Jump to content

ועכשיו גם זה רשמי: יואב זיו חתם במכבי (כמו קולאוטי, גם הוא ל-3 שנים)

Exoiron

Recommended Posts

זה אמיתי שגורש מועמד למכבי ? שוער ראשון או שני?

http://www.one.co.il/Article/155578.html

כתוב שם שנמסר ממכבי שגורש אינו מועמד , ואני מקווה שזה כתיכנון של להחליף את סולומון , כי לדעתי לפחות גורש לא יותר טוב משטראובר ..

איזה יופי יאאלה הרבה זמן ההנהלה הזאת לא עשתה משהו מועיל או הביא שחקנים מועילים רק שלא ניפול איתם..

איזה כיף יאאלה

קולאטי:אתן את הנשמה למכבי, בקבוצה רוצים את סטרול

http://www.one.co.il/Article/155582.html

יובל אבידור מסיים גם הוא את חוזהו בתום העונה, ובמכבי יצטרכו להודיע לו האם הם מממשים את האופצייה עליו גם בעונה הבאה. כפי שזה נראה כעת, הצהובים יממשו את האופצייה ואבידור ישאר גם בעונה הבאה.

איזה חומר הם לוקחים שם במכבי? שיביאו לי גם

אבידור בתור חלוץ מחליף הוא אופציה סבירה...יש לו מהירות, ולדעתי את השערים שלו במכבי הוא הבקיע כמעט תמיד בדקות הסיום וכמעט תמיד כשהוא עלה כמחליף. אתה לא תמצא עוד חלוץ ברמה של קולאוטי שיבוא למכבי - אם כן, אין ספק שאבידור יכול להגיד שלום ומאיוקה ייאלץ להילחם על המקום שלו בהרכב.

אני חושב שאבידור בתור חלוץ מחליף זה בסדר גמור.

למרות שעדיף לדעתי חלוץ מחליף ותיק , כמו שהיה בעונת האליפות , שתורג'מן עלה כמחליף ותרגם את הנסיון שלו לשערים.

אני בספק אם מכבי תתמודד על גביע או אליפות , ומכבי תהיה חייבת שער כדי לנצח , אז אבידור זה האיש שיביא את הגול , אני בספק רק .

כמו שאמרתי צריך חלוץ ותיק שיעלה מהספסל כדי לתת את הגול .

אבידור בתור חלוץ מחליף הוא אופציה סבירה...יש לו מהירות, ולדעתי את השערים שלו במכבי הוא הבקיע כמעט תמיד בדקות הסיום וכמעט תמיד כשהוא עלה כמחליף.

יש לו העונה רק שער אחד שהביא נקודות.

ובסך הכל ארבעה שערים בכל המשחקים שהוא שיחק , והוא שיחק בלא מעט.

נתונים גרועים לחלוץ.

אפשר לתרץ את זה בעונה גרועה שלו , אבל אין לו מושג בכדורגל , הוא לא יודע לעבור , לא לשמור על הכדור , לא לסיים מצבים פשוטים מול השער.

שחקן פשוט מרגיז , מביא עצבים לראות אותו על המגרש. גם בתור מחליף הוא לא מספיק טוב.

מקווה שיתפסו שכל במכבי ויביאו שחקני ספסל ברמה , כי אם קולאוטי יהיה חלש ויוציאו אותו , אבידור זה לא מה שיעזור.

אבידור בתור חלוץ מחליף הוא אופציה סבירה...יש לו מהירות, ולדעתי את השערים שלו במכבי הוא הבקיע כמעט תמיד בדקות הסיום וכמעט תמיד כשהוא עלה כמחליף. אתה לא תמצא עוד חלוץ ברמה של קולאוטי שיבוא למכבי - אם כן, אין ספק שאבידור יכול להגיד שלום ומאיוקה ייאלץ להילחם על המקום שלו בהרכב.

יש לו מהירות.

לא פסיק, נקודה. אין בו כלום חוץ ממהירות, פשוט כלום.

תקח ממנו את המהירות וגם בליגה ג' לא יהיה לו מקום בהרכב.

השחקן הזה ממש הרשים אותי בחולשתו השנה, בקריית שמונה עוד קצת החזקתי ממנו שחקן לגיטימי, אבל ראבק הוא פשוט לא יודע כדורגל.

לא מבין איך חושבים בכלל על להשאיר אותו, ואין איזה הסכם עם שרצקי שיעלה לנו חצי מליון דולר לקנות אותו?

קצת מורידים פה מערך החלוץ המחליף. אתם יוצאים מנקודת הנחה שאבידור שפתח בכמה משחקים במכבי וכביכול הובא על מנת להיות שחקן פותח, אם נשים על הספסל נרוויח שחקן שבעונה שעברה הוא כפותח והיום הוא מחליף. הרווחנו.

