Jump to content

שמינית גמר: אחרי שעברנו את נתניה, קיבלנו שוב ליגת על, והפעם.. מחזיקת הגביע בית"ר - בטדי.

סתם סטלן

Recommended Posts

אין ספק שלא הולך להיות קל ואני לא אומר שזה באנקר אבל זה משחק שאנחנו יכולים וצריכים לעבור אותו וביתר יבואו כאנדרדוג ונבוא בכל הכח לנצח!

איזה אנדרדוג מה אתה מדבר..עם כל העונה הרעה שלהם הסגל שלהם לא נופל משלנו ולא הבסנו אותם בבלומפילד

איזה אנדרדוג מה אתה מדבר..עם כל העונה הרעה שלהם הסגל שלהם לא נופל משלנו ולא הבסנו אותם בבלומפילד

אתה בא לדבר איתי על פוטנציאל או על קבלות?

כי בפועל יש לנו קבוצה יותר נלחמת ויותר מצליחה בהרבה מאשר בית'ר העונה וכן בזכות זה אנחנו גם באים פייבוריטים ואין פה שום שחצנות זאת האמת ואל תנסו להצטנע לי פה אנחנו צריכים לנצח!!!

אתה בא לדבר איתי על פוטנציאל או על קבלות?

כי בפועל יש לנו קבוצה יותר נלחמת ויותר מצליחה בהרבה מאשר בית'ר העונה וכן בזכות זה אנחנו גם באים פייבוריטים ואין פה שום שחצנות זאת האמת ואל תנסו להצטנע לי פה אנחנו צריכים לנצח!!!

אנחנו קבוצה טובה יותר מבית"ר BY FAR אין פה ספק בכלל.

הבעיה פה זה שהם לא יכולים להרשות לעצמם לעוף מהגביע עכשיו עם כל הבעיות סביב המועדון שלהם,הם החליפו מאמן, הבבונים יכולים לצאת עכשיו לתקופה חדשה אי אפשר לדעת,והגרוע מכל שזה בטדי הם ירקו דם.

אנחנו קבוצה טובה יותר מבית"ר BY FAR אין פה ספק בכלל.

הבעיה פה זה שהם לא יכולים להרשות לעצמם לעוף מהגביע עכשיו עם כל הבעיות סביב המועדון שלהם,הם החליפו מאמן, הבבונים יכולים לצאת עכשיו לתקופה חדשה אי אפשר לדעת,והגרוע מכל שזה בטדי הם ירקו דם.

גם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעוף מהגביע, כבר מתחילת העונה היה ברור שהדבר היחיד שיש לנו העונה זה גביע.

הדרבי אתמול זה לא מדד לכלום, הפועל היא כמה רמות מעלינו

עשינו יותר מידי רעש לפני הדרבי וקיבלנו מכה קשה.

עדיף להשאיר את הדיבורים למגרש. כמו שעשינו לפני הדרבי

אני כ"כ רוצה דרבי. עוד הפעם. אבל כ"כ צפוי שיצא לנו חיפה.

עזוב שכבר יצא בית"ר. אתמול פתחת נושא שכמה שכולם שרמוטות ושהם ישלמו על זה. עזוב שזה בא מהבטן וזה, אתמול הושפלנו עד עפר, סולש רשם שהוא בחיים לא יצא בדקה 70 מדרבי, שידבר עם אנשים שיצאו דקה 27 ב 0-3, והיו כאלה. אם הייתי מפסיד על גול פור אחרי ששיחקתי סבבה אז הייתי מאמין בנקמה. אבל אחרי שאתה מקבל בראש ככה אני ממש לא מבין מאיפה התעוזה לחשוב שבפעם הבאה זה ייגמר אחרת. תנו לגופה להתקרר לפחות.

:wub:

מצחיק אותי (טוב, לא מצחיק, אבל היה לי חיוך מטופש מרוח על הפנים) כשראיתי שאנשים פה מייחלים לדרבי.

אתם מזוכיסטים.

פשוט ככה.

לעניין ההגרלה שקיבלנו, אני חושב שבית"ר היא יריבה שבהחלט אפשר וצריך לעבור.

עדיף מאשר לקבל קבוצה קטנה, להגיע שאננים, לפשל, ולהיות חתומים על עוד פיסת היסטוריה לא מחמיאה.

גם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לעוף מהגביע, כבר מתחילת העונה היה ברור שהדבר היחיד שיש לנו העונה זה גביע.

ברור שגם אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו,אבל תסתכל גם על המצב בכללי על המצב בטבלה ותבין שהם 5 נקודות מפלייאוף תחתון.לא צריך להרחיב מה עובר עליהם אתה יודע למה אני מתכוון.נצטרך להילחם ולעשות מאמץ אדיר כדי לנצח אותם בטדי.זה לא ליגה.זה גביע.

מי מזרים איתי לשם צעיף של ויסלה? :wubyellow3:

אגב מה הסיכוי שנקבל יותר מהיציע המסריח ההוא בפינה?

סיכוי גדול.. העונה בית''ר לא ממלאים יותר מהמזרחי ומהמערבי וגם אותם לא ממלאים.. לא חושב שזה ישתנה בגביע. כמו שחיפה קיבלו את הצפוני כולו אני מאמין שגם אנחנו..

מי מזרים איתי לשם צעיף של ויסלה? :wubyellow3:

אגב מה הסיכוי שנקבל יותר מהיציע המסריח ההוא בפינה?

