Jump to content

יומיים אחרי...

המכבייה

Recommended Posts

הפועל קבוצה טובה יותר אבל..

הטיילת והפחד שתקפו את ההגנה שלנו זה משהו חד פעמי. אני רואה דרבים כבר שלושים וחמש שנה, וגם בימים בהם הפער בין הקבוצות היה גדול הרבה יותר, זה אף פעם לא נראה כך. זה לא משקף כלום.

כמות מצבי הגול שייצרנו במחצית הראשונה(יבוריאן מול אניימה, יבוריאן מחמש מטר אחרי קרן, אבידור בראש, אבידור בעקב,שבחון במספרת,פנדל מוחמץ ועוד פעמיים של מתפרצות שתיים על שתיים)זאת כמות שמספיקה לשלושה דרבים, לא למחצית!!

הפועל היתה הכי טובה שהיא יכולה.אנחנו היינו בהרכב חסר התקפית(לא תרוץ)ועדיין שיחקנו לעומק,ייצרנו מצבים ופספסנו מומנטום ענק להפוך את המחצית השניה למלחמת עולם. וכל זה רק בגלל שהקבוצה הזאת הולכת קדימה ומחפשת להבקיע גם כשהיא בארבעים אחוז יכולת ובלי כלים התקפיים משמעותיים. לזה קוראים דרך.יאמר לזכותו של אבי-הוא הנחיל לקבוצה שלו את הרצון לכבוש ולכן בשתיים אפס, זה עדיין הרגיש כמו משחק חי ונושם.קריסת ההגנה שלנו זה כבר משהו אחר אבל באפס אפס, שתי הקבוצות החמיצו כמו מטורפות.

אז ראיתי את הפועל בשיאה.ראית את כל מה שהיא יכולה לתת.עדיין לא ראיתי את מכבי בשיאה ועדיין הדרבי הזה יכל להיות הרבה יותר שקול(ניצול מצבים).

מצורף פה ציטוט של גיורא ממעריב היום. מסכים לגמרי עם החלק השני והמודגש....

גיורא שפיגל היה כוכב ה-0-5 עם שלושה שערים, והוא אולי מנתח את מה שקרה במכבי: "הדרבי איבד מהסמליות שלו. פעם דרבי היה מלחמה לחיים ומוות. ראית שלשום שלא כל אוהדי מכבי היו מאוד מאוכזבים. ועם זאת, אנחנו מגזימים במה שראינו שלשום. ראית בהפועל המון ליקויים. אם המשחק היה מגיע ל-,2:3 זה לא היה מסתיים כך. הפועל קיבלה גולים קלים."

פשוט וקל לכתוב ולומר בטלוויזיה שזה היה קונצרט של הפועל וכד', אבל אם ב 0-0 שבחון כובש (במספרת או באחד על אחד שלו שהוא העדיף משום מה למסור למרות שהיה 5 מטר מהשער), או ב 1-0 אבידור משווה כשהוא 4 מטר מהשער, ואפילו אם הפנדל היה נכנס, כל המשחק היה שונה.

לפי התקשורת, אפשר לחשוב שראינו פה ברצלונה נגד ויאדוליד או משהו כזה, וזה ממש לא מה שהיה.

ההגנה היתה חלשה מאד, אבל ההתקפה שלנו הפסידה את המשחק - עם ההחמצות המטורפות במחצית הראשונה.

בכל מקרה, הורדנו את הראש יומיים. הגיע הזמן לחזור לדרך שלנו.

פשוט וקל לכתוב ולומר בטלוויזיה שזה היה קונצרט של הפועל וכד', אבל אם ב 0-0 שבחון כובש (במספרת או באחד על אחד שלו שהוא העדיף משום מה למסור למרות שהיה 5 מטר מהשער), או ב 1-0 אבידור משווה כשהוא 4 מטר מהשער, ואפילו אם הפנדל היה נכנס, כל המשחק היה שונה.

לפי התקשורת, אפשר לחשוב שראינו פה ברצלונה נגד ויאדוליד או משהו כזה, וזה ממש לא מה שהיה.

ההגנה היתה חלשה מאד, אבל ההתקפה שלנו הפסידה את המשחק - עם ההחמצות המטורפות במחצית הראשונה.

בכל מקרה, הורדנו את הראש יומיים. הגיע הזמן לחזור לדרך שלנו.

