Jump to content

"תתפטר, תתפטר" - כנסו נבלות.

Matan-

Recommended Posts

מתן,אני רק מבקש דבר אחד,ואני חושב שגם לפי איך שהגבת לי אתה מבין שאמנם אני לא בעד נמני,אבל אני גם לא אצעק לו להתפטר כי אני לא חושב שזה ייתן כלום. הבקשה שלי היא כזאת,אם בעונה הבאה הקבוצה כרגיל תיכשל,ואני בטוח שזה יקרה,שיפסיקו ההודעות האלה שלך שמהללות את נמני ואומרות שמי שנגדו הוא הסרטן של מכבי,זה הכל. הלוואי ואני אוכל את הכובע והקבוצה תצליח ונמני יהפוך למאמן הגדול בהסטוריה של מכבי,אבל בבקשה,אם ניכשל עונה הבאה,תתחילו לפתוח את העיניים ותבינו שהפארטיה הזו חייבת להיגמר.

• מנהלים ראשיים

אין קהל בליגה שרואה לטווח הקצר יותר מהקהל שלנו.

זה פשוט מדהים ומקומם באותה נשימה.

אז 8 משחקים אין נצחון אחרי 7 שכן.

זה המבחן האמיתי של אבי.. כל מאמן אחר שהיה במבחן הזה כשל.

אולי הוא יצליח, ואם הוא יעבור את המבחן הזה אז"י שזה לא יחזור על עצמו.

המזל של המועדון הזה שאבי מספיק חזק בשביל להישאר פה במצב הקיים לפחות עד אמצא עונה הבאה עם תצוגה שכזו ואז או שימאס לו או שישלחו אותו הביתה.

אני רק מקווה שעד אז הוא יצליח להוציא משהו מהשחקנים שלו - לטובתו כמובן.

מתן,אני רק מבקש דבר אחד,ואני חושב שגם לפי איך שהגבת לי אתה מבין שאמנם אני לא בעד נמני,אבל אני גם לא אצעק לו להתפטר כי אני לא חושב שזה ייתן כלום. הבקשה שלי היא כזאת,אם בעונה הבאה הקבוצה כרגיל תיכשל,ואני בטוח שזה יקרה,שיפסיקו ההודעות האלה שלך שמהללות את נמני ואומרות שמי שנגדו הוא הסרטן של מכבי,זה הכל. הלוואי ואני אוכל את הכובע והקבוצה תצליח ונמני יהפוך למאמן הגדול בהסטוריה של מכבי,אבל בבקשה,אם ניכשל עונה הבאה,תתחילו לפתוח את העיניים ותבינו שהפארטיה הזו חייבת להיגמר.

אם נמני יכשל גם בעונה הבאה. לי לא יהיה יותר מה להגיד. לא כי אני לא רוצה, אלא כי כל מה שאני יגיד יראה מגוחך.

השאלה למה אתה קורא כישלון מתן, אם אתה רושם "גם בעונה הבאה", ז"א שאתה אומר שהעונה הוא נכשל.

אז אם שנה הבאה נסיים מקום 3 הוא נכשל? שנדע מתי להזכיר לך, (וצא מהסרט לפני שאתה נכנס אליו, זה לא שאני רוצה שזה יקרה).

השאלה למה אתה קורא כישלון מתן, אם אתה רושם "גם בעונה הבאה", ז"א שאתה אומר שהעונה הוא נכשל.

אז אם שנה הבאה נסיים מקום 3 הוא נכשל? שנדע מתי להזכיר לך, (וצא מהסרט לפני שאתה נכנס אליו, זה לא שאני רוצה שזה יקרה).

בעיני, העונה הבאה תהיה כשלון אם לא נתמודד על האליפות.

אם נסיים מקום רביעי או שלישי אחרי מאבק מרובע או משולש על האליפות עד המחזורים האחרונים אני אקבל את זה בהבנה כי על אליפות אף פעם אי אפשר להתחייב.

אם נסיים מקום שני מרחק 15 נקודות ממקום ראשון זה יהיה בעיני חוסר הצלחה.

אני לא חושב שזה קשור לשחקנים אלה הזונות על המגרש! תסתכלו על צ'לסי כל חצי שנה מחליפים מאמן ועדיין מצליחים וזה בגלל הסגל...

זה הקהל של מכבי, אני לא מבין איך עוד לא השלמתם עם זה.

