Jump to content

"תתפטר"

עומר עיני

Recommended Posts

אני בטוח גם שמי שצעק להתפטר לא היה בכל המגרשים הקרים והקשים העונה והוא אוהד "נוח" יעני מתי שנוח ויש משחק גדול הוא מגיע....

תשארו בבית כפרה עליכם,תשחררו אותנו מהחארטות שלכם.

בדיוק מה שאמרתי אוהדים עלק,בדוק שמי שצעק לאבי להתפטר זה כל אלה שבאו

בגלל שהיו כרטיסים חינם,אם לאבי אתם לא נותנים שקט אז למי כן תתנו?

וזה עוד בעונה שהוא הוציא את הכי טוב שאפשר מהחבורה של הכוסיות האלה.

מין הסתם יא חציל! חח כמו כולם.. אם לא מצליח עוזב אם כן נשאר..

לא כזה קשה להבין..

לא הולך לנמני זה מה יש! אולי באמת הגיע הזמן שהוא יוותר על תפקיד המאמן ויהיה משהו אחר.. אתה רואה שלא הולך!

עם ים האהבה שיש לי אליו! אומר לך בכנות! אם זה היה מאמן אחר, היו שולחים אותו הביתה בשניה! וואלה נמני - נמני אבל חלאס! כמה אפשר לסבול את זה!

אתה מבין שהפסדת לאחי אתמול! אתה מבין את זה?! תכניס לראש שלך כמה קבוצה סוג זבל יש לך!

אני לא יכול לשמוע את המשפט של "אם זה היה מאמן אחר, היו שולחים אותו הביתה"

זה משפט שמסמל עד כמה שהקהל של מכבי רקוב, עד כמה שהקהל של מכבי מטומטם.

אני אגיד לך תאמת, אני הייתי מאלו שהיו שורפים מאמן אחרי 4 משחקים, אבל מאז שאבי מאמן אני מבין את הטעות שלי, את הטימטום של לקום ולצעוק למאמן להתפטר אחרי כמה משחקים לא טובים.

הבעיה של מכבי מאז ומתמיד היה הקהל, שום מאמן לא הצליח פה בעשור האחרון, שחקנים התחלפו, הנהלות באו והלכו, מאמנים הוחלפו, ומכבי עדיין עומדת במקום. למה? זו שאלה שאנחנו צריכים לשאול אך ורק את עצמנו, הכל מתחיל ונגמר מלמטה.

הקהל של מכבי הוא הקהל הכי לוחץ בארץ, בהרבה יותר מביתר.

אנחנו מדברים על בנייה אבל מצד שני זה לא מעניין אותנו כי אנחנו רוצים תוצאות כאן ועכשיו. הקהל של מכבי הוא קהל רעב אך יחד עם זאת גם מטומטם. הרי היה ברור שבעונה הזו לא נזכה באליפות או בגביע וכולם ידעו זאת. אבל אחרי 7 נצחונות פתאום כולם החלו לדבר על אליפות, פתאום ההתנשאות הטיפשית והלא מובנת הזו שמאמפיינת כ"כ את הקהל של מכבי חזרה לה במהירות. והנה, רצף של כמה משחקים ללא ניצחון והקהל רוצה את הראש של המאמן.

עוד הפעם הקיראות של "תתפטר, תתפטר" כאילו שהמאמן הבא יצעיד את מכבי לאליפות, ואם לא? נפטר גם אותו. הרי מה אכפת לנו מדרך? מחשיבה לעתיד? אנחנו רוצים תארים ועדיף כמה שיותר מהר.

אתם פשוט לא מבינים שלכל מאמן יש תורה משלו, ועונה אחת לא מספיקה למאמן ליישם את מה שהוא באמת רוצה, את מה שהוא רואה וחושב לנכון לעשות.

יצא לי להיות כ-5 דקות בשער 2, ופתאום כולם שם דרשו להחזיר את ניר לוין אותו מאמן שעד לפני כמה עונות כל שער 2 עמד על רגלו וקילל אותו. הם אפילו דיברו על קלינגר, שעונה אחרי האליפות התחיל להמאס לכולם. וגרנט! אפילו שמו של גרנט עלה, אותו מאמן שמירמר לכל אוהד מכבי את החיים במשך 4 שנים. אבל למי באמת אכפת? הרי גרנט מצליח באירופה, הוא יצליח להביא אליפות למכבי!

רק דרך, זמן ושקט יביאו תארים למכבי, אני מאד מקווה שהקהל יבין את זה סוף סוף, כי אנחנו בדרך הבטוחה למטה.

קהל של סטיקים פשוט ככה

אותם אנשים שקוראים לנימני להתפטר עכשיו צעקו גם לרן בן שמעון להתפטר בתחילת עונה שעברה

לאנשים פה יש זיכרון קצר

הקהל צלב את רן בן שמעון אחרי 10 משחקים והעיף אותו הביתה,תביאו מאמן אחר והוא לא יחזיק פה חצי מהזמן הזה

כל הכבוד לך שכשהקבוצה מצליחה אז אתה "אוהב מכבי" ואתה רוצה לעודד ולעזור להם,

אבל כשהם משחקים חרא אתה פתאום לא מעודד את מכבי אלא רק מוסיף עוד רע

וצועק למאמן תתפטר.

לעולם לא צעקתי לאף מאמן להתפטר, וזה כולל את נמני.

