Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

מתן, וואלה אתה חבר ואני לא מחפש לפגוע בך או לריב איתך.

אבל תשב עם עצמך באמת ותחשוב כמה נושאים פתחת על הבני זונות בשער 2 שצרחו לרב"ש להתפטר, ואז תבין.

נמני צריך להמדד באיך הוא בתור מאמן, כי זה התפקיד שלו. אין שום קשר לכמה הוא מכביסט/סמל/כמה אנחנו אוהבים אותו. זה לא צריך לשנות את הגב/תמיכה שהוא מקבל בתור מאמן.

אם הוא מאמן רע, הוא צריך ללכת הביתה (כמובן בסוף העונה ולא באמצע, ובצורה הכי מכובדת שאפשר.) ואם הוא מאמן טוב, אז הוא צריך להשאר ולקבל את הגב של הקהל. אבל לא בגלל שהוא נמני. כי היום הוא המאמן, והוא משפיע ישירות על התוצאות של מכבי ומכבי מעל נמני.

אני לא יושב בשער 2 אבל אתה עושה צחוק?

היום שאלתי הרבה אנשים ב 11 אם זה היה מאמן אחר על הקווים מה היו עושים לו?

אתה יודע טוב מאוד שאם זה לא נמני על הקווים כל הקהל (כולל 2) היה כבר אחרי הדרבי צועק לו להתפטר.

אתה יודע מה הבעיה ? הבעיה היא מעבר לזה שאם נמני מאמן טוב או לא. זה כבר לא השאלה החשובה.

תראה מה קורה לך בקבוצה , תראה איך הקהל מפולג , תראה איזה חוסר שקט יש , תראה איך שחקנים עושים למאמן שלך שביתה איטלקית!

נמני זה מעבר למאמן טוב או לא . הדמות שלו זה מה גורם למכבי להראות כמו שהיא נראית!

אתה אומר שהוא לא אחראי? אז מי אחראי? הוא בנה את הקבוצה הזאת ותפסיקו כמו להגיד לי שלא היה לו תקציב ולא היה לו אמוק! זה כבר לא מעניין.

היום הייתי בשער 11 וחלק קראו לנמני להתפטר , ואז איזה שומר ראש אחד של נמני (זה שהיה גם בעובדה) הביא מכות לאיזה ילד כי הוא אמר משהו על המלך!

אתה מבין?

שאני רואה דבר כזה זה כבר לא מעניין אותי אם נמני מאמן טוב או לא! זה מעבר , הרבה מעבר.

זה פשע שנכנס לקהל , זה הפחד שלי בתור אוהד להגיד מה שאני חושב ולצעוק מה שבא לי !

למה מה קרה שאיזה חייל של נמני יביא למישהו מכות כי לא בא לו טוב מה שהוא חושב על נמני! מי זה נמני? אלוהים?

לפני שאתם פותחים פה טורים על הקהל של מכבי ועל שער 1 (שער 2 הוא הקורבן החדש של החיילים) תסתכלו על עצמכם ועל הנוכחות של המלך שלכם מה היא עושה למועדון!

זה שהיו שורקים בוז למאמן אחר שהיה עומד על הקוים לא הופך את זה לבסדר, לאף מאמן לא צריך לצעוק "תתפטר",

וזה דיי טיפשי לבקש מנמני ללכת הבייתה כי איזה אידיוט הרים יד על מישהו אחר ביציע.

את נמני צריך לשפוט רק מקצועית ולאורך זמן, לא על פי משחק זה או אחר.

אני לא יושב בשער 2 אבל אתה עושה צחוק?

היום שאלתי הרבה אנשים ב 11 אם זה היה מאמן אחר על הקווים מה היו עושים לו?

אתה יודע טוב מאוד שאם זה לא נמני על הקווים כל הקהל (כולל 2) היה כבר אחרי הדרבי צועק לו להתפטר.

אתה יודע מה הבעיה ? הבעיה היא מעבר לזה שאם נמני מאמן טוב או לא. זה כבר לא השאלה החשובה.

תראה מה קורה לך בקבוצה , תראה איך הקהל מפולג , תראה איזה חוסר שקט יש , תראה איך שחקנים עושים למאמן שלך שביתה איטלקית!

נמני זה מעבר למאמן טוב או לא . הדמות שלו זה מה גורם למכבי להראות כמו שהיא נראית!

אתה אומר שהוא לא אחראי? אז מי אחראי? הוא בנה את הקבוצה הזאת ותפסיקו כמו להגיד לי שלא היה לו תקציב ולא היה לו אמוק! זה כבר לא מעניין.

