Jump to content

ועכשיו: גם מאיוקה ייעדר מהדרבי (בנוסף למלול, טומאסיץ, ייני, ולספק של ראלדס ואילייב)

Maccabi96

Recommended Posts

עם כל הבאסה אנחנו יכולים לנצח אותם ולהסתדר גם בלי מאיוקה. יש את בוזגלו צמח ואבידור שיכולים להחליף אותו שלושה שחקנים שכל אחד מהם יכול בקלות להיות בהרכב הפותח.

ואי ואי .. המצב שלנו חמור אם אתה בונה על אבידור.. קודם כל שישים גולים נגד עכו ונצרת אחר כך נחשוב על הדרבים.

אין לך חלוץ לדרבי הזה.

אני עדיין מקווה שיכשירו את אילייב וראלדס.

גם בלעדיהם יש לנו הרכב חזק עם כחלון, בוזגלו, שבחון, אבידור ויבוריאן בהתקפה.

זה מה יש ועם זה נתמודד.

ואי ואי .. המצב שלנו חמור אם אתה בונה על אבידור.. קודם כל שישים גולים נגד עכו ונצרת אחר כך נחשוב על הדרבים.

אין לך חלוץ לדרבי הזה.

יש את יבוריאן. מאיוקה גם ככה לא שיחק בתור חלוץ מתי שיבוריאן פתח איתו.

ואם לא אבידור אז יש גם את צמח גם את כחלון וגם את בוזגלו.

סליחה אבל מה זה כל התגובות הלוזריות האלו?

זה הכלים, זה מה יש ועם זה נצא למלחמה בדרבי!

תגיעו למגרש, תעשו את העבודה שלכם בתור קהל, תגרמו לבלומפילד לרעוד, והשחקנים יצטרכו לקרוע ת'תחת ובשורה התחתונה לנצח את הדרבי!

שיפתח עם אילייב וראלדס גם אם הם לא כשירים 100 אחוז.. אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בארץ גם בלעדיהם . אבל נגד הפועל חייבים לפתוח איתם.

יש את יבוריאן. מאיוקה גם ככה לא שיחק בתור חלוץ מתי שיבוריאן פתח איתו.

ואם לא אבידור אז יש גם את צמח גם את כחלון וגם את בוזגלו.

!

וגם את אילייב אולי...

אבידור לא ברמה שלהם.

ראלדס ישחק בטוח שיצאנו מהאצטדיון ברמת גן הוא חנה לידנו ושאלתי אותו והוא אמר לי שכן!

איך הוא ייפר את ההבטחה עכשיו?בדוק הוא משחק אחי.

ראלדס ישחק בטוח שיצאנו מהאצטדיון ברמת גן הוא חנה לידנו ושאלתי אותו והוא אמר לי שכן!

אני בספק אם הוא הבין מה אמרת וכמו כל דיסלקט שלא יודע אנגלית הוא בטח ענה

יס יס מיבי נו נו אי טינג סו יס יס

טומסיץ גם ככה לא הכי תורם

זה לא שהוא שיחק במשחקים האחרונים והוא בורג חשוב

מלול נחמד

אבל למלול יש מחליף מצויין שנקרא שפונגין

טומסיץ גם ככה לא הכי תורם

זה לא שהוא שיחק במשחקים האחרונים והוא בורג חשוב

מלול נחמד

אבל למלול יש מחליף מצויין שנקרא שפונגין

שפונגין לא רואה אותו...

יובל :)

בדרבי הקודם ראלדס שיתק את שכטר ורק בגלל התוצאה נשארה "רק" 1:0. ורק בגלל אילייב ומאיוקה הצלחנו להחזיק את ההתקפה. אני זוכר שאילייב יצא בדקה ה60 ואחרי זה למכבי לא היה מה למכור.. יהיה קשה להסתמך על יבוריאן ואבידור שישימו גול מול אניימה.

לפחות שיתנו לציון צמח לשחק, אני לי הרגשה שהוא נותן איזה גול לחיבור.

אין ספק שהסיכוי שלנו לנצח עכשיו הם הרבה יותר נמוכים, מכבי חייבת להתאבד על כל כדור בשביל לנצח, כמו שעשינו נגד חיפה.

תגידו, יש לנו ספסל?

כרגע, כל עוד אילייב וראלדס לא כשירים, יש לנו 12 שחקני שדה ששותפו העונה במשחקים, וכולם חוץ מבוזגלו גם פתחו לפחות פעם אחת בהרכב:

ז'אן, קפילוטו, שפונגין, גפני, קומאץ', גיז'רמו, שבחון, בוזגלו, כחלון, צמח, אבידור, יבוריאן.

מבין ה-12 האלו, ה-2 שיפתחו על הספסל זה צמח ואחד מהשלושה - בוזגלו, אבידור, כחלון. מבחינת ההגנה והקישור במרכז אין לנו שום אפשרות לחילוף, ונוכל לעשות חילופים רק בחלק ההתקפי.