במגרש אני תמיד עומד מאחורי הקבוצה, גם כשמפסידים בדרבי וגם כשמפסידים לנצרת. אני לא בורח מהמגרשים כשאנחנו מפסידים, לא פה ולא בכדורסל (ובגלל זה אני גם אלך למשחק הליגה הקרוב של קבוצת הכדורסל, כדי לעמוד מאחוריה גם אחרי ההדחה מול פרטיזן)

אבל כאן בפורום אני מביע את דעתי. אני לא מנסה להרעיל אנשים נגד נמני. אני לא מדבר על במונחי עולם תחתון וכו'. אני בסה"כ נותן את דעתי מהבחינה המקצועית (לא שאני איזה מקצוען, אבל כמו לכל אוהד גם לי יש דעה מקצועית).

אין לי בעיה עם ביקורת על אבי, זה אפילו מבורך כי הוא לא המאמן הכי טוב בעולם

וגם רחוק מזה.

אבל בין זה לבין סתם להרוס עוד פעם מה שמנסים לבנות יש מרחק גדול

שהופך אנשים שעושים את זה לחארות שהורסים את הקבוצה שלך

תספור כמה מאמנים עזבו את מכבי מאז דרור קשטן

לאן הגענו עם זה?

מה זה יעזור לך עכשיו בסוף עונה להעיף את המאמן? מה תשיג מזה?

יגיע מאמן חדש? שצריך להתחיל מההתחלה, ואולי יחליף את כל הסגל

ומה עשית בזה?

ומה יקרה אם לא תהיה במקום גבוה באמצע עונה? תפטר גם אותו?

לא נמאס לכם!?!?

תנו לבן אדם לעבוד בשקט.

דבר ראשון לא אמרתי לפטר אותו באמצע עונה. הבן אדם אוטוטו משלים כמעט שתי עונות. אפשר בסוף העונה להחליף אותו. הוא יכול להשאר במערכת מבחינתי, אבל לא כמאמן ראשי.

הדעה שלי היא שנמני, או כל מאמן אחר שלעולם לא אימן קבוצת כדורגל, לא מספיק טוב בשביל לאמן את הקבוצה שלי. אם הייתי רואה בשנתיים האחרונות משהו שישנה את דעתי אז הייתי משנה אותה. לצערי לא ראיתי, ולכן אני עדיין מחזיק בדעה הזאת. שום דבר כמובן לא מבטיח שמאמן מנוסה יותר יצליח יותר, אבל אני מעדיף ללכת למקום בו הסיכויים שלי גבוהים יותר.

ולהתלהב על נצחון אחד על חיפה או ביתר זה לא רע כי יש לא מעט קבוצות שלא הגיעו לזה בכלל

וראית טוב מאוד מי הסגל שלך, הוצאת ממנו את המקסימום, רצית לראות

למי מגיע להיות חלק מהשלד, מצאת את זה. מה רע בעונה הזאת חוץ מההרגשה שלנו

כי אנחנו רוצים לראות אדומים בוכים ואיזה חתיכת מתכת כלשהי מונפת...

גם אני עצבני, גם אני עצוב, להרוס את כל מה שעשינו העונה?

בשביל מה?

ואם אתה חושב שלא עשינו כלום אז אתה צריך משקפיים כי עשית המון

סוף סוף אני רואה שלד של שחקנים שאפשר לבנות איתו משהו ועונה שבה לא השתגענו עם הוצאות

מיותרות

להזכיר לך, בעונת 94/95 לקחת אליפות, באותה עונה הפסדת 4-2 להפועל,

לאן היית מגיע אם היינו תולים את המאמן אז וזורקים אותו ממכבי?

היית לוקח אליפות? ויותר מזה,

הוכיח לך מאמן שהושפלת תחתיו שאפשר להתעלות מזה.

לא אמרתי שלא עשינו כלום בעונה הזאת. אמרתי כמה וכמה פעמים שקרו גם דברים טובים בעונה הזאת. אבל לדעתי זה לא יספיק לנו בשביל התמודות על תואר. גם ככה אנחנו מתחילים בעמדת נחיתות מבחינת הסגל, אז אני חושב שלפחות בעמדת המאמן כדאי שניישר קו.

בקשר לניצחון על חיפה... באמת היה ניצחון יפה, אבל משחק אח לא יכול להוות טיעון לאף כיוון. בדיוק מאותה סיבה אני לא שופט את נמני לפי הדרבי. אני אמנם חושב שהוא טעה בדרבי אבל כמו שאמרת, קורה שמפסידים וגם קורה שמקבלים בראש. אני בסופו של דבר מסתכל אחורה לאורך כל מה שראיתי העונה, ולצערי לא משהו מזהיר שנמני הביא לקבוצה. אני לא חושב שהוא הוציא מהסגל הזה יותר ממה שהוא שווה. לנצח 14 משחקים מתוך 29 בליגה כזאת זה לא להוציא את המקסימום לדעתי. לא אמרתי שאנחנו שווים אליפות, אבל בעונה כזאת אני לא מודד מיקום ומגדיר לפיו הצלחה או כשלון. בעונה כזאת, יכולנו להיות מקום רביעי אבל עם מאזן יותר טוב בליגה והייתי מרגיש הרבה יותר טוב מאשר המקום השלישי שיש לנו עכשיו.

נימני לא צריך להיות מאמן.