מזכיר לי את ה-3-1 בנובמבר 2002, שכולם אמרו עליו שהיתה קבוצה אחת על המגרש, הפועל, רק שבפועל זאת היתה מכבי. אז כולם צחקו על מי שהעיז להגיד את זה. כמה שנים אחרי, כל מי שרואה את ההקלטה של המשחק אומר שרק מכבי היתה על המגרש.

בעוד כמה שנים, כשיחזרו לראות את הדרבי, יראו שמכבי שכבה על הפועל 60 דקות, ושתי הקבוצות שיחקו ברמה שווה.

ההיסטריה מהמספר 4 תעבור לאנשים.

אכן שכחתי את ההחמצה של קפילוטו.

באחריות, בשתי הרביעיות שנתנו להם, לא ייצרנו כזאת כמות של מצבים וברביעיה הראשונה, אני מספיק הוגן להגיד שהתוצאה קצת שיקרה. לכן זה היה דרבי מוזר. בדרבים, לא כובשים בכזאת קלות ולא מייצרים כל כך הרבה מצבים. מכבי היתה פקטור התקפי בדרבי הזה ועם זה צריך ללכת קדימה.

קסטור(מתי כבר שותים ביחד?),

זה תמיד הדהים ואיכזב אותי בתקשורת. בארץ ובחול.הם מסכמים משחק על סמך התוצאה שלו. ללא שום ניואנסים.סתם פרשנות של תוצאה ולא של הלך הרוח האמיתי. אם נגמר שלוש אפס-אז כנראה היה פה קונצרט.זה ממש לא נכון בחלק מהמיקרים.

מסכים עם שפיגל, גם משחק ההגנה של הפועל היה מחפיר, וחבל שלא ניצלנו את זה.

ההגנה של הפועל מאוד בינונית, מלבד דה סילבה ואניימה, כל שחקני ההגנה של הפעל הם בלופים.

בונדר, באדיר, שיש, נאתכו, הם שחקני הגנה בינוניים ומטה.

כן וכן וכן ולא ולא ולא.

נכון, יש שיטה והקבוצה נבנית ויש בה המון שאין בשנים קודמות.

כן, אם בוזגלו היה מכניס את הפנדל (הכ"כ מבוזבז) המחצית השניה היית מלחמת עולם שלדעתי היינו יוצאים ממנה עם נקודה לפחות.

כן, לקבוצה יש אופי ודרך.

נכון, מכבי לא עלתה עם הקבוצה הכי חזקה שלה, רחוק מאוד מזה. ההגנה שלנו הייתה החוליה שבאמת נפגעה, ללא דור מלול ועם שפונגין שפשוט "מוכר" אותנו, זה לא זה. ליובל פשוט לא אכפת. בכלל. (ואומר את זה בן אדם שרשום בפלאפונים של אנשים "גל שפונגין")

טומאסיץ' כבר אי אפשר לזכור מתי שיחק לאחרונה וכמה הועיל למכבי, ראלדס חזר מפציעה ולא היה כשיר ב100%. רוני גפני לא שחקן וקפילוטו ילד. ילד שפשוט לא הצליח להתמודד. לא עמד בלחץ, נכשל. וחבל. (כי יש לו את זה ברגליים)

זאת גם הסיבה ל"התפרקות" של מכבי, 3-0 בחצי שעה. ועוד אחריי כמה החמצות מכובדות של הפועל - זאת תוצאה של חוליית הגנה לא מספיק טובה, לא מספיק בטוחה בעצמה ולא מספיק מתואמת (וכמה שראו את זה)

המשחק הזה עם הסגלים האלו בדיוק ועם ההכנה הזאת בדיוק יכל להגמר אחרת לגמריי. לא יודע בכלל איך המשחק היה נגמר אם מכבי הייתה כובשת בהחמצה הראשונה שלה (או אח"כ או אח"כ או אח"כ). אבל זה לא קרה ולכן אין ללעוס תנושא יותר מדי - סתם מדכא.

בכל מקרה, עם הרכב מלא (מלול ייני מאיוקה ואילייב לפחות) לדעתי התמונה הייתה נראה אחרת לגמריי, לגמריי.

מה שלא, זה שלא נלחמו השחקנים. הם נשברו, אם לא ב3-0 אז ב4-1 בוודאות. שחקנים לא ירדו להגנה, ולא לדבר בכלל על האולה בסוף.

