Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

זה כמו שתביא איש הייטיק לחברה מובילה ותדרוש ממנו לפתח תוכנה עכשיו ומיד, הוא יתחיל לבנות את התוכנה ובסוף השנה יגידו לו תודה ולהתראות, לא הצלחת לעשות כלום, לא רוצים אותך - שבפועל הוא היה באמצע הבנייה.

בגלל זה אני אומר שצריך לתת זמן, מינימום שתי עונות מלאות, עונה אחת של בנייה ועונה אחרכך לעשות חושבים ולראות איפה הטעיות ואיזו עמדה צריך לחזק.

זו העונה הראשונה שאבי במה את הקבוצה לבדו, בלי יותר מידי אנשים סביבו שאמרו לו מה להביא ומה לעשות, ובלי שהוא יעץ לאנשים אחרים.

מה גם שגולדהאר לא רצה לחזק את מכבי בינואר (ובדצק) ונמני די נתקע, ולכן צריך לתת לו גם את העונה הבאה.

איזה בנייה אתה רואה פה?

אני לא רואה יותר מדי שחקנים שהייתי רוצה לרכוש אותם בדיעבד.

כל שחקן שמהללים פה, מחזור אחרי זה קוראים לו ללכת הביתה. (הדוגמה האחרונה היא ליאור ז'אן)

ולגבי ההשוואה להייטק, לא יודע אם זה חדש לך או לא, אבל כן! אפשר להעיף אנשים באמצע העבודה! אפשר לתת למישהו פרויקט, לראות שהוא לא עומד בו ולהגיד לו תודה ולהתראות, וממשיכים מהנקודה שהוא הפסיק רק עם אדם יותר מנוסה.

זה כמו שתביא איש הייטיק לחברה מובילה ותדרוש ממנו לפתח תוכנה עכשיו ומיד, הוא יתחיל לבנות את התוכנה ובסוף השנה יגידו לו תודה ולהתראות, לא הצלחת לעשות כלום, לא רוצים אותך - שבפועל הוא היה באמצע הבנייה.

בגלל זה אני אומר שצריך לתת זמן, מינימום שתי עונות מלאות, עונה אחת של בנייה ועונה אחרכך לעשות חושבים ולראות איפה הטעיות ואיזו עמדה צריך לחזק.

זו העונה הראשונה שאבי במה את הקבוצה לבדו, בלי יותר מידי אנשים סביבו שאמרו לו מה להביא ומה לעשות, ובלי שהוא יעץ לאנשים אחרים.

מה גם שגולדהאר לא רצה לחזק את מכבי בינואר (ובדצק) ונמני די נתקע, ולכן צריך לתת לו גם את העונה הבאה.

מתן מצד אחד אני מסכים איתך, ומאוד מעריך את אבי

אבל הוא לא מראה שום דרך, שום סיבה להאמין ששנה הבאה או עוד שנתיים נראה אחרת

כל הזמן אנשים פה משווים את הסגל שלנו להפועל, אז נכון. הסגל שלהם טוב בהרבה, אבל בלי קשר את רואה קבוצה שלמאמן יש השפעה עליה. לא מספיק סגל טוב.

ראית משהו חדש במכבי? שיטה? שחקן כנף שיודע שהוא שחקן כנף? חוץ מאילייב? אתה יודע אולי מה התפקיד של ציון צמח נגיד? כי לי אין מושג. אין אח שחקן בקישור עם תפקיד מוגדר. וזה לא קשור לרמה שלהם

תבין , יש את נמני השחקן (ענק גדול , מדהים , אין מילים!) שתרם למכבי והביא לה אליפות או 2 בחייו.

ויש את הדמות של נמני , את הרוח של מכבי בעידן נמני .

את שלי אמרתי , אם אתה באמת חושב שנמני הוא עוד דמות בכדורגל הישראלי ושהוא לא עשה אף נזק תדמיתי באישיותו למכבי , אם אתה חושב שהפילוגים והמכות בקבל הם ככה ואין להם שום קשר לאיש שעומד על בקווים . אם אתה חושב שיש למכבי עוד 5000 מנויים לפחות שפשוט לא באים לראות את מכבי כי יש דיקטטור ששולט בה מלמעלה , אז זאת זכותך אחי .

