Jump to content

דיון:מסיבת העיתונאים של ברקוביץ. הכל לפה

Helly22

ברקוביץ או מאמן זר?  

160 members have voted

1. 1. ברקוביץ או מאמן זר?

• אייל ברקוביץ
      80
    • מאמן זר
      38
    • אף אחד מהם
      42

Recommended Posts

לכל מי שחושב שהוא "ראוי" לאמן את הנבחרת - ראיון ב"ספורט הארץ" מלפני שנה:

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShAr...ubContrassID=17

הקטע המרכזי שמראה למה הבן אדם לעולם לא יוכל להיות מאמן וליצור תחושת לכידות ואחווה בקבוצה שלו:

בימים אלו איל ברקוביץ' מלמד כדורגל בבית הספר שלו בנשר. "הרבה מאוד מוכשרים, אבל כמעט לאף אחד מהם אין אופי. צריך לרצות ולהקריב הכל כדי להיות כדורגלן. כדורגל זה 60-50 אחוז עבודה ואופי. דווקא לבן שלי, שלא מוכן לשחק בנשר ומתאמן במכבי חיפה, אני חושב שיש את זה. לפני לא הרבה זמן הקבוצה שלו שיחקה בגמר גביע מקומי. הוא לא פתח בהרכב. בדקה הראשונה הקבוצה שלו ספגה גול ואני הסתכלתי לספסל וראיתי אותו עושה 'יש' עם האגרוף. אמרתי לעצמי: 'זה קופי איל, קופי אני. אולי בכל זאת יש לו סיכוי להיות שחקן כדורגל'".

מזכיר את מה שהוא אמר בזמנו על הספסל של מכבי שנה שעברה בזמן ההפסד לחיפה(כתוב במאמר שלי שפירסמתי פה באתר. נתתי לינק לפני עמוד/שניים).

תגידו מה שתגידו

אין בנאדם שרוצה לאמן את הנבחרת כמו שברקוביץ רוצה לאמן את הנבחרת

ואין בנאדם שיכול יותר ממנו אולי להחזיר קצת את הרעל לגבי הנבחרת הזאת, וזה מבחינתי הדבר הכי חשוב

להרגיש תכונה בכל המדינה לפני משחקי נבחרת זה אחד הדברים שחסרים לי

אז לדעתי ראוי, והלוואי שייתנו לו צאנס. לדעתי עדיף על לבזבז מיליונים על מאמן זר, מכספי משלמי המיסים.

איך אוחנה אמר? אם האיש הזה ימונה למאמן הנבחרת, זה יהיה יום שחור לכדורגל הישראלי.

מינוי כזה הוא תעודת עניות לחובבי הכדורגל בארץ.

לקרוא בשמו של מועמד לאימון הנבחרת כי "גם ככה לא נעלה, אז לפחות שיהיה הצחוקים", זה גובל בטימטום.

רוצים צחוקים? שימו אותי מאמן.

אני אעלה להתאחדות הרבה פחות כסף מאדון "קוסם", אני גם ככה לא אוביל את הנבחרת לשום מקום, ועם כל הכבוד למגלומניה של ברקו (מסכים, פוטנציאל אדיר לצחוקים), אני אוכל לעשות הרבה יותר צחוקים ממנו.

היו גם כאלה שאמרו "אף אחד לא רוצה יותר ממנו", אבל לצערי ולצערם, זה לא טיעון עם משקל.

מישהו שאל את אלישע לוי עד כמה הוא רוצה? את אלי גוטמן? את ראובן עטר?

זה שמאמנים אחרים לא מנסים לגנוב את דעת הקהל ע"י מסיבות עיתונאים הזויות לכל הדעות, זה אומר שהם רוצים פחות?

הרעל היחיד שהוא יביא לנבחרת, זה עוד קצת מהרעל שמכרסם בכדורגל שלנו כבר שנים,

מלחמות אגו, מאבקים פוליטיים, סגירת חשבונות וחאפריות.

אם גם מסיבת עיתונאים כזו לא גרמה לאנשים להבין מי זה אייל ברקוביץ', אז כנראה שאחרי הכל, הוא באמת "קוסם".

ברקוביץ: "למראדונה נתנו לאמן את הנבחרת אחרי שהוא ירה בעיתונאים! אתה היית נותן לי את הנבחרת אם הייתי יורה בך?"