מה שלא זה אין סיומת, אתה לא יכול להאשים את זה כחוסר מזל או משהו, אלו עובדות. להפועל יש שחקנים עם סיומת יותר טובה, ניצול מצבים יותר טוב - עובדתית.

בהכל אתה צודק... אני מאלה שאמרו גם שהשחקנים(חלקם לפחות) נלחמו.

אבל, הפחד והפיק ברכיים שהקבוצה בכללותה הייתה הוא מבזה ומשפיל למרות המצבים שהגענו ראו עליהם שהם מפחדים

כאילו ראו את מנצ'סטר באלוהים אם אני עולה למגרש אחרי שנה שלא נגעתי בכדור אני יותר מסוכן מיבוריאן.

עוד יום בהיסטוריה של מכבי ת"א.

לטוב ולרע.

בדיוק...

תאמינו שמההשפלה הזאת יצא רק טוב בעתיד.

תאמינו שהשחקנים יבינו בדיוק לאיזה שפל הם ירדו.

תאמינו שהגענו לתחתית הבור.

תאמינו שבדרבי הבא נצא עם היד העליונה.

תאמינו, כי אם אנחנו לא נאמין אז אף אחד לא יאמין

זאת אשליה אופטית.

מכבי בכלל ניצחו 4-2.

כמו גם שם המשתמש שלך(דש למסוארי, אם אתה בכלל יודע מי הוא).

גל,

מסכים בקשר לניסו. יש לו את זה ברגליים. פוטינציאלית, הוא בלם טוב יותר מזאן ומישאלוב.נראה לאן הוא יקח את זה וממה הוא עשוי.

ניצול המצבים של הפועל נבע גם בגלל איכות וגם כי מאד מאד קשה להחמיץ מארבע מטר מול שער ריק.אבל כן, הם יותר רגועים, יותר טובים ונמצאים שלב אחד קדימה באבולוציה של הקבוצה.הדרבי הוא לא מעל הכל ואסור להיגרר למחוזות האלה ולא לתת לזה להשפיע ולחבל בדרך(שקיימת ביג טיים).כל הלחץ הזה, רק משתק.לא פופולארי להגיד את זה אחרי ארבע בדרבי אבל מתפתחת לנו קבוצה מקסימה.לא שלמה, רחוקה משלמות אבל עם ההדגשים הנכונים כבר עכשיו.בקיץ-ההנהלה תצטרך לתת לאבי את הכלים שהוא רוצה על מנת לשפר את הבסיס הקיים.

המטרה היא תארים ודומיננטיות לאורך שנים, המטרה היא צימצום הפער הניהולי והמחשבתי מול חיפה.

בהכל אתה צודק... אני מאלה שאמרו גם שהשחקנים(חלקם לפחות) נלחמו.

אבל, הפחד והפיק ברכיים שהקבוצה בכללותה הייתה הוא מבזה ומשפיל למרות המצבים שהגענו ראו עליהם שהם מפחדים

כאילו ראו את מנצ'סטר באלוהים אם אני עולה למגרש אחרי שנה שלא נגעתי בכדור אני יותר מסוכן מיבוריאן.

אני אפילו לא יודע אם זה פחד ופיק בירכיים. כן, ברור שהיה שם גם אלמנט פסיכולוגי, אבל אני חושב שהרבה מהחצי שעה הראשונה היה גם תוצאה של הכנה טובה מאוד של גוטמן מול הכנה לקויה של נמני. כל העולם, וגם הרבה מאיתנו כאן בפורום, רק דיבר על ההנעת כדור של הפועל ושאם נלחץ אותם ונפריע להנעת כדור אז נשתלט על המשחק. בפועל הפועל שיחקו מהשניה הראשונה בכדורים ארוכים ל הבלמים האיטיים שלנו וגמרו אותנו בחצי שעה. זה לא במקרה, זה בגלל שכל השבוע גוטמן הכין אותם לזה (וזה גם מה שורמוט אמר אתמול ברדיו). ואם זה לא מספיק אז אנחנו גם עזרנו להם עם המלכודת נבדל שלנו.

תוסיף לזה כמה החמצות שלנו כשעוד היה 0-0, ותקבל מה שקיבלת בחצי שעה הראשונה.