\יש את נמני השחקן שהיה הכי גדול בתולדות המועדון , הבעיה היא שזה לא נגמר בנמני הגדול , זה כבר הפך למשהו מאוד מאוד מסריח מבפנים.

תראה את מכבי כדורסל , לא משנה כמה שחקנים גדולים היו שמה , הם לעולם לא יהיו כל כך גדולים כדי להביא לפילוגים בקהל למכות וקדומה .

דמותו , רוחו , אישיותו של נמני , פוגעת במכבי . 

בלי נמני העשור האחרון של מכבי היה יותר עצוב מהשנתיים האחרונות, אבל עזוב את זה.

נמני כשחקן היה גדול השחקנים בעשרים שנה האחרונות. נמני כמאמן זה כבר סיפור אחר. אנחנו לא יכולים לקבוע כלום כרגע, אני מאמין ומקווה מאד שיתנו לו לאמן את העונה הבאה עד סופה, ובסוף העונה הבאה לעשות חושבים. כרגע זה בגדר סימן שאלה, מה יקרה בעונה הבאה? ימים יגידו.

אתם לא מבינים שכל מאמן חדש זה שיטה חדשה, שחקנים חדשים, ראש שונה. ככה בחיים לא נצליח לייצב את הקבוצה כמו שצריך ולזכות בתארים.

אנחנו הבדיחה של הליגה,

אין שום דרך, שום שיטה,

ילדים בני 14, שבקושי ראו את נמני משחק בטח ובטח במשחקים הגדולים שלו, מקללים אנשים בני 40 שמלווים את הקבוצה 30 שנה כי העזו לשרוק בוז למאמן אחרי 7 משחקים שהקבוצה נראית כמו פח,

והם נבלות?

מה קרה לכם?

הגיע הזמן לעשות בדק בית רציני.

אני לא אומר שמחר בבוקר לפטר את נמני, אבל אתם חייבים להבין שככה אי אפשר להמשיך.

מכבי תל אביב זאת לא בני יהודה. אין פה אף שחקן/מאמן/אפסנאי שמעל המועדון.

חייבים לצאת לדרך חדשה, ואני לא רואה את זה קורה עם נמני בתור מאמן,שיהיה נשיא כבוד של המועדון.

ולגבי ההשוואה להייטק, לא יודע אם זה חדש לך או לא, אבל כן! אפשר להעיף אנשים באמצע העבודה! אפשר לתת למישהו פרויקט, לראות שהוא לא עומד בו ולהגיד לו תודה ולהתראות, וממשיכים מהנקודה שהוא הפסיק רק עם אדם יותר מנוסה.

הכל אפשרי. אפשר גם להעיף בן אדם אחרי יום עבודה אחד, זה לא אומר שזה נכון.

אבל למכבי העונה אין שום מטרה מלבד לנסות ולשלב כמה שיותר שחקנים צעירים ולנסות לייצב את הקבוצה הזו שאבדה בעשור האחרון.

בחיאת, תחסכו מפה תגובות "אבי נמני הוא המלך" "מוות לאבי נמני" זה סתם מכביד על הפורום ולא מוסיף לכלום

וואלה, איזה יפה הרביעי של שכטר. מזכיר מהלכים של רפאלוב.

אף חברת הייטק גדולה לא תביא מישהו שלא פיתח מעולם בשביל לפתח את תוכנת הדגל שלה

כמה הערות על כל מה שקרה היום :

א. רוב האנשים שצועקים לאבי נמני להתפטר עושים זאת מתוך תסכול וזהו, בלי איזה אידיאולוגיה או מחשבה מיוחדת מאחורי זה , אנשים באים בשבת ורואים את הקבוצה כמו שהיא נראית,ומרגישים מושפלים,

אז חלק מקללים את השחקנים חלק שורקים בוז חלק הולכים הביתה דקה 85 וחלק צועקים תתפטר , סה"כ כדורגל זה תרבות פנאי - מפלט , מקום שאנשים פורקים בו מטענים , אין מה להתייחס לכל צעקה כזאת או אחרת כאיזה אידואלוגיה.