הכל עניין של ביקוש לכרטיסים.. למרות שזה בגלל שזה גביע אז לדעתי יגיע יותר קהל של בית"ר מהרגיל.. בכל זאת מדובר בגביע ובמשחק גדול

הגרלה קשה מאוד. קודם כל שקביליו יפו הוציאו את הפועל נשמתי לרווחה. דבר שני בית"ר היא אמנם קבוצה עם הגנה די מפורקת, אבל עם ים כישרון בחלק הקדמי. אל תקחו את המשחקים האחרונים שלה כמדד. יש שם יותר משחקן אחד שעשה בכוונה סבוטאז' ליצחק שום. חצי קבוצה שמחה שהוא עף הביתה. בבלומפילד היינו פייבוריטים ברורים, אבל בטדי זה סיפור שונה לגמרי. כבר מהמחזור הקרוב (בלי קשר לתוצאה) תראו שהשחקנים של בית"ר יתאמצו וירקו דם. את אמסלם הם לא ימכרו. קיבלנו קבוצה עם המגרש הכי ביתי בארץ אחרי חילופי מאמנים שכל מה שנשאר לה (כמו לנו) זה הגביע. אחרי צפיה באין הגנות של 2 הקבוצות לפחות דבר אחד אפשר לדעת בוודאות: יהיו גולים.

איזה ערך יש למשחק כדורגל שבה קבוצה קטנה תהיה בסגל בלי 2 שחקנים שלה ולא משנה אם הם חשובים או לא, כי הם חלק מהקבוצה שנגדה..

פשוט שכונה.

1- אבוקסיס מראש הודיע שהוא לא משחק במשחקי גביע, כדי להמנע ממצב כזה.

2- לגבי יש כאן ניגוד אינטרסים. בשבילו, אני מקווה שישחק, אבל לדעתי הוא יבחר שלא כדי להמנע ממצב בעייתי.

הגרלה קשה מאוד. קודם כל שקביליו יפו הוציאו את הפועל נשמתי לרווחה. דבר שני בית"ר היא אמנם קבוצה עם הגנה די מפורקת, אבל עם ים כישרון בחלק הקדמי. אל תקחו את המשחקים האחרונים שלה כמדד. יש שם יותר משחקן אחד שעשה בכוונה סבוטאז' ליצחק שום. חצי קבוצה שמחה שהוא עף הביתה. בבלומפילד היינו פייבוריטים ברורים, אבל בטדי זה סיפור שונה לגמרי. כבר מהמחזור הקרוב (בלי קשר לתוצאה) תראו שהשחקנים של בית"ר יתאמצו וירקו דם. את אמסלם הם לא ימכרו. קיבלנו קבוצה עם המגרש הכי ביתי בארץ אחרי חילופי מאמנים שכל מה שנשאר לה (כמו לנו) זה הגביע. אחרי צפיה באין הגנות של 2 הקבוצות לפחות דבר אחד אפשר לדעת בוודאות: יהיו גולים.

בדיוק בגלל זה התבאסתי לשמוע ששום עזב... הם ישנו מומנטום עכשיו, סביר להניח. נקווה לשמוע שהם יקרטעו כמה שיותר עד המפגש מולנו, ושלא יבחרו בו כדי להתחבר פתאום.

אבל בסה"כ, זאת עדיין הגרלה סבירה יחסית. היה עדיף בבלומפילד, ועדיין, מצד אחד קבוצה פחות טובה מאיתנו, ומצד שני אני מאמין שנגיע מספיק דרוכים. פחדתי מאוד מ"קבוצה קטנה" שתגרום לשאננות הקלאסית של מכבי. ובבקשה, עם ייני וקומאץ' ביחד באמצע...

בדיוק בגלל זה התבאסתי לשמוע ששום עזב... הם ישנו מומנטום עכשיו, סביר להניח. נקווה לשמוע שהם יקרטעו כמה שיותר עד המפגש מולנו, ושלא יבחרו בו כדי להתחבר פתאום.

אבל בסה"כ, זאת עדיין הגרלה סבירה יחסית. היה עדיף בבלומפילד, ועדיין, מצד אחד קבוצה פחות טובה מאיתנו, ומצד שני אני מאמין שנגיע מספיק דרוכים. פחדתי מאוד מ"קבוצה קטנה" שתגרום לשאננות הקלאסית של מכבי. ובבקשה, עם ייני וקומאץ' ביחד באמצע...

דווקא אני מקווה שינצחו כמה משחקים, ויחשבו שהכל בסדר. חודש זה הרבה זמן. ככל שהמצב שלהם ערב המשחק יהיה גרוע יותר ככה לנו יהיה קשה יותר. וכן, הם פחות תובים מאיתנו, ואתה צודק, זה עדיף מאשר לעוף נגד אשקלון או קביליו יפו.

הגרלה קשה. לצערי אני לא מאמין שהתקוות שלך יתממשו כי נראה לי שהיכולת של השבועות האחרונים קשורה לסבוטאז' שהשחקנים עשו לשום. עם אמסלם הם יראו אחרת.

למרות זאת, ולמרות שהמשחק בטדי, אנחנו לא נופלים מהם. השחקנים כבר הראו שהם לא מפחדים מבית"ר ואני מאמין שנחזור משם עם ניצחון.

בע"ה אני אקבל את הדרבי שאני רוצה ברבע גמר

נימני כ"כ חסר מזל כמאמן זה לא יאמן, בדיוק ההפך ממה שהיה לו על המגרש.

הכל בא לנו קשה. מוציאים לנו את המיץ.

מה שלא הורג מחשל. מקווה שנתחשל :(