Jump to content

שמינית גמר: אחרי שעברנו את נתניה, קיבלנו שוב ליגת על, והפעם.. מחזיקת הגביע בית"ר - בטדי.

סתם סטלן

Recommended Posts

מישהו יודע מה התאריכים מעכשיו עד לגמר גביע?

שמינית גמר 23/03

רבע גמר 13/04

חצי גמר 04/11

גמר 11/05

ורק שתהיו בעניינים מה מחכה לנו אם נגיע לחצי גמר...

ב- 01/05 יש לנו משחק נגד חיפה בבלומפילד

ב- 08/05 יש לנו דרבי

חיכיתי לזה שידבר ככה.

גבר, אנחנו כבר מזמן לא מכבי שכל הליגה משקשקת ממנה.

אנשים פה לא היו בזמנים של נמני דריקס וקלינגר השחקן, אנשים פה שומעים דרבי ומקבלים פחד. לא טירוף, פחד.

עם כמה שקשה להודות, הדורות מתחלפים, עוד כמה שנים אתה תראה בדרבי את אוהדי הפועל עם משפטים משתחצנים ואותנו מתפללים לא לקבל בתחת.

התהפכו היוצרות, זה מה יש.

אני לא ראיתי נצחון בדרבי מאז שהייתי בכיתה י'. אתה קולט ? ואני עוד שלושה חודשים מתגייס.

ואלה אלירן אתה מכיר אותי מספיק טוב ויודע מי אני...יש משהו במה שאתה אומר ובאתכלס? כן..זה לא כמו שמנסים לצייר את זה..וכן מת כבר שיהיה דרבי ולתת להם בראש אתה יודע את זה.

אבל לא בעונה כזאת עם שחקנים כאלה..תסתכל על השמות שגם הזכרתי מקודם...שבחון גפני ישראליביץ אבידור ועוד...אלה באמת שחקנים לדרבי? אלה יכולים לקחת דרבי אלה? ממש לא.

דבוש נשמה,

וואלה כן,אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח אותם גם עם שבחון ואבידור,שבחון כבר הביא לנו דרבי וכבש פעמיים בדרבים.

אתמול קרה גם מצב שעלינו עם הרכב לא מחוייב למציאות וקיבלנו על זה בראש,ביחד עם מאיוקה/בוזגלו/אילייב/שירן ייני/דור מלול/טומאסיץ שהם פותחים את המשחק ומשחק הגנה יציב אז בטח שאפשר לנצח אותם.

וגם אתמול,כמו שלא היינו רחוקים מלקבל בראש ככה גם לא היינו רחוקים מלהשוות.

כל הגולים שקיבלנו אתמול אלה גולים שלא צריכים לקבל,בטח שלא בדרבים ובטח שלא להתפרק ב15 דקות.

יותר גרוע מזה לא יכול להיות,אז מפה אפשר רק לעלות למעלה.

אלה אותם שחקנים שכל הפורום הזה הילל ושיבח עד לפני 24 שעות,

זאת אותה קבוצה שאנשים פה בפורום אוהבים להזכיר כל שבוע(ובצדק) שיש בה משו שונה השנה ואנחנו נמצאים בדרך הנכונה,

אז מה הפסד בדרבי וזהו לזרוק הכל לפח?

אנחנו לא הפועל,אותנו הפסד בדרבי לא ישבור.

כואב כואב כואב,אין מה לעשות,מרימים את הראש וממשיכים קדימה,יש עוד הרבה על מה להלחם העונה,יש גביע,יש עוד דרבי ואולי אפילו עוד 2,ככל הנראה אנחנו נשחק באירופה שנה הבאה.

ושלא נדבר בכלל על הציפיות שהיו לאנשים השנה מהקבוצה הזאת ושהיא הצליחה להפתיע את כולנו.

למרות הכל,אני עדיין מאמין בהרבה שחקנים שיש לנו כיום בקבוצה,ואני עדיין מאמין שאנחנו נמצאים בדרך הנכונה ואנחנו עוד נדע הרבה ימים יפים.

דבוש נשמה,

וואלה כן,אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח אותם גם עם שבחון ואבידור,שבחון כבר הביא לנו דרבי וכבש פעמיים בדרבים.