ב.אני הייתי רוצה שאבי נמני ימשיך לאמן את מכבי תל אביב למשך חמש או שש עונות ולו רק בשביל לעקור את תופעת ה"תתפטר" , כל מאמן במכבי לפני נמני חטף את זה , וכל מאמן אחרי נמני יחטוף את זה,הגיע הזמן שהתרבות הזאת תפסק. ויש רק דרך אחת לעשות את זה : להרגיל את הקהל שזה לא עוזר ! , להשאיר את המאמן עד שהקהל יתייאש מלהקריאות האלה ,כל עוד הקהל ירגיש שהוא משפיע על קבלת ההחלטות זה פשוט ימשיך לנצח..

ג. כמובן שחלק מהקהל שידע להתסיס נגד המאמן הקודם של מכבי, חוטף את זה בהפוכה מאותו הקהל שהם דאגו להתסיס ,והיום קוראים לקהל סטייקים חסרי כבוד , מה שנקרא טובל עם שרץ בידו.

אני מאמין שהם את הלקח שלהם למדו,בעצם אני לא באמת מאמין בזה..

בכל עונה נצא לדרך חדשה, שבסיומה נצא שוב פעם לדרך חדשה.

יאלה, חדש חדש חדש.

:)

אתה באמת לא רואה שמשהו רקוב פה?

אתה רואה שיטת משחק במשחק של מכבי מתחילת העונה?

לעזאזל, הרכב אחד, מערך אחד! שהיה מתחילת העונה שרץ קבוע?!

למה שנמני יישאר מאמן אחרי שכבר שנתיים התשובה לשאלות ממקודם זה לא?!

אני מת להבין את זה.

תימנימני אם אתה מדבר על ה"אדיוט" שרב מכות עם איזה מישהו בשער 11, אז ה"אדיוט" הזה היה בכתבה בעובדה ואמר כמה שאבי נמני סמל של מכבי ודיבר על כל הרגשות שלו כשאבי עבר לביתר, מה גם שהוא אחד מהאוהדים היותר ותיקים, ואלה אוהדים שבניגוד ל-נקרא להם חיילים של נמני, יודעים לעשות את ההפרדה בין אבי נמני השחקן והסמל לבין אבי נמני המאמן, אם אבי צריך לקבל ביקורת אני לא יודע, לא חושב שזה הזמן, הדרבי הבא הוא המבחן הכי חשוב שלו כמאמן ואם נפסיד בדרבי הזה מבחינתי הוא יותר נכשל מאשר הצליח.

להגיד שהאוהדים האלה סטייקים - הם לא, אולי האוהד שדיברת איתו סטייק, בפועל שער 13 ושער 2 (מאז שקלינגר התפוטר) הם חלק מכריע ומשפיע בלחץ על המאמנים שהיו במכבי. בעל המאה הוא בעל הדעה ובחיים לא קפצתם ככה שמישהו דרש ממאמן אחר להתפטר אחרי 7 משחקי ליגה כאלה מבישים.

אחרי תקופה כזאת לגיטימי שאוהד יצעק תתפטר וישרק בוז ומי שאומר אחרת פשוט לא אובייקטיבי בעליל, זה חלק מהלחץ של המקצוע ואבי צריך לדעת להתמודד עם זה, פה האופי שלו כמאמן ישחק תפקיד.

מקצועית אבי נמני כמאמן עושה עונה בינונית, לפני העונה היינו שווים 3-4 וזה מה שכנראה יהיה, לא כישלון אבל בטח שלא הצלחה, אם מסתכלים על המספרים בלבד. אבל זה בדיוק כמו שפיני גרשון אמר אחרי ההפסד בפרטיזן ("הרי בתחילת העונה לא היינו מועמדים, אז למה אם נודח זה כישלון?"), תוך כדי עונה דברים משתנים, גם אם לא היינו לוקחים אליפות ב2003 זה לא היה כישלון טוטלי ע"פ הציפיות בתחילת העונה, ובכל זאת נוצר מצב שאנחנו מקום ראשון במחזור האחרון, אז אם היינו מפסידים זה לא היה כישלון? זו לוזריות לשמה. מכבי הייתה במצב מצוין לפני 7 מחזורים ויכלה והייתה צריכה להאבק על דברים שהיום מצחיק בכלל לדבר עליהם, וזה אולי מעיד על אופי של מאמן, לא יודע, ההנמכ ציפיות הייתה שערורייתית.

