Jump to content

שמינית גמר: אחרי שעברנו את נתניה, קיבלנו שוב ליגת על, והפעם.. מחזיקת הגביע בית"ר - בטדי.

סתם סטלן

Recommended Posts

אני חושב שטדי בחוץ, עם לחץ של הקהל זה מבחן ראשון שלהם בדרך להשבת הכבוד, ככדאי להם מאוד להראות רצון ונחישות, למה אם שם בטדי במשחק שיהיה לחוץ מאוד על הכול או כלום הם שוב יתחרבנו שיצפו לתגובה

בקיצור הגרלה קשה אחושרמוטה אבל חייבים לעשות הכל כדי לקחת את המשחק הזה כי הגביע והדרבי השלישי זה בערך המטרות היחידות שנותרו לנו העונה

מה הקשר נו...

אני ריאלי...

אתה ממש לא ריאלי.. אנחנו הרבה יותר טובים מביתר השנה וגם ניצחונ אותם, מי הם בכלל? זה בידיים שלנו כמו שאמרתי

מי זאת ביתר כוסעמק?!?!?!?!?!

אנחנו מזיינים אותם גם בבלומפילד וגם בטדי! אנחנו הרבה יותר טובים מהם

חחח צנוע אתה אהה.. אחרי אתמול אין לאף אחד פה זכות דיבור בכלל

טוב, אני היחיד שלא נע בין "10-0 קל" לבין "עזבו, אני נשאר בבית"?

אנחנו פייבוריטים, זה לא אומר שאין ערך למשחק, זה לא אומר שבית"ר לא יכולה לתת משחק טוב בטדי ועם מאמן ומומנטום חדשים, אבל מה נהיה מכם?

אתה ממש לא ריאלי.. אנחנו הרבה יותר טובים מביתר השנה וגם ניצחונ אותם, מי הם בכלל? זה בידיים שלנו כמו שאמרתי

חלאס כבר! אני עושה נאחס למנחוס!

אני מבין שאתה מעדיף את כל הלוזרים פה שבוכים שהלך הגביע אה?

אתה בא להגיד לי שאנחנו לא מסוגלים על ביתר של השנה?יש בינינו יותר מ10 הפרש.

:wub: אךך העברית של דרק שארפ (מצטער אני בדיוק רואה ערוץ הספורט)

ולנושא, בית"ר תיהיה יריבה קשה, אחת הקבוצות הכי מוכשרות בליגה, עם סגל אחד הטובים, ויכולה להגיע כחייה פצוע בדיוק כמונו, אל תיהיו שאננים אני חושב שלמדנו לקח אתמול.

אחד המשחקים החשובים חובה לנצח, לבוא לדחוף את השחקנים אל הגביע.

שיחקנו נגד הקבוצה הכי טובה בארץ.

באמת עם הכל הכאב המשחק אתמול זה לא כלכך מדד.

אבל עדיין מבאס היה מתאים לי איזה קבוצה חלשה מהליגה הלאומית בבלומפילד.

אני דווקא חושב שההגרלה סבירה

זה לא איזה מכבי פתח תקוה שמישהו יבוא שאנן,

זה לא הפועל שהביצים של השחקנים יהפכו למקושקשת (ואת זה הם הראו אתמול, לפני המשחק הייתי בדיעה הפוכה והם שברו לי את הלב)

בית"ר בטדי.. קבוצה שהשנה היא כבר לא האימפריה של שנים קודמות, קבוצה שצריך לנצח למרות האוירה הרעה היום.

חוצמזה יש סיכוי שדוד אמסלם לא ידע להעמיד אותם מספיק טוב.. הם כרגע מתעצבים מחדש, תפסיקו להיות פחדנים ותאמינו

ואולי במקרה גם נבוא עם סגל שלם. חייבים לעבור את השלב הזה ויהי מה

אני מבין שאתה מעדיף את כל הלוזרים פה שבוכים שהלך הגביע אה?

אתה בא להגיד לי שאנחנו לא מסוגלים על ביתר של השנה?יש בינינו יותר מ10 הפרש.

מה הקשר ללוזרים..מה זו השחצנות הזו? המשחק נגד ביתר בטדי עם הקהל שלה זה לא שאנחנו משחקים נגד רעננה

מה הקשר ללוזרים..מה זו השחצנות הזו? המשחק נגד ביתר בטדי עם הקהל שלה זה לא שאנחנו משחקים נגד רעננה

אין ספק שלא הולך להיות קל ואני לא אומר שזה באנקר אבל זה משחק שאנחנו יכולים וצריכים לעבור אותו וביתר יבואו כאנדרדוג ונבוא בכל הכח לנצח!

מה אתם מזיינים ת'מוח?הגרלה קשה מאוד.

מילא היה בבלומפילד,זה בטדי עם הקהל שלהם עם הביתיות שלהם!

בעונה כזו כמו שעוברת על בית"ר הם ילחמו כמו אריות,הגביע זה הדבר האחרון שנשאר להם,שומי עף! השחקנים שם עכשיו "ישחקו בשביל המנורה".

חרא של הגרלה כוס אמקק ערס.

אתם חייבים להבין משהו, מה שקרה אתמול ? אין לו קשר למה שיקרה בגביע. מה שקרה אתמול הוא דבר שלא יחזור על עצמו יותר, לחטוף 4 מהפועל זה דבר שקורה פעם בעשור, וגם זה יותר מידי. אבל עזבו את זה, אין לזה קשר.

בית''ר השנה לא קבוצה, אנחנו יותר טובים מקצועית בהרבה. אנחנו באים לטדי פייבוריטים ושלא יעבדו עליכם, שבועיים אחרי אנחנו שוב בטדי, ושבוע אחרי? יש מצב שאנחנו שוב בטדי. אבל הפעם הראשונה הולכת להיות החשובה מכולן, בואו נזיין אותם, תרימו את הראש, הפסדנו בדרבי, זיינו אותנו, לא פעם ראשונה בזמן האחרון, פעם 100 בשנתיים האחרונות, אז מה? העולם נחרב לכולנו אתמול ברגע, אבל הגיע הזמן שנרים את הראש, אנחנו מכבי, אנחנו לא הפועל, תפסיקו עם הלוזריות הזאת, אתם גורמים לכל אלה שאומרים שהפכנו להפועל לחייך.

אנחנו לא הפועל, אנחנו מכבי! המועדון הכי גדול במדינה בפער.

האגודה הגדולה ביותר במדינה!

מה זה הפועל תגידו לי?

מה זה בית''ר בכלל?

תפסיקו עם הגישה המזדיינת הזאת, אתם מגעילים אותי, אנחנו באים לזיין אותם

יאללה מכבי

אין ספק שלא הולך להיות קל ואני לא אומר שזה באנקר אבל זה משחק שאנחנו יכולים וצריכים לעבור אותו וביתר יבואו כאנדרדוג ונבוא בכל הכח לנצח!

בית"ר לא יבואו כאנדרדוג,אתם מדברים כאילו אנחנו משחקים נגד בני יהודה או פ"ת.לא היה קל מולם בבלומפילד,חטפנו מהם שלישייה. לדעתי זו ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל.