Jump to content

לאן לאן לאן? משחק חמישי רצוף בלי נצחון... [2:2 מול נתניה. סיכום]

Echoes

Recommended Posts

לחלוטין לא. בטח שאפשר וחשוב גם לבקר ולומר.

אבל יש פה איזה מימד בתגובות של כאילו "לא ציפינו", הבטיחו לנו משהו אחר.

גם לא האשמתי אף אחד כביכול בבחירה של נימני. אני רק אומר שצריך לקבל את הדברים כמו שהם וגם להבין מאיפה חוסר היציבות שבה הקבוצה משחקת.

שמישהו יסביר לי , מי הפך את בוזגלו לשחקן? וכל מי שאומר לי שבוזגלו שיחק טוב היום לא מבין בכדורגל.

בוזגלו הוא שחקן שהתקשורת ואבא שלו עשו ממנו משהו שהוא לעולם לא יהיה . בוזגלו שחקן בינוני נקודה . מי שלא מסכים איתי שלא יגיד לי "אתה לא מבין כלום" שיביא לי עובדות!!!

מה בוזגלו עשה בקריירה שלו , שהוא מקבל כל כך הרבה כבוד ? מה???

הוא ירד ליגה עם הפועל פ"ת , בחיפה הוא לא פתח בכלל והייתה לו עונה סבירה בסכנין!

לבוא ולעשות ממנו יוסי בניון , זה רק מראה שלאנשים בארץ אין מושג בכדורגל , ולצערי הרב מכבי נפלו בפח הזה ושוב יעקב שחר צחק אחרון .

בנוגע למשחק , אבי נמני מדבר כל הזמן על בניה שמה בניה , תסבירו לי על מה הוא מדבר? נכון להיום אין לנו מחלקת נוער שיכולה לייצר כובים (מה שיהיה עוד שנתיים שלוש) אז על איזה בנייה ?

מכבי חיפה שהיא לוקחת אליפות בפעם השישית או השביעית בעשור האחרון נבנתה על אולי 3 שחקני בית , כל השאר זה קניית שחקנים טוב . אותו דבר הפועל שכרגע יש לה את הגדורגל הטוב בארץ .

תפסיקו לעבוד עלינו כבר , בכדורגל המודרני הכל זה ביזנס , זה כסף , ואם אנחנו רוצים להיות קבוצה ברמה , אז צריכים לקנות שחקנים ישראלים טוב כמו יצחקי , שכטר , טוטו , כיאל וחמישה זרים איכותיים. גאן ייני בוגזלו גפני וכל הכלום האלה , לא יביאו אותנו לכלום.

אז תמשיכו להגיד לי בניה בניה בניה .

די נו באמת. אל תעליבו לי את האינטילגנצייה.

לא רציתם את נימני? כמעט גמרתם על הרעיון שהוא זה שיהיה על הקווים.

הקהל הביא את זה על עצמו. לבן שמעון לא נתנו לנשום בעוד הקבוצה של נימני לא יותר טובה ולא שומעים ציוץ מהיציעים.

אז אל תגידו לא ידענו לא רצינו.

די נו באמת. אל תעליבו לי את האינטילגנצייה.

לא רציתם את נימני? כמעט גמרתם על הרעיון שהוא זה שיהיה על הקווים.

הקהל הביא את זה על עצמו. לבן שמעון לא נתנו לנשום בעוד הקבוצה של נימני לא יותר טובה ולא שומעים ציוץ מהיציעים.

אז אל תגידו לא ידענו לא רצינו.

אתה רציני? יש לי הרגשה שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

יש סיכוי שתוכל להביא לפה את זה בכתב מארכיון הפורום?

כי אני זוכר שבעיקר קיללו את ההנהלה על התרגיל שעשו לו.

לחלוטין לא. בטח שאפשר וחשוב גם לבקר ולומר.

אבל יש פה איזה מימד בתגובות של כאילו "לא ציפינו", הבטיחו לנו משהו אחר.

גם לא האשמתי אף אחד כביכול בבחירה של נימני. אני רק אומר שצריך לקבל את הדברים כמו שהם וגם להבין מאיפה חוסר היציבות שבה הקבוצה משחקת.