אבל נימני זה היחידי שיכול לבנות משהו כי יש לו שקט מהקהל

חוץ מכמה אנשים פה שהם פשוט גועל נפש כל השאר נותנים לו את הזמן

ות'אמת? אני גם כועס על אותם אלה שלא מקללים, כי כל עונה הם כן קיללו

אבל אני יכול להבטיח לך מבלי להכיר אותך שגם אתה וגם אותם אלה

שקיללו את אבי עשו את זה גם לקלינגר, גרנט, לוין, אלי כהן

ויעשו את זה גם לבאים אחרי נימני...

זה לא מי המאמן, זו הדרך שבה אתם בוחרים בכל שנה לחרבש את כל מה שמנסים

לבנות פה.

אני לא מסכים עם הטענה הזאת שנמני צריך להיות מאמן רק כי הוא מביא שקט. מאמן צריך שקט כשהקבוצה נכשלת. אם הקבוצה תעמוד במטרות שלה הוא לא יצטרך שקט. אז נניח שנתחיל רע ונמני יקבל את השקט שמאמן אחר לא היה מקבל, אבל עם חוסר הניסיון שלו כמאמן יש סיכויים פחות טובים שהוא ידע לצאת מהמצב הרע.

בכל אופן, אני לא מאמין בלהחליף מאמן באמצע העונה, אלא אם המצב ממש קטסטרופלי. אני חושב שלא משנה מי יתחיל את העונה הבאה הוא צריך לסיים אותה, אלא אם באמת נגיע לשפל חסר תקדים שיצריך זעזוע יוצא דופן. אם ננקוט בגישה הזאת, אז מאמנים לא יצטרכו שקט מהקהל כי הם ידעו שיש להם גב מההנהלה ושיתנו להם את כל העונה כדי לעשות את עבודתם. אבל פה זה כבר עניין של הנהלה ולא רק אוהדים.

כל הכבוד לך שהבטחת לי, בלי להכיר אותי, ששרקתי בוז לכל אותם מאמנים. אז לא, לא שרקתי להם בוז. לא הסכמתי עם הפיטורים של אלי כהן וחשבתי שהוא צריך להמשיך. לא חשבתי שיהיה טעם לפטר את גרנט וקלינגר באמצע העונה, אבל הסכמתי עם כך שהם עזבו (גרנט באמת עזב בסוף העונה).

כמו שכבר אמרתי לך, אני מאמין שאם הבאת מאמן, צריך לתת לו לסיים עונה. תגמור עונה, ותעשה חושבים אם אתה רוצה להמשיך איתו הלאה. אם לא, אז תוכל להביא מאמן שיתחיל עם הקבוצה את העונה ויעבור איתה מחנה אימונים.

אותם שחקני רכש שיגיעו בקיץ ויהוו את הבורג המרכזי של הקבוצה (גם אם יבואו רק ארבעה, אלו יהיו ארבעת המרכזיים של הקבוצה) יהיו חדשים לנמני כמו שיהיו חדשים לכל מאמן אחר, כך שגם טיעון ההמשכיות די בטל כאן.

ודבר נוסף, זה ממש לא נכון שרוב הקהל תומך בנמני. זה שרוב הפורום תומך בנמני לא אומר שרוב הקהל ככה. רוב יושבי בלומפילד לא נכנסים לפורום, ומחוץ לשער 11 אחוזי התמיכה בנמני מאוד נמוכים.

ד"א, סתם בשביל הטריוויה, גווארדיולה היה מאמן של ליגת המילואים בדיוק עונה אחת.

ותאמין לי שלחץ של ברצלונה לא רואה את הלחץ שלנו, גם לא במעמסה.

וד"א, ברצלונה נראית כמו שהיא נראית היום רק בגלל הדרך...

תבדוק במשחק האחרון כמה שחקנים תוצרת בית היו בו זמנית על הדשא.

תראה אותו דבר את בוקה והדרך שלה...

אמרתי כבר שגווארדיולה הוא מקרה יוצא דופן. רוב המקרים האלו נכשלו, וכמו בכל דבר בחיים תמיד יהיו יוצאי דופן שיצליחו.

ההשוואה שלך למחלקות הנוער לא נכונה. עם כל הכבוד לגווארדיולה, לא בגללו הקבוצה משחקת עם כלכך הרבה שחקני בית. היא משחקת כך בגלל שברצלונה כמועדון התווה מדיניות כזאת, ודאג ליישם אותה במחלקות הנוער והילדים שלו. פה אתה כבר צריך לפנות להנהלה ולקוות שהיא באמת תתחיל ליישם כאן שיטות אימון לנוער ומטה, שעובדות בהרבה מקומות בעולם.

שמע, בסופו של דבר זו הדעה שלי. אתה יכול להסכים איתה, אבל כמובן שאתה יכול גם לא. אבל אל תחשוב שאתה יודע בדיוק מי אני ותחליט שאני שורק בוז, מקלל את נמני, ויוצא למחאות כנגד הקבוצה. סה"כ יש לי דעה מנוגדת לשלך, ומנהלים פה דיון שכל אחד זורק את העמדה שלו.

