Jump to content

מחזור 28: מכבי תל אביב באשדוד [הנושא מתעדכן ומכיל מספר לינקים לשידור]

Recommended Posts

DAVID , אתה לא ענית לי. אני שואל , אם מכבי מסיימים פחות ממקום שלישי זה הישג או לא ?

זה לא הישג וגם לא כישלון. נכון להיום, יש לך את הסגל השלישי או הרביעי בטיבו בארץ.

לחיפה והפועל יש כמובן סגלים טובים משלנו ואנחנו ובית"ר די שווים מבחינת הסגל.

מקום חמישי ומטה יחשב לכישלון. בינינו אבל, מה זה משנה - גם אם נסיים במקום השלישי אתה תחשוב

שנמני חרא מאמן וצריך להעיף אותו. אני רק מציע לך שוב פעם להסתכל על הסגל של חיפה והפועל ולהבין שמקום

שלישי זה הישג. תזכר גם בעונות האחרונות של מכבי מאז עונת האליפות ותנסה להזכר מתי סיימנו חוץ מהעונה של אלי כהן

במקום 4 ומעלה.

פחות ממקום שלישי זה לא כישלון זה אכזבה גדולה.

מצד אחד הקיץ שלנו היה ניראה רע.בלי רכש.בלי בעלים.בלי כלום.

מצד שני הליגה שלנו כ"כ פח..שאין יותר מ3-4 קבוצות נורמליות.לעקוף את עכו,נצרת,סכנין,רעננה,מכבי פתח תקווה,הפועל פתח תקווה,נתניה,באר שבע,הפועל רמת גן..זה כלום.ולמועדון גדול כמו מכבי ת"א אסור להגיד אנחנו מרוצים ממקום 3.

שאלה לכל המגיבים האחרונים פה, מאסף וביסטר ומתן ובכלל, אם מכבי מסיימת מקום 4 ולא 3 על הפרש נק' או שערים אז זה משנה את החשביה שלכם לגביי מה שצריך להיות כאן בעונה הבאה? ומבחינת המאמן?

*דעתי האישית היא שמכבי בסיטואציה שנוצרה העונה (הפירוק שבית"ר עברה עם הבעלים והסבוטאז' וכו') אכן צריכה היתה להבטיח את המקום ה-3 ואכן מתחת לזה זה כישלון, השאלה שלי היא רק אם אשכרה אנשים היו שופטים ומשנים דרך ומאמן בגלל נק' לפה או לשם.

אם לא מגיעים השנה לאירופה ולא משנה מאיזה מקום, זה כישלון

גם שכביכול היה לנו סיכוי תיאורטי להתמודד על אליפות אבי דיבר על אירופה כמטרה.

זה שעכשיו אנחנו בתקופה לא טובה לא צריך להוריד מהמטרות שלנו העונה.

פחות מאירופה= כישלון.

אם לא מגיעים השנה לאירופה ולא משנה מאיזה מקום, זה כישלון

גם שכביכול היה לנו סיכוי תיאורטי להתמודד על אליפות אבי דיבר על אירופה כמטרה.

זה שעכשיו אנחנו בתקופה לא טובה לא צריך להוריד מהמטרות שלנו העונה.

פחות מאירופה= כישלון.

סבבה, גם אני חושב שמכבי שווה מקום 3 מבחינת חומר השחקנים וביחס לשאר הקבוצות ופחות מזה זה כישלון / אכזבה. אולי למעט בית"ר שיש לה סגל סבבה. עכשיו אני שואל על ההשלכות, במידה ולא נסיים 3 מה צריך לקרות מבחינה מקצועית?

רק כדי להבהיר (לא שצריך אבל אנשים ממהרים לקפוץ למסקנות), אני חושב שמקום ראשון, שני, שלישי או רביעי (וגם חמישי לצורך העניין) נמני צריך להמשיך. זו לא השאלה. השאלה אם הוא ימשיך בזכות או בחסד.

סבבה, גם אני חושב שמכבי שווה מקום 3 מבחינת חומר השחקנים וביחס לשאר הקבוצות ופחות מזה זה כישלון / אכזבה. אולי למעט בית"ר שיש לה סגל סבבה. עכשיו אני שואל על ההשלכות, במידה ולא נסיים 3 מה צריך לקרות מבחינה מקצועית?

בשבילי זה לא משנה מקום שלישי או רביעי כי אין הבדל. ההבדל זה אירופה (ואולי אפשר להגיע דרך מקום רביעי)

אם לא נגיע לאירופה, נמני צריך ללכת.

