Jump to content

הערב זה קורה! משחק האליפות של המכביסטים מהכדורעף!

Recommended Posts

עוד אנשים!

יאללה תביאו עוד אנשים איתכם! משפחה... חברים... סתם עוברי אורח שלבושים חולצה צהובה...

ממלאים את הדר יוסף!!!!

ראשון:

אוראל יוסופוב

שי חטאב

ירדן שטרייכר

אנדריי סרדקין

רן הרשקו

אייל גומל

דניאל גוטליב

רון אסטרין

קובי פבזנר

גל אזולאי

חולון:

ניר גליסר

נמרוד דניאלי

שחר ברקול

נדב ברקול

גיא לוי

טל בני

חברים יקרים ,

אתם פשוט חייבים להגיע.

אין לכם מושג איזו תחושה מדהימה זאת לקחת תואר בהדר יוסף. אנרגיות פשוט ממכרות.

כניסה חינם ,אווירה מחשמלת ,שחקנים שהיו מוכרים את החיים שלהם בשביל התמיכה שלכם ,100% של מכביזם טהור שרק מחכה להתפרץ.

בואו בטירוף. יהיה מטורף.

תביאו אתכם כמה שיותר חברים, מאוד מומלץ לבוא!

אין הרבה דברים תמימים ומכביסטים כאלה. האווירה שהקהל שלנו יוצר באולם כזה + הקבוצה הסופר מכביסטית הזאת, לא רק בתוצאות שעל המגרש, אלא גם באופי, זה פשוט חוויה מומלצת לכל אוהד מכבי.

47 מגיע ממש לאיזור. לא יותר מ-10 דקות הליכה. יש לך גם את 48 שמגיע עוד יותר קרוב.

תודה אחי, ובאיזה תחנות אני צריך לרדת ב2 המקרים?

הנה דרכי הגעה שטל הולנדר נתן פה בתחילת השנה

אני זוכר שזה הדריך אותי בפעם הראשונה שהגעתי (דווקא לאימון פתיחה של הכדורסל), אז אני נותן שוב. תבואו!!

דרכי הגעה להדר יוסף:

קווי דן המגיעים אל השכונה הדר יוסף: - מסומן בירוק במפה

40 - קו מבית העלמין מבת ים

תמצית המסלול: לבאין מבת ים->בית העלמין, יוספטל, הרצל, רוטשילד, המצבה, ש"ד ירושלים, אילת, יפו ת"א, בית מעריב, קניון עזריאלי, עלית, זבוטינסקי, משטרת ר"ג, מכון מור, קניון אילון, דן דייזיין סנטר, הדר יוסף, בני אפריים, דבורה הנביאה. <-לבאים ממסוף עתידים

113 - מקניו איילון\אצטדיון רמת גן או מרידינג

תמצית המסלול: לבאים מקניון איילון ר"ג -> אילון, רכבת בני ברק, איצטדיון האתלטיקה, שיטרית, בני אפרים, רמת אביב ג <- לבאים מרמת אביב ג' (לפי מה שאני יודע זה נכנס להדר יוסף ולא לשיטרית, אם זה נכנס לשיטרית הרווחתם זה יותר קרוב

6 - ממסוף עתידים או רידינג

תמצית המסלול: לבאים ממסוף עתידים -> עתידים, נווה שרת, שיכון דן, הדר יוסף, בני אפריים, קרן קיימת, אוניברסיטת ת"א, קניון רמת אביב, ברודצקי, תכנית ל', שדה דב, כוכב הצפון.<- לבאים מרידינג

21 - דרום ת"א, מסוף כרמלית, יפו

תמצית המסלול:לבאים מיפו-> שוק הכרמל, אלנבי, בן יהודה, דיזנגוף סנטר, ככר דיזנגוף, אבן גבירול, ככר מילנו, ספורטק, גני התערוכה, הדר יוסף, כיתן, צהלה, עתידים. <- לבאים ממסוף עתידים

28 - מתחנה מרכזית חדשה\ישנה (תלוי בכיוון הנסיעה)

תמצית המסלול: לבאים מתחנה מרכזית ישנה -> תחנה מרכזית ישנה, בית אליהו, לונדון מיניסטור, בית המשפט, בי"ח איכילוב, ככר המדינה, בית החייל, יהודה המכבי, ני התערוכה, הדר יוסף, אזור התעשיה רמת החייל, עתידים. <- לבאים מעתידים

קווי דן המגיעים לכביש פנחס רוזן: (הליכה קצרה של כ5 דקות עד לאולם) - (מסומן בכחול במפה)