בכל הפסד/תיקו של כל קבוצה המאמן הוא ה"אשם" הראשון... הוא בחר את השחקנים, הוא הציב אותם בהרכב, הוא קבע איפה כל אחד יעמוד ומה כל אחד יעשה.

כשאנשים אומרים "גפני לא שחקן" זה כמו להגיד "אם אני הייתי אבי, לא הייתי משחק עם גפני".

ככה שאפשר להגיד "אבי הוא חסר ניסיון וזאת אחת הסיבות לאיך שנראינו" (או להגיד שזאת הסיבה העיקרית או היחידה או מה שאתה חושב) אבל אתה כתבת שצריך "לסבול את חבלי הלידה" וזה לא קשור לנושא בכלל.. אם היה נפתח נושא "נמני הביתה" אז מה שהיית אומר היה רלוונטי. בגלל זה שאלתי מה התגובה שלך קשורה לעולם.

שמישהו יסביר לי , מי הפך את בוזגלו לשחקן? וכל מי שאומר לי שבוזגלו שיחק טוב היום לא מבין בכדורגל.

בוזגלו הוא שחקן שהתקשורת ואבא שלו עשו ממנו משהו שהוא לעולם לא יהיה . בוזגלו שחקן בינוני נקודה . מי שלא מסכים איתי שלא יגיד לי "אתה לא מבין כלום" שיביא לי עובדות!!!

לבוא ולעשות ממנו יוסי בניון , זה רק מראה שלאנשים בארץ אין מושג בכדורגל , ולצערי הרב מכבי נפלו בפח הזה ושוב יעקב שחר צחק אחרון.

נכון שמאור לא עומד בציפיות (או שהציפיות נופחו מעל כל פרופורציות, תבחר אתה).

לדעתי?

גם אם תביא לפה את גיא אסולין הוא ישחק כמו תחת.

פשוט כי כדורגל זה משחק קבוצתי.

אם אין סביבך שחקנים טובים, שמבינים אותך, שיודעים את מקומם ותפקידם על המגרש - חבל על הזמן.

בכל הפסד/תיקו של כל קבוצה המאמן הוא ה"אשם" הראשון... הוא בחר את השחקנים, הוא הציב אותם בהרכב, הוא קבע איפה כל אחד יעמוד ומה כל אחד יעשה.

כשאנשים אומרים "גפני לא שחקן" זה כמו להגיד "אם אני הייתי אבי, לא הייתי משחק עם גפני".

ככה שאפשר להגיד "אבי הוא חסר ניסיון וזאת אחת הסיבות לאיך שנראינו" (או להגיד שזאת הסיבה העיקרית או היחידה או מה שאתה חושב) אבל אתה כתבת שצריך "לסבול את חבלי הלידה" וזה לא קשור לנושא בכלל.. אם היה נפתח נושא "נמני הביתה" אז מה שהיית אומר היה רלוונטי. בגלל זה שאלתי מה התגובה שלך קשורה לעולם.

בטח שזה רלוונטי. כמובן שכן.

נימני זוכה לחסינות מהיציעים ולכן הוא ישאר בעמדת המאמן עוד הרבה מאוד זמן כשמהקהל יהיה שקט. אז עד שיתחשל וישתפר ימשיך להביא לכאן שחקנים כמו גפני או שאר כאלו שחקנים שהוא מעריך. זה מה שאנשים הולכים לראות בזמן הקרוב. אי אפשר לשקר את האנשים כאן ולהגיד להם ששנה הבאה או עוד שנה וחצי יהיה הרבה יותר טוב.

נימני מאמן שישתפר במקצוע ויהיה טוב יותר. בנתיים צריך זמן וזה זמן שאני לא בטוח שהקהל מוכן להשקיע אותו ולקבל אותו בהבנה.

לבוא ולעשות ממנו יוסי בניון , זה רק מראה שלאנשים בארץ אין מושג בכדורגל , ולצערי הרב מכבי נפלו בפח הזה ושוב יעקב שחר צחק אחרון .

בנוגע למשחק , אבי נמני מדבר כל הזמן על בניה שמה בניה , תסבירו לי על מה הוא מדבר? נכון להיום אין לנו מחלקת נוער שיכולה לייצר כובים (מה שיהיה עוד שנתיים שלוש) אז על איזה בנייה ?