אין מה לעשות, הם לא יותר טובים רק בגל שחקנים. כרגע יש להם גם מאמן יותר טוב בכמה מות, וכל האהבה בעולם לנמני לא תשנה את זה. אני מקווה שלמשחקים הגדולים הבאים (עם דגש ע הדרבי כמובן) נמני ילמד מהטעויות שלו, ונראה קבוצה שלא רק רוצה יותר אלא גם מוכנה יותר. נמני יהיה חייב להתאפס על עצמו כי אם עונה הבאה לא נרוץ לאליפות וניפול מול הפועל כמו ביום שני, אז הוא זה שיצטרך לשלם.

כמו גם שם המשתמש שלך(דש למסוארי, אם אתה בכלל יודע מי הוא).

גל,

מסכים בקשר לניסו. יש לו את זה ברגליים. פוטינציאלית, הוא בלם טוב יותר מזאן ומישאלוב.נראה לאן הוא יקח את זה וממה הוא עשוי.

ניצול המצבים של הפועל נבע גם בגלל איכות וגם כי מאד מאד קשה להחמיץ מארבע מטר מול שער ריק.אבל כן, הם יותר רגועים, יותר טובים ונמצאים שלב אחד קדימה באבולוציה של הקבוצה.הדרבי הוא לא מעל הכל ואסור להיגרר למחוזות האלה ולא לתת לזה להשפיע ולחבל בדרך(שקיימת ביג טיים).כל הלחץ הזה, רק משתק.לא פופולארי להגיד את זה אחרי ארבע בדרבי אבל מתפתחת לנו קבוצה מקסימה.לא שלמה, רחוקה משלמות אבל עם ההדגשים הנכונים כבר עכשיו.בקיץ-ההנהלה תצטרך לתת לאבי את הכלים שהוא רוצה על מנת לשפר את הבסיס הקיים.

המטרה היא תארים ודומיננטיות לאורך שנים, המטרה היא צימצום הפער הניהולי והמחשבתי מול חיפה.

אתה צודק כמעט בכל מה שאתה כותב פה ובכלל מאז הדרבי לדעתי - הבעיה היא שאנשים לא מבינים שמטעויות לומדים. מהטעות הגדולה ביותר צריך לצאת חזקים יותר, לא לשרוף את הקבוצה. אם יש ליקויים אדירים, צריך לתקן אותם, לא לשרוף את הכל.

ויהיה חבל מאוד אם אנשים שוב לא יבינו את זה, ושוב ישרפו קבוצה שנבנית טוב, בגלל פאשלה אחת, גדולה ככל שתהיה.

אמרת פחות או יותר הכל. מסכים עם כל מילה. קל לשכוח את הכל אחרי הרביעיה שחטפנו אבל זו המציאות.

אני חושב שמבחינת האבולוציה של הקבוצה אנחנו היום בערך איפה שהפועל היו שנה שעברה. הסיבה שהם נלחמו על אליפות שנה שעברה היא ששנה שעברה פשוט לא היו קבוצות טובות כמו הפועל וחיפה של היום. למרות שזה נראה כאילו הפועל עשו רכש גדול בקיץ, בפועל שני השחקנים היחידים שהם הביאו ובאמת שידרגו את הקבוצה הם שכטר ודדי. חלוץ ומגן שמאלי, כמו שכולנו אומרים שאנחנו צריכים כבר כמה שנים. אם תסתכלו על דברים נוספים שהשתפרו אצלם, אז זה זהבי, ידין ונאתכו, שהיו שם גם שנה שעברה אבל העלו את הרמה שלהם השנה.

זה בערך מה שאנחנו צריכים לעשות בקיץ. להביא חלוץ, מגן שמאלי, וקשר אחורי, ולהמשיך את מגמת ההתקדמות של שחקני הבית. לא צריך לעשות כאן מהפך בקבוצה. נכון ששחקנים כמו ייני, כחלון ושות' עדיין לא בשלים להוביל קבוצה לאליפות, אבל בגיל שלהם עונה כמו זו מקדמת אותם המון ושנה הבאה אתם תראו אותם יותר טובים ממה שהם היום.