אני תמיד רציתי לראות את קשטן כמאמן ראשי במכבי, אז אם עכשיו כשאבי עומד על הקווים אני אומר אחרת אני אצא צבוע. ונראה לי שרוב האנשים כאן תמיד היו רוצים לראות את קשטן על הקווים, אז מה קרה הכל התהפך? אם נמני לא יהיה המאמן בשנה הבאה, המאמן יהיה קשטן, בוודאות. אז שיתפטר, בסוף העונה, עם קריאות הלל של שי סידי, שיגמר בטעם טוב.

ודרך אגב בנושא קשטן, בניגוד לנמני, קשטן יקבל גיבוי מכל הקהל למשך עונה שלמה ואפילו שתיים. קשטן זה קשטן, תאורטית אם יחתימו אותו אני יכול להגיד שהאחרון שיהיה אשם, אם וכאשר, יהיה קשטן.

הכל אפשרי. אפשר גם להעיף בן אדם אחרי יום עבודה אחד, זה לא אומר שזה נכון.

אבל למכבי העונה אין שום מטרה מלבד לנסות ולשלב כמה שיותר שחקנים צעירים ולנסות לייצב את הקבוצה הזו שאבדה בעשור האחרון.

כמובן שהכל זה עניין של מטרה.

למיטב זיכרוני המטרה שלנו הייתה להגיע לאירופה, כלומר לסיים במקום השלישי.

בנוסף דובר על עונת בנייה, כלומר שהסגל וההצלחות של העונות הבאות יתבססו על שחקנים מהעונה הזאת ויכולות שנרכשו בה.

לגבי המטרה הראשונה, יש סיכוי שנגיע לאירופה, אבל זה רק בגלל שכל שאר הקבוצות אימפוטנטיות. וגם בקצב של עכשיו, אני חושב שבית"ר יעברו אותנו (גם אם הם יסיימו בתיקו מול הפועל ר"ג).

לגבי המטרה השנייה, אני לא חושב שהעונה הזאת עזרה לנו לייצב את הקבוצה יותר מדי. אולי סגל השחקנים לא ישתנה, אבל לא חושב ששיפרנו אותם מתחילת העונה ועד עכשיו.

ובנוסף, לדעתי יש את המטרה העיקרית בכל עונה שהיא לא מוצהרת, והיא שנשחק כדורגל יפה שהקהל יהנה ממנו. ובמטרה הזאת נכשלנו ובגדול.

ולגבי הייטק, לא יודע אם אתה מתעסק בזה או לא, אבל אם מציבים למישהו מטרה לסיים פרויקט תוך X זמן, ומגיעים לזמן הזה והפרויקט לא קרוב לסיום, אז לפעמים עדיף להחליף את הבן אדם ולא לחכות עד שיסיים. וגם אם מחכים, אז כשהוא יסיים את הפרויקט יעיפו אותו. כי צריך להראות תוצאות לבעלי המניות.

בכל עונה נצא לדרך חדשה, שבסיומה נצא שוב פעם לדרך חדשה.

יאלה, חדש חדש חדש.

:)

לצערנו הרב , בשנים האחרונות שמגיע מרץ העונה נגמרה .

שמחה רבה שמחה רבה פסח מגיע ולמכבי נגמרת שוב העונה .

יאללה לים חברה לים.

אנחנו לא יכולים לקבוע כלום כרגע

זה בדיוק מה שאתה לא מבין (או מנסה לגרום לאחרים להרגיש ככה) - אנחנו כן יכולים. נימני מאמן את מכבי מעל ל-30 משחקים (כולל סוף עונה שעברה) והוא אחראי על הבאת השחקנים בשתי העונות האחרונות. זכותו של מי שחושב שנימני לא מתאים למכבי כרגע (כמו שאמרו לפני - שישתפשף באימון כעוזר במכבי או בקבוצות אחרות) להגיד את זה, בין אם בקול במגרש ובין אם בפורום. אנחנו לא במחזור 5 ונימני בהחלט קיבל קרדיט גדול מאוד העונה מהקהל, יותר מכל מאמן אחר במכבי בעשור האחרון בוודאות.

נשבר לי כבר הזין מכל הקבוצה המזדיינת הזאת, מכל האוהדים, מי שבעד נימני ומי שנגד נימני וכולם, ומהצוות המקצועי ומההנהלה ומהעיתונאים וכל מה שקשור בקבוצה המחורבנת הזאת. כולכם רק דופקים את הקבוצה ואתם אפילו לא קולטים את זה י'חבורה של דגנרטים מסריחים שאוכלים סרט שקבוצת כדורגל זה יותר מבידור זול בסוף השבוע. תתקדמו זה מה שיש לי להגיד לכם.

