Jump to content

קניון עזריאלי קומה (-5) - אומר למישהו משהו ? (מי שמתחת לגיל 21 שלא ינסה בכלל)

Guest עידן דורון

Recommended Posts

Guest עידן דורון

אני חושב שבגללי עשרות ילדים סקרנים מהפורום יפשטו על חניוני עזריאלי בימים הקרובים יחזרו הביתה חבולים ומוכים או אזוקים :\

אני חושב שבגללי עשרות ילדים סקרנים מהפורום יפשטו על חניוני עזריאלי בימים הקרובים יחזרו הביתה חבולים ומוכים או אזוקים :\

ואז הם יבאו לפורום וירשמו גם לי עידן דורון הרס תחיים

כמו אחרי כדורגל, ופה גם אי אפשר להפסיד.

טוב, דיברתי עכשיו עם חבר שלי לגבי המקום הזה.. הוא אישית אמר שהוא נהנה חוץ מהחלק שבו או כמעט ואושפז (יום למחרת), אבל בסך הכל הוא אומר שהסיכון די שווה.

עידן דורון,

לאחרונה אתה מותח את הגבולות יותר מדי.

אולי מתוך שיעמום, אולי מתמימות (נגיד), ואולי כדי לשחק פה משחקים עם המנהלים, אבל בחייאת.. יש דברים שאפילו ממך לא ציפינו.

אתה הרי יודע שהפורום הזה לא ייקח אחריות על זה, ואל תזלזל כי במידה ויגיע לשם מישהו בגיל אסור או לחילופין מישהו שמנטלית לא יידע למה הוא מגיע, או איך להתמודד עם העניין,

אז התוצאה חס וחלילה עלולה להביא לזה שבסופו של עניין לא תהיה בעייה למי שצריך להגיע לכאן לעשות בדק בית בדיעבד.

ככה שיש דברים שהם מעבר לעוד נושא בפורום! ועברת כבר לא מעט כאן, אז אתה יודע את זה.

הרי עברו שבועיים מאז שכתבת:

אני בפורום אומר את הדברים שיש לי להגיד, בלי לחשוב מה יגידו עליי, מה יחשבו עליי.

כל עוד זה לא פוגע בבן-אדם אני ירשום הכל.

וזה רק בענייני מכבי. בשאר הדברים אני כן מפעיל סינון וצנזורה על הדברים שאני חושב ואומר. אבל בענייני מכבי אני לא חושב שצריך לסנן.

אפשר לקרוא לזה "פרדוקס הפורום".

כי בפורום אני אומר דברים שלא הייתי אומר במציאות.

אז בעצם אני משחק דמות שאומר דברים בלי חשבו.

כי בחיי היום-יום, בחברה, אני לוקח בחשבון הרבה מאוד דברים. אני מחושב. אני מטיל על עצמי שתיקה כשצריך. כי אתה מנהל את הדיון עם חברים, מכרים, מרצים, זבנים, נהגי מוניות וכיו"צ. כאן אני מדבר עם אנשים שאני לא מכיר. אני פונה לכולם. אני לא מרגיש באיזשהו צורך להתנצל. להיות חסוד. אבל אם תפנה אליי באופן אישי, או אם אני ארשום למישהו באופן אישי, אני אדבר אליו עם הצנזורה והסינונים כפי הנהוג בנורמה. ואפילו יותר חמור, כמו שאני, עידן דורון, מטיל על עצמי.

ואתה אכן באמת אחד מהגולשים היותר ותיקים ופיקחים שיש פה, לכן בוא נסכם שאתה שולח פרטית כשאתה רואה את התגובה הזו, כדי שניישר קו. ובלי קשר, לאחר מכן הנושא הזה כמובן יימחק מן הסתם מיידית.

* מתן, הדברים אמורים גם בנוגע אלייך. כי גם איתך קורה איזה משהו לאחרונה. ואתה יודע טוב מאוד על איזה תגובות ונושאים מדובר.

אבל וואלה הפעם שניכם הגזמתם עם העניין של המקום הזה. שמרו את זה כמו שזה בלי לערב אחרים. חלאס כבר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.