שאלו את פרגוסון (אני חושב שזה אותו אבל אני לא סגור על זה) לפני שנתיים וחצי מה השתנה במנצ'סטר יונייטד מהשנה הקודמת לזו שמתחילה, והוא ענה שרוני ורונאלדו גדלו בשנה. כי בגיל הזה שבו נמצאים גם רוב הצעירים שלנו, גיל 21-23, זה הגיל שההתקדמות משנה לשנה היא הכי גדולה בו.

אתה צודק כמעט בכל מה שאתה כותב פה ובכלל מאז הדרבי לדעתי - הבעיה היא שאנשים לא מבינים שמטעויות לומדים. מהטעות הגדולה ביותר צריך לצאת חזקים יותר, לא לשרוף את הקבוצה. אם יש ליקויים אדירים, צריך לתקן אותם, לא לשרוף את הכל.

ויהיה חבל מאוד אם אנשים שוב לא יבינו את זה, ושוב ישרפו קבוצה שנבנית טוב, בגלל פאשלה אחת, גדולה ככל שתהיה.

אנחנו צריכים להקים פה קואליציה קטנה של שפיות. קבוצה של אנשים שלא מתהפכת אחרי משחק אחד, גרוע ככל שיהיה

אמרת פחות או יותר הכל. מסכים עם כל מילה. קל לשכוח את הכל אחרי הרביעיה שחטפנו אבל זו המציאות.

אני חושב שמבחינת האבולוציה של הקבוצה אנחנו היום בערך איפה שהפועל היו שנה שעברה. הסיבה שהם נלחמו על אליפות שנה שעברה היא ששנה שעברה פשוט לא היו קבוצות טובות כמו הפועל וחיפה של היום. למרות שזה נראה כאילו הפועל עשו רכש גדול בקיץ, בפועל שני השחקנים היחידים שהם הביאו ובאמת שידרגו את הקבוצה הם שכטר ודדי. חלוץ ומגן שמאלי, כמו שכולנו אומרים שאנחנו צריכים כבר כמה שנים. אם תסתכלו על דברים נוספים שהשתפרו אצלם, אז זה זהבי, ידין ונאתכו, שהיו שם גם שנה שעברה אבל העלו את הרמה שלהם השנה.

זה בערך מה שאנחנו צריכים לעשות בקיץ. להביא חלוץ, מגן שמאלי, וקשר אחורי, ולהמשיך את מגמת ההתקדמות של שחקני הבית. לא צריך לעשות כאן מהפך בקבוצה. נכון ששחקנים כמו ייני, כחלון ושות' עדיין לא בשלים להוביל קבוצה לאליפות, אבל בגיל שלהם עונה כמו זו מקדמת אותם המון ושנה הבאה אתם תראו אותם יותר טובים ממה שהם היום.

שאלו את פרגוסון (אני חושב שזה אותו אבל אני לא סגור על זה) לפני שנתיים וחצי מה השתנה במנצ'סטר יונייטד מהשנה הקודמת לזו שמתחילה, והוא ענה שרוני ורונאלדו גדלו בשנה. כי בגיל הזה שבו נמצאים גם רוב הצעירים שלנו, גיל 21-23, זה הגיל שההתקדמות משנה לשנה היא הכי גדולה בו.

בקיץ שלאחר שתי האליפויות הרצופות של צלסי, שאל אותי אוהד צלסי וחבר קרוב, מה עשית בקיץ? אנחנו הבאנו את באלאק וסבצ'נקו ואתם הבאתם רק את קאריק ושיחררתם את רוד.עניתי לו-רוני ורונאלדו התבגרו בעוד שנה.אמרתי את זה על דעת עצמי כי האמנתי בזה. ראיתי את ההתקדמות אצל שני הילדים המדהימים האלה. לא קראתי שום ציטוט של פרגי בנושא הזה לפני כן אבל בוודאי שכך הוא חשב כי מעשיו העידו על כך.הוא לא היה צריך יותר מקאריק(ווידיץ ואברה שהגיעו חצי שנה קודם בחלון של ינואר למורת רוחם של רוב האוהדים, כולל אני) כדי לשפר את הקבוצה.

סטלן,זה אכן שיעור חשוב לחסרי הסבלנות מהמאסטר עצמו.

