Jump to content

קליפים מהמשחק מול הפועל חיפה - גם בזה אוהדי מכבי ת"א מתחילים מסורת חדשה.

Recommended Posts

זהו שאני לא מדבר על הגוש,אני מדבר על ההתפרצות של כל הקהל בקטעים מסויימים כמו המכבי זה אצלי בלב ,ואפילו כבר השיר החדש!

איזה כיף

השיר החדש :yahoo:

:yellow_cool1:

סתם פתאום נזכרתי:D

איך אני זוכר תמשחק הזה חח

ולנושא,

צמרמורת!

אין מילים.. :yahoo:

השיר החדש :yahoo:

:yellow_cool1:

סתם פתאום נזכרתי:D

איך אני זוכר תמשחק הזה חח

ולנושא,

צמרמורת!

אין מילים.. :yahoo:

פעם היינו שרים אותו כלכך יפה, היום הוא אמנם בדציבלים מפחידים אבל לא יפה כמו שהוא פה.

ובקשר לקליפים, אם יש דרך שמתקרבת ללתאר את מה שהלך בבלומפילד ברגעים האלו זו הטובה ביותר אני מניח, רק אל תצלמו אותי יותר ויהיה בסדר :D

מכבי זה אצלי בלב.. בסוף הקליפ יש שם עוד 2 בתים.. לא הבנתי את המשפט הראשון, את מה שאותי ____ ?

נ.ב - תמיד ידעתי והאמנתי שלשיר הזה יש פוטנציאל אדיר, גם פעם שהוא לא היה הכי חזק ביציע (השיר הזה קיים כבר די הרבה זמן, הרבה לפני שהפועל המציאו את ה-אלך איתך לכל מקום), טענתי בפני כותבי השירים שלנו אם זכור להם שיש לו פוטנציאל אדיר (ואפילו הצעתי עוד 2 בתים).

בקיצור... מכבי זה אצלי לב!

מכבי זה אצלי בלב.. בסוף הקליפ יש שם עוד 2 בתים.. לא הבנתי את המשפט הראשון, את מה שאותי ____ ?

נ.ב - תמיד ידעתי והאמנתי שלשיר הזה יש פוטנציאל אדיר, גם פעם שהוא לא היה הכי חזק ביציע (השיר הזה קיים כבר די הרבה זמן, הרבה לפני שהפועל המציאו את ה-אלך איתך לכל מקום), טענתי בפני כותבי השירים שלנו אם זכור להם שיש לו פוטנציאל אדיר (ואפילו הצעתי עוד 2 בתים).

בקיצור... מכבי זה אצלי לב!

"את מה שאותי שינה

את הדרך הנכונה

גם בעוד מליון שנה (תישארי)

אהבתי הראשונה - מ-כ-ב-י!

כל שבוע במגרש

מתאהב בך מחדש

ואין שום דרך להסביר

אותך למי שלא מכיר - מ-כ-ב--י"

הקהל שלנו ברגעים מסויימים לא נופל מרשימות של אריס,פאו,בוקה,ריבר ואימת הקהלים בעולם: WINNERS2005 כמובן,

טוב אליהם אנחנו כנראה עדיין לא מתקרבים למדרסה קאי קורה המטורף אבל אנחנו בדרך הנכונה.

סבבה, אחלה פרגון אבל אל תגזימו פה..

פעם היינו שרים אותו כלכך יפה, היום הוא אמנם בדציבלים מפחידים אבל לא יפה כמו שהוא פה.

ובקשר לקליפים, אם יש דרך שמתקרבת ללתאר את מה שהלך בבלומפילד ברגעים האלו זו הטובה ביותר אני מניח, רק אל תצלמו אותי יותר ויהיה בסדר :thumbs:

פשוט עניין של להאט את קצב השיר, היום שרים אותו מהיר מדי.

אה והשיר הראשון נראה כמו אחד שיתפוס לא רע.