אני מניח שאבי ישים על הספסל גם את שטרית, ריף פרץ ועוד שני שחקני נוער (וכמובן השוער גיא סלומון - מותר סה"כ 7 שחקנים בספסל), אבל אני לא רואה אותו משתמש בהם אלא אם לא תהיה לו ברירה.

בקיצור, המצב לא מזהיר, אבל עם כל ה-11 שיפתחו יתנו את משחק חייהם, והשניים שיעלו מהספסל יביאו את האנרגיות שנצטרך משם, אז נוכל לצאת עם ניצחון. הדבר היחידי שיגום לי להפסיק להאמין בכך זה אם סלומון יעלה במקום שטראובר. במקרה כזה אני תופס הטיסה הראשונה שיוצאת מנתב"ג ולא חוזר עד הדרבי הבא

עריכה: קראתי עכשיו ספורט הארץ והיה כתוב שם שאילייב היה כשיר כבר אתמול אבל ביקש מנמני לנוח ושבוע הבא הוא יהיה כשיר ב-100%. מאיפה הם הביאו את החרטא הזה???

איזה חוסר מזל יארבי. למה כולם נפצעים שבוע לפני ולא שבוע אחרי? נאחס.

סתכל על הצד החיובי... לפחות כולם (חוץ ממלול אולי) יהיו כשירים לשמינית גמר הגביע (ב-23 למרץ).

נכון שזה סתם ניסיון נואש ולא מוצלח למצוא שבב אופטימיות, אבל שווה לנסות, לא?

סתכל על הצד החיובי... לפחות כולם (חוץ ממלול אולי) יהיו כשירים לשמינית גמר הגביע (ב-23 למרץ).

נכון שזה סתם ניסיון נואש ולא מוצלח למצוא שבב אופטימיות, אבל שווה לנסות, לא?

אבל זה לא נותן אופטימיות לדרבי.

מה שכן יתן, זה אם השחקני מפתח שלהם יחזרו פצועים וחולים מרוסיה, ועדיף גם שיוציאו תוצאה טובה שתגרום להם לחשוב על הגומלין.

אני מתפלל לפציעה של שכטר. :)

מה אתם רוצים אני לא מבין בסדר מאיוקה משחק טוב ויהיה חסר אבל מי שיחליף אותו בשיא שלו הוא יותר טוב ממנו בוזגלו בדוק יפתח

החיסרון העיקרי זה ראלדס בדרבי הראשון שכטר לא עבר אותו פעם אחת והוא לא עשה כלום בקיצור כמו ששי אמר תבואו למשחק ובוא נרעיד את בלומפילד

ונצא למלחמה מי הם בכלל השרמוטות האלה

עוד שבוע למניאק

מה שכן יתן, זה אם השחקני מפתח שלהם יחזרו פצועים וחולים מרוסיה, ועדיף גם שיוציאו תוצאה טובה שתגרום להם לחשוב על הגומלין.

אני מתפלל לפציעה של שכטר. :)

אני מקווה שיהיה תיקו בקאזאן או הפסד מינימלי של הפועל, כדי שגוטמן יצטרך לחשוב גם על הגומלין נגד קאזאן כשהוא מגיע לדרבי.

מעבר לזה, כל פציעה תתקבל בברכה, ביחוד של אחד מהארבעה שמובילים את הפועל השנה - אניימה, דה סילבה, ורמוט, שכטר.

רציתי לפתוח נושא אבל זה מדובר בדיוק על הפציעות אז אני מקווה שכולם ייראו פה..

לא ייתכן שיש כל כך הרבה פצועים שכולם פציעות שלא נגרמו כתוצאה מתיקול של שחקן אחר. (מלבד אולי מלול שאני לא יודע כיצד הוא קרע את הרצועה בקרסול, מכניסה של מישהו באימון, סיבוב לא נכון של הקרסול לא יודע)

ראלדס ואילייב - לא כשירים מסיבה לא ידועה כלשהי שאני עד היום לא מבין ממש. לפי מה שהבנתי עומס יתר או מתיחות.

טומסאיץ' - חזר מוקדם מהפציעה ושוב מתח\קרע את השריר.

מלול - קרע את הרצועה בקרסול (כמו שרשמתי הנ"ל)

מאיוקה - אתמול קרע את השריר וייעדר 3 שבועות

משהו פה לא בסדר! כנראה שהאימונים לא מתנהלים בצורה טובה ולא מחלקים נכון את העומס וקצבי האימונים.

מישהו פה צריך לתת את הדעת, והמישהו הזה צריך להיות יוסי זיגדון מאמן הכושר ובוקי ירון הפיזיולוג.

רע מאוד.

נשאר לקוות למכת שפעת חמורה בקזאן, משהו עם הרבה חום.

לא הייתי בונה על זה. אני חושב שבקור הזה אפילו החיידקים לא שורדים.

כל כך חתום על הדרבי הזה 0-0.

הלוואי.

זאת התקווה היחידה לקראת המשחק - מרוב שהסיכויים שלנו קלושים, אם נבוא במטרה להרוס את המשחק, אולי נצליח לחלץ נקודה.