אתמול קרה גם מצב שעלינו עם הרכב לא מחוייב למציאות וקיבלנו על זה בראש,ביחד עם מאיוקה/בוזגלו/אילייב/שירן ייני/דור מלול/טומאסיץ שהם פותחים את המשחק ומשחק הגנה יציב אז בטח שאפשר לנצח אותם.

וגם אתמול,כמו שלא היינו רחוקים מלקבל בראש ככה גם לא היינו רחוקים מלהשוות.

כל הגולים שקיבלנו אתמול אלה גולים שלא צריכים לקבל,בטח שלא בדרבים ובטח שלא להתפרק ב15 דקות.

יותר גרוע מזה לא יכול להיות,אז מפה אפשר רק לעלות למעלה.

אלה אותם שחקנים שכל הפורום הזה הילל ושיבח עד לפני 24 שעות,

זאת אותה קבוצה שאנשים פה בפורום אוהבים להזכיר כל שבוע(ובצדק) שיש בה משו שונה השנה ואנחנו נמצאים בדרך הנכונה,

אז מה הפסד בדרבי וזהו לזרוק הכל לפח?

אנחנו לא הפועל,אותנו הפסד בדרבי לא ישבור.

כואב כואב כואב,אין מה לעשות,מרימים את הראש וממשיכים קדימה,יש עוד הרבה על מה להלחם העונה,יש גביע,יש עוד דרבי ואולי אפילו עוד 2,ככל הנראה אנחנו נשחק באירופה שנה הבאה.

ושלא נדבר בכלל על הציפיות שהיו לאנשים השנה מהקבוצה הזאת ושהיא הצליחה להפתיע את כולנו.

למרות הכל,אני עדיין מאמין בהרבה שחקנים שיש לנו כיום בקבוצה,ואני עדיין מאמין שאנחנו נמצאים בדרך הנכונה ואנחנו עוד נדע הרבה ימים יפים.

כל מה שרשמת עכשיו אתה צודק לחלוטין! צעירים כישרוניים,תהליך בניה הכל טוב ויפה לא אמרתי מילה על זה...

השחקנים האלה שיש היום במכבי ואלה שהדגשתי מקודם הם טובים אבל אך ורק לליגה!! לנצח דרבי אני לא חושב שהם מסוגלים גם אם תכניס את ייני ואלייב ומאיוקה(שזה יעזור מאוד) מספיק שאתה נותן להפועל טעות אחת מתוך 20 טעויות של גפני במשחק (והם לא ינצלו רק אחת) ולא מנצל אפילו פעם אחת הזדמנויות של אבידור או יבוריאן אז יש למה לצפות? הלוואי ודרבי הבא תוכיח לי שטעיתי אבל אני לא חושב שיש למה לחכות..לא כרגע!

אז בשביל מה עכשיו דרבי גביע? שנעוף וזהו עוד לא נכנס חודש מרץ כבר נגמור ת'עונה?

כל מה שרשמת עכשיו אתה צודק לחלוטין! צעירים כישרוניים,תהליך בניה הכל טוב ויפה לא אמרתי מילה על זה...

השחקנים האלה שיש היום במכבי ואלה שהדגשתי מקודם הם טובים אבל אך ורק לליגה!! לנצח דרבי אני לא חושב שהם מסוגלים גם אם תכניס את ייני ואלייב ומאיוקה(שזה יעזור מאוד) מספיק שאתה נותן להפועל טעות אחת מתוך 20 טעויות של גפני במשחק (והם לא ינצלו רק אחת) ולא מנצל אפילו פעם אחת הזדמנויות של אבידור או יבוריאן אז יש למה לצפות? הלוואי ודרבי הבא תוכיח לי שטעיתי אבל אני לא חושב שיש למה לחכות..לא כרגע!

אז בשביל מה עכשיו דרבי גביע? שנעוף וזהו עוד לא נכנס חודש מרץ כבר נגמור ת'עונה?

אתה מודע לכך שההרכב החזק ביותר שלך כולל 5 שחקנים שלא שיחקו אתמול ? אולי אפילו 6.

נתגבר על זה- הפועל תפסו אותנו עם חוסר מזל בעליל - מכת פציעות כזאת לפני דרבי לא זכורה לי שנים.