Jump to content

יום שבת מארחים את הפועל חיפה וכולנו בבלומפילד!

Recommended Posts

תגיד לי אתה רציני אדון יוסף

ההנהלה תביא לך חולצה צהובה?!?

מה עוד אתה רוצה?!?

עובדה שאמרת פה שאירגנו חולצות בדרבי וכל 11 היה צהוב ומשחק אחרי כאילו כלום.

אז למה כל הטירחה הזאת?!?

במקום זה אולי שכל אחד יביא חולצה צהובה איתו מה אתה אומר???

ויובל אני מסכים איתך שההנהלה הזונה הזאת לוקחת אוהדים כמובן מאליו וזה מאליו וגם אנחנו מרגישים את זה.

לי ולחברים שלי יש מנוי כבר 10 שנים ל11(להם יותר זמן)ולא הראו לנו שום סימני חיים מההנלה עד היום.

אבל זה כבר לא קשור לנושא.

יאללה בקיצור לא לזיין תשכל

אם יש לכם בעיה לבוא עם חולצה צהובה ואתם מביאים פה תירוצים על ההנהלה וכאלה אז עדיף שלא תגידו כלום ותמשיכו לבוא עם אדום\ירוק\ורוד או שחור

אני בעיקר אומר שאני לא הבעיה שלך כי יש לי חולצות צהובות לכל בלומפילד נראה לי..

הכוונה שלי שההנהלה צריכה להראות שיש לזה חשיבות מבחינתה.. אין לי מה לעשות עם חולצה צהובה ב5 שקל

עזוב תעניין עם החלוצות , זה לא העיקר פה , העיקר שהם יראו שקהל שיש לזה חשיבות זה הכל

זה לא כל כך נכון, הצבע האדום הרבה יותר בולט מצהוב, כשאתה מסתכל ביציעים אתה רואה אדום יותר חזק מצהוב גם אם יש יותר צהובים.

ככה זה,

תסתכל היום על היציעים של הפועל, 50%+ בשחור. ועדיין רואים אדום

http://www.red-fans.com/Gallery/09/Y.%D7%9...91%D7%A2/50.jpg

היציע של הפועל אדום ושחור. גם שלנו שחור ברובו בחורף, ככה זה.

והבעיה לדעתי היא פחות השחור ויותר הלבן... צהוב זה צבע שבולט ליד שחור, ליד לבן הוא נבלע. יש סיכוי שאני מדבר שטויות, אבל נראה לי שיש לזה חלק. מצד אחד אם היציע יהיה צהוב ושחור תאשימו את השחור, מצד שני אם הוא יהיה צהוב ולבן אתם פשוט לא תשימו לב שיש צהוב בכלל.

אם היציע של הפועל היה אדום ולבן, למשל, האדום היה בולט בו יותר, למרות שהוא עדיין בולט יחסית, כי ככה. עניין של קונטרסט בין צבעים לדעתי.

הבעיה ביציע של מכבי זה לא "ערבוביית צבעים", ואני כל הזמן קורא בפורום על אנשים שבאים עם אדום וירוק, אבל אני אף פעם לא רואה אותם ביציע.

גם בכל משחק שאני מנסה לשים לב לזה, אני רואה בדיוק ארבעה צבעים - שחור, לבן, צהוב וכחול.

נוכח זה שכמו שאמרו פה יש אנשים שאין להם צהוב, ובגלל זה גם כנראה לא באים איתו - במקום לצעוק עליהם שיקנו צהוב (לא יקרה), עדיף לעודד אותם לבוא עם כחול לדעתי, לפחות בקיץ. יש לנו שני צבעים. אם כל מי שאין לו צהוב יבוא עם כחול, זה ייראה הרבה יותר טוב, וזה עדיף על שחור או לבן. ובחיאת, אל תגידו לי שאין לכם חולצה כחולה בארון...

תנצלו את זה שיש למכבי שני צבעים שאף אחד מהם לא ניטרלי. השילוב של צהוב וכחול יותר חזק מהשילוב של אדום ולבן/שחור או של ירוק ולבן/שחור. ובניגוד להפועל/חיפה, אם הצהוב בכביסה אנחנו לא חייבים לבוא עם צבע שלא מזוהה איתנו.

תגיד לי אתה רציני אדון יוסף

ההנהלה תביא לך חולצה צהובה?!?