ובעצם, אבידור לא מתאים להיות חלוץ מחליף. אתם רוצים דוגמא לחלוץ מחליף? סבע מנתניה זה חלוץ מחליף.

נכנס, יש לו משחק גב וכוח שעוזרים לו לשמור על הכדור ולהרוויח זמן ופוזשנים לקבוצה שלו כשהיא נלחצת, יודע איך עושים תנועה אלכסונית ברמה טובה. אבידור הוא מהיר, שחקן מחליף אמור לשנות את המשחק, עם מהירות בלבד ובלי איזה עוד משהו מיוחד אי אפשר.

יש לו מהירות.

לא פסיק, נקודה. אין בו כלום חוץ ממהירות, פשוט כלום.

תקח ממנו את המהירות וגם בליגה ג' לא יהיה לו מקום בהרכב.

השחקן הזה ממש הרשים אותי בחולשתו השנה, בקריית שמונה עוד קצת החזקתי ממנו שחקן לגיטימי, אבל ראבק הוא פשוט לא יודע כדורגל.

לא מבין איך חושבים בכלל על להשאיר אותו, ואין איזה הסכם עם שרצקי שיעלה לנו חצי מליון דולר לקנות אותו?

אני התייאשתי ממנו סופית במשחק נגד ביתר

הוא הראה בשני מהלכים כמה הוא מהיר וכמה אין לו כלום חוץ מזה

פעמיים הוא ניצל את המהירות שלו להגיע לכדור מול שוער, אבל בשניה שהכדור היה אצלו ברגל ראו כמה הוא לא יודע מה לעשות. הוא אולי רץ מהר, אבל ברגע שהכדור אצלו ברגל הוא חושב כלכך לאט. בכדור השני שהוא קיבל הוא היה כמה מטרים לפני גרשון כשהוא עצר את הכדור, ועד שהוא בעט גרשון כבר היה עליו.

קצת מורידים פה מערך החלוץ המחליף. אתם יוצאים מנקודת הנחה שאבידור שפתח בכמה משחקים במכבי וכביכול הובא על מנת להיות שחקן פותח, אם נשים על הספסל נרוויח שחקן שבעונה שעברה הוא כפותח והיום הוא מחליף. הרווחנו.

ובעצם, אבידור לא מתאים להיות חלוץ מחליף. אתם רוצים דוגמא לחלוץ מחליף? סבע מנתניה זה חלוץ מחליף.

נכנס, יש לו משחק גב וכוח שעוזרים לו לשמור על הכדור ולהרוויח זמן ופוזשנים לקבוצה שלו כשהיא נלחצת, יודע איך עושים תנועה אלכסונית ברמה טובה. אבידור הוא מהיר, שחקן מחליף אמור לשנות את המשחק, עם מהירות בלבד ובלי איזה עוד משהו מיוחד אי אפשר.

הייתי מחליף את אבידור באחמד סבע בלי לחשוב פעמיים

וזה לא שסבע כזה גדול, פשוט אבידור כזה קטן

להשאיר את אבידור?! אתם נורמאלים?! לבן אדם אין כלום,פשוט כלום. אולי מהירות,שגם היא לא תורמת לו בשום דבר.

עד עכשיו ההחתמות הם בסדר.

זוהי לא ההשתגעות של הגלאקטיקוס או משהו שדומה לו. מכבי הביאו שחקנים שהם דיי חמים בשוק הישראלי אבל כאלו לעמדות שהם צריכים- מגן ימני במקום שפונגין ובעת הצורך גם שמאלי, חלוץ שמכבי כמהה לו כבר הרבה זמן. ושניהם ישראלים שזה בונוס טוב.

אבל עכשיו נראה את ההתנהלות מכאן ואילך. אסור בתכלית האסור להביא עוד בלם לקבוצה. קפילוטו חייב להשאר ולשחק, זה בדיוק ההבדל בין עוד עונה עמוסת רכש מיותר לבין בניה על שחקנים מסוימים שבהם אתה רואה את הפוטנציאל לעתיד. קפילוטו הוא בדיוק כזה. סופסוף שחקן שגדל במועדון עם פוטנציאל להפוך להיות באמת שחקן בכיר, אסור להעלים אותו עם רכש כמו סטרול או משהו אחר.

הוא וראלדס יצברו ביטחון ועוד דקות משחק ביחד עד סוף העונה ובעונה הבאה יגיעו טובים יותר. והכי חשוב, להפסיק עם מלכודות הנבדל. להתחיל לעבוד עם הרגליים והשכל.

שמחנו שהוא לא חותם.

שמחנו שהוא חתם בלוקרן לעוד שנתיים,מה שאומר שהוא לא יגיע אלינו,הכתבה הזאת אומרת שהוא לא חתם שם,מה שאומר שיש סיכוי שהוא יהיה מועמד למכבי.

