Jump to content

לאן לאן לאן? משחק חמישי רצוף בלי נצחון... [2:2 מול נתניה. סיכום]

Echoes

Recommended Posts

שבת בצהריים וזכינו לראות 2 קבוצות לוזריות כל כך שבאמת גורם לי להסתכל על הגביע כחלום..אם ככה אנחנו רוצים לנצח את בית'ר בטדי אז עדיף שנקבל שם 3-0 טכני.

יש גבול לכל תעלול נימני הבאת את אבידור וגפני אתה לא צריך להילחם על זה שהם טובים,נסלח לך! נסלח!!! רק אל תיתן להם להיכנס לבלומפילד בקקשההההה 2 גולים קיבלנו מגפני היום.בכושר ההבקעה הכי טוב במכבי מהדרבי הוא רק נותן במה לשערים לקבוצה היריבה..ואבידור? בשכונה שלי לא משחקים ככה הבן אדם יודע רק לרוץ כל קשר שלו לכדורגל הוא מקרי זה פשוט בדיחה עצובה!

ועל יבוריאן נאמר כבר הכל..

נקודת אור יחידה זה שירן ייני שבאמת מראה כמה שהוא שחקן מצוין משבוע לשבוע היחידי שהולך קדימה בקבוצה ובקצה הזה גם הוא לא ישאר פה עוד הרבה זמן פשוט תותח!

ולכל האלה שעכשיו יצאו עליי "נמאס לשמוע את זה כבר" או "שניצחו אמרת שהם טובים" ,אז 1.גם שהיינו בשיא שנאתי את אבידור וגפני..ונמאס לשמוע את זה אבל יותר נמאס לראות אותם על הדשא ולא נמאס אף פעם לקלל אותם זה פשוט ביזיון אבידור זה פחות בעיה כי הוא גם ככה מחליף אבל גפני עד מתי גפני כמה משחקים אפשר לאבד בגלל בן אדם אחד וא לתגידו שזה כל הקבוצה כי 2 גולים קיבלנו בגלל החמאר הזה הקרן שהוא גרם לה ברוב טיפשותו בגול הראשון,וה"סגירה" הלא סגורה בכלל על סבע הזה

יבוריאן , גפני ואבידור לא קשורים לכדורגל.

גם שטראובר יכול לחסוך מאיתנו את ההצגות מתי שהוא מקבל שערים.

לא מבין למה נמני הוציא את שבחון ולא את יבוריאן (שבחון לא מועיל אבל עדיין אולי נראה ממנו שער , יבוריאן פשוט הורס)

בהחלט המשחקים הכי מבזים שלנו בשנים האחרונות מבחינת כדורגל, 90 דקות לא מגיעים לשער.

מילה טובה יכול לקבל רק ישראלביץ' , ולא בגלל השוויון.

כל מילה בסלע, גפני אבידור ויבוריאן - הביתה

ג'אן לא צריך להיות קשר אחורי, כל כדור שהוא מקבל הוא מאבד, הוא לא קשר צאו מהסרט, ישראלביץ' במקומו בקישור האחורי זה הרע במיעוטו - לפחות הוא מנסה.

אל תשכחו שגם בוזגלו היה טוב מאוד.

מתי לעזאעזל אילייב חוזר??

כי הוא עבר 3 שחקנים והעביר הרמה לקיבינימאט ?

או בגלל שהוא הרים כדור לרחבה וקלמי סבן כבש ?

בהשוואה לשאר הקבוצה הוא היה בסדר ,

בהשוואה לציפיות ממנו ולשחקן כדורגל רציני הוא היה חלש , חלש מאוד , בעיקר במחצית השנייה.

כי הוא עבר 3 שחקנים והעביר הרמה לקיבינימאט ?

או בגלל שהוא הרים כדור לרחבה וקלמי סבן כבש ?

בהשוואה לשאר הקבוצה הוא היה בסדר ,

בהשוואה לציפיות ממנו ולשחקן כדורגל רציני הוא היה חלש , חלש מאוד , בעיקר במחצית השנייה.

עזוב אותך נו, הוא היחיד שבא לקבל כדור וניסה לעשות משהו, היחיד.

אז נכון שהוא עדיין לא מבריק אבל לפחות הוא מנסה, לא כמו יבוריאן השמן האפס הזה, בא לי להעיף לו מכות. פשוט שחקן אפס.. מחייך לי אחרי שהוא מחמיץ בן זונה.

וגם אבידור האפס הזה וגפני הבן שרמוטה.. ככה זה שאתה משחק לבד

עזוב אותך נו, הוא היחיד שבא לקבל כדור וניסה לעשות משהו, היחיד.

אז נכון שהוא עדיין לא מבריק אבל לפחות הוא מנסה, לא כמו יבוריאן השמן האפס הזה, בא לי להעיף לו מכות. פשוט שחקן אפס.. מחייך לי אחרי שהוא מחמיץ בן זונה.