היום הייתי בשער 11 וחלק קראו לנמני להתפטר , ואז איזה שומר ראש אחד של נמני (זה שהיה גם בעובדה) הביא מכות לאיזה ילד כי הוא אמר משהו על המלך!

אתה מבין?

שאני רואה דבר כזה זה כבר לא מעניין אותי אם נמני מאמן טוב או לא! זה מעבר , הרבה מעבר.

זה פשע שנכנס לקהל , זה הפחד שלי בתור אוהד להגיד מה שאני חושב ולצעוק מה שבא לי !

למה מה קרה שאיזה חייל של נמני יביא למישהו מכות כי לא בא לו טוב מה שהוא חושב על נמני! מי זה נמני? אלוהים?

לפני שאתם פותחים פה טורים על הקהל של מכבי ועל שער 1 (שער 2 הוא הקורבן החדש של החיילים) תסתכלו על עצמכם ועל הנוכחות של המלך שלכם מה היא עושה למועדון!

נמני אחראי לטוב ולרע, אין ספק.

אחרי 7 נצחונות הקהל רצה אליפות, אחרי הפסדים הקהל קורא לו להתפטר.

אולי הבעיה היא בעצם אצלנו?

למה ניר לוין לא הצליח במכבי? למה אלי כהן לא הצליח במכבי? כי הקהל שלנו רוצה הצלחות ועכשיו! הוא לא מוכן להתפשר על כלום, הוא לא מוכן להתפשר על בניה. הקהל שלנו ניהיה רעב אך גם סתום.

נכון, אם זה היה מאמן אחר היו נשמעים יותר קריאות של תתפטר, אבל מה זה קשור? זה לא אומר שזה נכון.

במקום לתת לנמני שקט ועוד קצת זמן (עוד עונה אחת) אנחנו מעדיפים להתעסק בקקי ולהרוס את מה שהתחילו לבנות. הקהל של מכבי הוא סיר לחץ נוראי, יותר גרוע משל ביתר.

הפכנו לבדיחה של הליגה, תראה כמה מאמנים עברו לך פה בעשור האחרון, ולמה? כולם לא היו טובים? לכולם לא היה שיטת משחק? מה הסיבה?

אם תביא את גיא לוי או דרור קשטן דברים יזוזו? ממש לא. אין פה קסמים, מעטים המאמנים שהצליחו להביא תואר אחרי עונה אחת בקבוצה (ואל תזכיר לי את קלינגר, כי הוא קיבל קבוצה צעירה ומוכנה מניר לוין)

אנחנו במשך שנים רק הורסים את מה שאנחנו בונים.

זה שהיו שורקים בוז למאמן אחר שהיה עומד על הקוים לא הופך את זה לבסדר, לאף מאמן לא צריך לצעוק "תתפטר",

וזה דיי טיפשי לבקש מנמני ללכת הבייתה כי איזה אידיוט הרים יד על מישהו אחר ביציע.

את נמני צריך לשפוט רק מקצועית ולאורך זמן, לא על פי משחק זה או אחר.

נכון , לא צריך לשרוק בוז למאמן אחרי חודש ואחרי חודשיים , אבל יש גבול , ומאמן שהפסיד 6 דרבים או 5 אני כבר לא סופר לו , ו 7 משחקים לא ניצח , אז יש גבול.

בקשר למכות היום , זה נטו בגלל שיש דמות כמו נמני בקבוצה , אני אומר לך בן אדם בן 26 דופק למישהו מכות מקסימום בן 20 ולמה? על מה?

הקהל מפולג לא רק בגלל נמני , אבל אם נמשיך איתו במועדון אני חושב שיקרה לנו מה שקרה בפאריס סן ג'רמן , שמה חצי קהל שונא חצי קהל .

בקצב הזה יהיו אוהדים בשער 5 של מכבי ששונאים את אוהדים בשער 11 .

למה ניר לוין לא הצליח במכבי? למה אלי כהן לא הצליח במכבי? כי הקהל שלנו רוצה הצלחות ועכשיו! הוא לא מוכן להתפשר על כלום, הוא לא מוכן להתפשר על בניה. הקהל שלנו ניהיה רעב אך גם סתום.

נכון, אם זה היה מאמן אחר היו נשמעים יותר קריאות של תתפטר, אבל מה זה קשור? זה לא אומר שזה נכון.