לכל אלה שאומרים שזין לא חתום עדין

אני יכול להגיד לכם שהוא חתום במכבי 100%

חבר שלי, שהוא בן דוד שלו אמר לי את זה כבר לפני שבוע

הוא דיבר איתו אישית מבלגיה רק בשביל לידע אותו בידעה

חג שמח=]

אבל עכשיו נראה את ההתנהלות מכאן ואילך. אסור בתכלית האסור להביא עוד בלם לקבוצה. קפילוטו חייב להשאר ולשחק, זה בדיוק ההבדל בין עוד עונה עמוסת רכש מיותר לבין בניה על שחקנים מסוימים שבהם אתה רואה את הפוטנציאל לעתיד. קפילוטו הוא בדיוק כזה. סופסוף שחקן שגדל במועדון עם פוטנציאל להפוך להיות באמת שחקן בכיר, אסור להעלים אותו עם רכש כמו סטרול או משהו אחר.

הוא וראלדס יצברו ביטחון ועוד דקות משחק ביחד עד סוף העונה ובעונה הבאה יגיעו טובים יותר. והכי חשוב, להפסיק עם מלכודות הנבדל. להתחיל לעבוד עם הרגליים והשכל.

רק לשם השוואה . בעונת האליפות של 2003 , היה בלם צעיר שנקרא טל בן חיים , והיה מגן\בלם צעיר שנקרא אבי סטרול.

ליד שני הצעירים האלה היה את "מלך ההגנות" והשחקן שהיה מועמד לקבוצה קטנה בשם מנצ'סטר יונייטד , הלו הוא גדי ברומר.

עכשיו בוא אני אסביר לך , קפילוטו לעולם לא יהיה אבי סטרול ובטח ובטח לא טל בן חיים. טל בן חיים זה שחקן שיוצא פעם בדור .

אם היה לך שחקן הגנה בדמותו של גדי ברומר שזאת הולכת להיות עונת הפרישה שלו (כמו ב 2003) , שחקן ותיק ותותח על , אז הייתי אומר לך שתשאיר את קפילוטו לידו.

אבל ראלדס זה לא ברומר והוא לא יהיה ברומר . כמו שקפילוטו לא יהיה לא סטרול ולא טל בן חיים . אין לו לא את הגובה ולא את המהירות של כל מי שהזכרתי .

ככה , שלהשאיר את קפילוטו כבלם פותח לצידו של רלדס , זאת הולכת להיות שוב הגנה מחוררת , נמוכה ואיטית.

צריך בלם גרזן וגבוה בדמותו של פרנסמן את דה סילבה , ולידו בלם ותיק (ראלדס במקרה הזה סביר בהחלט).

לצערי הרב אני לא צופה עתיד גדול לקפילוטו ונקווה שאני טועה . אבל עד אז צריך בלם תותח ולא ילד מהנוער.

במכבי אין זמן לבנות! , אנחנו לא בני יהודה ולא אשדוד . אפשר לבנות תוך כדי ריצה . את קפילוטו אתה יכול לבנות מהספסל ולא יקרה כלום . שיהיה בלם שלישי , במועדון כמו מכבי זה מכובד מאוד .

אנחנו יורדים עליהם באופן קבוע, אנחנו מקפחים אותם על בסיס יומי, ויש הטוענים שגם ריססנו עליהם DDT, אבל לאור ההתפתחויות בשעה האחרונה אין מנוס אלא מלפרגן לאתר ONE, שלשם שינוי העלה ידיעה אמיתית ונכונה כ- 20 שעות לפני כל השאר ולפני ההודעה הרשמית. אז שאפו, אופירה, שאפו.

לגופם של שחקנים, קולאוטי חלוץ נהדר, אבל אחד שמאד תלוי בקבוצה. הוא חלוץ שבקבוצה טובה יהיה אדיר, ובקבוצה גרועה יהיה פח זבל. הוא לא זה שיבנה התקפות ויסדר גולים לעצמו (להבדיל, למשל, מקוביקה בקדנציה הראשונה אצלנו). המשמעות היא שצריך קישור טוב שיספק הרבה כדורים. האמת, אם הוא היה אצלנו השנה הוא יכול היה בקלות להיות היום עם 15 גולים (אני רק חושב על כמה פעמים יבוריאן נשאר 1 על 1 מול השוער, רק כדי שהבלמים יספיקו לעקוף אותו בצעד וחצי ולקחת לו את הכדור).

נקווה רק שהוא יחזור חד. אל תשכחו שבמכבי חיפה לקח לו לא מעט זמן להיכנס לעניינים.

לגבי יואב זיו, לטעמי קצת אוברייטד. מגן טוב, אבל לא אחד שפתאום יספק לנו 10 גולים בעונה ו- 20 בישולים. נקווה שאני טועה בעניין הזה. בכל אופן, אני מקווה שהוא ישחק בשמאל ודור מלול ימשיך לקבל קרדיט בצד ימין.