Jump to content

דיון:מסיבת העיתונאים של ברקוביץ. הכל לפה

Helly22

ברקוביץ או מאמן זר?  

160 members have voted

1. 1. ברקוביץ או מאמן זר?

• אייל ברקוביץ
      80
    • מאמן זר
      38
    • אף אחד מהם
      42

Recommended Posts

אמנם אני לא מתכוון ישירות לקקטוס אבל זה מצחיק לשמוע את כל מי שמצדד במינויו של הקיסם

כל תומכיו טוענים "גם ככה אנחנו לא נעפיל לשום טורניר, לפחות שיהיו קצת צחוקים"

אנחנו פשוט עם מטומטם

אוי, זה גדול.

הטמטום, החוצפה (חיובית, בטח שחיובית), המגלומניות. הבנאדם הפך לקריקטורה של עצמו (שזה די קשה בהתחשב בכך שהוא היה די בדיחה מלכתחילה).

תנו לו את הנבחרת כבר!

אוי, זה גדול.

הטמטום, החוצפה (חיובית, בטח שחיובית), המגלומניות. הבנאדם הפך לקריקטורה של עצמו (שזה די קשה בהתחשב בכך שהוא היה די בדיחה מלכתחילה).

תנו לו את הנבחרת כבר!

איך שכחת מכדורגל סקסי?

איך שכחת מכדורגל סקסי?

איך אפשר שלא? כמויות הטמטום והברבריות פשוט בלתי נגמרות.

מבחינתי השיא היה כשהוא אמר שעכשיו אפילו וואלה מפרגנים לו.

לא מבין איך משהו חושב בכלל בקטע רציני לתת לו את המפתחות לאימון הנבחרת.

עזבו את העובדה שהוא לא אימן קבוצת בוגרים אפילו יום בחייו.

רבאק זה אייל ברקוביץ. לא הייתי נותן לו להעביר זקנה את הכביש.

א. יהיה צחוקים

ב. יהיה הרבה צחוקים

ג. יהיה מצחיק לשמוע את התירוצים של הגמד מבגדד

ד. יהיה מצחיק לשמוע את הפרשנים

ה. יהיה מצחיק על המגרש

ו. יהיה עוד יותר מצחיק במסיבות העיתונאים שאחרי

אם אתה מדבר על סיבה מקצועית, אז sorry אין.

:wub:

1. שחר פאר מנצחת בדובאי את המדורגת שלישית בעולם.

2. אייל ברקוביץ' מכנס מסע"ת.

איזה מהאירועים משודר בטלויזיה בשידור חי ?

את שחר פאר לא שידרו מהסיבה שזה לא צולם. יש על זה בדיוק טור במעריב, ששמים אותה במגרשים שלא מצלמים אותם כדי שלא יראו שישראלית משחקת בדובאי

לא מבין איך משהו חושב בכלל בקטע רציני לתת לו את המפתחות לאימון הנבחרת.

עזבו את העובדה שהוא לא אימן קבוצת בוגרים אפילו יום בחייו.

רבאק זה אייל ברקוביץ. לא הייתי נותן לו להעביר זקנה את הכביש.

קבוצה ונבחרת זה שני דברים שונים. לדעתי לאמן קבוצה זה הרבה יותר קשה מלאמן נבחרת. זה לא שגוטמן או קשטן יכולים להנחיל לנבחרת את השיטת משחק שלהם כשהם רואים את השחקנים שלהם פעם בחודשיים במקרה הטוב.

הלוואי שיתנו לברקו את הנבחרת, לדעתי זה יהיה הקמפיין הכי טוב שלנו בשנים האחרונות, ואני מוכן לחתום שאם הוא יהיה המאמן אז נגיע מינימום לפלייאוף

עכשיו אני מתחיל להבין למה הכדורגל פה כל כך שכונתי...

עד היום (אני כבר בן 26) תמיד אמרתי שהרמה של הכדורגל כאן היא סבירה ושננסה להנות מהכדורגל שלנו במקום לרדת עליו, עכשיו אני מבין כמה שהרמה כאן שכונתית והניהול כאן שכונתי...

מה ברקוביץ' עשה בתור מאמן שהג'וב מגיע לו?!

ראבאק, הוא בסך הכל אימן איזו חבורת נערים בני 10.