מעבר לזה, אני גם לא אומר שאני בוודאות צודק. יכול להיות שאין טועה ממני, ושעוד שנה אתה תראה לי את ההודעה הזאת ותגרום לי לאכול את הכובע. יותר מזה, אני אפילו מקווה שזה מה שיקרה. זה אולי הדבר שאני הכי אשמח לטעות בו בחיי כי בסופו של דבר שנינו רוצים את טובת הקבוצה, ואני מקווה שגם נראה אותה.

אם נמני ישאר בעונה הבאה (והוא ישאר), אני אמשיך להגיע ומשחקים ואמשיך לדחוף את הקבוצה (עד כמה שאוהד בודד יכול לדחוף). אני לא שונא נמני ולא מאחל לו להכשל. גם אני גדלתי על אבי נמני וגם אני מקווה לראות אותו מוביל אותנו לתארים. את הדעות שלי אני משאיר לפורום ולשיחות עם חברים על הקבוצה. במגרש גם לי בא לבעוט בכל מי שצועק למאמן (ולא משנה מי הוא) שיתפטר. ואם אני אראה עונה הבאה שטעיתי, אני מבטיח לך שאני אהיה הראשון להודות בכך.

לעולם לא צעקתי לאף מאמן להתפטר, וזה כולל את נמני.

במגרש אני תמיד עומד מאחורי הקבוצה, גם כשמפסידים בדרבי וגם כשמפסידים לנצרת. אני לא בורח מהמגרשים כשאנחנו מפסידים, לא פה ולא בכדורסל (ובגלל זה אני גם אלך למשחק הליגה הקרוב של קבוצת הכדורסל, כדי לעמוד מאחוריה גם אחרי ההדחה מול פרטיזן)

אבל כאן בפורום אני מביע את דעתי. אני לא מנסה להרעיל אנשים נגד נמני. אני לא מדבר על במונחי עולם תחתון וכו'. אני בסה"כ נותן את דעתי מהבחינה המקצועית (לא שאני איזה מקצוען, אבל כמו לכל אוהד גם לי יש דעה מקצועית).

דבר ראשון לא אמרתי לפטר אותו באמצע עונה. הבן אדם אוטוטו משלים כמעט שתי עונות. אפשר בסוף העונה להחליף אותו. הוא יכול להשאר במערכת מבחינתי, אבל לא כמאמן ראשי.

הדעה שלי היא שנמני, או כל מאמן אחר שלעולם לא אימן קבוצת כדורגל, לא מספיק טוב בשביל לאמן את הקבוצה שלי. אם הייתי רואה בשנתיים האחרונות משהו שישנה את דעתי אז הייתי משנה אותה. לצערי לא ראיתי, ולכן אני עדיין מחזיק בדעה הזאת. שום דבר כמובן לא מבטיח שמאמן מנוסה יותר יצליח יותר, אבל אני מעדיף ללכת למקום בו הסיכויים שלי גבוהים יותר.

לא אמרתי שלא עשינו כלום בעונה הזאת. אמרתי כמה וכמה פעמים שקרו גם דברים טובים בעונה הזאת. אבל לדעתי זה לא יספיק לנו בשביל התמודות על תואר. גם ככה אנחנו מתחילים בעמדת נחיתות מבחינת הסגל, אז אני חושב שלפחות בעמדת המאמן כדאי שניישר קו.

בקשר לניצחון על חיפה... באמת היה ניצחון יפה, אבל משחק אח לא יכול להוות טיעון לאף כיוון. בדיוק מאותה סיבה אני לא שופט את נמני לפי הדרבי. אני אמנם חושב שהוא טעה בדרבי אבל כמו שאמרת, קורה שמפסידים וגם קורה שמקבלים בראש. אני בסופו של דבר מסתכל אחורה לאורך כל מה שראיתי העונה, ולצערי לא משהו מזהיר שנמני הביא לקבוצה. אני לא חושב שהוא הוציא מהסגל הזה יותר ממה שהוא שווה. לנצח 14 משחקים מתוך 29 בליגה כזאת זה לא להוציא את המקסימום לדעתי. לא אמרתי שאנחנו שווים אליפות, אבל בעונה כזאת אני לא מודד מיקום ומגדיר לפיו הצלחה או כשלון. בעונה כזאת, יכולנו להיות מקום רביעי אבל עם מאזן יותר טוב בליגה והייתי מרגיש הרבה יותר טוב מאשר המקום השלישי שיש לנו עכשיו.

אני לא מסכים עם הטענה הזאת שנמני צריך להיות מאמן רק כי הוא מביא שקט. מאמן צריך שקט כשהקבוצה נכשלת. אם הקבוצה תעמוד במטרות שלה הוא לא יצטרך שקט. אז נניח שנתחיל רע ונמני יקבל את השקט שמאמן אחר לא היה מקבל, אבל עם חוסר הניסיון שלו כמאמן יש סיכויים פחות טובים שהוא ידע לצאת מהמצב הרע.

בכל אופן, אני לא מאמין בלהחליף מאמן באמצע העונה, אלא אם המצב ממש קטסטרופלי. אני חושב שלא משנה מי יתחיל את העונה הבאה הוא צריך לסיים אותה, אלא אם באמת נגיע לשפל חסר תקדים שיצריך זעזוע יוצא דופן. אם ננקוט בגישה הזאת, אז מאמנים לא יצטרכו שקט מהקהל כי הם ידעו שיש להם גב מההנהלה ושיתנו להם את כל העונה כדי לעשות את עבודתם. אבל פה זה כבר עניין של הנהלה ולא רק אוהדים.