אבל מה שטוב זה שיש ביטוי לכל הדיעות ביציע (אפילו אם מישהו מנסה למנוע מהן להתבטא, הן מבוטאות עד הסוף), לכן קל מאוד להתחבר לגרעין מסוים.

תגידו שפיצול זה רע, אבל קהל בגודל של הקהל של מכבי לעולם לא יכול להיות מאוחד, במיוחד לא עם קבוצה כמו מכבי, שכבר 14 שנה מורכבת מפוליטיקות זולות.

היום, לקראת סיום המשחק נשמעו קריאות של "תתפטר" "לך הביתה". מיד בתום המשחק הלכתי לכיון שער 2 ושמעתי אוהדים מקללים את אבי וקוראים לו להתפטר, כמובן רצתי לשם להבין מה הם רוצים ומיד התחילו צעקות. הגיעו אליי בסביבות 10 איש שכל אחד חושב שהוא גאון כדורגל.

והמשפט שלהם היה:"אתם הקהל שהורס את מכבי, אתם, אתם אלו שקיללתם את רן בן שמעון ועכשיו מגנים על נמני, אנחנו היינו אלו שהגנו על רן בן שמעון"

הופה. סטייקים מסריחים. אתם הקהל המסריח שיושב בשער 2 דרש לתת זמן לרן בן שמעון, דרש לתת זמן לניר לוין והיה נגד כל אלו שצעקו למאמן להתפטר, עכשיו כשמדובר על אבי אתם עושים ההפך וצועקים לו להתפטר. מה השתנה מאז?

תוך כדי הויכוח ששאלתי אתכם איזה מאמן נראה לכם מתאים, סתמתם את הפה ופה ושם זרקתם מאמנים כמו: גיא לוי, ניר לוין, אלי כהן - כל אותם המאמנים שלא הצליחו במכבי וקיבלו את ההזמדנות שלהם מלבד גיא לוי שהוא מאמן כושל.

אתם חבורת אנשים מסריחים, אתם הסרטן של מכבי, אתם הקהל המסריח שיש.

אתם חושבים שאתם אנשים בוגרים וכחמים אבל בפועל אתם אלו שהורסים את מכבי ואת מה שמנסים לבנות. תנו לאבי את הזמן ותסתמו את הפה. בעונה הבאה במידה ואבי יכשל, אני לא אגיב לכם, כי כנראה שצדקתם. אבל עכשיו? סתמו את הפה וכנסו לחורים שלכם. אנחנו הקבוצה שהחליפה כמעט הכי הרבה מאמנים בעשור האחרון, ולמה? בגלל חוסר הסבלנות של הקהל המטומטם הזה.

ולכם, כל תומכי נמני, תמשיכו לשיר אבי נמני הוא המלך ובפועל לא לעשות כלום. תמשיכו לתת לבני זונות האלו את הבמה לעשות מה שהם רוצים, ואתם מצידכם תלכו הביתה.

אפשר לנעול.

אני אומר את זה פה בצורה פשוטה ומי שמכיר אותי יודע בדיוק כמה כואב לי להגיד את זה. זכותו של קהל לצעוק "תתפטר" למאמן, וזה היה ברור שזה גם יגיע לאבי. ואם למאמן אחר היו 3-4 משחקים ללא ניצחון אז כבר ישר היו כולם הורגים אותו, ולאף אחד לא היה אכפת, להיפך. אתה, אני, וכל תומכי נמני ובכלל כל אוהד שמכיר את ההיסטוריה של המועדון הזה יודע שלא היה ולא יהיה מאמן שיהיה במכבי 6-7 משחקים ללא ניצחון ולא יצעקו לו ללכת הביתה. זה בכלל לא חשוב אם זה נכון או לא, זו פשוט עובדה. וזה תופס גם לגבי כל הקהלים בארץ. ולא אתה ולא אני ולא עוד 2000 כמונו יוכלו לשנות את זה. אין מאמן שלא יצליח במשך תקופה ולא יקבל בראש. ואל תבוא ותגיד שזה רק 6-7 משחקים כי הנושא הוא שאתה לא מקבל את היציאות נגד אבי של הקהל, ולא היית מקבל את זה גם אחרי 3 חודשים בלי ניצחון כי אתה פשוט לא יכול לראות ולשמוע שיוצאים על אבי. ואני בדיוק כמוך בנושא הזה. ועכשיו אני אעשה הפרדה ברורה. זכותו של קהל לצעוק תתפטר ולשרוק בוז אחרי משחק, גם אם מדובר באבי. אבל. וזה אבל גדול. אבי נמני הוא אחד הסמלים הגדולים ביותר של המועדון הזה, מבחינתי ועוד הרבה כמוני הגדול מבין כולם. כל מי שמקלל אותו מבייש את עצמו ואותנו כקהל. פשוט בני-זונות אחד אחד. ומי שעושה את זה שיידע רק מראש שיש כאלה (ולא, אני לא מדבר על "חיילים" או 4-5 מקורבים וכל החרטה הזה של התקשורת) שלא יכולים לשמוע קללות נגדו ושזה יכול להסתיים בעימות. אני לא יודע מה הטענה שלך כלפי מי שתומך בו ו"בפועל לא עושה כלום" אתה מוזמן להציע הצעות גם בפרטי למיגוד הקטע המסריח הזה, בלי להגיע לאבו כביר. זו בדיוק הסיבה שלא רציתי שהוא יאמן אותנו.