יאיר לפיד: "אני בעיקר הייתי בורח"

:yellow_cool1:

חייבים. חייבים לתת לאייל את הנבחרת.

ברקוביץ: "למראדונה נתנו לאמן את הנבחרת אחרי שהוא ירה בעיתונאים! אתה היית נותן לי את הנבחרת אם הייתי יורה בך?"

אני היחיד שהתחיל לדאוג בנקודה הזו?

איך אוחנה אמר? אם האיש הזה ימונה למאמן הנבחרת, זה יהיה יום שחור לכדורגל הישראלי.

מי זה אוחנה!? מאמן צעיר, כושל, חסר כאריזמה מהחברה של אלי טביב וגבי קצרה המאפיונרים שקיבל עכשיו מינוי זמני לנבחרת ישראל.

נבחרת זה לא קבוצה.

אני היחיד שהתחיל לדאוג בנקודה הזו?

אם לא היית מודאג עד עכשיו, אין טעם שעכשיו תתחיל. חוץ מזה מה אכפת לך, זה לא שהוא יירה עליך או משהו.

תגידו מה שתגידו

אין בנאדם שרוצה לאמן את הנבחרת כמו שברקוביץ רוצה לאמן את הנבחרת

ואין בנאדם שיכול יותר ממנו אולי להחזיר קצת את הרעל לגבי הנבחרת הזאת, וזה מבחינתי הדבר הכי חשוב

להרגיש תכונה בכל המדינה לפני משחקי נבחרת זה אחד הדברים שחסרים לי

אז לדעתי ראוי, והלוואי שייתנו לו צאנס. לדעתי עדיף על לבזבז מיליונים על מאמן זר, מכספי משלמי המיסים.

גם אין בן אדם שרוצה יותר ממני להכניס בבר רפאלי.

זה לא אומר שהיא תתן לי.

אתה לא שומע את אף אחד מהמאמנים הגדולים מייחצן את עצמו בתקשורת ,כי יש להם כבוד לקוליגות שלהם .

לאייל אין כבוד לכלום ,לא להיתאחדות ,לא למאמנים בארץ והכי חשוב לא לקהל.

ביום שהוא יפסיד את המשחק הראשון והקהל והתקשורת תצלוב אותו , הוא פשוט ייעלם ויילך לדבר עם תנינים וישים זין על כולם .

זה האופי שלו ,בשכל הוא עדדיןן ילד בן 12 .

בכלל איך אפשר לתת לבן אדם שהכה את המאמן של הבן שלו בגלל שהוא לא שיחק ,לאמן את הנבחרת .

מה אתה משדר לילדים הקטנים ולקהל שעדיין לא מודע לזה שברקוביץ הוא המיץ של הזבל מבחינת בן אדם.

עזבו...הוא אפילו לא המיץ של הזבל , הוא השחור הזה שנבק למטה בפח .

מי זה אוחנה!? מאמן צעיר, כושל, חסר כאריזמה מהחברה של אלי טביב וגבי קצרה המאפיונרים שקיבל עכשיו מינוי זמני לנבחרת ישראל.

נבחרת זה לא קבוצה.

איך זה רלוונטי מי או מה היה אוחנה?

במקרה זה היה הוא שאמר את זה, אם השכן הטרחן שלי היה אומר את זה, אז השם שלו היה מתנוסס כאן, במקום זה של אוחנה.

גם אין בן אדם שרוצה יותר ממני להכניס בבר רפאלי.

זה לא אומר שהיא תתן לי.

אתה לא שומע את אף אחד מהמאמנים הגדולים מייחצן את עצמו בתקשורת ,כי יש להם כבוד לקוליגות שלהם .

לאייל אין כבוד לכלום ,לא להיתאחדות ,לא למאמנים בארץ והכי חשוב לא לקהל.

ביום שהוא יפסיד את המשחק הראשון והקהל והתקשורת תצלוב אותו , הוא פשוט ייעלם ויילך לדבר עם תנינים וישים זין על כולם .

זה האופי שלו ,בשכל הוא עדדיןן ילד בן 12 .

בכלל איך אפשר לתת לבן אדם שהכה את המאמן של הבן שלו בגלל שהוא לא שיחק ,לאמן את הנבחרת .

מה אתה משדר לילדים הקטנים ולקהל שעדיין לא מודע לזה שברקוביץ הוא המיץ של הזבל מבחינת בן אדם.