כל הכבוד לך שהבטחת לי, בלי להכיר אותי, ששרקתי בוז לכל אותם מאמנים. אז לא, לא שרקתי להם בוז. לא הסכמתי עם הפיטורים של אלי כהן וחשבתי שהוא צריך להמשיך. לא חשבתי שיהיה טעם לפטר את גרנט וקלינגר באמצע העונה, אבל הסכמתי עם כך שהם עזבו (גרנט באמת עזב בסוף העונה).

כמו שכבר אמרתי לך, אני מאמין שאם הבאת מאמן, צריך לתת לו לסיים עונה. תגמור עונה, ותעשה חושבים אם אתה רוצה להמשיך איתו הלאה. אם לא, אז תוכל להביא מאמן שיתחיל עם הקבוצה את העונה ויעבור איתה מחנה אימונים.

אותם שחקני רכש שיגיעו בקיץ ויהוו את הבורג המרכזי של הקבוצה (גם אם יבואו רק ארבעה, אלו יהיו ארבעת המרכזיים של הקבוצה) יהיו חדשים לנמני כמו שיהיו חדשים לכל מאמן אחר, כך שגם טיעון ההמשכיות די בטל כאן.

ודבר נוסף, זה ממש לא נכון שרוב הקהל תומך בנמני. זה שרוב הפורום תומך בנמני לא אומר שרוב הקהל ככה. רוב יושבי בלומפילד לא נכנסים לפורום, ומחוץ לשער 11 אחוזי התמיכה בנמני מאוד נמוכים.

אמרתי כבר שגווארדיולה הוא מקרה יוצא דופן. רוב המקרים האלו נכשלו, וכמו בכל דבר בחיים תמיד יהיו יוצאי דופן שיצליחו.

ההשוואה שלך למחלקות הנוער לא נכונה. עם כל הכבוד לגווארדיולה, לא בגללו הקבוצה משחקת עם כלכך הרבה שחקני בית. היא משחקת כך בגלל שברצלונה כמועדון התווה מדיניות כזאת, ודאג ליישם אותה במחלקות הנוער והילדים שלו. פה אתה כבר צריך לפנות להנהלה ולקוות שהיא באמת תתחיל ליישם כאן שיטות אימון לנוער ומטה, שעובדות בהרבה מקומות בעולם.

שמע, בסופו של דבר זו הדעה שלי. אתה יכול להסכים איתה, אבל כמובן שאתה יכול גם לא. אבל אל תחשוב שאתה יודע בדיוק מי אני ותחליט שאני שורק בוז, מקלל את נמני, ויוצא למחאות כנגד הקבוצה. סה"כ יש לי דעה מנוגדת לשלך, ומנהלים פה דיון שכל אחד זורק את העמדה שלו.

מעבר לזה, אני גם לא אומר שאני בוודאות צודק. יכול להיות שאין טועה ממני, ושעוד שנה אתה תראה לי את ההודעה הזאת ותגרום לי לאכול את הכובע. יותר מזה, אני אפילו מקווה שזה מה שיקרה. זה אולי הדבר שאני הכי אשמח לטעות בו בחיי כי בסופו של דבר שנינו רוצים את טובת הקבוצה, ואני מקווה שגם נראה אותה.

אם נמני ישאר בעונה הבאה (והוא ישאר), אני אמשיך להגיע ומשחקים ואמשיך לדחוף את הקבוצה (עד כמה שאוהד בודד יכול לדחוף). אני לא שונא נמני ולא מאחל לו להכשל. גם אני גדלתי על אבי נמני וגם אני מקווה לראות אותו מוביל אותנו לתארים. את הדעות שלי אני משאיר לפורום ולשיחות עם חברים על הקבוצה. במגרש גם לי בא לבעוט בכל מי שצועק למאמן (ולא משנה מי הוא) שיתפטר. ואם אני אראה עונה הבאה שטעיתי, אני מבטיח לך שאני אהיה הראשון להודות בכך.

שמע, קודם כל אם אתה לא מאלה שצעקו תתפטר לאבי ביציע אני פחות פונה אליך

כי כמו שאמרתי להחזיק דעה מותר לכולם, אבל יש דרך לבטא אותה.

אני אענה על הדברים שלך בכללית,

קודם כל, אבי נמני יסגור עוד 6 מחזורים עונה וחצי

ועם כל הכבוד לחצי עונה הזאת היא לא אומרת כלום, נתנו לאבי קבוצה מוגמרת באמצע עונה

ואמרו לו תסתדר איתה. גם ניר לוין "נכשל" בצורה כזאת בעונה אחרת.

השחקנים שיגיעו למכבי, הארבעה האלה, תאמין לי שזה לא משתווה בכלל לכל שאר ה14 שיהיו

שאבי כבר מכיר, וראה והרגיש ודיבר במשך העונה הזאת + חלקם גם בחצי השני.

אל תשכחו לרגע שאנחנו מדברים עכשיו אחרי משבר קטסטרופלי במכבי, שלפני שנתיים

כמעט וירדה ליגה כי לא היו לה את הכספים שצריך להעביר לבקרה.

אתם לא מדברים פה על האמפריה של אמצע שנות התשעים...אפילו לא קרוב לזה

כרגע אנחנו באמת בנסיון לבנות משהו, ושכל המלעיזים יבלבלו את המוח, אנחנו בונים פה משהו

העובדה שעונה הבאה אני לא מביא 6-7 שחקנים זה אומר הרבה.