אבי עונה ראשונה שהוא בונה קבוצה לבדו. בלי יוצעי זבל שיגידו לו את מי להביא. עונות קודם לכן אבי הביא כמה שחקנים אבל לא בנה קבוצה לבדו. זה ההבדל.

אתם באמת מפגרים או שאתם עושים את עצמכם? מה שעשו לרן בן שמעון פסול, מה שעושים לאבי פסול. תפסיקו לחשוב שיש פה איפה ואיפה, כי אין פה בכלל. צריך לתת זמן למאמן, לא יתכן אחרי כל עונה לקרוא לו להתפטר ולהעיף אותו. שי לנו את אבי על הקווים, אומנם לא מאמן גדול (לא שיש כאלו בארץ) אבל בן אדם שיודע ומכיר את מכבי מכל מאמן אחר בארץ, בן אדם שיודע להתמודד עם לחץ. וכל זה רק יכול להועיל לנו, במקום לחשוב פעם אחת אנשים מזדיינים את המוח וקוראים לו להתפטר.

עברו אצלנו כ"כ הרבה מאמנים ולאף מאמן לא נתנו את הזמן כמו שצריך, רק פה זה קורה. תראו כמה מאמנים עברו במכבי וכמה בחיפה \ הפועל.

יודע לעמוד במצבי לחץ? דרבי זה מצב לחץ, הוא לא עמד עד עכשיו אפילו באחד(מתוך שישה, גביע הטוטו לא נחשב).

בכל זאת, רק בגלל מי שהוא, ומה שהוא עשה עד עכשיו לא צעקו לו להתפטר, אך בכל זאת, הוא חייב לעזוב בסוף העונה.

אבי נימני הוא (עדיין) המלך !

קהל מסריח.

תמיד תאשימו את כל העולם ואחותו ותעיפו הבייתה את כולם,כל מאמן, לא משנה מי,זה שיש חלק שנותנים שקט רק בגלל שזה אבי נמני זה גם לא בסדר,כל מאמן באשר הוא צריך לקבל את השקט והתמיכה מהקהל,קהל לא צריך להתעסק באיזה מאמן לההביא או איזה מאמן לפטר,כנל גם לגבי שחקנים.

ביום שתבינו מה התפקיד של אוהדים לעשות,אז אולי דברים ישתנו במכבי.

האוהדים צריכים רק לתמוך בשחקנים שעל המגרש ולא להתעסק בדברים שהם מעבר לדשא,זה התפקיד שלהם,ולא לפטר ולנהל את הקבוצה.

נשבר לכם? כואב לכם?

לכולם כואב,אבל אנחנו תמיד צריכים להיות שם בשבילם,עד המוות.

קהל מסריח.

תמיד תאשימו את כל העולם ואחותו ותעיפו הבייתה את כולם,כל מאמן, לא משנה מי,זה שיש חלק שנותנים שקט רק בגלל שזה אבי נמני זה גם לא בסדר,כל מאמן באשר הוא צריך לקבל את השקט והתמיכה מהקהל,קהל לא צריך להתעסק באיזה מאמן לההביא או איזה מאמן לפטר,כנל גם לגבי שחקנים.