במקום לתת לנמני שקט ועוד קצת זמן (עוד עונה אחת) אנחנו מעדיפים להתעסק בקקי ולהרוס את מה שהתחילו לבנות. הקהל של מכבי הוא סיר לחץ נוראי, יותר גרוע משל ביתר.

הפכנו לבדיחה של הליגה, תראה כמה מאמנים עברו לך פה בעשור האחרון, ולמה? כולם לא היו טובים? לכולם לא היה שיטת משחק? מה הסיבה?

אם תביא את גיא לוי או דרור קשטן דברים יזוזו? ממש לא. אין פה קסמים, מעטים המאמנים שהצליחו להביא תואר אחרי עונה אחת בקבוצה (ואל תזכיר לי את קלינגר, כי הוא קיבל קבוצה צעירה ומוכנה מניר לוין)

בוא נסכים על משהו שאני חושב שאין עליו ויכוח היום.

לשרוק בוז למאמן ולקרוא לו להתפטר באמצע עונה, כל עוד אנחנו לא מועמדים ודאיים לירידה זה רע.

ולכן אלה ששרקו היום תתפטר, כמו אלה ששרקו נגד רב"ש בזמנו, פגעו בקבוצה.

אבל לשפוט את נמני באמות מידה שונות משל רן בן שמעון או כל מאמן אחר, זה כבר לא נכון.

וכמו שכולנו היינו מסכימים שעם כזאת יכולת אסור לרב"ש להישאר, ככה אם זה יימשך ככה אי אפשר להגיד שטוב לנו שנמני יהיה המאמן שלנו לשנה הבאה.

מתן, וואלה אתה חבר ואני לא מחפש לפגוע בך או לריב איתך.

אבל תשב עם עצמך באמת ותחשוב כמה נושאים פתחת על הבני זונות בשער 2 שצרחו לרב"ש להתפטר, ואז תבין.

נמני צריך להמדד באיך הוא בתור מאמן, כי זה התפקיד שלו. אין שום קשר לכמה הוא מכביסט/סמל/כמה אנחנו אוהבים אותו. זה לא צריך לשנות את הגב/תמיכה שהוא מקבל בתור מאמן.

אם הוא מאמן רע, הוא צריך ללכת הביתה (כמובן בסוף העונה ולא באמצע, ובצורה הכי מכובדת שאפשר.) ואם הוא מאמן טוב, אז הוא צריך להשאר ולקבל את הגב של הקהל. אבל לא בגלל שהוא נמני. כי היום הוא המאמן, והוא משפיע ישירות על התוצאות של מכבי ומכבי מעל נמני.

אני בדעה שצריך לתת לו עוד קצת זמן. אם הוא יכשל בעונה הבאה לא יהיה לי מה להגיד יותר.

אתה לא יכול להביא מאמן לעונה אחת ומיד אחרכך ולדרוש הצלחות.

אין אף מאמן בעולם שיכול ליישים את השיטה שלו בעונה אחת. מאמן צריך זמן ועונה אחת זה בכלל לא מספיק.

ככה זה בכדורגל. תשאל את מנצסטר.

בוא נסכים על משהו שאני חושב שאין עליו ויכוח היום.

לשרוק בוז למאמן ולקרוא לו להתפטר באמצע עונה, כל עוד אנחנו לא מועמדים ודאיים לירידה זה רע.

ולכן אלה ששרקו היום תתפטר, כמו אלה ששרקו נגד רב"ש בזמנו, פגעו בקבוצה.

אבל לשפוט את נמני באמות מידה שונות משל רן בן שמעון או כל מאמן אחר, זה כבר לא נכון.

וכמו שכולנו היינו מסכימים שעם כזאת יכולת אסור לרב"ש להישאר, ככה אם זה יימשך ככה אי אפשר להגיד שטוב לנו שנמני יהיה המאמן שלנו לשנה הבאה.

זה שעשינו טעות עם רן בן שמעון, זה לא אומר שאנחנו צריכים להמשיך עם אותה טעות.

מאמן צריך זמן, וזהו.

מאמן צריך זמן, וזהו.

שנה וקצת כמאמן ראשי. שנתיים כמנג'ר שאחראי על הבאת השחקנים עם המאמן. בשביל הרבה אנשים זה די והותר, לא צריך עוד שנה כדי להוכיח שזה לא עובד.

זה שעשינו טעות עם רן בן שמעון, זה לא אומר שאנחנו צריכים להמשיך עם אותה טעות.

מאמן צריך זמן, וזהו.