בוא נבהיר משהו. אם לנמני מגיע להמשיך זה בחסד ולא בזכות. לא נבנה כאן כלום. לא הושג כאן כלום. לא התקדמנו במ"מ. זה לא אומר שצריך להיות פזיזים אבל זה כן אומר שהמבחן שבו הוא ייבחן בשנה הבאה יהיה מחמיר וקפדני בהרבה שכן הקרדיט הולך ואוזל.

הלוואי ודרור קשטן יגיע למכבי, ושוב יהיו הצהרות מפוצצות, והפעם זה יהיה תורו של מיץ' לפתוח את הכיס ולהשתגע, נעשה סיכום עונה בנובמבר, קשטןן יפוטר ואז נראה את כל החכמולוגים מחפשים עוד מאמן מתחת לאדמה, כשעל הדרך גם הבעלים יחטוף את הקריז ויעזוב. אתם חייבים להפסיק להיות כאלה תובעניים, כשהקבוצה מפסידה לפאקינג אחי נצרת, שאשכרה חטפה 3 חמישיות ב3 שבועות האחרונים, זה השחקנים האפסים שעומדים על המגרש שלא מסוגלים לנצח זבוב.

אותם אנשים שצעקו בשער 2 לאבי נימני תתפטר, אלה אוהדים שיש להם דעה מגובשת וחד משמעית על נימני, והם משוכנעים שנימני הורס את מכבי ואין לו מקום אפיל וכאפסנאי. ככה שהם יכולים להתגונן בכך שהם טענו שאסור לפטר את רב"ש, אבל יוצאים מטומטמים ואף צבועים בכך שהם דורשים את ראשו של נימני כשלפני כן הם טענו שצריך לתת שקט למאמן. אין מה להתייחס לאנשים האלה, חושבים שאם הם קנוי מנוי במחיר יקר אז מכבי שייכת להם.

אני באופן אישי נשאר בדעה שלי, שאבי צריך לסיים את השנה ובטח ובטח שלהישאר שנה הבאה, שם לא יהיה חוכמות. שנה הבאה הולכים להביא שחקנים בשביל להביא תארים, אם הוא יצליח - הוא הרוויח עוד עונה במכבי, אנחנו הרווחנו את הסמל שלנו בחזרה, והמיץ של הזבל יתהפך ושוב יהלל אותו. מה שכן, אם עונה הבאה תהיה נפילה, אני אצפה מאבי לקחת את האחריות המלאה ועם כל הכאב, לשים את המפתחות.

תשאירו את כל האמוציות והאכזבה בצד, העונה עוד לא נגמרה.

שבוע טוב לכל אוהדי מכבי.

אתה באמת לא רואה שמשהו רקוב פה?

אני מת להבין את זה.

משהו רקוב בך, בקהל של מכבי.

אנחנו כבר לא הקבוצה הטובה בארץ, ממכבי ת"א נשאר רק השם.

ומה השאלה שלך?

תבין , יש את נמני השחקן (ענק גדול , מדהים , אין מילים!) שתרם למכבי והביא לה אליפות או 2 בחייו.

ויש את הדמות של נמני , את הרוח של מכבי בעידן נמני .

זה מה שאני כל הזמן טוען.

יש את נמני השחקן :)

ויש את נמני המאמן :wubyellow3:

לנמני נתנו את כל הכלים בשביל להצליח. שניידר פתח את הכיס, הוא הביא את הצרפתים, את עזרן ומה לא.. והוא נכשל.

אז בסוף העונה, להגיד לו תודה רבה היה נעים, - שלום. בצורה מכובדת.

איך אבא שלי אמר? גולדאהר מביא את הקפריסאי הזה איתו, הוא לא מכיר לא נמני ולא נעליים. הוא יראה שאין תוצאות - נמני הביתה.

בינתיים, שנמני (אם הוא רוצה) יישאר במערכת ולא בתור מאמן. שיטפל במחלקת הנוער, שיהיה סקאוטר. אם הוא כל כך רוצה להיות על הקווים אז להיות עוזר מאמן זה גם טוב. שילמד קצת מזה. אימון זה מקצוע. הוא חייב ללמוד מה לעשות.

