Jump to content

ייני ישחק או לא ישחק בדרבי?

Matan-

Recommended Posts

איזה חוק מפגר אני לא מאמין!!!

במשחק שאחרי הוא ישחק אבל 2 משחקים אחרי הוא לא?

זה החוק הכי מפגר ששמעתי בחיים שלי.

זה לא חוק שההתאחדות המציאה. זה היה ככה גם באנגליה פעם (אולי גם היום אבל אני לא יודע) ובעוד מקומות באירופה

קטן וקולמה קיבלו צהוב נגד מכבי פ"ת, שיחקו נגד ב"ש בליגה ולא שיחקו היום בגביע..

ייני לא ישחק בדרבי בוודאות

לצערי הוא צודק. חבל מאוד כי הוא השתפר מאוד לאחרונה והוא מוסר גם כדורים טובים לעומק. נקווה שחסרונו לא יורגש. האוטומט אומר גיזה וקומץ, אבל בואו לא נשכח שג'אן נתן נגד חיפה את משחק חייו מעמדת הקשר האחורי. מה שבטוח שקומאץ יפתח.

הוא כן ישחק חלאס פאניקה.

היה חוק שאומר שברגע שקיבלת צהוב חמישי תורחק מהמשחק שמגיע 10 ימים לאחר מכן.

החוק בוטל וכרגע השחקן מורחק ישירות במשחק לאחר מכן (כמו שקטן וקולמה לא שיחקו היום וזה בא ישירות אחרי צהוב חמישי לשנייהם במשחק הקודם)

לא לדאוג ייני משחק.

ייני היה חייב לקבל צהוב שני לקראת סוף המשחק ואז היה מורחק מהמשחק הקרוב במקום מהדרבי, והצהובים במשחק לא היו נחשבים במניין הצהובים שלו.

פשוט חוסר אחריות שלו.

ייני לא ישחק בדרבי, ולהלן החוק

http://football.org.il/Game%20Rules/%D7%AA...D7%A2%D7%AA.pdf

תקנון ההתאחדות לכדורגל, עברו לדף 19.

סעיף ב - הרחקה אוטומטית עקב צבירת התראות.

סעיף משנה 3:

משום מה זה לא מעתיק לי אבל בעיקרון אושר בתאריך 18.5.2009 חוק שאומר "ההרחקה האוטומטית תופעל במשחק הרשמי השני בו תשתתף קבוצתו לאחר המשחק בו צבר השחקן את ההתראה המחייבת הרחקה אוטומטית.

ובקיצור, ייני לא ישחק בדרבי.

הוא כן ישחק חלאס פאניקה.

החוק בוטל וכרגע השחקן מורחק ישירות במשחק לאחר מכן (כמו שקטן וקולמה לא שיחקו היום וזה בא ישירות אחרי צהוב חמישי לשנייהם במשחק הקודם)

לא לדאוג ייני משחק.

חלאס להתעקש סתם

הביאו לך כאן ציטוטים מהתקנון של ההתאחדות, את הדוגמא של מכבי חיפה, מה עוד אתה רוצה???

לא ביטלו את החוק, שינו אותו. במקום עשרה ימים הפכו את זה למשחק הרשמי השני. הסיבה לשינוי היא שהמחזור מתפרס על שלושה ימים שונים וזה עושה בלגאן, אז פשוט עשו משחק רשמי שני.

די להכנס עם הראש בקיר

הוא כן ישחק חלאס פאניקה.

לא לדאוג ייני משחק.

אתה כנראה מסרב להבין.. קטן וקולמה קיבלו צהוב נגד פ"ת

ייני היה חייב לקבל צהוב שני לקראת סוף המשחק ואז היה מורחק מהמשחק הקרוב במקום מהדרבי, והצהובים במשחק לא היו נחשבים במניין הצהובים שלו.

פשוט חוסר אחריות שלו.

וחוסר אחריות של נמני שלא הוציא אותו ב 3-0

זה לא חוק שההתאחדות המציאה. זה היה ככה גם באנגליה פעם (אולי גם היום אבל אני לא יודע) ובעוד מקומות באירופה

זה שההתאחדות לא המציאה אומר שהחוק לא מפגר?

איזה אסון... לא חשבתי שבמצב של 3-0 לנו משהו יגרום לי לתפוס את הראש בערך 10 דקות.

וזה לא ההתמזמזות של כחלון עם הכדור.

ואיזה בישול יפה בשער השני למאיוקה :wubyellow3:

מישהו יודע אם טומאסיץ' יהיה כשיר? כי עכשיו אנחנו ממש חייבים אותו.

קודם כל, היום באנגליה זה אוטומטי. אבל גם לפני זה - זה היה אחרי שעבר שבוע, לא אחרי שעבר משחק.

בזה עוד היה היגיון, לתת להתאחדות זמן להודיע ולקבוצה לערער, מה ההיגיון בלחכות שיעבור משחק?

חוץ מזה, באנגליה גם לא מצפים ממך שלא תקבל חמישה צהובים במשך עונה שלמה, אתה מורחק רק אם קיבלת את החמישי עד ה-31 בדצמבר.

גביע המדינה וליגה זה בנפרד .... 100% הוא צריך להזהר מאד מאד ביום שבת ות'אמת הייתי מעדיף שכבר אחרי מחצית יוחלף

אתה טועה, ב-1000000%

תקרא את הדיון, תראה את הציטוטים שאנשים הביאו פה מתקנון ההתאחדות, ותבין שאתה טועה

לדעתי הרחקת שרן תפגע בנו בדרבי בעיקר בהגנה, קומאץ וגיז'רמו מספיק טובים ביחד כדי לנהל את משחק ההתקפה. אבל אני לא אתפלא אם אבי יבחר לעלות עם ז'אן/טומסיץ' (אם יחלים) בקישור האחורי בדרבי.

העיקר שהזרים יהיו כשירים.

שרן :)

ולמי שעדיין האמין שייני ישחק בדרבי, אז בפורום של האולטראס יש הודעה של טל ברמן שהוא דיבר עם ייני אחרי המשחק וייני אמר לו שהוא לא ישחק בדרבי