Jump to content

אחרי רוני גפני, ליאור ז'אן, תורו של אילייב הגיע

ebibo

Recommended Posts

לא מבין איך ביום אחד כל הראיונות האלו שעוד יפוררו לנו את השקט העדין שנוצר במועדון, לא אתפלא אם יבואו עם ראש בעננים מול רעננה.

הראיון של אילייב

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/049/613.html

גפני:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3843536,00.html

ז'אן:

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1639351

או שמישהו הסכים לראיונות המוניים ליום יומיים או שסתם פתאום מתחשק לעיתונות להתעסק בנו מה שלא נראה לי.

"אני לא הכוכב של מכבי ת"א. אני שחקן רגיל. במשחקים האחרונים אני לא טוב, אבל הקבוצה מנצחת בזכות שחקנים אחרים - ולמכבי יש שחקנים מצוינים. שיבחון קשר אדיר, כחלון בחור נמרץ מאוד שעובד כל הזמן, אבידור מהיר מאוד, ישראלביץ' לא מפסיק לרוץ, ייני קשוח, קומאץ' מנהל מצוין מאחור, טומאסיץ' מלא בניסיון וראלדס הוא בעיניי הזר הכי טוב בישראל יחד עם נמניה וויצ'יצ'ביץ' מהפועל ת"א שנפצע".

"יש לנו גם צעירים מוכשרים בראשות עמנואל מאיוקה שיגיע רחוק מאוד. עכשיו גם חוזר מאור בוזגלו, שהספיקו לי שתי נגיעות שלו בכדור כדי להבין איזה טאלנט הוא. כולם ביחד חיפו במשחקים האחרונים על הירידה ביכולת שלי."

הפסקה שהכי אהבתי

בלי קשר להשפעה שזה יכול לעשות לקבוצה, כיף לקרוא

אווירה של דרבי!!!

אגב, זה חלק מהראיון עם אילייב, אהבתי נורא.

"בשבת האחרונה, במגרש בנצרת עילית, היה זה לירן שטראובר שביקש סליחה מחבריו על היכולת הבינונית שלו, אבל בשלושת השבועות שקדמו לכך עמד דווקא אילייב במרכז חדר ההלבשה והתנצל בפני השחקנים. פעם אחת הוא אפילו שידרג את הפתיחות שלו והביע את כנותו בהתנצלות כפולה שנמשכה גם באימון של יום ראשון."

"אם אמשיך לא להיות מרוצה מעצמי, אולי עדיף שבמשחקים הקרובים אשחק פחות. כך אולי אחזור למה שהייתי לפני חודש, אבל גם אז זה היה משהו כמו 65 אחוז ממה שנתתי בעונה שעברה בגרמניה." "

כנראה שלא קראתם ישראל היום בבוקר..

יובל אבידור התראיין. ראיון קצרצר.

ובקשר לראיון עצמו ..

אילייב :wubyellow3:

" הרבה מאוד זמן מכבי לא ניצחה בדרבי ואין אוהד שלא מדבר איתי על זה בכל פינה בעיר ."

מקווה שנימני יתן הוראה להפסיק או לצמצם מאוד לפחות את הראיונות האלה.

עד שיש שקט חייבים לשמור עליו כמו שצריך.

זה בסדר שהם מיתראיינים.הבעיה היא שהם מתראיינים ואז מגבירים ציפיות ועושים כותרות.ומכניסים ללחץ.

ראית הם בעיקר דיברו על איך שהם מרגישים..הם לא הצהירו הצהרות מטופשות.

מתחילת שנה כול שבועיים היה ראיון עם אבי ועוד שחקן שאבי בוחר.ואני מאמין שלפני הראיון אבי הדריך את השחקנים איך לענות.כמו שצריך.

אני מאמין שזה דווקא טוב לאט לאט להיפתח ככה לעיתונות

בכל זאת מכבי תל אביב לא צריכה להסתגר כל היום בתוך עצמה ...

שבחון ב SPORT5

ברור שזה מגיע מנמני עם כל הכבוד לרעננה ,משחק שצריך לעבור בשלום למרות כל הדיבורים.

אגב שחקן שלהם אמר שטוב להתאושש במשחק נגד מכבי.

מחר בפייסבוק ראיון עם ייני ובערוץ ויוה ראיון סוחט דמעות עם ראלדס :flowers:

גפני בווינט ז'אן בוואלה שבחון בספורט 5 אילייב בNRG-מערב ייני וכחלון בוואן אבידור בהארץ מה יהיה כל הקבוצה מתראיינת.

מי אמר לך שכחלון וייני ב-ONE ???