Jump to content

מישהו מוכן להרוג את איציק זוהר? הבנאדם פשוט נבלה

Helly22

Recommended Posts

מי ששמע את תוכנית הרדיו של ספורט 5 ובכלל שומע את זוהר הבנאדם פשוט לא מפסיק לרדת על מכבי בלי סיב. אפילו השדרנית לידו צוחקת עליו. הוא פשוט בדיחה

הוא אוהד מכבי אני כמעט בטוח הוא גם לא מפספס דרבים

חוצמזה שלא חסר אוהדי מכבי שיורדים על מכבי, זה לא קשה היום יש על מה

אבל בתאכלס הוא הכי רוצה שמכבי תצליח...

אז מה הנה תראה אותי.....

מכבי זבל לא פוגעים אין זזרים אין חלוץ אין שחקן באמצע שלוקח מנהיגות , שוער פח הנהלה פח ואוהדים פח......

רואה ואפילו הכל נכון...:wubyellow3:

הוא שונא את נמני

יותר ממכביסט ליברפוליסט אפילו

גם לי יש ביקורת על נמני (ולא מעט), אבל איציק זוהר פשוט נסחף. הוא זורק דברים שלא קשרים למציאות

בקצרה:

ציטוטים:

זוהר:אני לא קונה את הבלוף של נמני וגולדהר ,לפני חודשיים הם אמרו שהם בונים על צעירים, ופיתאום מביאים את זיו וקולאטי. אז על מי עובדים פה?.

השדרית שלידו:אבל זה לא קשור אי אפשר ליבנות רק על צעירים צריכים לחזק אותם בעוד כמה שחקנים רציינים ובעלי ניסיון.

זוהר:שתיקה של חצי דקה, ואז הוא אומר שהשנה מכבי יצאו בהצהרות שנבוא קטנים ונציא גדולים אז הוא אמר שיצאנו קטנים.

השדרית:מקום 3 זה כישלון בשביל מכבי? אתה הרגע אמרתה שעם צעירים אי אפשר לקחת אליפות.

זוהר:מעביר נשוא.מה הם חושבים שהם מביאים שחקנים כמו זיו וקולאטי ? שהם יקחו אליפות? זיו שחקן לא לרמות של מכבי ולא יכול ליסחוב אותה לשום מקום.

שדרית:זוהר עם כל הכבוד הם שתי שחקני נבחרת בכירים.

זוהר שתיקה.היתנתקו לי האוזניות. והעבירו נושא.

השדרית תמיד הביאה לו קונטרה

בקצרה:

ציטוטים:

זוהר:אני לא קונה את הבלוף של נמני וגולדהר ,לפני חודשיים הם אמרו שהם בונים על צעירים, ופיתאום מביאים את זיו וקולאטי. אז על מי עובדים פה?.

השדרית שלידו:אבל זה לא קשור אי אפשר ליבנות רק על צעירים צריכים לחזק אותם בעוד כמה שחקנים רציינים ובעלי ניסיון.

זוהר:שתיקה של חצי דקה, ואז הוא אומר שהשנה מכבי יצאו בהצהרות שנבוא קטנים ונציא גדולים אז הוא אמר שיצאנו קטנים.

השדרית:מקום 3 זה כישלון בשביל מכבי? אתה הרגע אמרתה שעם צעירים אי אפשר לקחת אליפות.

זוהר:מעביר נשוא.מה הם חושבים שהם מביאים שחקנים כמו זיו וקולאטי ? שהם יקחו אליפות? זיו שחקן לא לרמות של מכבי ולא יכול ליסחוב אותה לשום מקום.

שדרית:זוהר עם כל הכבוד הם שתי שחקני נבחרת בכירים.

זוהר שתיקה.היתנתקו לי האוזניות. והעבירו נושא.

השדרית תמיד הביאה לו קונטרה

מי זאת השדרנית הזאת? :wubyellow3:

באמת שאני לא מבין... מה רצו שמכבי תעשה? לא תביא שחקנים בכלל?

חשבו שנשאר עונה הבאה עם אותו סגל בדיוק?

כל הפרשנים האלו זרקו את יבוריאן לפח עוד בסיבוב הראשון, אז פתאום כשמביאים לו מחליף זה לא בסדר?

אפשר לחשוב שהחתמנו 10 שחקנים. הבאנו 2 שחקנים, כנראה נביא עוד 2, וזהו.

העולם לא מתחלק לתומכי נמני, ושונאי נמני.

איציק אוהד מכבי, שיחק במכבי, וגדל במכבי.. זה שהוא לא אוהב את נמני זה ידוע, אבל זה לא אומר שצריך לצאת בהצערות של "מישהו מוכן להרוג את איציק זוהר? הבנאדם פשוט נבלה, צגידו יש לו משהו נגד מכבי?", מובן לי שלא התכוונת לזה במובן הפיזי של המילה, אבל בכל זאת..