אוקיי, עשינו טעות עם רב"ש, עבר.

אם היום היה מאמן את מכבי גיא לוי, והיינו ברצף של 2 נקודות מתוך אלוהים יודע כמה, והיינו מפסידים בבית לאחי נצרת, וזה אחרי עונה וחצי שגיא לוי מאמן ועוד עונה וחצי שהוא היה מאחורי הקלעים, היית אומר שצריך שגיא לוי יאמן אותנו עוד עונה? (אם המצב לא ישתנה דרסטית עד סוף העונה)

או שהוא צריך להישאר עד סוף העונה, אבל אז שיחזיר את המפתחות?

היום, לקראת סיום המשחק נשמעו קריאות של "תתפטר" "לך הביתה". מיד בתום המשחק הלכתי לכיון שער 2 ושמעתי אוהדים מקללים את אבי וקוראים לו להתפטר, כמובן רצתי לשם להבין מה הם רוצים ומיד התחילו צעקות. הגיעו אליי בסביבות 10 איש שכל אחד חושב שהוא גאון כדורגל.

והמשפט שלהם היה:"אתם הקהל שהורס את מכבי, אתם, אתם אלו שקיללתם את רן בן שמעון ועכשיו מגנים על נמני, אנחנו היינו אלו שהגנו על רן בן שמעון"

הופה. סטייקים מסריחים. אתם הקהל המסריח שיושב בשער 2 דרש לתת זמן לרן בן שמעון, דרש לתת זמן לניר לוין והיה נגד כל אלו שצעקו למאמן להתפטר, עכשיו כשמדובר על אבי אתם עושים ההפך וצועקים לו להתפטר. מה השתנה מאז?

תוך כדי הויכוח ששאלתי אתכם איזה מאמן נראה לכם מתאים, סתמתם את הפה ופה ושם זרקתם מאמנים כמו: גיא לוי, ניר לוין, אלי כהן - כל אותם המאמנים שלא הצליחו במכבי וקיבלו את ההזמדנות שלהם מלבד גיא לוי שהוא מאמן כושל.

אתם חבורת אנשים מסריחים, אתם הסרטן של מכבי, אתם הקהל המסריח שיש.

אתם חושבים שאתם אנשים בוגרים וכחמים אבל בפועל אתם אלו שהורסים את מכבי ואת מה שמנסים לבנות. תנו לאבי את הזמן ותסתמו את הפה. בעונה הבאה במידה ואבי יכשל, אני לא אגיב לכם, כי כנראה שצדקתם. אבל עכשיו? סתמו את הפה וכנסו לחורים שלכם. אנחנו הקבוצה שהחליפה כמעט הכי הרבה מאמנים בעשור האחרון, ולמה? בגלל חוסר הסבלנות של הקהל המטומטם הזה.

ולכם, כל תומכי נמני, תמשיכו לשיר אבי נמני הוא המלך ובפועל לא לעשות כלום. תמשיכו לתת לבני זונות האלו את הבמה לעשות מה שהם רוצים, ואתם מצידכם תלכו הביתה.

אפשר לנעול.

כל מילה..זה מה שאני מסביר ל300 אוהדים בשער 8 שצועקים לו תתפטר ואני היחיד ששר אבי נמני הוא המלך..אחרי זה צחקו עלי כמה אנשים "הוא הרסר" לא, "הוא הממ" לא, הוא "המשרת" שילכו להזדיין שם כולם, הפכנו להיות קהל מגעיל. ואתה צודק בכל מילה.

נכון , לא צריך לשרוק בוז למאמן אחרי חודש ואחרי חודשיים , אבל יש גבול , ומאמן שהפסיד 6 דרבים או 5 אני כבר לא סופר לו , ו 7 משחקים לא ניצח , אז יש גבול.

בקשר למכות היום , זה נטו בגלל שיש דמות כמו נמני בקבוצה , אני אומר לך בן אדם בן 26 דופק למישהו מכות מקסימום בן 20 ולמה? על מה?

הקהל מפולג לא רק בגלל נמני , אבל אם נמשיך איתו במועדון אני חושב שיקרה לנו מה שקרה בפאריס סן ג'רמן , שמה חצי קהל שונא חצי קהל .

בקצב הזה יהיו אוהדים בשער 5 של מכבי ששונאים את אוהדים בשער 11 .

אתה מסתכל על זה בצורה שטחית,

נכון שהפסדנו 5 דרבים ברציפות, אבל הפסדנו לקבוצה הכי טובה של הפועל אולי בכל הזמנים, בטוח מאז שאני זוכר אותם, מכבי מנגד היא דיי סמרטוט רצפה בשנים האחרונות.