מכבי חיפה שהיא לוקחת אליפות בפעם השישית או השביעית בעשור האחרון נבנתה על אולי 3 שחקני בית , כל השאר זה קניית שחקנים טוב . אותו דבר הפועל שכרגע יש לה את הגדורגל הטוב בארץ .

תפסיקו לעבוד עלינו כבר , בכדורגל המודרני הכל זה ביזנס , זה כסף , ואם אנחנו רוצים להיות קבוצה ברמה , אז צריכים לקנות שחקנים ישראלים טוב כמו יצחקי , שכטר , טוטו , כיאל וחמישה זרים איכותיים. גאן ייני בוגזלו גפני וכל הכלום האלה , לא יביאו אותנו לכלום.

אז תמשיכו להגיד לי בניה בניה בניה .

בוזגלו בסדר גמור, הוא לא נמני ולא בניון, ונכון שניפחו אותו הרבה מעבר למה שהוא, אבל הייתי שמח מאוד לראות אותו ממשיך בקבוצה שלי עוד כמה שנים טובות, בחור חיובי ושחקן מצויין.

אני לא יודע עד כמה אתה בקיא במה שהולך בנוער, אבל השנה יש קבוצת נוער לא רעה בכלל, מרחק נגיעה מהאליפות, ודווקא בשנים האחרונות שאתה מדבר עליהן היינו חלשים מאוד, מכבי לקחה אליפות אחת ב-8 שנים האחרונות ובעצם מאז הקבוצה של תמיר, עובד, ביטון וכו' לא הייתה קבוצה טובה מהקבוצה של היום.

השנה משקיעים בנוער סכומים שלא היו עד היום.

דווקא חיפה משלבת לא מעט שחקני בית, וזה נכון שהם והפועל קונות שחקנים טובים, אבל את זה מכבי לא יכלה לעשות השנה כי לא היה לא את התקציב שיש להן, אחרת היית רואה את בן דיין ושכטר אצלנו.

אני לא מרוצה מהכדורגל שהקבוצה שלי משחקת, בחודש וחצי האחרונים אני גם לא מרוצה מהתוצאות, אבל תאהב את זה או לא במכבי יש תהליך מסויים (בגלל שאתה לא אוהב את המילה בנייה), יש מאמן שתפקיד שלו יציב, שחקנים לא רעים, בקיץ לשם שינוי לא תהיה מהפכה בהרכב, וגם הנוער משאיר אותי אופטימי.

יש הרבה נקודות לשפר, אבל לשם שינוי אני באמת מאמין שבקיץ יעשו את זה.

אני לא מרוצה מהכדורגל שהקבוצה שלי משחקת, בחודש וחצי האחרונים אני גם לא מרוצה מהתוצאות, אבל תאהב את זה או לא במכבי יש תהליך מסויים (בגלל שאתה לא אוהב את המילה בנייה), יש מאמן שתפקיד שלו יציב, שחקנים לא רעים, בקיץ לשם שינוי לא תהיה מהפכה בהרכב, וגם הנוער משאיר אותי אופטימי.

יש הרבה נקודות לשפר, אבל לשם שינוי אני באמת מאמין שבקיץ יעשו את זה.

אני מצטט רק את זה, כי באמת מעניין אותי לדעת איזה שחקן הרווחת העונה?

באיזה עמדה אתה לא צריך להביא שחקן בקיץ כי יש לך באנקר?

איפה העונת בנייה פה אם בקיץ נצטרך להביא שוב 6-7 שחקנים בשביל לרוץ לאנשהו, או אפילו לא לרוץ, רק לחשוב שיש אפשרות.

אני מצטט רק את זה, כי באמת מעניין אותי לדעת איזה שחקן הרווחת העונה?

באיזה עמדה אתה לא צריך להביא שחקן בקיץ כי יש לך באנקר?

איפה העונת בנייה פה אם בקיץ נצטרך להביא שוב 6-7 שחקנים בשביל לרוץ לאנשהו, או אפילו לא לרוץ, רק לחשוב שיש אפשרות.

קודם כל אם אני אבי נמני אני לא משחרר אף שחקן ישראלי מהקבוצה, ומהזרים משאיר את מאיוקה ואילייב (תלוי כמובן במצבו).

