Jump to content

בוזגלו בטדי [לשם שינוי, הפעם מדובר על מאור עצמו]. - נכון לעכשיו מאור הושעה ממכבי-

Insigne

Recommended Posts

זה ההבדל בין שחקן גדול לשחקן קטן

את נימני סיפסלו עונה שלמה ברגע שהעלו אותו הוא עלה נתן מליון אחוז וזיין את כולם בתחת וכבש 6 גולים ב3 משחקים

בוזגלו ההומו החליט להמשיך לשבת בספסל ולא להראות לאף אחד כמה הוא גדול כי הוא בעצם קטן

לא רוצה לשחק לא צריך לך לבית

.

מה הקשר שנימני הביא אליפות ?

למאמן מותר לספסל שחקן ולשחקן מותר לא לאהוב את זה.

חבל לי על מאור הוא השחקן שהקבוצה הזאת צריכה לשנים הבאות אבל עם כל הכבוד גם ריאן גיגס מרשה לעצמו לעלות דקה 88.

מה שמעניין אותי מה היה קורה עם מאור אם מכבי היו עולים שלב או שהיו עוד הרבה נקודות בקופה והאליפות עדיין הייתה בתוקף אם גם אז היו משעים אותו עד לסוף העונה.

בדיוק הקשר ש8matan8 ציין..

אבי ידע לאחר ספסול ארוך וממושך להתגבר על האגו ולהביא אליפות לבד באצטדיון הזה, בוזגלו ידע להשתין במכנסיים.

זה ההבדל בין שחקן גדול לנמושה.

אני אוהב לקרוא אותך בד"כ אבל כתבת פה שטויות ברצף.

נאתכו נחשב ע"י כל מי ששיחק איתו/הבין בנוער בתור השחקן הכי מוכשר בארץ בגילאים שלו (שלי) - כ"כ הרבה אנשים אמרו את זה כבר.

ורמוט היה "שחקן גדול" הרבה לפני גוטמן, הוא פשוט הרבה "להעלם". ההבאה של שכטר לידו וקבוצה טובה וחזקה גם בלעדיו עוזרת לו לבלוט ולהשפיע, בקבוצה כמו מכבי הוא היה נעלם. אין לגוטמן יד בדבר

דה סילבה היה מלך הרבה לפי גוטמן, אני התחננתי להביא אותו (למרות שזה היה ברור שלא יבוא) סתכל איך הוא בנוי ואיך הוא משחק. ממש לא קשור לגוטמן, קשור לזה שיש לו הגנה לידו ולא גבינה עם חורים בגודל של מגרש כדורגל כמו בכפ"ס.

ידין זהבי (ולהלה, שאותו לא יודע איך לא ציינת) הוא -אולי- עשה. אולי.

גוטמן הוא כלום, הוא פיקציה והוא מדבר כזה מגעיל. יואו. לא מבין איך הוא מצליח לגרום לי לשנוא אותו כ"כ, זה מדהים. הוא כזה אפס.

מי יתן ולכל אוהדי מכבי יהיה עיניים לראות את מה שאתה אומר.

אחי אין דבר כזה

אפשר להתווכח אם נמני טעה או לא כשלא נתן לו לשחק יותר מוקדם, אבל זה לא קשור לדיון הזה. נמני לא קשור לעניין הזה בכלל.

גם אני רציתי לראות אותו נכנס יותר מוקדם, אבל ברגע שהמאמן אמר לו להכנס הוא חייב להכנס. גם אם זה בדקה ה-120. הבנאדם מקבל כסף על לשחק כדורגל. הבנאדם מקבל תמיכה מאלפי אוהדים. אז שיכנס ברגע שאומרים לו.