חוץ מזה אני בכלל לא שופט את הקבוצה לפי מאזן הדרבי שלה, יש עוד קבוצות בליגה והפסדים בדרבים הם לא קריטריון לשיפוט המשך דרכו של המאמן.

אם אבי נמני ישאר והקבוצה תצליח לא יהיה שום מכות ושום בלאגן, אם אבי נמני ישאר והקבוצה לא תצליח הוא כבר יפנה את מקומו למאמן אחר, שספק אם יצליח...

יכול להיות שלא תאהב את מה שאני הולך להגיד עכשיו , אבל לדעתי , כל עוד נמני במכבי (כולל הכל מעוזר מאמן ועד מנג'ר או יועץ) אנחנו לא נגיע לכלום.

ואני לא סתם זורק את זה , יש לי על מה לבסס את זה , יש עובדות . 2001 נמני את שרף , שרף הולך הבייתה ונמני לאט לאט הופך להיות הדמות המרכזית והמשפיע במכבי.

2004 קלינגר כנראה הבין מה הבעיה במכבי וזורק את נמני ממכבי , בשנתיים האלה עד 2006 מכבי מנצחת כמעט את כל הדרבים ומסיימת פעם אחת במקום השני שממנו עולה לליגת האלופות

באותה שנה שמכבי בליגת האלופות היא גם זוכה בגביע המדינה . קלינגר מביא דרך מסויימת למכבי , דרך של לחימה (אולי קצת אפורה אבל יש הישגים ותוצאות) .

ב2006 נמני חוזר למכבי ומתחיל החורבן , הקהל מתפצל אוהדים ותיקים מפסיקים לבוא , הנהלה מתחלפת הבוס מתחלף כולם באים והולכים ולאף אחד אין פתרון למכבי .

נמני בנוכחות שלו מזיק למכבי וזאת עובדה , אף מאמן לא הצליח שנמני ישב לו על הראש (רק קלינגר שהעיף אותו הצליח) ונמני בעצמו גם לא מצליח.

מקום 3 זה הישג , זה כן , אבל יש שיטה , יש דרך , ואני לא רואה לא שיטה ולא דרך שום דבר , בוזגלו נראה רע הצעירים מהנוער נראים רע הכל נראה רע.

נמני בנה את הקבוצה הזאת ואני נמאס לי לתת לו זמן נתתי לו שנה וחצי , והוא לא הוכיח לי כלום.

להזכירך גם אלי כהן בשנה הראשונה שלו במכבי היה (יחסית) הצלחה . מה קרה אחר כך ? בסוף כולם יודעים.

אוקיי, עשינו טעות עם רב"ש, עבר.

אם היום היה מאמן את מכבי גיא לוי, והיינו ברצף של 2 נקודות מתוך אלוהים יודע כמה, והיינו מפסידים בבית לאחי נצרת, וזה אחרי עונה וחצי שגיא לוי מאמן ועוד עונה וחצי שהוא היה מאחורי הקלעים, היית אומר שצריך שגיא לוי יאמן אותנו עוד עונה? (אם המצב לא ישתנה דרסטית עד סוף העונה)

או שהוא צריך להישאר עד סוף העונה, אבל אז שיחזיר את המפתחות?

אני לא אוהב לענות לשאול של אם.

אם ואם ואם.

אני מסתכל על מה שקורה עכשיו, אני רואה איך הקהל של מכבי הורס את השקט שהיה בתחילת העונה.

אם אני יודע שזו עונתו הראשונה של גיא לוי במכבי, כן. אני אדרוש לתת לו עוד זמן.

והנה אני מתוודה, אני גם היו מאלו שהיו תולשים למאמן את הראש אחררי X משחקים, אחרי שחשבתי מעט הגעתי למסקנה שהבעיה היא בעצם אצלנו.

הכל כי שירן ייני הסתפר הגרגר תירס שלנו.ממש כמו שמשון הגיבור בלי השיער לא שווה כלום!

ואני מקווה שאבי הבין שדור מלול צריך לשחק בהתקפה ולא בהגנה.