העובדה שאני משתמש ביותר מ5 שחקני בית בהרכב ועוד 3 בערך בסגל זה משהו

לכן כל מאמן היה צריך את הזמן הזה, לא רק אבי...

ואתה צודק, אבי לא צריך להיות המאמן כי הוא מביא שקט, הלוואי עלי שהיה מישהו אחר

שהיה יכול לקבל את השקט הזה, כל אוהד מכבי ובטח כל אוהד נמני בפורום ובמדינה הזאת

היה מת שזה יקרה, כל מי שאוהב את נמני הוא זה שהכי לא רוצה לראות אותו מאמן

רק בגלל שזה מעמיד אותו בצורה כל כך פגיעה אל מול שריקות הבוז.

אבי נמני לא מאמן לבד את מכבי, וכמה שהוא "בובה" ניר לוין הוא עדיין מאמן, שיודע לתת

מהנסיון והידע שלו במגרש, והוא לא באמת אך ורק שם בשביל התעודה.

מעבר לזה, אבי נימני מקבל לא מעט עזרה גם מאירופה לגבי אימונים

וכבר ביותר מהזדמנות אחת הגיעו מומחים מגרמניה כדי ללמד אותו שיטות אימון

בנוסף, כולנו יודעים שאבי נמני מדבר באופן כמעט שוטף עם גרנט, עוד מאמן עטור נסיון

שמכיר את מכבי ואבי תופס ממנו הכי שבעולם...

ולמרות שזה סטטיסטיקה, ואולי זה מבחינתך לא מספיק - וזה בסדר כי כל אוהד מכבי צריך להגיד את זה

מכבי היום (פרט כמובן להפועל ולחיפה) עם הכי פחות הפסדים והכי הרבה נצחונות משאר הקבוצות.

ונכון זה כבר יכול להשתנות במשחק הבא, אבל אם אתה שופט עד עכשיו, זה לא רע בכלל

בטח לא ברמה שאנחנו מדברים כאן היום כמו שדיברנו במלחמות הירידה לפני שנתיים...

וכמה שאתה צודק שגם בברסה יש דרך של כל המחלקות וזה עניין של הנהלה

יש פה גם עניין של מאמן, ולהצליח עם כל הכוכבים האלה זה לא פשוט. כמה שזה נדיר

כל מה שזה צריך להראות זה שזה אפשרי. ואני לא מבקש מאבי לקחת אליפות גביע וליגת האלופות

כמו כן חשוב שתבינו שאנחנו מתמודדים נגד קבוצות משופשפות, חיפה קוצרת פירות

של עבודה של בערך עשר שנים מלפני האליפות הראשונה שלה

הפועל עבודה של בערך 3-4 שנים עם אותו מאמן, ולהזכיר לך שגם לגוטמן שרקו בוז

אפילו העונה.

וגם הוא צוטט אומר מילים כנגד הקהל.

מאמן עם נסיון זה חשוב, אבל זה לא אומר הכל. כל הנסיון שבעולם

אם אין לו ת'חיבור למנטליות של מכבי הוא יכשל.

אז תאמין לי שאם יגיע מישהו שיבין את זה כולנו נגיד שאבי צריך לרדת מעמדת המאמן

אבל כרגע הקהל שלנו לא יודע אחרת, וזה הדבר היחידי שיכול להוציא אותנו מהבוץ

שאנחנו הכנסנו את עצמנו אליו ולא אף אחד אחר.

לגבי מי האחוז שתומך באבי אני לא מסכים איתך אפילו לא טיפה, אתה כנראה לא זוכר כמה אנשים שרו לניר לוין להתפטר

או לאלי כהן או לקלינגר

וכמה אנשים אמרו את זה לאבי...מעבר לזה גם מה התדירות של זה.

שוב, גם לי קשה וגם לי כואב. אני לא חושב שאבי נימני צריך להיות המאמן שלנו, מסיבות אחרות כנראה

משלך אבל זה לא משנה כרגע.

אנחנו צריכים לעמוד מאחוריו כדי לעזור לו להצליח, זה המבחן שלנו

כי אם גם הוא יסולק בבושת פנים בגללנו, אבדנו. אף מאמן לא יעיז לבוא לפה, כולם יגידו

"וואלה, אם לנמני הם צעקו תתפטר וזה המלך שלהם, כמה זמן אני אחזיק פה? בשביל מה אני צריך את זה?"

תן לו את העונה הבאה, כל עוד לא יקרו דברים אסטרנומיים כמו עוד פציעה של בוזגלו ועוד 4 שחקנים

חוץ ממנו, אנחנו לא אמורים לראות עונה רעה.

וגם העונה הזאת עם כל הכבוד, לפחות כרגע היא לא גרועה מבחינה יבשה, אלא רק בהרגשה שלנו

כי חשבנו שסוף סוף זה נגמר.

להזכיר לכם איפה היינו לפני שנתיים...

מתן אתה זיין שכלים.

לא הבנת שום טעות ושום נעליים....

מה שעשית זה שהפכת ליהות כלבלב של נמני.

מאמן אחר היית הופך לו את הראש ואם נמני לא יהיה, תאמין לי שתהפוך לו את הראש.

אז אל תבלבל את הביצים.

מתן אתה זיין שכלים.