צדק...כולם פה צודקים...מגיע לו העונש והמאמן ורק המאמן יקבע אם השחקן ייכנס או לא ואם כן אז הוא חייב להיכנס...אבל לפי דעתי לנמני היו שיקולים שמחוץ למגרש שגרמו לו לחמם אותו מדקה 50...ועל זה לא מגיע לנמני מילה טובה...ואני יכול מאוווווד! להבין את מאור כי שחקן שמתחמם כלכך הרבה ורואה שחקנים נכנסים לפניו...והוא השחקן הכי כישרוני בסגל שלנו זה מתסכל וכואב מאוד...וגם אני הייתי אומר לא אם היה לי האומץ...גם אם לא הייתי מתכוון לזה...זה הכאב שבדברים מדבר ולא הראש או הלב...ורק מי שחווה את זה יכול להבין...בין אם זה כדורגל, כדורסל או כל דבר אחר...

תסמכו על אבי שהוא לא יעבור על זה בשתיקה..

אני מאמין שהאסימון נופל לבוזגלו מה הוא עשה אתמול.

מאחורי כל פעולה שהמערכת תבחר אפשר להביא הרבה הסברים (מה עדיף יותר ומה עדיף פחות)..

תנו לאבי ולמערכת שלנו לטפל בזה כמו שהם יודעים..

ותתנו גב להחלטה שלהם (אם זה להשעות, למכור, לקנוס ולהשאיר, או כל דבר אחר).

קשה לי להבין.

מצד אחד, בוזגלו נתן משחק טוב נגד נתניה ו112 דקות הוא ישב על הספסל אתמול. לא מבין את אבי. כל שבוע הוא עושה מהפכות בהרכב. אבידור טוב בדרבי אבל לא יפתח שבוע אחרי, קומאץ' מצויין כמה משחקים אבל בדרבי לא ישחק, באמת שקשה לדעת מי ישחק כל שבוע.

מצד שני, ברגע שנמני קרא לבוזגלו, הוא היה חייב לשחק, זה שהוא לא רוצה לבעוט פנדל (לדעתי חארטה) זה כבר הוא היה יכול לוותר כשנגיע לפנדלים. בוזגלו הומו, פחדן וחתיכת אפס. לספסל עד תום החוזה ולבעוט החוצה. תמיר כחלון עשה את העבודה טוב מאוד ואף הבקיע גם פנדל.

לא רואה את הקבוצה לא מסתדרת בלי בוזגלו, הסתדרנו עד אמצע העונה בערך, נסתדר גם עכשיו.

לא רואה את הקבוצה לא מסתדרת בלי בוזגלו, הסתדרנו עד אמצע העונה בערך, נסתדר גם עכשיו.

בדיוק. עשו ממנו מי ישמע מלמיליאן. לשחק במכבי זה זכות, לא רוצה? עוף הביתה.

למה כועסים?? כי שחקן במכבי תל אביב, שמרוויח כמו שהוא מרוויח, שמתיימר להיות השחקן הכי טוב במועדון והמנהיג לא יכול להתנהג בצורה כלכך מבישה, חסרת אחריות וחוצפנית! המאמן אומר לך להיכנס ואתה מסרב?? איפה שמענו דבר כזה?!

גם אם זה ל5 שניות וגם אם זה רק כדי לבעוט פנדל, זאת העבודה שלו, זה מה שהוא בחר לעסוק בו- אז הוא צריך לעלות ולקרוע את הדשא!

אין ספק שאבי היה צריך לעלות איתו, וגם אם לא אז לפחות להכניס אותו בשלב מוקדם יותר.

אבל אבי הוא המאמן והוא הקובע ולא אנחנו, ומה שהוא מחליט זה מה שקורה, ואם הוא אומר למאור להיכנס אז הוא נכנס בלי ויכוחים בכלל!

נמני ידע טוב מאוד שהוא הולך להארכה ופנדלים...והיה אפשר לראות את זה לפי החילופים...אם היה רוה לנצח היה מכניס את בוזגלו...לא יודע אם נמני עשה בכוונה או לא אבל לא רוצה להיכנס לזה למה אני מכבד את נמני ואוהב אותו...אבל ראבק...אתם עיוורים?!בשביל מה לחמם אותו שעה ואז להכניס...?אתה יודע אתה רוצה שהוא ייכנס שלח אותו להיתחמם 5...יודע מה 10 דקות לפני אבל 60?!לדעתי זה מוגזם רצח...ועוד לשלוח את קומאץ לפנייך לשחק...אבל בכל מקרה הוא היה צריך להיכנס...והעונש היה חייב להגיע...זה לא התנהגות של שחקן...כם הוא וגם נמני טעו..