בסך הכל שאני מסתכל על הסגל אין לנימני הרבה ברירות,הפשלה של נימני זה לא מה שהוא עושה ב7 משחקים האחרונים,הפשלה שלו זה ברכש תחילת עונה (גפני אבידור לא להביא חלוץ להשאיר את איליה וכו') ..על זה אפשר לסלוח בסך הכל קיץ ראשון שהוא מפלפל

איך אפשר לכבוש שער כשיש לנו כחלוצים את יבוריאן ואבידור שהם שניים גרועים ועוד בנוסף לכך הם נמצאים בכושר גרוע ,תוסיפו לזה את מאיוקה שנותן משחק 1 טוב ונעלם ל3 .

בתחילת העונה היה שקט כי זה היה תחילת העונה - כי כשאתה אומר במחזור 9 שצריך לתת זמן - אז נותנים זמן. אבל במחזור 29, אחרי רצף הפסדים ותיקו מחפיר, עם הפסד לאחת הקבוצות הגרועות בתולדות הליגה (שספגה 15 גולים ב-3 המשחקים האחרונים...15!) ועם קבוצה שאתה לא רואה בה דרך אמיתית או לפחות שחקנים שמפחדים על התחת שלהם - אתה מבין שצריך להגיע שינוי.

הכל כי שירן ייני הסתפר הגרגר תירס שלנו.ממש כמו שמשון הגיבור בלי השיער לא שווה כלום!

ואני מקווה שאבי הבין שדור מלול צריך לשחק בהתקפה ולא בהגנה.

בסך הכל שאני מסתכל על הסגל אין לנימני הרבה ברירות,הפשלה של נימני זה לא מה שהוא עושה ב7 משחקים האחרונים,הפשלה שלו זה ברכש תחילת עונה (גפני אבידור לא להביא חלוץ להשאיר את איליה וכו') ..על זה אפשר לסלוח בסך הכל קיץ ראשון שהוא מפלפל

שוב אחי, אתה טועה. חומר השחקנים לא כזה רע. בכל מקרה הוא אמור להספיק כדי לנצח את נצרת, פתח תקווה, באר שבע, נתניה

אין שיטה! מערך? משהו...

יכול להיות שלא תאהב את מה שאני הולך להגיד עכשיו , אבל לדעתי , כל עוד נמני במכבי (כולל הכל מעוזר מאמן ועד מנג'ר או יועץ) אנחנו לא נגיע לכלום.

ואני לא סתם זורק את זה , יש לי על מה לבסס את זה , יש עובדות . 2001 נמני את שרף , שרף הולך הבייתה ונמני לאט לאט הופך להיות הדמות המרכזית והמשפיע במכבי.

2004 קלינגר כנראה הבין מה הבעיה במכבי וזורק את נמני ממכבי , בשנתיים האלה עד 2006 מכבי מנצחת כמעט את כל הדרבים ומסיימת פעם אחת במקום השני שממנו עולה לליגת האלופות

באותה שנה שמכבי בליגת האלופות היא גם זוכה בגביע המדינה . קלינגר מביא דרך מסויימת למכבי , דרך של לחימה (אולי קצת אפורה אבל יש הישגים ותוצאות) .

ב2006 נמני חוזר למכבי ומתחיל החורבן , הקהל מתפצל אוהדים ותיקים מפסיקים לבוא , הנהלה מתחלפת הבוס מתחלף כולם באים והולכים ולאף אחד אין פתרון למכבי .

נמני בנוכחות שלו מזיק למכבי וזאת עובדה , אף מאמן לא הצליח שנמני ישב לו על הראש (רק קלינגר שהעיף אותו הצליח) ונמני בעצמו גם לא מצליח.

מקום 3 זה הישג , זה כן , אבל יש שיטה , יש דרך , ואני לא רואה לא שיטה ולא דרך שום דבר , בוזגלו נראה רע הצעירים מהנוער נראים רע הכל נראה רע.

נמני בנה את הקבוצה הזאת ואני נמאס לי לתת לו זמן נתתי לו שנה וחצי , והוא לא הוכיח לי כלום.

להזכירך גם אלי כהן בשנה הראשונה שלו במכבי היה (יחסית) הצלחה . מה קרה אחר כך ? בסוף כולם יודעים.

כל מה שרשמת זה שטות אחת גדולה. אני תמיד יכול לטעון ההפך.

נמני היה אחראי להרבה מאד דרבים שניצחנו.

נמני היה אחראי ל-2 גביעים מתוך ה-3 גביעים האחרונים של מכבי.

נמני היה שותף ל-3 אליפיות אחרונות שבשתי האליפות האחרונות נמני היה בורג מכרזי.

נמני היה השחקן שהבקיע הכי הרבה במדי מכבי.