יכול להיות שנמני יישאר מאמן גם בעונה הבאה ובאופן "מפתיע" אני לא יתנגד, (פשוט שעכשיו אני סתם יותר מידי נסער) אבל אם בעונה הבאה, כשיש את קולאוטי, זיו, +מי שיבוא , נמני יכשל. הביתה!!!

הלוואי ודרור קשטן יגיע למכבי, ושוב יהיו הצהרות מפוצצות, והפעם זה יהיה תורו של מיץ' לפתוח את הכיס ולהשתגע, נעשה סיכום עונה בנובמבר, קשטןן יפוטר ואז נראה את כל החכמולוגים מחפשים עוד מאמן מתחת לאדמה, כשעל הדרך גם הבעלים יחטוף את הקריז ויעזוב. אתם חייבים להפסיק להיות כאלה תובעניים, כשהקבוצה מפסידה לפאקינג אחי נצרת, שאשכרה חטפה 3 חמישיות ב3 שבועות האחרונים, זה השחקנים האפסים שעומדים על המגרש שלא מסוגלים לנצח זבוב.

אותם אנשים שצעקו בשער 2 לאבי נימני תתפטר, אלה אוהדים שיש להם דעה מגובשת וחד משמעית על נימני, והם משוכנעים שנימני הורס את מכבי ואין לו מקום אפיל וכאפסנאי. ככה שהם יכולים להתגונן בכך שהם טענו שאסור לפטר את רב"ש, אבל יוצאים מטומטמים ואף צבועים בכך שהם דורשים את ראשו של נימני כשלפני כן הם טענו שצריך לתת שקט למאמן. אין מה להתייחס לאנשים האלה, חושבים שאם הם קנוי מנוי במחיר יקר אז מכבי שייכת להם.

אני באופן אישי נשאר בדעה שלי, שאבי צריך לסיים את השנה ובטח ובטח שלהישאר שנה הבאה, שם לא יהיה חוכמות. שנה הבאה הולכים להביא שחקנים בשביל להביא תארים, אם הוא יצליח - הוא הרוויח עוד עונה במכבי, אנחנו הרווחנו את הסמל שלנו בחזרה, והמיץ של הזבל יתהפך ושוב יהלל אותו. מה שכן, אם עונה הבאה תהיה נפילה, אני אצפה מאבי לקחת את האחריות המלאה ועם כל הכאב, לשים את המפתחות.

תשאירו את כל האמוציות והאכזבה בצד, העונה עוד לא נגמרה.

שבוע טוב לכל אוהדי מכבי.

:) :wubyellow3:

חבר'ה ההתנהגות שלכם ילדותית... קל לבוא בטענות למי שקורא לנמני ללכת הביתה וקל להבין אותו התקופה היא תקופה, תודו כולכם שלמרות התקופה המסריחה כולנו האמנו היום שננצח את נצרת במיוחד בבית, גם תודו שרובכם כן מאמינים שאנחנו הולכים לנצח את ביתר שבוע הבא בטדי..

אני לא חושב שיש בארץ קהל דומה לקהל שלנו, קהל שקיים בו גוש שיעודד בכל מצב ולמרות הכל, וזה לא בהכרח את נמני, זה את הקבוצה.

היום בדקה השמונים בערך רץ איזה אחד לעבר הגוש של השחקן בשער 13 והתפרץ על כולם שהם בכלל מעודדים.. דקה אחרי זה שרו אבי נמני הוא המלך וחצי מ13 ו2 קראו קריאות בוז.. האולטראס שותקים מהמחצית, השחקן מעודד.. חבר'ה הפילוג הוא ענק, המצב רע בקרב האוהדים וזה לא בגלל שאנחנו לא טובים אלא כי אנחנו לא מאוחדים..

אין לי שמץ של מושג איך לפתור את זה אבל שמישהו ימצא את הדרך לקרב בין כולם או לפחות בין חלקים מסוימים...

ועוד מילה אחת- לכל החבר'ה מהשחקן שעודדו עד הדקה ה90, בין אם זה בגלל נמני ובין אם זה בגלל הקבוצה- כל הכבוד לכם.

אני, ואני מאמין שעוד רבים מאמינים בדרך הזו.