אתה צריך להביא אפילו יותר מ- 6-7 שחקנים בעונה הבאה כי הסגל שלך לא רחב, לגפני אין מחליף, שטראובר לא נהיה צעיר יותר, יובל עוזב, והזרים כנראה גם ישוחררו,

אבל השחקנים הבאים: בוזגלו, ייני, ליאור, כחלון, שבחון, מלול, מאיוקה, אבידור, יבוריאן, ישראלביץ' וקפילוטו הם בהחלט שחקנים שהייתי רוצה לראות בקבוצה בשנה הבאה, אם בהרכב הפותח או על הספסל זה כבר שיקול של אבי, אבל מאוד חשוב להשאיר את השלד הזה בקבוצה.

אתם יכולים להאשים את המאמן עד מחר, גם קאפלו לא יכול ללמד את גפני לשחק כדורגל.

הסגל של מכבי לא מספיק טוב, לא היה כסף להביא שחקנים טובים.

בנוסף לכך, תוסיפו את כל הפציעות, אילייב, טומאסיץ, דור מלול ועוד..

ותקבלו סגל שחקנים לא מספיק טוב.

תאשימו את אבי כמה שאתם רוצים, יש לכם זיכרון קצר, בקיץ הוא לא קיבל שקל להביא שחקנים..

וגם בפגרה גולדסטאר לא פתח את הכיס.. אתם לא זוכרים את הציטוט הנפוץ ביותר (זה היה רק לפני חודשיים): "החיזוק הכי טוב שלנו זה בוזגלו".

תוסיפו את שכטר ובן דיין לקבוצה הזאת, ואתם מקבלים קבוצה ב2 דרגות טובה יותר.

קחו אויר, תרגעו,ותנו גב לקבוצה, זה מה יש ועם זה ננצח.

נקווה לעתיד טוב יותר.

אתם יכולים להאשים את המאמן עד מחר, גם קאפלו לא יכול ללמד את גפני לשחק כדורגל.

הסגל של מכבי לא מספיק טוב, לא היה כסף להביא שחקנים טובים.

בנוסף לכך, תוסיפו את כל הפציעות, אילייב, טומאסיץ, דור מלול ועוד..

ותקבלו סגל שחקנים לא מספיק טוב.

תאשימו את אבי כמה שאתם רוצים, יש לכם זיכרון קצר, בקיץ הוא לא קיבל שקל להביא שחקנים..

וגם בפגרה גולדסטאר לא פתח את הכיס.. אתם לא זוכרים את הציטוט הנפוץ ביותר (זה היה רק לפני חודשיים): "החיזוק הכי טוב שלנו זה בוזגלו".

תוסיפו את שכטר ובן דיין לקבוצה הזאת, ואתם מקבלים קבוצה ב2 דרגות טובה יותר.

קחו אויר, תרגעו,ותנו גב לקבוצה, זה מה יש ועם זה ננצח.

נקווה לעתיד טוב יותר.

מחזק , כל מילה בסלע

סך הכל סגל בינוני מינוס שעשה תקופה יפה ומיקסם את עצמו לאורך זמן גדול מהמצופה

וזה יצר רמת ציפיות גדולה יותר ממה שהיה צריך

אני מבטיח לכם שאבי נימני מאמן גדול ושאין מתאים ממנו בשבילנו

בעונה הבאה אם אכן גולדהאר יחליט שהוא מתחיל לשחרר נראה פה קבוצה מאוד איכותית

הדרבי דפק לשחקנים שלנו את הראש לגמרי והכניס את כל הקבוצה למומנטום שלילי. הפועל יכולים לשמוח כי הניצחון שלהם עלינו עלה לנו בהרבה יותר מ-3 נקודות.

נ.ב- מעניין אם גם היום יעקב בוזגלו הבן אלף קפץ בגולים שקיבלנו

קודם כל אם אני אבי נמני אני לא משחרר אף שחקן ישראלי מהקבוצה, ומהזרים משאיר את מאיוקה ואילייב (תלוי כמובן במצבו).

אתה צריך להביא אפילו יותר מ- 6-7 שחקנים בעונה הבאה כי הסגל שלך לא רחב, לגפני אין מחליף, שטראובר לא נהיה צעיר יותר, יובל עוזב, והזרים כנראה גם ישוחררו,

אבל השחקנים הבאים: בוזגלו, ייני, ליאור, כחלון, שבחון, מלול, מאיוקה, אבידור, יבוריאן, ישראלביץ' וקפילוטו הם בהחלט שחקנים שהייתי רוצה לראות בקבוצה בשנה הבאה, אם בהרכב הפותח או על הספסל זה כבר שיקול של אבי, אבל מאוד חשוב להשאיר את השלד הזה בקבוצה.