מאמן אחר היית הופך לו את הראש ואם נמני לא יהיה, תאמין לי שתהפוך לו את הראש.

אז אל תבלבל את הביצים.

"מבחן בוזגלו"

אם יעקב בוזגלו היה המאמן, מה היית עושה? :wubyellow3:

שורף אותו חי :wubyellow3:

יעקב בוזגלו כמו נמני הוא לא מאמן, אין סיבה להתייחס?

מה אני הייתי עושה?

אבי קיבל עונה וחצי.

עזבו תוצאות....

אם יש פה אחד, אחד שיודע מה השיטה שאבי רוצה לשחק בה הוא גאון הדור.

(ועכשיו כולם יקפצו אבל אין אחד שיודע)

אם יש פה עוד אחד כזה, שחושב שהגנת מכבי יודעת לצאת לנבדל שיקום.

(עכשיו תגידו תיאום, אני אגיד, שלא ייתכן שיש נדנדה בהרכב, מלחמה? כן...נדנדה? לא...)

אם יש מישהו שחושב שרוני גפני לא היה צריך להיות מסופסל גם בשביל נכה בת 90 עם הליכון שיקום.

בכל זה לא אני ולא אף אחד אשם.

לנמני יש אחריות על איך שמכבי נראית...לטוב ולרע.

מכבי לא תגיע לאירופה, מכבי גביע לא תיקח כבר מה שנשאר לנו, זה רק דבר אחד...

לא לעשות פאדיחה בדרבי (שוב).

אם מפסידים גם בדרבי הזה בצורה משפילה?

לזרוק אותו יחד עם כל הסגל מכל המדרגות.

מתן אתה זיין שכלים.

אולי דרך זה שאבי ניהיה מאמן למדתי את הטעות שלי. חלק יגידו שזו צביעות חלק לא.

אני פשוט הבנתי את הטיפשות שלי לאורך השנים, וזה לא בושה להודות בטעות, להפך.

שמע, קודם כל אם אתה לא מאלה שצעקו תתפטר לאבי ביציע אני פחות פונה אליך

כי כמו שאמרתי להחזיק דעה מותר לכולם, אבל יש דרך לבטא אותה.

אני אענה על הדברים שלך בכללית,

קודם כל, אבי נמני יסגור עוד 6 מחזורים עונה וחצי

ועם כל הכבוד לחצי עונה הזאת היא לא אומרת כלום, נתנו לאבי קבוצה מוגמרת באמצע עונה

ואמרו לו תסתדר איתה. גם ניר לוין "נכשל" בצורה כזאת בעונה אחרת.

השחקנים שיגיעו למכבי, הארבעה האלה, תאמין לי שזה לא משתווה בכלל לכל שאר ה14 שיהיו

שאבי כבר מכיר, וראה והרגיש ודיבר במשך העונה הזאת + חלקם גם בחצי השני.

אל תשכחו לרגע שאנחנו מדברים עכשיו אחרי משבר קטסטרופלי במכבי, שלפני שנתיים

כמעט וירדה ליגה כי לא היו לה את הכספים שצריך להעביר לבקרה.

אתם לא מדברים פה על האמפריה של אמצע שנות התשעים...אפילו לא קרוב לזה

כרגע אנחנו באמת בנסיון לבנות משהו, ושכל המלעיזים יבלבלו את המוח, אנחנו בונים פה משהו

העובדה שעונה הבאה אני לא מביא 6-7 שחקנים זה אומר הרבה.

העובדה שאני משתמש ביותר מ5 שחקני בית בהרכב ועוד 3 בערך בסגל זה משהו

לכן כל מאמן היה צריך את הזמן הזה, לא רק אבי...

ואתה צודק, אבי לא צריך להיות המאמן כי הוא מביא שקט, הלוואי עלי שהיה מישהו אחר

שהיה יכול לקבל את השקט הזה, כל אוהד מכבי ובטח כל אוהד נמני בפורום ובמדינה הזאת

היה מת שזה יקרה, כל מי שאוהב את נמני הוא זה שהכי לא רוצה לראות אותו מאמן

רק בגלל שזה מעמיד אותו בצורה כל כך פגיעה אל מול שריקות הבוז.

אבי נמני לא מאמן לבד את מכבי, וכמה שהוא "בובה" ניר לוין הוא עדיין מאמן, שיודע לתת

מהנסיון והידע שלו במגרש, והוא לא באמת אך ורק שם בשביל התעודה.

מעבר לזה, אבי נימני מקבל לא מעט עזרה גם מאירופה לגבי אימונים

וכבר ביותר מהזדמנות אחת הגיעו מומחים מגרמניה כדי ללמד אותו שיטות אימון

בנוסף, כולנו יודעים שאבי נמני מדבר באופן כמעט שוטף עם גרנט, עוד מאמן עטור נסיון

שמכיר את מכבי ואבי תופס ממנו הכי שבעולם...

ולמרות שזה סטטיסטיקה, ואולי זה מבחינתך לא מספיק - וזה בסדר כי כל אוהד מכבי צריך להגיד את זה

מכבי היום (פרט כמובן להפועל ולחיפה) עם הכי פחות הפסדים והכי הרבה נצחונות משאר הקבוצות.

ונכון זה כבר יכול להשתנות במשחק הבא, אבל אם אתה שופט עד עכשיו, זה לא רע בכלל

בטח לא ברמה שאנחנו מדברים כאן היום כמו שדיברנו במלחמות הירידה לפני שנתיים...