לא צריך עכשיו לערוף לו את הראש.

כנסו לפרופורציות. העונש שמכבי נתנה לו והקנס הכבד שהוא יקבל זה מספיק לדעתי.

הוא לא עשה פטיש ומגל. הוא לא קילל אפחד. לא התבטא אפעם כנגד הקבוצה.

אני בטוח גם שלא הדליף דברים כאלה ואחרים שפגעו במכבי.

אז בסדר. נכון שזה חמור לסרב להכנס לשחק כשהמאמן מבקש ממך.

אבל איך אומרים? 'אל תשפוט אדם בשעת כעסו'.

ואני חושב שהפנים שלו בזמן החימום וגם ליפני זה אומרות הכל.

אני חושב גם שדברים כאלה איתו לא יחזרו בעתיד.

לא צריך עכשיו לערוף לו את הראש.

כנסו לפרופורציות. העונש שמכבי נתנה לו והקנס הכבד שהוא יקבל זה מספיק לדעתי.

הוא לא עשה פטיש ומגל. הוא לא קילל אפחד. לא התבטא אפעם כנגד הקבוצה.

אני בטוח גם שלא הדליף דברים כאלה ואחרים שפגעו במכבי.

אז בסדר. נכון שזה חמור לסרב להכנס לשחק כשהמאמן מבקש ממך.

אבל איך אומרים? 'אל תשפוט אדם בשעת כעסו'.

ואני חושב שהפנים שלו בזמן החימום וגם ליפני זה אומרות הכל.

אני חושב גם שדברים כאלה איתו לא יחזרו בעתיד.

מחזק.

מאור אחד השחקנים הטובים במכבי אם לא הכי טוב, זה שחקן שנותן את הערך המוסף בקבוצה.

גם אני מאוד כועס עליו אחרי אתמול וכל מה שהוא עשה לא היה בסדר ולא היה לעניין והוא כן צריך לקבל עונש.

אבל לערוף לו את הראש וישר לסלק אותו? נסחפתם.

אומנם הוא היה צריך להיכנס קודם, אבל אתה משחק במכבי, וגם אם אתה נכנס ל-5 דקות אז תיכנס ותעשה הכל,

זה לא שכונה, כל מה שהוא עשה לא היה לעניין אבל הוא שחקן טוב שכן משתדל באימונים וכן אכפת לו ממכבי.

אני בעד לעודד אותו במשחקים הבאים של מכבי ולהעלות לו את הביטחון..

לא קראתי הכל, וברור שמה שהוא עשה שווה אחלה של בעיטה בתחת

אבל למה לעזאזל הוא לא פתח? או לפחות נכנס במהלך המשחק בשלב מוקדם הרבה יותר?

רק חסר שאבא שלו ייצא עכשיו לתקשורת..

אבא שלו דווקא מגנה את מה שמאור עשה.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/086/352.html.

מפתיע. חח הוא אומר שמאור התנהג כמו אותם שחקנים ישראלים שחושבים שהם כבר כוכבים. מעניין מי גורם לו להרגיש ככה? :thumbdown:

את הכל כבר אמרו,אני יגיד דבר אחד

ביום שבוזגלו יעבור ממכבי להפועל,הוא יהפוך להיות השחקן הכי טוב בליגה,בדרבי ידפוק אותנו חזק כל כך שאנחנו נבכה על היום שהוא עזב ונשנא אותו עד עומקי נשמתנו.

כי הוא אחד הבחורים הכי מוכשרים בארץ.

וגוטמן יודע לעשות אפילו מזהבי שחקן לא רע.

אז לכל אלו המתפללים שהוא יעזוב..תעזבו אותכם משטויות.