בשבילי זה לא משנה מקום שלישי או רביעי כי אין הבדל. ההבדל זה אירופה (ואולי אפשר להגיע דרך מקום רביעי)

אם לא נגיע לאירופה, נמני צריך ללכת.

מוזרה לי החשיבה הזו. שאם מקום 4 בלי אירופה אז ללכת, ואם יש אירופה כי הפועל לקחה גביע אז להשאיר. קשה לי מאוד לקבל צורת חשיבה שבהבדל שיכול להיות כ"כ דק קוראת לפטר / להשאיר מאמן. אני חושב שאם אתה סבור שהקבוצה משחקת חרא ואפשר וצריך להוציא מהסגל הזה יותר אז ראוי שתרצה להחליף מאמן גם אם בטעות בחזור האחרון בהפרש שערים נגיע לאירופה. כמו גם שאני חושב הפוך, שאם אתה רואה דרך והתקדמות ומסלול חיובי שהמועדון נמצא בו, אז לא תרצה לעצור את זה ושוב לעשות מהפיכה בגלל שסיימנו מקום 4 ולא 3.

מוזרה לי החשיבה הזו. שאם מקום 4 בלי אירופה אז ללכת, ואם יש אירופה כי הפועל לקחה גביע אז להשאיר. קשה לי מאוד לקבל צורת חשיבה שבהבדל שיכול להיות כ"כ דק קוראת לפטר / להשאיר מאמן. אני חושב שאם אתה סבור שהקבוצה משחקת חרא ואפשר וצריך להוציא מהסגל הזה יותר אז ראוי שתרצה להחליף מאמן גם אם בטעות בחזור האחרון בהפרש שערים נגיע לאירופה. כמו גם שאני חושב הפוך, שאם אתה רואה דרך והתקדמות ומסלול חיובי שהמועדון נמצא בו, אז לא תרצה לעצור את זה ושוב לעשות מהפיכה בגלל שסיימנו מקום 4 ולא 3.

המטרה של המאמן מראש הייתה אירופה (הוא לא הגדיר אירופה במקום שני או שלישי), הוא בנה קבוצה שההישג הכי גדול שלה השנה יכול להיות אירופה

אם נגיע לזה שיישאר (למרות שאני מעדיף מאמן אחר), אם הוא לא יעמוד במטרה שהוא הציב לעצמו אין סיבה שהוא ישאר.

נמני צריך להשאר גם אם לא נסיים במקום השלישי.

נמני צריך להשאר גם אם לא נסיים במקום השלישי.

נמני צריך לרדת לעמדת העוזר גם אם נסיים במקום השלישי.

כמו שאתה צריך שחקנים יותר טובים בשביל אליפות, אתה צריך גם מאמן יותר טוב בשביל אליפות.

כמו שאומרים שיש לנו שחקנים בהרכב שצריכים לרדת לספסל בעונה הבאה, קח גם המאמן צריך לרדת דרגה בעונה הבאה.

ותאמין לי שאני לא שונא נמני. אם הייתי שונא אותו הייתי רוצה שיעוף לגמרי מהקבוצה. אבל אני דווקא רוצה שירד לעמדת העוזר בשביל לחזור להיות מאמן ראשי עוד כמה שנים (שנתיים-שלוש בערך)

נמני צריך להמשיך. עונה הבאה אם לא לוקחים אליפות אין תירוצים. בנייה בנייה. שנה הבאה רק אליפות. לא מקום שלישי, לא אירופה, לא להיות מרוצים מתיקו, לא בונקרים.

ואם לא ניקח אליפות (ולא ניקח) אז נמני צריך ללכת ממכבי.

בואו נלך שניה חודש וחצי אחורה.

באיזו עונה מהשנים האחרונות הצלחנו להנות ככה ממכבי?

גם לחיפה והפועל יש תקופות רעות. אתם יודעים מה? בואו נחשוב בגדול. אפילו לברסה המושלמת יש תקופות רעות.

איו שום סיבה לערוף ראשים לצוות המקצועי או לשחקנים.

ואני לא אומר את זה כי אני 'שם את נימני מעל מכבי', הייתי אומר את זה גם אם המנקה של החדר מדרגות בג'לג'וליה היה מחזיר למכבי את השמחת חיים והמחויבות למועדון.

וכן למרות ההפסד הכואב לביתר השבוע ולמרות ההפסד הצורם היום לאשדוד ולמרות שכבר 6 מחזורים רצופים אני מתבאס מחדש מהתוצאה. למכבי של השנה יש אופי!!

