Jump to content

יוסי שבחון [ועכשיו בעקבות הידיעה במעריב + הראיון בחדשות הספורט]

סתם סטלן

Recommended Posts

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/048/053.html

במכבי החליטו להציע ליוסי שיבחון חוזה חדש. הקשר יסיים בתום העונה חוזה בן ארבע שנים בקבוצה ולאור הקאמבק הגדול שלו בחודשיים האחרונים,

החליטו בקרית-שלום להציע לו חוזה חדש בתקופה הקרובה.

לדעתי החלטה מעולה, כל עוד מבהירים לו שהמעמד שלו בעונה הבאה יהיה של שחקן ספסל

שבחון יכול להיות יופי של תוספת מהספסל. שחקן שעולה באיזור הדקה ה-65 כשהמשחק קצת תקוע ויודע לשים גולים בדיוק במשחקים האלו

אם הוא ימשיך להשתפר ככה גם יהיה לו מקום בהרכב

אולי הוא אנמי והכל,אבל אם הוא יתעורר קצת וימשיך עם התפוקה של השערים הזאת אני גם לא רואה למה לא לשים אותו בהרכב הראשון..

מראה על כוונה להישאר בינוניים

דווקא לדעתי זה מראה בדיוק להיפך, מראה על כוונה לכוון לאליפות. זה מראה על זה שחושבים על לבנות ספסל עמוק ומנוסה שלא יהיה מורכב רק משחקנים צעירים שעלו מהנוער, כי בקבוצה שרצה לאליפות חייבים את סוג השחקנים האלו על הספסל.

במידה וזה נכון החלטה פשוט מצויינת.

נכון ששבחון שחקן שלפעמים יוצא שהוא נעלם מהמשחקים אבל הוא הרגל המסיימת, שחקן שיודע לבשל ולהבקיע שערים, שחקן שיכול להוסיף הרבה מאוד ולשנות משחק במהלך אחד.

חוץ מזה שאני מאוד אוהב אותו וחושב שיש לו עתיד גדול במכבי אם הוא ישאר והוא ימשיך להשתפר, שחקן שאני מאוד אוהב וחייב להישאר במכבי.

שבחון :)

זה פשוט נראה כאילו לא משנה מה הוא יעשה הקהל שלנו לעולם לא יהיה מרוצה ממנו..

אני כבר אתחיל לחשוב שאני לא בסדר שאני לא שונאת אותו כמו כולם..

יוסי :) (למרות שעכשיו יש לו חברה..)

מראה על כוונה להישאר בינוניים

למה בינוניים, כמה ישראלים איכותים אפשר להביא?

מהפועל וחיפה לא נוכל לקחת שחקנים ישראלים טובים, מביתר ספק גדול וגם אם כן הם רוצים מיליון יורו על כל שחקן

כל ישראלי איכותי צריך להישאר בקבוצה

ענק.אחד השחקנים שאני יותר אוהב במכבי.

אין ישראליים יותר טובים ממנו בהרבה שאנחנו יכולים להביא,כול פעם שעושים משו יש לכולם תלונות.

אולי הוא לא נוגע הרבה והוא דיי אנמי אבל הוא גולר,הקשר הכי גולר בליגת העל,ואני מעדיף שיבקיע ולא ייגע הרבה מאשר שיתמזמז עם הכדור ויבקיע(גילי ורמוט עד העונה..)

עכשיו רק להביא איזה עידןן ורד או אבירם ברוכיאן(הם לא חיזוק למקום חלש,הם פשוט ששחקנים מעולים ואני מת עליהם :) )

יוסי :)

אין מה לומר. בחודש האחרון הבן אדם חזר מהקרשים והפך לעוגן חשוב של הקבוצה. כמה יש לו, 5 גולים בחודש וחצי? לקשר!

עם תפוקת החלוצים הירודה יחסית, זה מאד חשוב.

והשבוע, סוף סוף, גם הגיע גול ברגל ולא בראש.

אם מישהו עדיין לא הבין, נמני בונה על שבחון ולא כשחקן ספסל.

כן? בוודאות?

ולמתי?

ומזה אומר? שכשבוזגלו יחזור, מי ירד לספלסל? כחלון? אילייב?

אם מישהו עדיין לא הבין, נמני בונה על שבחון ולא כשחקן ספסל.

לא ידעתי שאבי נימני פתח משתמש בפורום

הוא חכם אבל... ניסה לעבוד עלינו בזה שהוא שם תמונה של רודריגו

לא עונת בנייה? שנה הבאה הסגל הנוכחי יישר אותו דבר כמעט לחלוטין מלבד צירוף של חלוץ\מגן. לא זוכר דבר כזה שנים - זה עונת בנייה, ליצור יציבות ולהשאיר את הסגל כמו שהוא. שנה הבאה נתחיל לקטוף את הפירות, אם קולאוטי באמת יבוא.

בהצלחה לכוסית :whistling:

לא ידעתי שאבי נימני פתח משתמש בפורום

הוא חכם אבל... ניסה לעבוד עלינו בזה שהוא שם תמונה של רודריגו

ידעתי שהייתי צריך ללכת על התמונה של דגו.

ידעתי שהייתי צריך ללכת על התמונה של דגו.

עכשיו ברצינות... למה אתה כלכך בטוח שאבי מייעד לשבחון מקום בהרכב? השנה אמנם שבחון בהרכב אבל זה בגלל שבסגל הנוכחי אין ממש מי שיעלה במקומו (לפחות עד שבוזגלו יחזור להרכב) ולמרות ששבחון נעלם לפעמים, בעונה הנוכחית צריך אותו שם בשביל השערים.

יכול להיות שאבי רואה את מה שהרבה כאן רואים, ששבחון אולי לא צריך להיות שחקן הרכב בעונה הבאה אם רוצים אליפות, אבל שהוא בהחלט יכול להיות שחקן ספסל מעולה, ויכול לתרום משם לא מעט. אם המצב באמת ככה אז זה צעד מצוין להציע לו חוזה גם לעונה הבאה, כי בשביל אליפות צריך סגל רחב.

מספיק לראות איך השנה הפועל נפלה כשחלק משחקני המפתח נעדרו, אך ורק בגלל שאין לה ספסל חזק. מכבי חיפה מצד שני, על כל שחקן שיוצא מההרכב יש ישר שחקן ברמה גבוהה שיכנס. גולסה פצוע (או מטייל ברומא) אז יש רפאלוב. רפאלוב מתעייף, נכנס בוקולי דקה 60. משומר מורחק, נכנס עותמאן. הבנת את הרעיון...