42 - מוצא מבית העלמין בת ים

תמצית המסלול: לבאים מבית העלמית בת ים ->אנה פרנק, מבצע סיני, אנילביץ, מצבה, ש"ד ירושלים, תחנה מרכזית הישנה, בית מעריב, רכבת מרכז, עלית, אבא הילל, קניון אילון, דן דיזיין סנטר, פנחס רוזן, כיתן, דבורה הנביאה, נווה שרת <- לבאים מעתידים

קווי דן המגיעים לכביש בני אפריים (הליכה של כ5 דקות עד לאולם) - מסומן בחום במפה

48 - מאזור רעננה וצפון גוש דן

תמצית המסלול: לבאים מרעננה ->שכונת לב הפארק רעננה, בית לוינשטיין, עירית הרצליה, הרב קוק, נווה אמירים, סוקולוב רמת השרון, הכפר הירוק, בית העלמין הצבאי קרית שאול, שכונת המשתלה, בני אפריים, גני התערוכה, הספורטק, ככר מילנו <- לבאים מדרום ת"א

47 - מאזור רעננה וצפון גוש דן

תמצית המסלול: לבאים מרעננה -> אחוזה, לב העיר הרצליה, נווה אמירים, מרכז רמת השרון, צמת הכפר הירוק, בית העלמין הצבאי קרית שאול, שכונת המשתלה, מרכז נאות אפקה, בני אפריים, גני התערוכה, הספורטק, ככר מילנו, אבן גבירול, עירית ת"א, ככר מסריק , דיזנגוף סנטר, שוק בצלאל, שוק הכרמל. <- לבאים מדרום ת"א

קווי דן המגיעים עד לאולם עצמו: - אתם יורדים בתחנה היחידה שיש הרחוב שיטרית, אין סימון במפה

27 - יורדים ברחוב שיטרית, מגיע מתחנה מרכזית ישנה\חדשה(תלוי בכיוון התנועה) אומאזור רמת אביב ג' והאוניברטיסה

תמצית המסלול: לבאים מתחנה מרכזית -> תחנה מרכזית ישנה, דרך מנחם בגין, בית מעריב, בית קלקא, קניון עזריאלי, רכבת מרכז, דרך נמיר, מלון רמת אביב, ברודצקי, קניון רמת אביב, אוניברסיטת תל אביב, רמת אביב ג, בית התפוצות, מרכז הירידים, שיטרית. <- לבאים מהאוניברסיטה

דרכי הגעה ברכת: - מסומן בוורד במפה

עלייה - בתחנה הקרובה לביתכם

ירידה - תחנת ת"א האוניברסיטה

אתם יורדים ויוצאים לכביש רוקח (ליד הלונה פארק) תעברו לצד המדרכה שליד פארק הירדון ותלכו עד שתגיעו לצומת בני אפריים-שיטרית

בצומת תפנו ימינה על שיטרית ובצד ימים של הרחוק יהיה האולם.

במפה מסומן האזור בערך של תחנת הירידה עם חץ לכיוון האולם.

אני גר בשלום אש מטר מהאולם אם מישהו צריך עזרה בדרכי הגעה הוא מוזמן לפנות אלי או להתקשר. (מי שצריך את המספר שיבקש)

ואני אמצא לו דרך להגיע

39501718.png

תבואו, יהיה מטורף!!!

אחרי שנים שלא הגעתי,גם אני יהיה שם!

מווות לטרמפיסטים!

אנשים לא להירדם

מחר כולם בהדר יוסף

שעה מעולה אחרי עבודה אין ביה"ס אין מה לעשות

וכולם מגיעים למשחק

הדר יוסף הולך להיות צהוב

לא יודעת מה איתכם אני כבר לא יכולה לחכות

ובאמת שמגיע לקבוצה הזאת כל אחד שקורא לעצמו אוהד מכבי

:yahoo: :wubyellow3: :yahoo: :wubyellow3:

שמישהו ירשום אותי בבקשה להסעה של חולון, שלחתי לשי_חוט פרטית אבל לא הייתה תגובה, תודה מראש קז'.

הייתה תגובה.

התקשרתי פעמיים למספר שהשארת לי ולא הייתה תשובה.

בכל מקרה, הוספתי אותך.

ההסעה תצא ב-19:00 מראשון ותעבור ב-19:10 בחולון.

יאללה עוד 29 שעות דאבלללללללללללללל

אוווו ניקולה, ניקולה, ניקולה עלה עלה ניקו אפרון

צ'וצ'ו צ'וצ'ו (רועי אפשטיין)

קיקה, קיקה (אנריקה סטורצ'וק)