ביום שתבינו מה התפקיד של אוהדים לעשות,אז אולי דברים ישתנו במכבי.

האוהדים צריכים רק לתמוך בשחקנים שעל המגרש ולא להתעסק בדברים שהם מעבר לדשא,זה התפקיד שלהם,ולא לפטר ולנהל את הקבוצה.

נשבר לכם? כואב לכם?

לכולם כואב,אבל אנחנו תמיד צריכים להיות שם בשבילם,עד המוות.

מילה במילה.

ובריאל לא שורקים בוז ב0-0 ומפטרים מאמנים שאפילו זכו באליפות כי הקהל דורש? אז מה? זה הסיבה לכישלון? ברוב הקבוצות בעולם בסדר גודל של מכבי, קבצות שהקהל רעב ודורש תארים, יש לחץ ויש שריקות בוז גם ב0-0 כשהקבוצה במקום הראשון. תפסיקו להאשים את הקהל כאילו אנחנו משהו חריג, כל הדיבורים האלה על קהל תומך ועוזר בכל מצב ובכל תוצאה זה נשמע מגניב והכל, אבל איפה זה קורה? אפשר לספור את הקבוצות הגדולות באירופה שזה קורה בהן על יד אחת, או אולי אפילו על אצבע אחת.

ובריאל לא שורקים בוז ב0-0 ומפטרים מאמנים שאפילו זכו באליפות כי הקהל דורש? אז מה? זה הסיבה לכישלון? ברוב הקבוצות בעולם בסדר גודל של מכבי, קבצות שהקהל רעב ודורש תארים, יש לחץ ויש שריקות בוז גם ב0-0 כשהקבוצה במקום הראשון. תפסיקו להאשים את הקהל כאילו אנחנו משהו חריג, כל הדיבורים האלה על קהל תומך ועוזר בכל מצב ובכל תוצאה זה נשמע מגניב והכל, אבל איפה זה קורה? אפשר לספור את הקבוצות הגדולות באירופה שזה קורה בהן על יד אחת, או אולי אפילו על אצבע אחת.

מתי נתחיל דברים בעצמנו ולא נייבא אותם מאירופה?

אין מה להתחיל דברים בעצמנו אי אפשר להתחיל דברים בעצמנו אנחנו לא קהל לא מדינה ולא יבשת עם מנטליות כזאת, תמשיכו לחיות בסרט שאי פעם אנחנו נהיה la12 של בוקה, לא יכול לקרות. תשלימו עם המצב וזה הכל, יש אנשים שמשתנים, אפילו אנשים מאוד קיצוניים יצא לי פתאום לשמוע היום אומרים "נו מה יעזור אם תקלל את השחקנים ? תעודד את הקבוצה לא את השחקנים", ועדיין על כל אחד שמשתנה לו הפיוז לכאן ל10 משתנה הפיוז לצד השני

מישהו כתב כאן הודעה גדולה ואמר, עם קהל גדול כמו שלנו, ברצף כישלונות של כל כך הרבה שנים, אין מצב שהקהל יהיה מאוחד ואין מצב שיהיה שקט ביציעים. תפנימו.

אני לא חושב שזה קשור לשחקנים אלה הזונות על המגרש! תסתכלו על צ'לסי כל חצי שנה מחליפים מאמן ועדיין מצליחים וזה בגלל הסגל...

א. אל תשווה.

ב. צ'לסי מצליחים? פחח 2 וחצי אליפויות ב-50 שנה. מועדון מאוד קטן ביחס למנצ'סטר, ליברפול, ארסנל , לידס, ואפילו טוטנהאם.

אבל זה לא קשור לנושא

אין מה להתחיל דברים בעצמנו אי אפשר להתחיל דברים בעצמנו אנחנו לא קהל לא מדינה ולא יבשת עם מנטליות כזאת, תמשיכו לחיות בסרט שאי פעם אנחנו נהיה la12 של בוקה, לא יכול לקרות. תשלימו עם המצב וזה הכל, יש אנשים שמשתנים, אפילו אנשים מאוד קיצוניים יצא לי פתאום לשמוע היום אומרים "נו מה יעזור אם תקלל את השחקנים ? תעודד את הקבוצה לא את השחקנים", ועדיין על כל אחד שמשתנה לו הפיוז לכאן ל10 משתנה הפיוז לצד השני

מישהו כתב כאן הודעה גדולה ואמר, עם קהל גדול כמו שלנו, ברצף כישלונות של כל כך הרבה שנים, אין מצב שהקהל יהיה מאוחד ואין מצב שיהיה שקט ביציעים. תפנימו.