ויחסית לשנים קודמות. אני מאוד אופטימי לעונות הבאות. יש עתיד במכבי סופסוף אפשר להגיד את זה. יש שחקני בית מוכשרים. הקבוצה חושבת על העתיד ולא על ההווה שגם ככה כולו היה מלא אכזבות.

כנסו לפרופורציות תחשבו קצת מעבר לקופסא. סתכלו על הכוס המלאה ועל מה שיהיה ולא על התקופה האחרונה.

נמני צריך להמשיך. עונה הבאה אם לא לוקחים אליפות אין תירוצים. בנייה בנייה. שנה הבאה רק אליפות. לא מקום שלישי, לא אירופה, לא להיות מרוצים מתיקו, לא בונקרים.

המבחן הוא לא אליפות, המבחן הוא התמודדות. רצינית.

יואב אתה לא תתמודד.

אם אנחנו בועטים 3 בעיטות לשער, נראים כמו כלום ושום דבר (ויסלח לי קופמן) ואבי אומר שהוא מרוצה מאיך שמכבי נראית?

יאללה שייסע ללפלנד.

אולי אנשים יאכלו את הבלוף הזה, אבל מכבי פשוט גרועים.

ואם במשחק הכי טוב שלהם העונה (מול בית"ר) הם לא מסוגלים לבעוט יותר משבע בעיטות לכיוון השער (למסגרת היו למכבי שלוש בעיטות סה"כ ואחת נכנסה) ואחרי זה מול אריות הליגה מאשדוד, מכבי בועטת בעיטה אחת למסגרת (שהייתה נגיחה של יבוריאן מכולם) אני לא רואה שמשהו דרסטי יקרה.

הרי בינינו?

חצי קבוצה לא שייכת למכבי ת"א ברמת הצורך.

אז שוב יבנו קבוצה?

אבל בגדול?

אם מכבי שנה הבאה לא מתמודדת רצינית (ולא העונה לא היינו מתמודדים עוד מהפגרה בערך) אין אפס כבר.

יואב אתה לא תתמודד.

אם אנחנו בועטים 3 בעיטות לשער, נראים כמו כלום ושום דבר (ויסלח לי קופמן) ואבי אומר שהוא מרוצה מאיך שמכבי נראית?

יאללה שייסע ללפלנד.

אולי אנשים יאכלו את הבלוף הזה, אבל מכבי פשוט גרועים.

ואם במשחק הכי טוב שלהם העונה (מול בית"ר) הם לא מסוגלים לבעוט יותר משבע בעיטות לכיוון השער (למסגרת היו למכבי שלוש בעיטות סה"כ ואחת נכנסה) ואחרי זה מול אריות הליגה מאשדוד, מכבי בועטת בעיטה אחת למסגרת (שהייתה נגיחה של יבוריאן מכולם) אני לא רואה שמשהו דרסטי יקרה.

הרי בינינו?

חצי קבוצה לא שייכת למכבי ת"א ברמת הצורך.

אז שוב יבנו קבוצה?

אבל בגדול?

אם מכבי שנה הבאה לא מתמודדת רצינית (ולא העונה לא היינו מתמודדים עוד מהפגרה בערך) אין אפס כבר.

אבי נמני הוא המלך!!!!!!

סע אתה ללפלנד

אכן מאור תגובה ממצה.

אין לך תשובות?

מה לעשות?

גביע כבר אין, עם הסגל הזה גם נגד קבוצות מליגת העל אין לנו מה למכור אז באירופה?

אם אבי מרוצה מהתוצאות שלנו (הוא מאשים את כל העולם ואחותו) אז אין מה לומר יותר.

אבי נמני הוא המלך, הבעיה היא שמה שאתה מתעקש לא לראות זה שהממלכה ומהלך רקובים מהיסוד.

יאללה מותק, שבוע טוב וחג שמח.

שנה הבאה נבנה שוב קבוצה.

"סולל בונה" סניף ק"ש בהנהלת אבי נמני נפתח שוב, כל מי שרוצה לעקוץ את כולנו מוזמן לפנות אליו, את הקופון הוא כבר יגזור.

!!!

או במילים אחרות : השנה הבאה מבחינתי זה נתינת הזדמנות לנמני (ושוב , רק בגלל שזה נמני , אף אחד אחר לא היה נשאר עם ההישגים שלו בקבוצה).

זה בשבילנו , להרגיש שהיינו סבלניים , שזכרנו לו חסד נעורים , לתת לו עוד צ'אנס, אבל שנה הבאה אם לא נבנית פה קבוצה שתאבק עד השנייה

האחרונה על האליפות , נמני חייב ללכת גם אם זה אומר להתפטר במחזור 9.