וגם אבידור האפס הזה וגפני הבן שרמוטה.. ככה זה שאתה משחק לבד

הייתי כותב לך תגובה רצינית על בוזגלו , אבל אני יכול לסכם את התגובה למה שכתבת בשורה אחת :

- גם אבידור בא לקבל כדורים ומנסה.

מאניה-דפרסיה בקהל של מכבי פרק מספר 1298437298742042

מנצחים שמונה משחקים ברצף - אנחנו בדרך לאליפות

מפסידים בדרבי - לזרוק את כולם אין להם מקום

ממשיכים עם עוד 4 משחקים ללא ניצחון - קבוצה גועל נפש

לא נהגתי לפי מה שכתבת גם בשורה הראשונה(לא חשבתי שאנחנו בדרך לאליפות)

גם לא לפי השורה השנייה (לא חשבתי שצריך להפוך עולמות אחרי הדרבי)

אבל כן , קבוצה גועל נפש.

מהסיבה הכי פשוטה בעולם , 90 דקות לא להגיע למצב זה לא מתקבל על הדעת.(ושקבוצה לא מגיעה למצב ולא משחקת 90 דקות , גם למאמן יש אחריות על כך)

זריקת זין או יכולת מזוויעה ? לא יודע , אבל זה גועל נפש.

ולמען הסרת הספק , הייתי אומר את זה גם אם נתניה לא הייתה משווה ל1-1 וגם אם היינו מפסידים.

ממש לא.

אף אחד לא חשב שניקח אליפות (אולי חוץ מעומר) אחרי שניצחנו 1-0 בבית את הפועל פ"ת, ו2-0 את רעננה, זה לא שנתנו הצגות כדורגל והבסנו כל משחק כל קבוצה.

זה פשוט שהשחקנים קוקסינלים ומאז הדרבי רואים את זה בצורה מעולה.

לא יכול לראות את יבוריאן, הוא תוקע את המשחק, הוא איטי ומגושם

נמאס ממנו כבר

ועל גפני אין לי כבר מה להגיד, הקשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי מאוד

עדיף את גפני בכל יום על יבוריאן מבחינת תועלת לקבוצה.

גם בלי קשר למשחק היום איליה צריך ללכת הביתה.

ואפילו אם בטעות הוא יבקיע שער זה לא ישנה את זה.

עדיף לשים בהרכב חלוץ מהנערים.

שחקנים, שחקנים ושחקנים... נמאס כבר מהתירוץ הזה. מי בחר את השחקנים האלה?! מה זה הקו אחד בהגנה, זה מזכיר לי את עונת ההישרדות שנימני פרש, כל התקפה היו מגיעים מול יבריץ'. די אבי אתה לא מאמן, שחרר אותנו.

אין פה מה לבכות ולהקניט חבר'ה.

חלק נכבד מהקהל רצה את נימני על הקווים, אז כמו שהיינו עוברים עם כל מאמן "שבחרנו" "להכשיר אותו אצלנו" הוא עובר חבלי לידה בתחום האימון. כרגע חבלי הלידה הם בהכנה הנכונה של הקבוצה מעבר למוטיבציה השיטחית(שאי אפשר להקל בה ראש אבל היא לבד) שאושיית ציבור כמוהו מנחיל לשחקנים, ובדבר הבולט ביותר- ניהול משחק. הוא רואה שהקבוצה משחקת איך נאמר, לא טוב, ולא מבצע שינויים עד שחוטף את הגול ואז זה מאוחר.

אם נימני נבחר להיות המאמן כאשר כולם יודעים שאין לו ניסיון, צריך לסבול מהחבלי לידה שבהכשרתו לתפקיד. זה היה ברור שהם יגיעו. בצירוף של מאמן לא מנוסה וקבוצת שחקנים לא מוכשרת יתר על המידה אנחנו מקבלים קבוצה אפאתית משהו ללא כיוון.

אין פה מה לבכות ולהקניט חבר'ה.

חלק נכבד מהקהל רצה את נימני על הקווים, אז כמו שהיינו עוברים עם כל מאמן "שבחרנו" "להכשיר אותו אצלנו" הוא עובר חבלי לידה בתחום האימון. כרגע חבלי הלידה הם בהכנה הנכונה של הקבוצה מעבר למוטיבציה השיטחית(שאי אפשר להקל בה ראש אבל היא לבד) שאושיית ציבור כמוהו מנחיל לשחקנים, ובדבר הבולט ביותר- ניהול משחק. הוא רואה שהקבוצה משחקת איך נאמר, לא טוב, ולא מבצע שינויים עד שחוטף את הגול ואז זה מאוחר.

אם נימני נבחר להיות המאמן כאשר כולם יודעים שאין לו ניסיון, צריך לסבול מהחבלי לידה שבהכשרתו לתפקיד. זה היה ברור שהם יגיעו. בצירוף של מאמן לא מנוסה וקבוצת שחקנים לא מוכשרת יתר על המידה אנחנו מקבלים קבוצה אפאתית משהו ללא כיוון.