אני כתבתי את ההודעה הזו, אבל אני לא מבין מה הקשר בכלל? למה שלא נפתח מנטליות כזאת? לא מדבר איתך על מדינה, ישבת, עיר או אפילו קהל. מדבר איתך על הארגון, וואלק אני נכנסתי לאידאולוגיה הזו של לעודד לא משנה מה הולך על הדשא או מי עומד על הקווים תוך דיי מעט זמן, ואני חושב שיש עוד הרבה שנכנסו וייכנסו. אז אולי לא כל הקהל של מכבי יפתח את המנטליות הזו, אבל אם יהיה אותה לחלק, זה יהיה מצוין לדעתי.

אני אומר את זה פה בצורה פשוטה ומי שמכיר אותי יודע בדיוק כמה כואב לי להגיד את זה. זכותו של קהל לצעוק "תתפטר" למאמן, וזה היה ברור שזה גם יגיע לאבי. ואם למאמן אחר היו 3-4 משחקים ללא ניצחון אז כבר ישר היו כולם הורגים אותו, ולאף אחד לא היה אכפת, להיפך. אתה, אני, וכל תומכי נמני ובכלל כל אוהד שמכיר את ההיסטוריה של המועדון הזה יודע שלא היה ולא יהיה מאמן שיהיה במכבי 6-7 משחקים ללא ניצחון ולא יצעקו לו ללכת הביתה. זה בכלל לא חשוב אם זה נכון או לא, זו פשוט עובדה. וזה תופס גם לגבי כל הקהלים בארץ. ולא אתה ולא אני ולא עוד 2000 כמונו יוכלו לשנות את זה. אין מאמן שלא יצליח במשך תקופה ולא יקבל בראש. ואל תבוא ותגיד שזה רק 6-7 משחקים כי הנושא הוא שאתה לא מקבל את היציאות נגד אבי של הקהל, ולא היית מקבל את זה גם אחרי 3 חודשים בלי ניצחון כי אתה פשוט לא יכול לראות ולשמוע שיוצאים על אבי. ואני בדיוק כמוך בנושא הזה. ועכשיו אני אעשה הפרדה ברורה. זכותו של קהל לצעוק תתפטר ולשרוק בוז אחרי משחק, גם אם מדובר באבי. אבל. וזה אבל גדול. אבי נמני הוא אחד הסמלים הגדולים ביותר של המועדון הזה, מבחינתי ועוד הרבה כמוני הגדול מבין כולם. כל מי שמקלל אותו מבייש את עצמו ואותנו כקהל. פשוט בני-זונות אחד אחד. ומי שעושה את זה שיידע רק מראש שיש כאלה (ולא, אני לא מדבר על "חיילים" או 4-5 מקורבים וכל החרטה הזה של התקשורת) שלא יכולים לשמוע קללות נגדו ושזה יכול להסתיים בעימות. אני לא יודע מה הטענה שלך כלפי מי שתומך בו ו"בפועל לא עושה כלום" אתה מוזמן להציע הצעות גם בפרטי למיגוד הקטע המסריח הזה, בלי להגיע לאבו כביר. זו בדיוק הסיבה שלא רציתי שהוא יאמן אותנו.

לצעוק למאמן להתפטר זה לא לקלל, זה להביע מחאה.

נמאס לראות את מה שקורה בקבוצה הזאת.

בזמן שהקבוצה בתיקו 1 נגד הפועל ב"ש, אוהדי נמני שרים בדקה 88 נמני להיות איתך בכל דקה

במקום לעודד את מכבי לשרוף את הדאש ולשים את השני.

עד שאוהדי נמני לא ישימו את מכבי מעל הכל אנחנו נראה ככה

כי אלה אותם האנשים שישירו נמני המלך גם אם נפסיד עוד 10 דרבים וגם אם נרד ליגה.

לצעוק למאמן להתפטר זה לא לקלל, זה להביע מחאה.

נמאס לראות את מה שקורה בקבוצה הזאת.