נו מה תגיד עכשיו?

אני לא אוהב לענות לשאול של אם.

אם ואם ואם.

אני מסתכל על מה שקורה עכשיו, אני רואה איך הקהל של מכבי הורס את השקט שהיה בתחילת העונה.

אם אני יודע שזו עונתו הראשונה של גיא לוי במכבי, כן. אני אדרוש לתת לו עוד זמן.

והנה אני מתוודה, אני גם היו מאלו שהיו תולשים למאמן את הראש אחררי X משחקים, אחרי שחשבתי מעט הגעתי למסקנה שהבעיה היא בעצם אצלנו.

אבל זאת לא העונה הראשונה של נמני במכבי...

הייתה לו יותר מחצי עונה להסתגלות, אז קיץ שלם לעשות רכש ואז עונה שלמה.

זה נראה לי די והותר.

אני חושב שראינו כל מה שנמני מסוגל היום בתור מאמן, וכמו שהצעתי כבר הרבה פעמים בעבר, אני מציע שייצא לכמה שנות סטאז' במועדונים עם פחות דרישות מאיתנו או כעוזר מאמן אצלנו, ילמד דברים חדשים ואז יחזור אלינו אחרי שנחליף מאמן או שניים.

ככה נמני יהיה גם מאמן ראוי וגם שחקן אגדי, אז יהיו לו את הכלים כדי שנראה טביעת אצבע של מאמן במכבי ואז יחד עם השקט של הקהל יהיה לו סיכוי ענק להצליח.

שבוע טוב

זאת הוכחה שכמו שאמרת:

"צריך קשר אחורי ועוד מגן ואנחנו מסודרים"

זה לא מדויק, יש לנו פה סגל בינוני, שבמקרה הטוב, יספיק לתת משחק אחד טוב בלי לחץ מול קבוצות כמו הפועל רעננה וכ'ו

אבל שזה מגיע לשלבים האחרים, אין לו שום יכולת להתמודד בחלק של הקבוצות הטובות באמת.

אז שנה הבאה, צריך ללמוד מטעיות העבר, צריך לבנות קבוצה, לא אסופה של כוכבים.

לא צריך להביא 5 שחקנים ברמה גבוהה, ללא כל קשר ליכולת של אלה שלידם, אי אפשר להביא נעל נייק חדשה ברגל אחת, ולשחק עם נעל ישנה ברגל השניה.

אם הקבוצה רוצה לקחת אליפות, צריך מתיחת פנים לכל חלק בעיתי, אם זה בלם טוב ליד בלם טוב וקשר אחורי ברמה ליד קשר אחורי ברמה, לא לסמוך על הבינוניות שיש.

עם כל הכבוד לייני, ג'אן, אבידור ואחרים, זה לא שחקנים שאפשר לרוץ איתם לאליפות......

מכבי צריכה להחזיר כמה שיותר שחקני בית ברמה(ויש כאלה) שיכולים לתרום בכל אספקט, שחקנים שטעמו את הטעם של המערכת התובעת וטובענית הזו שנקראת מכבי ת"א

לא להסתפק בכמה שחקנים ולהסתמך על שחקני טלאי למיניהם ולהגיד "יהיה בסדר"

לא משנה מי יאמן את מכבי בעונה הבאה, צריך שיהיה לו משאבים של שחקנים ברמה גבוהה, אני מאמין שהמועדון מודע למה שאני רושם, ובטוח שיעשה את זה, עכשיו חובת ההוכחה עליו.

אני לא מבין איך נותנים לו לאמן. אימון זה מקצוע. הוא לא יודע לעשות את זה. כוס עמק ערס העולם! נמני תתפטר, לך תיהיה מנהל מחלקץ הנוער/סקאוטר/מנג'ר/אפסנאי.

תודה לך בהיותך שחקן.

שלא נעשה את הטעות שהפועל עשו עם משה סיני

אבל זאת לא העונה הראשונה של נמני במכבי...

הייתה לו יותר מחצי עונה להסתגלות, אז קיץ שלם לעשות רכש ואז עונה שלמה.

זה נראה לי די והותר.

אני חושב שראינו כל מה שנמני מסוגל היום בתור מאמן, וכמו שהצעתי כבר הרבה פעמים בעבר, אני מציע שייצא לכמה שנות סטאז' במועדונים עם פחות דרישות מאיתנו או כעוזר מאמן אצלנו, ילמד דברים חדשים ואז יחזור אלינו אחרי שנחליף מאמן או שניים.

