Jump to content

מחזור 28: מכבי תל אביב באשדוד [הנושא מתעדכן ומכיל מספר לינקים לשידור]

Recommended Posts

את רוב הסגל צריך לשלוח הביתה בסיום העונה.

סגל בינוני ביותר.

שטרית,שפונגין,אבידור,יבוריאן,קומאץ,ישראלביץ',גפני,שבחון אין להם מקום באף הרכב של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות.

פשוט בושה.

גם לשרן ייני לא הייתי נותן לשחק בהרכב,הוא לא יכול להוביל אותנו לתארים.

מה אתה מבלבל ת'שכל ?! שירן ייני בין השחקנים הכי טובים במכבי. הוא עשה התקדמות מצויינת.

מסדר את המשחק של מכבי בקישור

את רוב הסגל צריך לשלוח הביתה בסיום העונה.

סגל בינוני ביותר.

שטרית,שפונגין,אבידור,יבוריאן,קומאץ,ישראלביץ',גפני,שבחון אין להם מקום באף הרכב של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות.

פשוט בושה.

גם לשרן ייני לא הייתי נותן לשחק בהרכב,הוא לא יכול להוביל אותנו לתארים.

אתה מדבר שטויות, כי לפני המשחקים האלה לא היה תלונות כמעט לאף אחד מהשחקנים האלה...

אבידור שחקן עם פוטנציאל גבוה, צריך להשארק על הספסל

ישראלביץ שיחק היום טוב מאוד חשקן ששנה הבאה יכול להיות שחקן הרכב בחלק מהמשחקים ושחקן ספסל בטוח...

שבחון גם שחקן ספסל, שחקן שאתה יכול להעלות אותו בכל דקה ויודע שהוא יוכל לעשות את העבודה

וייני השחקן היום במכבי, שלט במרכז המגרש לבד בעצם וזה מה שהוא עושה בכמה משחקים האחרונים...

צריך להיות הקפטן הבא של מכבי והשחקן הבא שבונים עליו במכבי...

כחלון, ייני, גאן, קפילוטו, מאיוקה, ראלדס, צמח.

ישראלביץ', אבידור, שבחון - שחקני ספסל.

ומפה לבנות קבוצה חדשה. הניגון הזה מתחיל להמאס כבר.

חושב שלישראלביץ' יש מקום בהרכב.

קפילוטו , גפני , אבידור ולדעתי גם כחלון - לא מתאימים אפילו לספסל של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות.

אפסים שלא נצחו אף קבוצה מ6 מקומות ראשונים

מזל שליגה חרה

ומזל שצברנו דיי נקודות בהתחלה

נצחו 7 רצוף עכשיו לא מנצחים 7 משחקים

ת'כלס, ניצחת את בית"ר, בני יהודה, חיפה, אשדוד (לא היום...) ונתניה.

כוסעמק קבוצה של זונות. התלהבנו מניצחונות על קבוצות עירוני ג'לגוליה בעמ, קיבלנו קבוצות קצת יותר טובות-ואי אפשר לנצח. כוסיות. ונכון היה שיפוט ברמה, איך נגיד, כמו שנה שעברה, אבל עדיין צריך להבקיע יותר משער אחד לאשדוד.

חושב שלישראלביץ' יש מקום בהרכב.

קפילוטו , גפני , אבידור ולדעתי גם כחלון - לא מתאימים אפילו לספסל של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות.

קפילוטו,כחלון ואבידור עדיין צעירים,לספסל הם בטח שמתאימים.

אבידור לא מתאים לספסל של הפועל דימונה

שיביאו כבר חלוץ ברמה כל הזמן אנחנו נופלים על חולצים כמו ביטון, עזרן, אבידור וכו'.

עוד מעט הם יביאו את אבוחצירא שזה עוד פעם נפילה מראש.

הגיע הזמן להשקיע בטוטו תמוז, הוא יצליח במכבי

לעשות עם בית"ר טרייד בוזגלו תמורת הרוש ותמוז

ישראלביץ'? עוד שחקן שיודע רק לרוץ בלי תכלית.

שחקן בינוני מאוד.

אם שחקנים ברמתו בהרכב,גם העונה הבאה תיהיה עלובה.