וכמה שאתה צודק שגם בברסה יש דרך של כל המחלקות וזה עניין של הנהלה

יש פה גם עניין של מאמן, ולהצליח עם כל הכוכבים האלה זה לא פשוט. כמה שזה נדיר

כל מה שזה צריך להראות זה שזה אפשרי. ואני לא מבקש מאבי לקחת אליפות גביע וליגת האלופות

כמו כן חשוב שתבינו שאנחנו מתמודדים נגד קבוצות משופשפות, חיפה קוצרת פירות

של עבודה של בערך עשר שנים מלפני האליפות הראשונה שלה

הפועל עבודה של בערך 3-4 שנים עם אותו מאמן, ולהזכיר לך שגם לגוטמן שרקו בוז

אפילו העונה.

וגם הוא צוטט אומר מילים כנגד הקהל.

מאמן עם נסיון זה חשוב, אבל זה לא אומר הכל. כל הנסיון שבעולם

אם אין לו ת'חיבור למנטליות של מכבי הוא יכשל.

אז תאמין לי שאם יגיע מישהו שיבין את זה כולנו נגיד שאבי צריך לרדת מעמדת המאמן

אבל כרגע הקהל שלנו לא יודע אחרת, וזה הדבר היחידי שיכול להוציא אותנו מהבוץ

שאנחנו הכנסנו את עצמנו אליו ולא אף אחד אחר.

לגבי מי האחוז שתומך באבי אני לא מסכים איתך אפילו לא טיפה, אתה כנראה לא זוכר כמה אנשים שרו לניר לוין להתפטר

או לאלי כהן או לקלינגר

וכמה אנשים אמרו את זה לאבי...מעבר לזה גם מה התדירות של זה.

שוב, גם לי קשה וגם לי כואב. אני לא חושב שאבי נימני צריך להיות המאמן שלנו, מסיבות אחרות כנראה

משלך אבל זה לא משנה כרגע.

אנחנו צריכים לעמוד מאחוריו כדי לעזור לו להצליח, זה המבחן שלנו

כי אם גם הוא יסולק בבושת פנים בגללנו, אבדנו. אף מאמן לא יעיז לבוא לפה, כולם יגידו

"וואלה, אם לנמני הם צעקו תתפטר וזה המלך שלהם, כמה זמן אני אחזיק פה? בשביל מה אני צריך את זה?"

תן לו את העונה הבאה, כל עוד לא יקרו דברים אסטרנומיים כמו עוד פציעה של בוזגלו ועוד 4 שחקנים

חוץ ממנו, אנחנו לא אמורים לראות עונה רעה.

וגם העונה הזאת עם כל הכבוד, לפחות כרגע היא לא גרועה מבחינה יבשה, אלא רק בהרגשה שלנו

כי חשבנו שסוף סוף זה נגמר.

להזכיר לכם איפה היינו לפני שנתיים...

אני לא אתחיל לענות על הכל כי ככה לא נצא מזה, אבל בגדול כמו שאמרת, מותר לנו להחזיק דעות שונות.

אני לא מסכים איתך בחלק מהדברים, אבל עוד פעם, אי אפשר שכולנו נחזיק באותה דעה אז זה לגיטימי.

ובקשר למשפט המודגש בסוף, אז כמו שאמרתי לך, אני אבוא ואתמוך בקבוצה לא משנה מי יהיה המאמן. אם וכאשר נמני ישאר (ושנינו יודעים שהוא ישאר) אני ארצה שהוא יצליח בדיוק כמוך וכמו כל אחד אחר. אני מבטיח לך שאם בעונה הבאה יתברר שטעיתי אני אהיה הראשון להעלות הודאה בטעות שלי

אולי דרך זה שאבי ניהיה מאמן למדתי את הטעות שלי. חלק יגידו שזו צביעות חלק לא.

אני פשוט הבנתי את הטיפשות שלי לאורך השנים, וזה לא בושה להודות בטעות, להפך.

אני בטוח...

גם אורי משיח הבין?

גם האולטראס הבינו?

או שפשוט העובדה שנמני שם מעוורת גם אותם וגם אותך?

הזמן יגיד.

אני בטוח...

גם אורי משיח הבין?

גם האולטראס הבינו?

או שפשוט העובדה שנמני שם מעוורת גם אותם וגם אותך?

הזמן יגיד.

לא אכפת לי מאחרים ומאינטרס שלהם. אני מסתכל אך ורק על עצמי ומודה בטעות שעשיתי בעבר.

אז בואו נראה

יש את אלה שתמיד צעקו תתפטר ועדיין צועקים

יש את אלה שתמיד צעקו תתפטר והיום לא צועקים רק בגלל שזה נמני

יש את אלה שתמיד אמרו לתמוך וגם היום תומכים

יש את אלה שתמיד אמרו לתמוך והיום לא תומכים רק בגלל שזה נמני

ויש כאלה שתמיד צעקו תתפטר והיום תומכים כי באמת זז להם משהו בראש שלשבור את הכלים לא יילך. מאמין שזה באמת קרה.

אחרי צימצום וריכוז איברים, אנחנו מקבלים שהאחרונים הם באמת אלה שעשו איזה שהוא מיפנה ביחסי הכוחות.

אז ברכה.