בקיץ שלאחר שתי האליפויות הרצופות של צלסי, שאל אותי אוהד צלסי וחבר קרוב, מה עשית בקיץ? אנחנו הבאנו את באלאק וסבצ'נקו ואתם הבאתם רק את קאריק ושיחררתם את רוד.עניתי לו-רוני ורונאלדו התבגרו בעוד שנה.אמרתי את זה על דעת עצמי כי האמנתי בזה. ראיתי את ההתקדמות אצל שני הילדים המדהימים האלה. לא קראתי שום ציטוט של פרגי בנושא הזה לפני כן אבל בוודאי שכך הוא חשב כי מעשיו העידו על כך.הוא לא היה צריך יותר מקאריק(ווידיץ ואברה שהגיעו חצי שנה קודם בחלון של ינואר למורת רוחם של רוב האוהדים, כולל אני) כדי לשפר את הקבוצה.

סטלן,זה אכן שיעור חשוב לחסרי הסבלנות מהמאסטר עצמו.

אני כבר הרבה זמן אומר, שאנחנו צריכים בקיץ 2-3 שחקנים ברמה גבוהה כדי להריץ פה קבוצה לאליפות. אני רק מקווה שנגיע למצב בו אני אוכל לדעת אם טעיתי או לא.

הבעיה היא שאני שומע יותר מדי קולות שאומרים שאין סיכוי שזה יקרה, ושמקסימום נתחזק בשחקנים ברמה של אבידור, כי הבעלים לא ישחרר כסף בקיץ (בעיקר משיחות עם אנשים שנחשבים לקרובים לנמני). אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל בהחלט מדאיג אותי לחשוב שלא כי עם כל הכבוד לדברים הנחמדים שאנחנו עושים העונה, זה בהחלט לא יספיק שנה הבאה.

התקשורת ניפחה את הפועל אחרי הדרבי יותר מידי.

הם היו טובים יותר, באו מוכנים יותר, עם חיסרון של שחקן אחד ובגלל זה גם היה להם קל יותר.

כל הפציעות שהיו לנו הם כמובן לא תירוץ להתפרקות בחצי שעה.

אבל כבר בדקה הראשונה ששכטר עמד לכבוש זה לא היה נראה טוב,

ההגנה נראתה מבולבלת מידי ולא מסודרת וזה היה ברור כבר אז שהפועל את הדרבי הזה תנצח.

אנחנו צריכים להפיק הרבה לקחים מההשפלה הזאת ובדרבי הבא לתקן אותם.

התקשורת ניפחה את הפועל אחרי הדרבי יותר מידי.

הם היו טובים יותר, באו מוכנים יותר, עם חיסרון של שחקן אחד ובגלל זה גם היה להם קל יותר.

כל הפציעות שהיו לנו הם כמובן לא תירוץ להתפרקות בחצי שעה.

אבל כבר בדקה הראשונה ששכטר עמד לכבוש זה לא היה נראה טוב,

ההגנה נראתה מבולבלת מידי ולא מסודרת וזה היה ברור כבר אז שהפועל את הדרבי הזה תנצח.

אנחנו צריכים להפיק הרבה לקחים מההשפלה הזאת ובדרבי הבא לתקן אותם.

הפציעות הן לא תירוץ, אבל הן סיבה. יש הבדל. ואם אנחנו מתפרקים בצורה שערורייתית כשאנחנו עם הרכב חסר ובעייתי, זה לא אומר שנתפרק בכל משחק, זה אומר שאנחנו לא בנויים מספיק חזק. זה משהו לתקן, אין ספק. השאלה היא איפה עובר הגבול בין להגיד שזאת שערוריה לבין לבקש לתלות את כל הקבוצה.

עד עכשיו המאמן והשחקנים הפיקו לקחים, בינתיים אני סומך עליהם גם הפעם.

דבר חשוב לזכור לדעתי הוא שקשה להתחזק עד שהחולשות שלך נחשפות. זה כואב, אין ספק, אבל כנראה שזה היה הכרחי אם זה קרה.

אם אבידור היה כובש ואם שכטר היה מפספס ואם שבחון היה כובש ואם לאלה הם מפספס

אם היינו עולים עם קומץ ואם בוזגלו לא היה כוסית

אם ואם ואם

השחקנים שלנו כמו בכל השנים האחרונות משלשלים בתחתונים שרואים הפועל

בגלל זה הפסדנו כי הם מפחדים מהדרבי

מכבי מפחדת מהפועל

בגלל זה השחקנים שלנו פיספסן ושל הפועל לא

אז היה צריך להסתיים 10-6 להפועל במקום 4-2... את מי זה מנחם בדיוק?