עזבו...הוא אפילו לא המיץ של הזבל , הוא השחור הזה שנבק למטה בפח .

אתה לא שומע אף אחד מהמאמנים הגדולים מייחצן אתצ עצמו, כי אין כאלה. איזה מאמן גדול נשאר לך פה?

ויותר מזה, אחרי גרנט וקשטן שנאכלו חיים, איזה מאמן ירצה לבוא ולהכניס את הראש שלו לדלי מלא חרא בשם נבחרת ישראל?

איל טיפוס שחצן, זה נכון. חסר טאקט וכבוד, יכול להיות. אבל אין דבר אחד שהוא אומר שאפשר להגיד עליו שזה שקר. שזה לא נכון. כל מילה שהוא אומר נכונה גם אם זה לא הצורה, המקום והדרך.

הקטע אם הילד, כמה שזה לא במקום ולא מכובד, זה רק מראה כמה הבנאדם מלא בלהט למשחק ובלהט להצלחה.

רק ברוקביץ יוכל להחזיר משהו מהרגש לנבחרת הזאת. בטוח שלא דונאודני או קומאן.

לקרוא בשמו של מועמד לאימון הנבחרת כי "גם ככה לא נעלה, אז לפחות שיהיה הצחוקים", זה גובל בטימטום.

רוצים צחוקים? שימו אותי מאמן.

אני אעלה להתאחדות הרבה פחות כסף מאדון "קוסם", אני גם ככה לא אוביל את הנבחרת לשום מקום, ועם כל הכבוד למגלומניה של ברקו (מסכים, פוטנציאל אדיר לצחוקים), אני אוכל לעשות הרבה יותר צחוקים ממנו.

היו גם כאלה שאמרו "אף אחד לא רוצה יותר ממנו", אבל לצערי ולצערם, זה לא טיעון עם משקל.

מישהו שאל את אלישע לוי עד כמה הוא רוצה? את אלי גוטמן? את ראובן עטר?

זה שמאמנים אחרים לא מנסים לגנוב את דעת הקהל ע"י מסיבות עיתונאים הזויות לכל הדעות, זה אומר שהם רוצים פחות?

הרעל היחיד שהוא יביא לנבחרת, זה עוד קצת מהרעל שמכרסם בכדורגל שלנו כבר שנים,

מלחמות אגו, מאבקים פוליטיים, סגירת חשבונות וחאפריות.

אם גם מסיבת עיתונאים כזו לא גרמה לאנשים להבין מי זה אייל ברקוביץ', אז כנראה שאחרי הכל, הוא באמת "קוסם".

אוחנה לא גנב דעת? אם אוחנה ימונה לנבחרת זה לא פחות מגוחך. למעשה, זה אפילו יותר. ברקוביץ' אולי חסר ניסיון, אבל אוחנה נכשל בכל מקום שהיה בו.

אתה לא מבין כדורגל כמו ברקוביץ', אין לך קשר לכדורגל, ואין לך ניסיון בליצור סיפורים הזויים כמוהו. אז אני סומך עליו יותר.

ובחיאת רבאק, זאת קבוצת כדורגל, לא ממשלה ולא צבא. אפשר לחשוב מה יקרה אם ייכשל. גם ככה אין הזדהות עם הנבחרת.

אתה לא שומע אף אחד מהמאמנים הגדולים מייחצן אתצ עצמו, כי אין כאלה. איזה מאמן גדול נשאר לך פה?

ויותר מזה, אחרי גרנט וקשטן שנאכלו חיים, איזה מאמן ירצה לבוא ולהכניס את הראש שלו לדלי מלא חרא בשם נבחרת ישראל?

איל טיפוס שחצן, זה נכון. חסר טאקט וכבוד, יכול להיות. אבל אין דבר אחד שהוא אומר שאפשר להגיד עליו שזה שקר. שזה לא נכון. כל מילה שהוא אומר נכונה גם אם זה לא הצורה, המקום והדרך.

הקטע אם הילד, כמה שזה לא במקום ולא מכובד, זה רק מראה כמה הבנאדם מלא בלהט למשחק ובלהט להצלחה.

אהה... המתכון הישן והטוב לאנרכיה.

ליצור סקנדלים ואז לתלות את זה בסיסמאות כמו "להט משחק".

חזרנו 20 שנה אחורה.