זה לא עובד ככה. אתה חייב תותחים , אם תשים לב , מכבי של השנים האחרונות פשוט קבוצה בינונית מבחינת סגל השחקנים . אז אני לא אומר שצריך להעיף את כולם ולהביא חדשים. אבל אתה לא יכול לסמוך על בוזגלו , ייני , שבחון וכל אלה שיעשו משהו בקבוצה שלך . זה יהיה אסון אם עליהם אתה סומך.

בכדורגל ההבנה מאוד פשוטה , ברגע שאתה רואה שחקן משחק בקבוצה למעלה משלוש שנים או שנתיים ופשוט לא תורם כלום (אני מדבר על תארים) לא יעשה את זה גם עוד חמש שנים .

על תשכח שהקבוצה של בנין נמני דגו ביטון וכל אלה זכו פעמיים בגביע בעונות 01 , 02 ושנה לאחר מכן באליפות. השחקנים האלה הוכיחו שהם וינרים לתארים .

אני פסימי מאוד לגבי בוזגלו , שבחון וכל החבורה הזאת . מה שהם לא עשו בשנתיים שלוש שהם במועדון הם גם לא יעשו בעתיד .

אתה צריך להביא למכבי תותחים ולא יעזור כלום! ביתר ירושלים בשנתיים שהיא הייתה אלופה קנתה מחיפה שחקנים שהוכיחו את עצמם וזכו כבר בתארים , את גרשון שזכה בדאבל הם הביאו מהפועל , את עידן טל , בנאדו וזנברג הם הביאו מחיפה ועל הזרים שלהם אין מה לדבר בכלל , בואטנג וכו' .

זה הכדורגל המודרני , מי שכבר הוכיח את עצמו צריך להיות במכבי ומי שלא אז להתראות , אם שבחון אתה לא תגיע לכלום .

מה הציפיות שלך לעונה הבאה? שוב "לרוץ" לאירופה?

חוץ מבוזגלו ומאיוקה כל השמות שציינת הם בדיוק למטרות העונה. אולי גם ייני ומלול.

כחלון מאז שהתחילו לשחק איתו פעם בהרכב פעם לא- לא פוגע.

את הלחימה של ז'אן אני מאוד מעריך, הוא לא שחקן לקבוצת צמרת.

ישראלביץ שחקן מאוד נחמד לספסל. גם שבחון.

יבוריאן שחקן שאני מאוד מעריך, ואני בטוח שבקבוצה אחרת הוא יצליח בגדול, אבל אין מה לעשות הבן אדם לא התחבר.

אבידור הוא.. אבידור?! באמת כתבת אותו בתור שחקן שאתה בונה עליו לשנה הבאה?

אגב,

נמני היה שחקן ענק ויכול להיות שהוא גם בן אדם ענק,

אתה רואה שיטה במשחק של מכבי מתחילת העונה?

היה מהלך היום במשחק שאמרת- וואלה רואים שנמני עבד איתם על זה?

הכל מקרי.

חבל על העצבים ועל הציפיות.

זו קבוצה בינונית ולא צפויה.

מקום שלישי יהיה הישג עם הסגל הזה.

גביע? אני בכלל לא אופטימי.

הפחד הגדול שלי הוא שאם נפסיד בגביע הקבוצה תתפרק מנטלית וגם את המקום השלישי נאבד.

המצב כבר עכשיו לא מזהיר. הפער אחרי היום יהיה 7 מביתר. אם לא ננצח בשבת את אשדוד זה ירד כבר ל-4 או 5, ועוד יש לנו משחק בטדי לפני הפלייאוף. בקצב הזה נתחיל את הפלייאוף בפער של פחות ממשחק אחד מביתר (כי יש עוד קיצוץ), והם נראים הרבה יותר טוב מאיתנו כרגע

שנה הבאה באופן טיבעי רף הציפיות יעלה. אני מאמין שגם אבי יודע את זה.

