Jump to content

הכנות לעונה הבאה..

Recommended Posts

יואב זיו\קלמי סבן

אלמוג כהן

גיא אלברמן

חלוץ זר ברמה גבוהה, עוד לא ידוע מי אבל ג'ייקוב מולנגה חלוצה של אוכטרכט ההולנדית אחת האופציות.

שוער..(תומאס קוז'אק)

אלמוג כהן ואלברמן:

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1657353

זיו, קלמי סבן וחלוץ זר:

http://www.one.co.il/Article/155383.html

תומאס קוז'אק,אחד השוערים של מנצ'סטר:

http://www.one.co.il/Cat/Articles/Article....eid=0&bz=23

קומאץ ישוחרר ועל אילייב עוד אין החלטה.

מאיוקה וראלדס יקבלו הארכת חוזה.

מה אני יגיד הלוואי שהיה טוב ויצליח עם כל ההעברות האלה רק של יקרה כמו עונת הגלקטיקוס חח...

*ראיתי שיש אשכול על זיו פשוט רציתי לעשות אשכול אחד עם כל השחקנים..

אחי בינתיים אי אפשר לדעת כלום. עד שלא תראה אותם בקריית שלום עם גופיות אימון של מכבי שום דבר לא סגור.

עונה הבאה זאת עונת מבחן לבניה של נימני, שלא יעשה טעות ויזרוק את כל העונה הזאת לפח עם חיזוק מוגזם וחסר חשיבות.

אם הם רוצים קבוצה טובה בעונה הבאה חייבים את השלד מהעונה הזאת: ייני וגאן זאת חובה להשאיר! כנל גם לאבידור יש לו פוטנציל גדול.

אם הרכש הנכון(!!!) בעונה הבאה מכבי תרוץ גבוה מאד

אלמוג כהן שחקן מצויין והלוואי שיבוא אבל אין סיכוי. אם הוא לא חותם בגרמניה הוא סגור בחיפה. אלברמן אני לא מאמין שהוא יבוא למכבי. זיו או קלמי סבן אני מאמין שאם נלחם עליהם אז אחד מהם יבוא. ותומאס קוז'אק הזה זה חארטה עצבנית.

בכל מקרה צריך להחתים את מאיוקה וראלדס לחוזים ארוכים, את אילייב צריך להחתים לדעתי גם לעוד עונה.

אחי בינתיים אי אפשר לדעת כלום. עד שלא תראה אותם בקריית שלום עם גופיות אימון של מכבי שום דבר לא סגור.

עונה הבאה זאת עונת מבחן לבניה של נימני, שלא יעשה טעות ויזרוק את כל העונה הזאת לפח עם חיזוק מוגזם וחסר חשיבות.

אם הם רוצים קבוצה טובה בעונה הבאה חייבים את השלד מהעונה הזאת: ייני וגאן זאת חובה להשאיר! כנל גם לאבידור יש לו פוטנציל גדול.

אם הרכש הנכון(!!!) בעונה הבאה מכבי תרוץ גבוה מאד

צודק 100 אחוז אחי מסכים איתך

באמת שכל החרא שקורה בזמן האחרון פשוט לא מעניין, רק דבר אחד פשוט משגע אותי

איך לעזעזל ייני וג'אן עוד לא חתמו על הארכת חוזה?!

זה לא משנה את מי יביאו

אם נימני יוריד אותם לספסל אז למה להביא אותם?

אם הוא הושיב על הספסל במשך כל המשחק נגד בית"ר את השחקן הכי טוב שלו, למה שזה ישתנה?

בוזגלו ברמה אחת מעל כל השחקנים בקבוצה. אין שחקן אחד שמגיע לאיכות הכדורגל שהוא נותן

פשוט עצוב לראות שעד שאנחנו מניחים יד על שחקן בעל יכולות גבוהות, אז הוא לא משחק

אומנם בוזגלו לא היה מלך השערים בעונה שעברה, אבל הוא החזיק את הקבוצה, והיה דומיננטי מאוד.

והעונה, חזר מפציעה קשה, וכמעט כל משחק הוא משפיע לטובה והוא כבר בישל איזה 5 גולים.

זאת תהיה טעות אדירה לשחרר אותו.

המטרות שנה הבאה - לרוץ לדאבל.

מצדי שבמקום רכש יקנו טיל כתף ויפציצו את חודורוב וקרית אליעזר, ואני לא אכעס גם על בית וגן.

תבינו חברים לצערי הרב ..

זה לא משנה את מי יביאו

כי כל שחקן שמגיע אלינו נהרס!! נהיה גרוע

גם השנה יש לנו שחקנים מצויינים שפשוט מכבי הרסה אותם ואין מה לעשות?!~?

:)

נ.ב : להחתים את שירן ייני דחוף!

קודם כל, הכי חשוב לחדש לשרן את החוזה, להשאיר את ראלדס, ז'אן, מלול ומאיוקה.

חייבים לשמור על השלד הקיים ולא לעשות ניקוי אורוות, צריך לתת לסגל יציבות, אי אפשר כל שנה להחליף חצי סגל ולצפות שהסגל יביא תוצאות ישר.

אם לא מאריכים את החוזה של שרן אני לא בא לאף משחק בעונה הבאה.

להביא את דבלשווילי במקום יבוריאן ולהביא עוד חלוץ, ולתת להם לשחק ברוטינה ביחד עם אבידור ומאיוקה.

להעיף את רוני גפני מצידי לאח"י נצרת, ולהוציא את שטראובר לפנסיה ולהביא שוער אחר במקומו (לא עולה לי בראש שם כרגע)

אגב שטראובר, בתאכלס הוא ממשיך שנה הבאה? אני מאוד מקווה שלא... ולא בגלל הפנדל המוחמץ בטדי.

רק אל תאיים

צחוק צחוק, אם לא מאריכים לו ולראלדס את החוזה, אז אני לא יודע על מה חושבים ואיך עובדים במועדון הזה...

צחוק צחוק, אם לא מאריכים לו ולראלדס את החוזה, אז אני לא יודע על מה חושבים ואיך עובדים במועדון הזה...

על ראלדס קיבלו החלטה ממזמן שיאריכו לו את החוזה. לגבי שרן אני מאמין שישבו איתו לקראת סוף העונה וגם הוא ישאר במכבי.