ישראלביץ שחקן מצויין במשחקים האחרונים..

מאז שנמני שם אותו לא קשר אחרוי סוף סוף הוא משחק מצויין...אני לא חושב שיש שתי טעויות שאני יכול להגיד שהוא עשה היום..

.

אבידור לא מתאים לספסל של הפועל דימונה

שיביאו כבר חלוץ ברמה כל הזמן אנחנו נופלים על חולצים כמו ביטון, עזרן, אבידור וכו'.

עוד מעט הם יביאו את אבוחצירא שזה עוד פעם נפילה מראש.

טוטו ואני גדלתי יחד ובתור אוהד מכבי תמיד רציתי שישחק אצלנו, אבל כבר לפני שנה טוטו אמר לי שהוא לא מוכן לשחק תחת אבי נימני.

איזה אימפריהה יא אללהה

אחרי זה נימני יחייך בראיון "יש לנו שחקנים צעירים ואנחנו מאמינים בהם האחריות היא עליי"

דיי חלאס תעשו לי טובה שיביאו מאמן נורמאלי

אני איתך !! צריך מאמן שיש לו שיטה.

שלא יבקיעו שערים בפוקס, אין שיטה במכבי הם סתם רצים !

אני איתך !! צריך מאמן שיש לו שיטה.

שלא יבקיעו שערים בפוקס, אין שיטה במכבי הם סתם רצים !

מה זה שיטה? בוא ותסביר לי ותגיד לי מתי בשנים האחרונות היה למכבי "שיטה" לפני טענתך.

במקום לבלבל את המוח ולרשום כמו דיסלקט עם 60 סימני קריאה, תיתן הסברים ודוגמאות לסיסמאות חסרות התכלית שאתה ועוד רבים כמוך אוהבים להשתמש.

טוטו ואני גדלתי יחד ובתור אוהד מכבי תמיד רציתי שישחק אצלנו, אבל כבר לפני שנה טוטו אמר לי שהוא לא מוכן לשחק תחת אבי נימני.

תפסיק לבלבל את המח טוטו סירב למכבי והלך לכסף של גידמאק עוד לפני שנימני היה מאמן כל הודעה שלך אתה מנסה להרעיל על אבי יאללה לך לילדודס שלך בלייבגיימס תמליץ להם על איזה סינגל עזוב אותנו בשקט

מה נשתנה העונה הזו מכל העונות? כלום.

עוד כישלון מסתמן כשההמקום השלישי הולך ובורח לנו בין האצבעות. זה לא הצלחה ואפילו לא בנייה, זה סתם עוד עונה מבוזבזת.

מה זה שיטה? בוא ותסביר לי ותגיד לי מתי בשנים האחרונות היה למכבי "שיטה" לפני טענתך.

במקום לבלבל את המוח ולרשום כמו דיסלקט עם 60 סימני קריאה, תיתן הסברים ודוגמאות לסיסמאות חסרות התכלית שאתה ועוד רבים כמוך אוהבים להשתמש.

אתה ועוד רבים כמוך יכולים להרים טלפון לגוטמן ולשאול אותו.

דיי אתה כבר פתטי. עדיף שתשתוק

לישראלביץ' אין מקום? השחקן הכי טוב במשחקים האחרונים.

ולשרן? הייתי נותנת לו את סרט הקפטן על מה אתתה מדבר...

ישראלביץ פעם היה שחקן.היום הוא סוס מת.הלחימה שלו לא מסנוורת אותי,הוא לא מועיל.

שרן ייני שחקן בינוני שלא יכול להוביל את מכבי לתואר,לספסל הוא בהחלט יכול להיות נחמד.

אתה מדבר שטויות, כי לפני המשחקים האלה לא היה תלונות כמעט לאף אחד מהשחקנים האלה...

אבידור שחקן עם פוטנציאל גבוה, צריך להשארק על הספסל

ישראלביץ שיחק היום טוב מאוד חשקן ששנה הבאה יכול להיות שחקן הרכב בחלק מהמשחקים ושחקן ספסל בטוח...

שבחון גם שחקן ספסל, שחקן שאתה יכול להעלות אותו בכל דקה ויודע שהוא יוכל לעשות את העבודה

וייני השחקן היום במכבי, שלט במרכז המגרש לבד בעצם וזה מה שהוא עושה בכמה משחקים האחרונים...