מה זה קשור לעולם? :)

אנשים פה מסכמים מקצועית את המשחק ואת איך שהקבוצה שלנו נראית.

אף אחד לא אומר פה "חשבתי שנמני יגיע אלינו בלי ניסיון וישר יידע לארגן את הקבוצה כמו פרגוסון".

אם לסכם את המשחק מקצועית זה לתת תגובות כמו- "גועל נפש" "חבורה של זונות" וכל זה...כנראה שאני פשוט לא במקום הנכון או שתרבות דיון לא הגיעה אליך.

אני נתתי את זווית הראייה שלי אל משהו שהיה ברור שיקרא. הרי לא כל שבוע נפגוש את עכו ורעננה. קבוצות עם טיפה יותר כבוד עצמי ומשהו לשמור עליהן מאחורה ומה לעשות, גם חושבות מדי פעם, לא יתנו לך את המשחקים בקלות. פה חוסר הניסיון של נימני מתבטא בעיקר באיך הוא לא מצליח לדחוף את הקבוצה הזאת או איזו עקומת למידה.

נימני הוא לא אשם. "אנחנו" רצינו אותנו, אנחנו מקבלים אותו עם כל מה שהוא מביא איתו שזה גם חוסר ניסיון.

שחקנים, שחקנים ושחקנים... נמאס כבר מהתירוץ הזה. מי בחר את השחקנים האלה?! מה זה הקו אחד בהגנה, זה מזכיר לי את עונת ההישרדות שנימני פרש, כל התקפה היו מגיעים מול יבריץ'. די אבי אתה לא מאמן, שחרר אותנו.

מסכים איתך.גם אמרתי את זה בהתחלה..אני חושב שהעונה היו הרבה מפלות בגלל חוסר הניסיון של נימני,וזה בסדר ולגיטימי,אבל יש דברים כמו ה"מלכודת נבדל" שלנו וההתעקשות לשחק עם גפני ואבידור רק כי הוא הביא אותם,זה כבר דברים שאסור שיתקבלו על הדעת! ולפה נכנס ניר לוין(שידענו לשבח אותו שהקבוצה הצליחה)..נימני אולי עיוור כי כמו שאומרים "שאתה בשירותים אתה לא מבין כמה מסריח רק שאתה יוצא החוצה אתה מבין איזה ריח יש לחרא שלך" ..אבל ניר לוין בא מהצד,והוא צריך לשים את היד במקרים כאלו..גפני זה פשוט זוועה חייבים לתת לאורי כהן לעלות מהנוער חייבים עדיף אותו בהרבה ובחיים לא ראיתי אותו משחק! אני יודע שעדיף!..ואבידור למה לתת לו לשחק למה לא לתת לציון צמח הצעיר מצידי שיעלו עוד אחד מהנוער מה קרה גם גולסהו גאדיר שיחקו בגיל 17 ו18 ולקחו אליפות..זה לא פשע לתת לילדים כאלו לשחק במיוחד בעונה כזו שזה העונה לתת במה לצעירים(גם באשדוד עושים את זה!)

אם לסכם את המשחק מקצועית זה לתת תגובות כמו- "גועל נפש" "חבורה של זונות" וכל זה...כנראה שאני פשוט לא במקום הנכון או שתרבות דיון לא הגיעה אליך.

אני לא רואה פה מישהו שסיכם ככה.

הכי קרוב זה "רוני גפני שחקן אפס" וזה נכון...

אני נתתי את זווית הראייה שלי אל משהו שהיה ברור שיקרא. הרי לא כל שבוע נפגוש את עכו ורעננה. קבוצות עם טיפה יותר כבוד עצמי ומשהו לשמור עליהן מאחורה ומה לעשות, גם חושבות מדי פעם, לא יתנו לך את המשחקים בקלות. פה חוסר הניסיון של נימני מתבטא בעיקר באיך הוא לא מצליח לדחוף את הקבוצה הזאת או איזו עקומת למידה.

זה נכון ואני מכבד את זה שכתבת את זה.

אבל אני לא מכבד את התגובה הקודמת שלך ואת השורה הנוספת בתגובה הזו שאפשר לסכם ב"אתם רציתם את נמני, אתם קיבלתם קבוצה שלא יודעת להתמקם על המגרש. אין לכם מה להלין." גם אם נמני מאמן חסר ניסיון זה לא סותר את זה שאפשר להעיר על דברים... להיפך.

נימני הוא לא אשם. "אנחנו" רצינו אותנו, אנחנו מקבלים אותו עם כל מה שהוא מביא איתו שזה גם חוסר ניסיון.

זה עיוות של המציאות.

אף אחד לא רצה שנימני יקבל את התפקיד הכי כפוי טובה בעולם. בעיקר לא אוהביו הגדולים.

זה מה שהוחלט ע"י ההנהלה וזה מה שיהיה.

המאמנים שלפניו והמאמנים שאחריו (והרי הרגע הזה יגיע) ישרדו פחות זמן. וזה חסרון בניגוד למה שאתה חושב.