זוהר יצא איש קטן (ואני נורא אוהב אותו בדר"כ) אם הוא אמר את זה.

כל העונה הוא מבלבל את המח שאין במכבי חלוץ נורמלי ושחייבים מגן שמאלי.

הלך נמני הביא שני שחקנים טובים שהוכיחו את עצמם בארץ אז הוא בוכה שמכבי לא משחקת עם נוער?

כל העונה הוא בלבל את הביצים שבלי שניים שלושה שחקנים מבוגרים מכבי לא תגיע לכלום.

ויותר גרוע מכל ה"מבקרים" זה הדבילים פה שאשכרה מתרגשים.

שירלי? :please:

לא יודע אם זו היתה היא, אבל באופן כללי שירלי מאד אוהבת את מכבי (גם אם לפעמים עולה אחרת מהידיעות שהיא מעלה לאתר).

באשר לזוהר, 2 דברים אפשר לומר עליו, בוודאות, בהקשר של כדורגל בכלל, וכדורגל ישראלי ומכבי בפרט:

1. הוא לא מבין שיט בכדורגל. לא מכיר שחקנים. לא רואה ולא צופה במשחקים. שים אותו לשדר את בארסה - ריאל, הוא לא ידע פרט אחד מעבר למה שכל אוהד ממוצע מינוס יודע. הציפייה משדרן ופרשן שידע קצת יותר ושלא יבלבל את השכל (לדוגמא, נדב יעקבי, שגיא כהן, עמיחי שפיגלר השדרים, ומוטי איווניר ושגיא כהן כפרשנים שלא משנה כמה הם מעצבנים בדיבור וכו', הם תמיד מביאים סיפורים אקסטרה).

2. אין אדם שמקנא יותר באבי נמני ממנו. זה התחיל כבר אז, כשחקנים. שניהם היו כוכבים גדולים בתחילת שנות ה- 90 (זוהר אפילו יותר. בקמפיין של מונדיאל 94 הוא היה אחד מכוכבי הנבחרת, בעוד נמני בקושי שיחק אז). בסוף נמני הפך לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של ישראל והגיע למעמד אלהים במכבי (טוב או רע, זה לא משנה), והוא עצמו הפך לפח זבל שכל המדינה צוחקת עליו בגלל השטויות שלו.

איך תפרגן בלב מלא?

לא יודע אם זו היתה היא, אבל באופן כללי שירלי מאד אוהבת את מכבי (גם אם לפעמים עולה אחרת מהידיעות שהיא מעלה לאתר).

באשר לזוהר, 2 דברים אפשר לומר עליו, בוודאות, בהקשר של כדורגל בכלל, וכדורגל ישראלי ומכבי בפרט:

1. הוא לא מבין שיט בכדורגל. לא מכיר שחקנים. לא רואה ולא צופה במשחקים. שים אותו לשדר את בארסה - ריאל, הוא לא ידע פרט אחד מעבר למה שכל אוהד ממוצע מינוס יודע. הציפייה משדרן ופרשן שידע קצת יותר ושלא יבלבל את השכל (לדוגמא, נדב יעקבי, שגיא כהן, עמיחי שפיגלר השדרים, ומוטי איווניר ושגיא כהן כפרשנים שלא משנה כמה הם מעצבנים בדיבור וכו', הם תמיד מביאים סיפורים אקסטרה).

2. אין אדם שמקנא יותר באבי נמני ממנו. זה התחיל כבר אז, כשחקנים. שניהם היו כוכבים גדולים בתחילת שנות ה- 90 (זוהר אפילו יותר. בקמפיין של מונדיאל 94 הוא היה אחד מכוכבי הנבחרת, בעוד נמני בקושי שיחק אז). בסוף נמני הפך לאחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה של ישראל והגיע למעמד אלהים במכבי (טוב או רע, זה לא משנה), והוא עצמו הפך לפח זבל שכל המדינה צוחקת עליו בגלל השטויות שלו.

איך תפרגן בלב מלא?

גם עיתונאי וגם עורך דין......... אין להתפלא שזאת התוצאה :yellow_cool1:

"הצבר"

הבן אדם כבר פלט איזה "יש" בגולים של מכבי כשפירשן משחקים שלנו, הוא לא מנסה אפילו להסתיר את זה שהוא לא אובייקטיבי ושאוהד מכבי.

הבן אדם כבר פלט איזה "יש" בגולים של מכבי כשפירשן משחקים שלנו, הוא לא מנסה אפילו להסתיר את זה שהוא לא אובייקטיבי ושאוהד מכבי.

זה לא אומר כלום האהדה למכבי כבר מזמן לא נמדדת בגולים או בשמחה מנצחונות הקבוצה, לנו יש מדד שונה לחלוטין.

"הצבר"