אחרי רבע שעה ב0-0 הרגשתי כבר בבליץ' של הפועל אז על איזה משחק שקול מדובר?

זה שמכבי החזיקו בכדור יותר אחרי שהובילו 3-0 לא אמור לנחם אף אחד..

זה בדיוק מה שרשמתי פה אחרי הדרבי בכל תגובות הבאסה של אנשים..

חוץ מהקטע על האבולוציה, הקבוצה עוד תתפתח זה נכון, ותתקדם..

אבל הבעיה בדרבי לא הייתה שהקבוצה לא מספיק טובה..

אלא שלקבוצה אין מספיק כסף.

רוני גפני והמחליפים של דור ושירן לא מספיק טובים לנצח את הפועל.

ההרכב הראשון שלנו, מנצח את הפועל.. ואני באמת מאמין בזה.. כבר התערבתי עם אוהד הפועל על הדרבי הבא.

ההבדל הוא שאצלנו, כל מחסור בשחקן שאין לו מחליף (במיוחד בחלק ההגנתי) הוא מאוד מורגש..

וזה לא נובע מאבולוציה של קבוצה, אלא מחוסר כסף.

רוני גפני לא יהיה שחקן עונה הבאה, יובל שפונגין כבר הרבה מאוד זמן לא שחקן (זה לא חדש לאף אחד, פשוט מסתדרים עם דור מלול)..

וגם עונה הבאה נצטרך קשר אחורי חזק וחלוץ שיודע לסיים מצבים בניצול גבוה ממה שיש לנו.

זה לא קשור לאבולוציה, אלא לאיכות של השחקנים, ואת זה אם אתה לא מגדל, אתה קונה בכסף.

זה בדיוק מה שרשמתי פה אחרי הדרבי בכל תגובות הבאסה של אנשים..

חוץ מהקטע על האבולוציה, הקבוצה עוד תתפתח זה נכון, ותתקדם..

אבל הבעיה בדרבי לא הייתה שהקבוצה לא מספיק טובה..

אלא שלקבוצה אין מספיק כסף.

רוני גפני והמחליפים של דור ושירן לא מספיק טובים לנצח את הפועל.

ההרכב הראשון שלנו, מנצח את הפועל.. ואני באמת מאמין בזה.. כבר התערבתי עם אוהד הפועל על הדרבי הבא.

ההבדל הוא שאצלנו, כל מחסור בשחקן שאין לו מחליף (במיוחד בחלק ההגנתי) הוא מאוד מורגש..

וזה לא נובע מאבולוציה של קבוצה, אלא מחוסר כסף.

רוני גפני לא יהיה שחקן עונה הבאה, יובל שפונגין כבר הרבה מאוד זמן לא שחקן (זה לא חדש לאף אחד, פשוט מסתדרים עם דור מלול)..

וגם עונה הבאה נצטרך קשר אחורי חזק וחלוץ שיודע לסיים מצבים בניצול גבוה ממה שיש לנו.

זה לא קשור לאבולוציה, אלא לאיכות של השחקנים, ואת זה אם אתה לא מגדל, אתה קונה בכסף.

הסגל שלך בכללותו, לא נופל משלהם אם לא עולה. האחד עשרה שלהם-טובים יותר.

ואם שיש הוא מחליף טוב יותר בעמדת המגן מדור(או מנטש במקום קומאץ), אז אנחנו לא מדברים על אותו ענף.

ורוני גפני לא צריך להיות כאן-מגן זר(או ישראלי טוב יותר).

זאת רק אבולוציה ואיכות אתה מתקן תוך כדי תנועה. הקבוצה הזאת לא נבנתה בקיץ כדי לקחת אליפות והיו בה פשרות(תקציביות) אבל מובנות באיך שהקיץ הזה התנהל.

לגולדהאר יהיה קל יותר בקיץ(אני מקווה) לשחרר כסף כדי להתקדם מיקצועית כי הוא,

1-מחובר יותר.

2-מבין את העבודה שנעשית עד עכשיו(בניית הבסיס) ואת הצורך בשידרוג.

3-כי העונה הזאת תגרום לו להוציא פחות כסף מממה שכולנו חשבנו בקיץ.אבל שיהיה נקודתי ואיכותי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.