כמובן שחשוב שגולדהאר ישחרר כסף ושזה יהיה בזמן (השנה הוא רק רכש את מכבי באוגוסט ועל ינואר אין מה לדבר).

אבל קודם שנגיע השנה לאירופה. יש שחקנים במועדון הזה שחייבים להתעשת.

לפי מה שמדברים פה, אפשר לחשוב שכל הליגה מלאה בשחקנים שדחו הצעות מברצלונה ומנצ'סטר יונייטד.

בסך הכל אין כאלה שחקנים טובים להביא, ומי שכן רוצים עליו מיליונים (אפילו על סטיבן כהן רעננה דורשת מיליון שקל. WTF).

ולגבי זרים - קל להביא זרים טובים? זר טוב, קרי כזה שיש סיכויים טובים להצליח איתו, נניח סיכוי של 80% שהוא טוב, עולה מיליון וחצי יורו.

כל מה שעולה מיליון ומטה זה הימור גדול (לראיה, דה רידר וורוצינה וכל השחקנים שחיפה החתימה בתחילת העונה ואפילו בוקארי, שעלה יותר ממיליון יורו).

מכל השחקנים שציינו פה השחקנים היחידים שהרווחנו לעונה הבאה כשחקני מפתח (כשחקנים מחליפים הם היו בסדר גם לפני שהתחילה העונה) הם מאיוקה, אילייב, דור מלול, שרן ייני ובוזגלו שגם שהיה שחקן מפתח גם לפני זה

כמחליפים גם יש שחקנים מעולים שכדאי וצריך להשאיר כמו שבחון ישראלביץ' ז'אן (בתקווה שיגיע קשר אחורי טוב יותר), יבוריאן חלוץ מחליף יכול להיות בסדר כשיש את מאיוקה וחלוץ נוסף.

אל תשכחו שיש שחקנים זרים סבירים פלוס ששלד מסוים מהם ישאר.

לעונה הבאה צריך "רק" מגן טוב במקום רוני גפני שגם יתפקד כמחליף ואולי מגן מחליף לדור, קשר אחורי טוב כי ז'אן וייני ביחד בקישור זה ליגה א', חלוץ ובלם אם יחליטו לשחרר את ראלדס או תומסיץ'..

יחסית לעונות קודמות לא צריך להביא הרבה שחקנים ולהשתגע כמו שאנשים אוכלים סרטים בגלל החודש הרע הזה, עם חלוץ טוב היום היינו באותם נקודות כמו של הפועל.

חוץ מבוזגלו ומאיוקה כל השמות שציינת הם בדיוק למטרות העונה. אולי גם ייני ומלול.

כחלון מאז שהתחילו לשחק איתו פעם בהרכב פעם לא- לא פוגע.

את הלחימה של ז'אן אני מאוד מעריך, הוא לא שחקן לקבוצת צמרת.

ישראלביץ שחקן מאוד נחמד לספסל. גם שבחון.

יבוריאן שחקן שאני מאוד מעריך, ואני בטוח שבקבוצה אחרת הוא יצליח בגדול, אבל אין מה לעשות הבן אדם לא התחבר.

אבידור הוא.. אבידור?! באמת כתבת אותו בתור שחקן שאתה בונה עליו לשנה הבאה?

אני לא מגדיר את הציפיות שלי במיקום, השאיפה שלי היא להשתפר ולראות קבוצה טובה יותר מהקבוצה של העונה, אני באמת מאמין שאם המשאבים יוקצו, אז אפשר לבנות פה קבוצה שתתמודד עם חיפה עד הסוף, אבל כדורגל זה לא מדע מדוייק, הכל יכול להיות,

אגב,

נמני היה שחקן ענק ויכול להיות שהוא גם בן אדם ענק,

אתה רואה שיטה במשחק של מכבי מתחילת העונה?

היה מהלך היום במשחק שאמרת- וואלה רואים שנמני עבד איתם על זה?

הכל מקרי.

"הכל מקרי", יש מאמן בשנים האחרונות שראינו אצלו שיטה? שלא אמרו על מכבי שלו שהכל אצלה מקרי?

מכבי לא שיחקה טוב היום, אבל (ויש מצב שזה רק אני) אני באמת באמת רואה שיפור במשחק של מכבי ביחס לשנים האחרונות ואין לי ספק בכלל שזה בזכות המאמן.