מבעיות לא צריך לברוח צריך להתמודד וצריך לחנך אותו קצת וטוב שעושים את זה ושישאר אצלנו בוזגלו עד שתבוא הפריצה..העונה קשה להאשים אותו כי תראו לי שחקן התקפי אחד של מכבי שאפשר לציין לשבח(מלבד אילייב) ? ועם "חלוצים" כמו שלנו איך הוא אמור לבשל..

מבטיח לכם שאם הוא ישחק עם ורמוט ושכטר הוא יהפוך להיות חיה רעה.

:hooligan:

את הכל כבר אמרו,אני יגיד דבר אחד

ביום שבוזגלו יעבור ממכבי להפועל,הוא יהפוך להיות השחקן הכי טוב בליגה,בדרבי ידפוק אותנו חזק כל כך שאנחנו נבכה על היום שהוא עזב ונשנא אותו עד עומקי נשמתנו.

כי הוא אחד הבחורים הכי מוכשרים בארץ.

וגוטמן יודע לעשות אפילו מזהבי שחקן לא רע.

אז לכל אלו המתפללים שהוא יעזוב..תעזבו אותכם משטויות.

מבעיות לא צריך לברוח צריך להתמודד וצריך לחנך אותו קצת וטוב שעושים את זה ושישאר אצלנו בוזגלו עד שתבוא הפריצה..העונה קשה להאשים אותו כי תראו לי שחקן התקפי אחד של מכבי שאפשר לציין לשבח(מלבד אילייב) ? ועם "חלוצים" כמו שלנו איך הוא אמור לבשל..

מבטיח לכם שאם הוא ישחק עם ורמוט ושכטר הוא יהפוך להיות חיה רעה.

לא מעניין אותי איזה כשרון יש לו וכו'...

מכבי מעל הכל.

מי שלא רוצה לעלות לשחק במשחק הכי חשוב של הקבוצה שלנו השנה, ושם זין על הסמל של מכבי מצידי שיעוף לאלף עזאזל.

אנחנו לא בית שימוש שכל אחד יבוא יעשה מה בזין שלו. הגיע הזמן שחקנים יתחילו לכבד את הסמל של החולצה.

אם הוא באמת אמר לאבי שהוא מרגיש קר ולא היה לו מספיק ביטחון לעלות למשחק, אבל באמת אמר את זה ולא משתמש בזה עכשיו כדי לתרץ את ההתנהגות שלו בטדי, אז מכבי החמירו איתו עם ההשעיה.

אם הוא באמת אמר לאבי שהוא מרגיש קר ולא היה לו מספיק ביטחון לעלות למשחק, אבל באמת אמר את זה ולא משתמש בזה עכשיו כדי לתרץ את ההתנהגות שלו בטדי, אז מכבי החמירו איתו עם ההשעיה.

אני בטוח שהוא ביקש יפה לא לעלות. אבל רבאק זה עבודה לא שכונה. תחשוב שסמנכ"ל של חברה גדולה יגיד לך שהוא מפחד לצאת לפגישת עסקים, ויתחנן שתשלח מישהו אחר. זו העבודה שלך, תכבד אותה.

אני בטוח שהוא ביקש יפה לא לעלות. אבל רבאק זה עבודה לא שכונה. תחשוב שסמנכ"ל של חברה גדולה יגיד לך שהוא מפחד לצאת לפגישת עסקים, ויתחנן שתשלח מישהו אחר. זו העבודה שלך, תכבד אותה.

להיות בפגישה מול 5, 10, או אפילו 20 אנשים זה "קצת" פחות מלחיץ מלבעוט פנדל מול טדי מלא במיוחד אחרי הביקורות שקיבלת על הפנדל בדרבי, טבעי שהוא יאבד את הביטחון.

נכון, זה בכלל לא יפה מצידם. היו צריכים לבוא לארגן לו איזה מוצץ שיירגע, שמיכה קטנה שתחמם אותו, ולהשקיע במנורת לילה שחס וחלילה לא יחזרו הסיוטים הלילה.