עכשיו, כשאני רואה את הקמפיין שהוא בכבודו יוזם לעצמו, ואת כל הגושפנקא מהתקשורת, אני מתחיל להבין עד כמה הכדורגל כאן חובבני ושכונתי...

מה שאני לא מצליח להבין זה, מאיפה יש לו את החוצפה (השלילית) את התעוזה ואת הכוח לעמוד מול המצלמות, לפאר ולשבח את עצמו ולהגיד כמה שהוא הכי טוב מכולם וכמה שהוא הכי מתאים מכולם, כשהוא בעצמו יודע שיש מאמנים אחרים ראויים יותר ממנו. (גוטמן, אלישע, עטר) אפילו לנמני שלנו יש יותר ניסיון באימון יותר ממה שיש לו.

במילה אחת, שכונה.

ידעתי שאוהבים אותי, לא ידעתי עד כמה, אני הולך ברחובות, תמיכה של 90%, אנשים מאחלים לי בהצלחה, מחזקים, אני כמו ראש ממשלה.

בוא'נה זה מפתיע כל פעם מחדש עד כמה הבנאדם אגו מניאק מהלך.

684570-5.jpg

:yahoo:

ענק!

* ד"א אני היחיד שמתיחל לזהות קווי התנהגות דומים בין אייל לאגייאר? השכנוע העצמי, הנרקסיזם, המגלומניה. זה יהיה מאוד עצוב (או לא) אם אחרי שהוא לא יקבל את הנבחרת הוא לא ישלים עם זה ועוד נמצא אותו מתראיין ומסכם את המשחק מול קרואטיה שניצחנו 4-0 בחוץ ושיחקנו כדורגל סקסי.

אם המטרה היא צחוקים, בוא נפטר את שפיגלר ונשים את רועי לוי בראש הועדה לחיפוש אחר מאמן נבחרת. מתחילים מעקב בחמישי הקרוב בקאמל.

אז גם אם המטרה שלך זה צחוקים, ברקוביץ' לא האופציה העדיפה.

לא משנה את מי נביא לא נעלה נכון?

זה או הוא או מאמן זר נכון?

מאמן זר עולה עשרות מליוני שקלים וחבל על הכסף, ברקוביץ'=צחוקים, לסיכום ברקוביץ' חייב להיות מאמן הנבחרת.

אם המטרה היא צחוקים, בוא נפטר את שפיגלר ונשים את רועי לוי בראש הועדה לחיפוש אחר מאמן נבחרת. מתחילים מעקב בחמישי הקרוב בקאמל.

אז גם אם המטרה שלך זה צחוקים, ברקוביץ' לא האופציה העדיפה.

ברקוביץ בתור מאמן נבחרת יהיה הרבה יותר מצחיק מרועי לוי, נאור ציון או כל אחד אחר. מילא שמלכלכים עליו מקצועית אני שותק אבל בכל הנוגע לצחוקים - עד כאן!

עכשיו אני מתחיל להבין למה הכדורגל פה כל כך שכונתי...

עד היום (אני כבר בן 26) תמיד אמרתי שהרמה של הכדורגל כאן היא סבירה ושננסה להנות מהכדורגל שלנו במקום לרדת עליו, עכשיו אני מבין כמה שהרמה כאן שכונתית והניהול כאן שכונתי...

מה ברקוביץ' עשה בתור מאמן שהג'וב מגיע לו?!

ראבאק, הוא בסך הכל אימן איזו חבורת נערים בני 10.

עכשיו, כשאני רואה את הקמפיין שהוא בכבודו יוזם לעצמו, ואת כל הגושפנקא מהתקשורת, אני מתחיל להבין עד כמה הכדורגל כאן חובבני ושכונתי...

מה שאני לא מצליח להבין זה, מאיפה יש לו את החוצפה (השלילית) את התעוזה ואת הכוח לעמוד מול המצלמות, לפאר ולשבח את עצמו ולהגיד כמה שהוא הכי טוב מכולם וכמה שהוא הכי מתאים מכולם, כשהוא בעצמו יודע שיש מאמנים אחרים ראויים יותר ממנו. (גוטמן, אלישע, עטר) אפילו לנמני שלנו יש יותר ניסיון באימון יותר ממה שיש לו.

במילה אחת, שכונה.

