והוא קיבל מספיק זמן לדעתי. למעלה מעונה בתור מאמן ושנתיים אם תוסיף את היותו מנג'ר לפני, זה חבל ארוך מאוד בכל קנה מידה (ובמכבי זה כמעט בלתי נתפס). נימני צריך לקחת צעד אחורה ולהישאר במועדון בתור עוזר מאמן או גורם ניהולי כלשהו - ככה גם האהבה אליו תישאר ולא תיפגע וגם הוא יוכל להשתפשף. זאת גם הסיבה שמלכתחילה לא רציתי שהוא ייאמן את הקבוצה כל כך מהר אחרי הפרישה...היה ברור שאנחנו נגיע בסוף למצב כזה.

אני לא רואה מאמנים חוץ מקשטן ונימני שיכולים להצליח במכבי . וקשה לי להאמין שקשטן יהיה במכבי

איפה היית ששיחקנו טוב העונה שניצחנו את בית"ר ואת חיפה בבלומפילד אני בטוח שאז אמרת שנימני מאמן טוב ושמכבי משחקת יפה ..

אז פתאום ממש בין לילה הקבוצה הפכה להיות סרמוטוטים שלא יודעים לשחק כדורגל מעניין כי זה כל שנה ככה , משחק שתיים משחקים לא טובים ישר הורגים את הקבוצה

אף פעם לא אמרתי שנמני מאמן טוב, אני לא ממתנגדיו הגדולים אבל גם לא מהעיוורים

ומשחק-שניים?

אתה חודשים נראה כמו חרא, איזה משחק-שניים בראש שלך?

כל עוד הקהל ייתן שקט לקבוצה - יש לא מעט מאמנים שיוכלו להצליח. נימני קיבל את כל השקט שבעולם ולא הצליח להוציא מהקבוצה כלום....שום תואר בשתי העונות האחרונות מלבד גביע השוקו. נכון שלא היה לו את תקציב הרכש שהוא כנראה יקבל בעונה הבאה, אבל גם בלעדיו הוא היה צריך להעמיד קבוצה שלא תיראה כמו שהיא נראית.

אף פעם לא אמרתי שנמני מאמן טוב, אני לא ממתנגדיו הגדולים אבל גם לא מהעיוורים

ומשחק-שניים?

אתה חודשים נראה כמו חרא, איזה משחק-שניים בראש שלך?

ממתי כל זה התחיל? מהדרבי עד לפני הדרבי נראינו טוב מהדרבי הקהל הרג את הקבוצה הוריד לה את הביטחון .

וזה דבר שקורה לא רק השנה זה תמיד ככה במשך שנים הקהל הוא זה שהורס את הקבוצה !

MaTa אחי אתה יודע שהיה שקט הקבוצה הצליחה מתחילת העונה אפילו היו כאלה שידברו על האליפות אם כמה שזה היה נראה מצחיק כשרואים את הסגל שלנו ואת של חיפה/הפועל .

הבעיה שמגיע תמיד ההפסד פה או ההפסד שם שהורס את כל השקט וגומר על המועדון .

ניצחון על מכבי פ"ת אחרי הדרבי ולא היינו בשיחה הזאת היום אבל משם זה התחיל משם הקהל התהפך על הקבוצה

ממתי כל זה התחיל? מהדרבי עד לפני הדרבי נראינו טוב מהדרבי הקהל הרג את הקבוצה הוריד לה את הביטחון .

וזה דבר שקורה לא רק השנה זה תמיד ככה במשך שנים הקהל הוא זה שהורס את הקבוצה !

אתה נותן יותר מדי קרדיט לקהל...במשחקים שאחרי הדרבי (ניקח מאחד אחרי ההפסד בפ"ת) הקהל לא יצר לחץ שלילי על הקבוצה...לא יעזור, האמת התפוצצה בפרצוף לכל מי שחשבשיש כאן חומר למאבק על אליפות.

לא יודע איפה הוא היה, אבל אני יכול להגיד לך איפה אני היית.

פתח הודעות שלי אחרי הנצחונות על חיפה, על ביתר, ובמהלך רצף הנצחונות. תראה שפרגנתי שם על הנצחונות אבל בכל זאת העברתי ביקורת וטענתי שאנחנו לא נראים מספיק טוב ושלמרות הנצחונות אני לא חושב שנמני צריך להשאר.

תבין שרוב מי שמבקר היום את נמני ביקר אותו גם אז. תפסיק עם הטיעון המטומטם הזה כבר. הוא לא נכון, הוא לא רלוונטי.

עכשיו בוא נשים דברים בפרופורציות. רצף של שבעה נצחונות רצוף: 4 מתוכם מול עולות חדשות ואחד מול הפועל פ"ת. נגד הפועל חיפה מגול בדקה ה-85, נגד הפועל פ"ת מגול עצמי (שניהם בבית). מול עכו בשיניים אחרי שהיית פעמיים בפיגור. חוץ מבני יהודה ונתניה, כל הקבוצות ברצף הזה היו פח אשפה.

וזה לא משחק או שניים חלשים, זה 7 משחקים, ועוד אחד בגביע, שאנחנו לא מנצחים. שיחקנו העונה 29 משחקים, ניצחנו 14. בעונה שבה יש כלכך הרבה קבוצות חלשות, לא ניצחנו ביותר מחצי מהמשחקים.

אני לא רואה מאמנים חוץ מקשטן ונימני שיכולים להצליח במכבי . וקשה לי להאמין שקשטן יהיה במכבי

אם יציעו לקשטן להיות מאמן ויתנו לו כלים להעמיד קבוצה לאליפות הוא יגיע בריצה