ככה נמני יהיה גם מאמן ראוי וגם שחקן אגדי, אז יהיו לו את הכלים כדי שנראה טביעת אצבע של מאמן במכבי ואז יחד עם השקט של הקהל יהיה לו סיכוי ענק להצליח.

זה כמו שתביא איש הייטיק לחברה מובילה ותדרוש ממנו לפתח תוכנה עכשיו ומיד, הוא יתחיל לבנות את התוכנה ובסוף השנה יגידו לו תודה ולהתראות, לא הצלחת לעשות כלום, לא רוצים אותך - שבפועל הוא היה באמצע הבנייה.

בגלל זה אני אומר שצריך לתת זמן, מינימום שתי עונות מלאות, עונה אחת של בנייה ועונה אחרכך לעשות חושבים ולראות איפה הטעיות ואיזו עמדה צריך לחזק.

זו העונה הראשונה שאבי במה את הקבוצה לבדו, בלי יותר מידי אנשים סביבו שאמרו לו מה להביא ומה לעשות, ובלי שהוא יעץ לאנשים אחרים.

מה גם שגולדהאר לא רצה לחזק את מכבי בינואר (ובדצק) ונמני די נתקע, ולכן צריך לתת לו גם את העונה הבאה.

שוב אחי, אתה טועה. חומר השחקנים לא כזה רע. בכל מקרה הוא אמור להספיק כדי לנצח את נצרת, פתח תקווה, באר שבע, נתניה

אין שיטה! מערך? משהו...

אני מסכים איתך..אני מדבר עלזה שחומר השחקנים לא מספיק בשביל מקום שלישי..ואין מה לעושת אנחנו לא נסיים שם כי בית'ר תסיים שם.אני רק דואג מהדרבי הבא שמשום מה ניראלי לא מקבל כזאת חשיבות אבל בתכלס הוא חשוב ביותר כי אנחנו יכולים לקבל שם פירוק רציני אם ניראה כמו בשבועות האחרונים.

זה ברור לעין שאין לנימני שום שיטה,ופה אני שואל מה ניר לוין עושה במועדון? כי נימני לא עבר קורסים או משהו..אבל ניר לוין קורא לעצמו מאמן.

הקבוצה משחקת על הרמות הרמות והרמות עד שבאיזה פוקס כדור יפול לרגליים של מישהו והוא יכניס..פשוט אין שיטה .

אי אפשר לפטר מאמן כל פעם שהקבוצה נקלעת לתקופה לא טובה וכמה משחקים בלי ניצחון, זה לא עובד ככה. ואם נמשיך לפטר מאמנים בקצב שאנחנו רגילים, יהיה קשה מאוד להתקדם ולבנות קבוצה.

כל מה שרשמת זה שטות אחת גדולה. אני תמיד יכול לטעון ההפך.

נמני היה אחראי להרבה מאד דרבים שניצחנו.

נמני היה אחראי ל-2 גביעים מתוך ה-3 גביעים האחרונים של מכבי.

נמני היה שותף ל-3 אליפיות אחרונות שבשתי האליפות האחרונות נמני היה בורג מכרזי.

נמני היה השחקן שהבקיע הכי הרבה במדי מכבי.

נו מה תגיד עכשיו?

תבין , יש את נמני השחקן (ענק גדול , מדהים , אין מילים!) שתרם למכבי והביא לה אליפות או 2 בחייו.

ויש את הדמות של נמני , את הרוח של מכבי בעידן נמני .

את שלי אמרתי , אם אתה באמת חושב שנמני הוא עוד דמות בכדורגל הישראלי ושהוא לא עשה אף נזק תדמיתי באישיותו למכבי , אם אתה חושב שהפילוגים והמכות בקבל הם ככה ואין להם שום קשר לאיש שעומד על בקווים . אם אתה חושב שיש למכבי עוד 5000 מנויים לפחות שפשוט לא באים לראות את מכבי כי יש דיקטטור ששולט בה מלמעלה , אז זאת זכותך אחי .

\יש את נמני השחקן שהיה הכי גדול בתולדות המועדון , הבעיה היא שזה לא נגמר בנמני הגדול , זה כבר הפך למשהו מאוד מאוד מסריח מבפנים.

תראה את מכבי כדורסל , לא משנה כמה שחקנים גדולים היו שמה , הם לעולם לא יהיו כל כך גדולים כדי להביא לפילוגים בקהל למכות וקדומה .

דמותו , רוחו , אישיותו של נמני , פוגעת במכבי .