תתפלא, אבל אין מאמן בארץ שהיה מסרב להתפלש ב"דלי החרא" שנקרא נבחרת ישראל.

אוחנה לא גנב דעת? אם אוחנה ימונה לנבחרת זה לא פחות מגוחך. למעשה, זה אפילו יותר. ברקוביץ' אולי חסר ניסיון, אבל אוחנה נכשל בכל מקום שהיה בו.

אתה לא מבין כדורגל כמו ברקוביץ', אין לך קשר לכדורגל, ואין לך ניסיון בליצור סיפורים הזויים כמוהו. אז אני סומך עליו יותר.

ובחיאת רבאק, זאת קבוצת כדורגל, לא ממשלה ולא צבא. אפשר לחשוב מה יקרה אם ייכשל. גם ככה אין הזדהות עם הנבחרת.

אז מה אם אני לא מבין כדורגל כמו ברקוביץ' ואין לי קשר לכדורגל כמו ברקוביץ', גם ככה לא נעלה, אז לפחות יהיה צחוקים.

ובלי קשר, לא הצעתי את אוחנה כמאמן.

למעשה, לא הצעתי אף-אחד כמאמן.

פשוט כתבתי למה אני חושב שברקוביץ' לא מתאים.

אז מה אם אני לא מבין כדורגל כמו ברקוביץ' ואין לי קשר לכדורגל כמו ברקוביץ', גם ככה לא נעלה, אז לפחות יהיה צחוקים.

למה שיהיו צחוקים איתך?

למה שיהיו צחוקים איתך?

אתה ברצינות שואל?

למה? כי אין לי מושג באימון. זה יכול ליצור הרבה סיטואציות מבדרות על הדשא ומחוצה לו.

אני חושב שהרבה אנשים יכולים למצוא את זה משעשע. :thumbs:

אתה ברצינות שואל?

למה? כי אין לי מושג באימון. זה יכול ליצור הרבה סיטואציות מבדרות על הדשא ומחוצה לו.

אני חושב שהרבה אנשים יכולים למצוא את זה משעשע. :thumbs:

גם ליצחק שום אין מושג באימון, עדיין הוא לא משעשע...

על הזין שלי אליפות אירופה ועל הזין שלי מונדיאל.

"דרך ארץ קדמה לתורה"

שכחנו את המשפט הזה ,והגענו למצב ,שכל "פלוץ"שאין לו כבוד לכלום ומלכלך על אחרים בפנים אז הוא בן אדם אמיתי.

מה אתם משדרים לילדים קטנים ולמאמנים בתחילת הדרך כשאתם ממנים ייצור כמו אייל לנבחרת.

אותו ילד שראה את אייל נותן סטירה למאמן שלו ולאחר מכן רואה את אותו זוהמה מאמן את הנבחרת מקבל ערכים הזויים וחוסר הבנה לגביי היתנהגות בין בני אדם .

יופי....הוא להוט והוא מבין בכדורגל....ואוו

כשאני רואה את הנבחרת ,אני רוצה לראות בה אנשים הגונים כמו ראובן עטר או אלון חזן (עוד כמה שנים).

כל זה בתנאי שמחליטים ללכת על שחקן עבר ולא על מאמן מבוגר ומנוסה.

בקיצור...זה בן אדם בזוי והזוי שמוזכר אצלי באותו נשימה כמו החברה שהוא עובד איתם (אופירע ,מילשטיין,גידמאק,גומא,מלדיני וכל המזדיינים האלה מוואן.

גם ליצחק שום אין מושג באימון, עדיין הוא לא משעשע...

דווקא אני מאוד נהנה לצפות כל שבת בקרקס הליצנים שהוא מנהל.

למה אתה חושב שאנשים שקטים יותר הם בהכרח הגונים?

חלאס עם הראש קטן.

אתה יכול להשוות את עטר ואת מה שהוא מסמל לברקוביץ.

קיצר שיהיה לכולם לילה טוב ,אני זזתי

זה היה שואו מדהים בלב הפריים טיים של המדינה , רק ברקו מסוגל להתנהג כך.

בקבוק יין ללחיים?=]

אני לא רוצה אותו בנבחרת , אבל שואו הוא יביא(וגם יאיר לפיד אמר את זה)

וזה מה שבאמת באמת עדיף זה שכל הכסף ילך לנוער וכולי ולא לאיזה מאמן זר שאחרי ההפסד כולם יגידו אז מה עשינו בזה?