בזמן שהקבוצה בתיקו 1 נגד הפועל ב"ש, אוהדי נמני שרים בדקה 88 נמני להיות איתך בכל דקה

במקום לעודד את מכבי לשרוף את הדאש ולשים את השני.

עד שאוהדי נמני לא ישימו את מכבי מעל הכל אנחנו נראה ככה

כי אלה אותם האנשים שישירו נמני המלך גם אם נפסיד עוד 10 דרבים וגם אם נרד ליגה.

לפי דעתי, זה בכלל לא פסול להקדיש דקה למלך השערים בכל הזמנים, והבנאדם האחרון שהביא אליפות לקבוצה הזו.

דקה אחת במשחק לשחקן (יש שיגידו בן אדם, לי זה לא משנה) גדול כמו אבי נמני.

אגב תוציאו את צמד המילים "אוהדי נמני" מהלקסיקון. אף אחד לא מעדיף את נמני על מכבי, אנשים פה פשוט נסחפים ועפים לכל הכיוונים בטיפשות.

אני כתבתי את ההודעה הזו, אבל אני לא מבין מה הקשר בכלל? למה שלא נפתח מנטליות כזאת? לא מדבר איתך על מדינה, ישבת, עיר או אפילו קהל. מדבר איתך על הארגון, וואלק אני נכנסתי לאידאולוגיה הזו של לעודד לא משנה מה הולך על הדשא או מי עומד על הקווים תוך דיי מעט זמן, ואני חושב שיש עוד הרבה שנכנסו וייכנסו. אז אולי לא כל הקהל של מכבי יפתח את המנטליות הזו, אבל אם יהיה אותה לחלק, זה יהיה מצוין לדעתי.

הקולות בדשא מחוץ לשער 8 היו ליגלוג על זה שהשחקן המשיך לעודד, הקהל של מכבי אנטי, על כל אחד כמוך יש 50 הפוך, מי שיש לו את המנטליות הזאת נמצא בשחקן ה-12 מקורב לשחקן ה-12 או מעודד עם השחקן ה-12, ולפי מה שראיתי היום, זה גרגר חור במדבר. צריך להיות מציאותי, ורק בסיטואציה כזאת אפשר לשפוט, לא ב1-0 על נתניה שכולם קופצים ומזמרים.

הקולות בדשא מחוץ לשער 8 היו ליגלוג על זה שהשחקן המשיך לעודד, הקהל של מכבי אנטי, על כל אחד כמוך יש 50 הפוך, מי שיש לו את המנטליות הזאת נמצא בשחקן ה-12 מקורב לשחקן ה-12 או מעודד עם השחקן ה-12, ולפי מה שראיתי היום, זה גרגר חור במדבר. צריך להיות מציאותי, ורק בסיטואציה כזאת אפשר לשפוט, לא ב1-0 על נתניה שכולם קופצים ומזמרים.

על זה בדיוק אני מתבאס אחי, אני מנסה רק להעביר את האידאולוגיה שלי.

עדיף שיצעקו לו תתפטר מאשר דברים יותר גרועים. כל מאמן אחר היה נתלה כבר אחרי הדרבי.

אבי נמני זה הבנאדם שאני הכי מעריץ בעולם ויש לו חלק גדול בזה שמכבי לא מסוגלת להתקיף מסודר נגד הקבוצה הכי גרועה בליגה, אבל אני סומך עליו ב100%.

מכבי זה בלב שלו, אם הוא ירגיש שאין לו את היכולת לקחת את מכבי לאן שהיא צריכה להגיע בעונה הבאה הוא יפנה את מקומו מרצונו.

היום הפסדנו לקבוצה הכי מסריחה בליגה, קבוצה שקיבלה חמישיות ורביעיות מחיפה/הפועל/בית"ר

ומה אני שומע במגרש?

"אבי נמני הוא המלך"

אז וואלה?

שיילכו להזדיין כל ילדוני נמני, היום הפסדנו בגללו

אבי היה שחקן גדול, אבל כמאמן הוא לא מתאים לנו

אתם אומרים "מה הוא יכול לעשות? אין לו שחקנים"

כשילד נכשל במבחן לא מאשימים את הילד שהוא טיפש, המורה הוא האשם על שלא הצליח ללמד אותו

לאבי היה רצף מול קבוצות קטנות, היום אפילו אותן אנחנו לא מנצחים (ואני לא אתחיל לדבר בכלל על הדרבי)