מה קלינסמן עשה? מה ואן בסטן עשה? מה בקנבאואר עשה (אימן את גרמניה ב-86 בלי שום ניסיון קודם והעפיל לגמר המונדיאל)? מה מראדונה עשה? מה ביליץ' עשה? מה ז'אוטאוטאס עשה?

תבינו... נבחרת זה לא קבוצה. בשביל קבוצה צריך ניסיון, בשביל נבחרת הרבה פחות. נבחרת זה תפקיד הרבה יותר פשוט מבחינת כדורגל

מלך. פשוט תותח. הוא אמיתי וכל מה שישאלו אותו הוא יענה.

אם להשוות אותו לנמני שגם כן התחיל לאמן בלי ניסיון והיום מצליח. נמני יותר קר רוח מברקוביץ ואני לא מאמין שתראו את נמני מתבטא בכעס כמו ברקו כי הם אנשים שונים.

ברקוביץ יכול להצליח עם הנבחרת וכולם יאכלו את הכובע.

לדעתי הוא האופצייה הכי טובה, כי באמת ש 40 שנה ניסינו הכל.

אז תנו לברקוביץ תנבחרת.

ודבר אחרון :

אבי לוזון מת!

לא משנה את מי נביא לא נעלה נכון?

זה או הוא או מאמן זר נכון?

מאמן זר עולה עשרות מליוני שקלים וחבל על הכסף, ברקוביץ'=צחוקים, לסיכום ברקוביץ' חייב להיות מאמן הנבחרת.

עם ברקו בתור מאמן נגיע מינימום לפלייאוף... עם דונאדוני נסיים שלישי בלחץ

מצחיק שכולם מדבריםפה על החוסר נייון שלו.

שוכחים שאצלנו, במכב ת"א, מאמן מישהו שהתחיל גם הוא עם אפס ניסיון. ולהיות מאמן מכבי ת"א (או מכביחיפה, או בית"ר או הפועל) זה פקיד הרבה יותר קשה מלהיות מאמן נבחרת ישראל.

והנה נמני מצליח להוציא תוצאות יפות מהסגל שלנו.

אז למה שברקוביץ', עם סגל מאוד מוכשר, לא יוכל להצליח עם נברת ישראל?

בן אדם שרצה שנבחרת ישראל תפסיד כי הוא נופה מהנבחרת והולך אומר את זה ומתגאה בזה הוא לא רק בן אדם קטן הוא בן אדם שאם יאמן את הנבחרת זה בושה לכדורגל הישראלי ולעם הישראלי

הנבחרת מעל הכל וגם אם הוא נופה הוא היה צריך , גם אם הוא לא רצה בהצלחה שלה, לשבת בבית ולסתום את הפה ולא לעשות סרט ולצעוק יש שהנבחרת מקבלת גול

וזה הבן אדם שאתם רוצים שיאמן את הנבחרת

בושה וחרפה

מצחיק שכולם מדבריםפה על החוסר נייון שלו.

שוכחים שאצלנו, במכב ת"א, מאמן מישהו שהתחיל גם הוא עם אפס ניסיון. ולהיות מאמן מכבי ת"א (או מכביחיפה, או בית"ר או הפועל) זה פקיד הרבה יותר קשה מלהיות מאמן נבחרת ישראל.

והנה נמני מצליח להוציא תוצאות יפות מהסגל שלנו.

אז למה שברקוביץ', עם סגל מאוד מוכשר, לא יוכל להצליח עם נברת ישראל?

כן ברור

להתמודד מול קבוצות פח אשפה ומכבי חיפה והפועל זה בדיוק כמו להתמודד עם אריות אירופה

שלא נדבר בכלל על הצד המנטלי שנימני הוכיח שהוא מאוד חזק בו לעומת השרמוטה הזאת שקוראים לה ברקוביץ' שנטש את מכבי דרך מכתב בפקס מאנגליה,כשהיא הייתה זקוקה לו.

באמת מראה על הבן אדם.

מה עוד שהוא עושה אין סוף שערוריות וסיפורים ואוהב את כל הרעש והאש של התקשורת...לעומת נימני שהוא צנוע בחלק הזה,לפחות כלפי חוץ.

**אגב,נימני שילם שכר לימוד עם טעויות שעשה ולמד מהם.

לברקוביץ' לא יהיה זמן לתקן טעויות.

אבל אחלה בדיחה ברקוביץ בתור מאמן