צריך להיות הקפטן הבא של מכבי והשחקן הבא שבונים עליו במכבי...

חחחחחחח אבידור שחקן עם פוטנציאל גבוה? חחחחח לא לא .. תשמע אתה הרגת אותי עכשיו.

אבידור זה אחד החלוצים הגרועים שצמחו פה,אפס מאופס,סמרטוט רצפה שבושה בכלל שהוא מתאמן בקרית שלום.

קפילוטו,כחלון ואבידור עדיין צעירים,לספסל הם בטח שמתאימים.

אבידור בן 24 עוד מעט , כחלון בן 23

לשם השוואה , הם בגיל של איתי שכטר.

אם שחקן לא גדול בגיל 23 הוא גם לא יהיה שחקן גדול...

קפילוטו גרוע בלי קשר לגיל.

שטרית היה גרוע ואמרנו "הוא צעיר" , אז וואלה הוא נשאר בספסל עד היום .. מה זה נתן ?

עכשיו הוא יותר טוב , עכשיו בגיל 24 הוא כן מתאים ?

די לבינוניות ודי ל"בניית קבוצה" ול"שחקנים צעירים " שלא טובים.

טרייד מצוין.

צריך לאמץ את השיטה גם בכדורסל.

ויזנייבסקי תמורת לברון ג'יימס ופאו גאסול.

עוד עונה עברה.. עוד כישלון ורק אדם אחד עומד לו ואפחד לא בא אליו בטענות ולא חושב שהוא אשם. אם לא הבנתם אני מדבר על אדון נימני היקר.

אבי, אם נשארה לך טיפת כבוד לסמל של המועדון עזוב אותנו באמא שלך חלאס כבר. אני נדהם ממה שהולך פה הפורום.. נהיינו הפועל!!! אנשים אשכרה מבסוטים על עונה של מקום 3 וחיים בסרט שעם חיזוק נכון יש שנה הבאה אליפות בראשותו של אדון נימני. באיזה סרט אתם חיים תגידו? אבי נימני שולט במועדון גם אם הוא יהיה אחראי ממטרות בקריית שלום עד שהוא לא יילך מכבי לא תצא לדרך חדשה. אתם חושבים שאבי מאמן טוב? אז בוא נראה מה הוא עשה עד עכשיו.. שנה שעברה היינו אוכלים חרא כל משחק שלא נדבר על הדרבים וגביע בפרט..סוף שנה ניצחנו כמה משחקים לו חשובים אז התחללנו לחיות בסרט. והנה הגיע עוד עונה שבא נראה שהקבוצה נראית טוב אבל עוד דרבי ועוד דרבי ועוד גביע הלך.. ובגלל איזה רצף ניצחונות על קבוצות שבאמת אני מרחם עליהם אנחנו מסתפקים במקום 3 ומכובד.. אנחנו זה לא הפועל מי שזה מספק אותו אז חבל כי שנה הבאה חיי בסרט מי שחושב שזה יהיה אחרת. אז כמו שאמרתי אבי.. שחרר בשבילנו, בשביל מכבי.. לפניי כמה חודשים לא דמינתי את מכבי בלעדייך ועכשיו אני לא יכול לראות אותך יותר אחראי על המועדון המסכן והאומלל הזה שנקרא מכבי ת"א. תפקחו את העיניים שלכם ותבינו כבר.. מכבי תהיה גם אחריו

מכבי לא שיחקו כזה גרוע היום...

תחשבו ככה נגמר 3-1, מכבי שלטה במשחק והסיבה היחידה שהם שמו גולים זה שופטים, הסיבה היחידה שאנחנו לא תקפנו זה האדום שלא הגיע לנו

וחוץ מזה עם זה לא מספיק שיחקנו עם המגן היחיד שיותר גרוע מגפני(עד מתי אורי שטרית?), בלי קישור אחורי, חלוץ אחד מהיר עם אפס טכניקה וחלוץ שני שמן עם אפס טכניקה (אבידור ויבוריאן) ועם זה לא מספיק החטאנו פעמים גולים בטוחים...

איפה פה מכבי לא שיחקה טוב?

בואנה הרגת אותי בתגובה שלך אתה ענק :)