Jump to content

וידאו: סרטוני Hd ממשחק הניצחון מול נתניה בגביע [נושא מתעדכן]

טל הולנדר

Recommended Posts

סרטון

זה אתה מתחרפן לקראת האמצע? חחחחחח ענק

אף אחד לא מצלם את הקונטרה אף פעם אה?

ואני גם מסכים שיש קצת קטע מבאס ב"ללב נכנסת". נראה לי כל ה"אוהוהו.. נהנהנה" יותר ארוך מהשיר עצמו. ולדעתי כשמתחיל ה"צהוב עולה עולה" זה הדבר שהכי סוחף את הקהל

1)אי-אפשר שכל שיר יהיה מיציע ליציע זה ממסחר את זה

כל הקטע ביציע ליציע זה שהשערים האחרים מתעוררים פתאום כל כמה דקות,הם לא אמורים לעודד כל שיר ושיר

2)תמשיכו לצעוק גם ל-13,שער 11 עוד יצטרף ביחד,כי הם גם כמעט תמיד עונים ויש שם מי שעונה

3) "בהאישה כבר אמרה" אפשר לשיר מיציע ליציע אבל לא לחזור על השורה אלא כל יציע שורה בתורו

האישה כבר אמרה לי זה או אני או מכבי

אמרתי איך לא קלטת זה או מכבי או מוות

ואז כולם

תיקנה את המצלמה Canon Power Shot Sx200 IS היא דיגיטלית וגם מסריטה באיכות HD אחלה מצלמה !

אכן, זאת המצלמה.

חח טום איך ידעת?

ואחלה מצלמה, המצלמה הכי טובה שיש בסוג של הדיגיטליות היעני קטנות ולא גדולות ומפוצצות. סוג של מצלמה בין דיגיטלית לבין גדולה, קומבינה מעולה.

תענוג של מצלמה.

גם אני חושב שככה צריך לעשות יציע אחד צועק האשה כבר אמרה לי היציע השני חוזר זה או אני או מכבי ... עדיף ככה מאשר לחזור על כל שורה פעמים...אף אחד לא בא פה לצאת עליכם חברי השחקן , אנשים מגיבים פה ביקורת בונה לא חייב לקטול אותם בסופו של דבר החלטה שלכם רק קחו לצומת לבכם

אכן, זאת המצלמה.

חח טום איך ידעת?

ואחלה מצלמה, המצלמה הכי טובה שיש בסוג של הדיגיטליות היעני קטנות ולא גדולות ומפוצצות. סוג של מצלמה בין דיגיטלית לבין גדולה, קומבינה מעולה.

תענוג של מצלמה.

חח לא ידעתי אבל לי יש את ה- SX20 וכמעט קניתי את ה SX200 והיא אחלה מצלמה :wubyellow3:

לפי דעתי היא הקומפקטית הכי טובה שיש !