מה עוד אתה רוצה?!?

עובדה שאמרת פה שאירגנו חולצות בדרבי וכל 11 היה צהוב ומשחק אחרי כאילו כלום.

אז למה כל הטירחה הזאת?!?

במקום זה אולי שכל אחד יביא חולצה צהובה איתו מה אתה אומר???

ויובל אני מסכים איתך שההנהלה הזונה הזאת לוקחת אוהדים כמובן מאליו וזה מאליו וגם אנחנו מרגישים את זה.

לי ולחברים שלי יש מנוי כבר 10 שנים ל11(להם יותר זמן)ולא הראו לנו שום סימני חיים מההנלה עד היום.

אבל זה כבר לא קשור לנושא.

יאללה בקיצור לא לזיין תשכל

אם יש לכם בעיה לבוא עם חולצה צהובה ואתם מביאים פה תירוצים על ההנהלה וכאלה אז עדיף שלא תגידו כלום ותמשיכו לבוא עם אדום\ירוק\ורוד או שחור

אתה צודק וטועה

נכון שבתכלס כל אחד פה יכול בקלות לבוא עם חולצה צהובה ומי שאין יכול לקנות בעשרים שקל חולצה צהובה, לא צריך חולצה של ארמאני בשביל משחקים של מכבי.

אבל מצד שני, זה משהו שצריך להיות חשוב להנהלה, ואם היא רואה שהקהל מספיק טיפש בשביל לא ליישם את זה בעצמו, אז היא יכולה גם לעשות צעד לעניין. להזמין כמה אלפי חולצות צהובות פשוטות זה לא סיפור גדול ולא צריך לעלות יותר מ-5 שקלים לחולצה. אנחנו משלמים הכי הרבה על מנויים בכל הליגה אז לא יקרה כלום אם ישקיעו בנו כמה אלפים על חולצות. בכדרסל חילקו כמה פעמים חולצות לאורך השנים, ושאתה מסתכל בהיכל אתה רואה שמלא אנשים מגיעים עם החולצות האלו למשחקים ובגלל זה האולם צהוב. לי אישית יש לא מעט חולצות בארון, אבל אחת החולצות שאני הולך איתן הכי הרבה למשחקים זו חולצה שקיבלתי בהיכל פני כמה שנים עוד כשעלית היו הספונסר

Guest עידן דורון

באים אחרי ניצחון, למשחק בית..

תלוי במזג האוויר שצפוי להיות מעונן חלקית אבל לא גשום.

אני מעריך שבסביבות ה-10,000 צופים...

באים אחרי ניצחון, למשחק בית..

תלוי במזג האוויר שצפוי להיות מעונן חלקית אבל לא גשום.

אני מעריך שבסביבות ה-10,000 צופים...

אתה אופטימי אתה...

בינתיים אתר ספורט5 יצא בכותרת מפוצצת: "לראשונה העונה! נימני יפתח בהרכב זהה 2 משחקים רצופים!!! רק שדור מלול במקום שפונגין, וז'אן במקום ראלדס הפצוע".

ד"א מתי ראלדס נפצע?

בינתיים אתר ספורט5 יצא בכותרת מפוצצת: "לראשונה העונה! נימני יפתח בהרכב זהה 2 משחקים רצופים!!! רק שדור מלול במקום שפונגין, וז'אן במקום ראלדס הפצוע".

ד"א מתי ראלדס נפצע?

חחחח גם אני ראיתי את זה עכשיו.. ואני מאמין שראלדס כן ישחק..

ספורט 5 עם אחת היציאות היותר הזויות של השנים האחרונות "לראשונה-אבי נמני עולה עם אותם 11,ז'אן במקום ראלדס בהרכב"

רציתי לצחוק על ערוץ הספורט, אבל אני שכבר עשו את זה.

ועדיין, לא יכול לוותר.

"לראשונה השנה יפתח אבי נמני עם אותו הרכב שפתח במחזור הקודם...בהגנה, דור מלול ימשיך לקבל קרדיט כמגן ימני במקום יובל שפונגין...ליאור ז'אן יפתח במקום ראלדס הפצוע...".

א. במשחק הקודם שפונגין פתח.

ב. ז'אן במקום ראלדס!!

איך אותו הרכב?!?!?!?!?!?!?!

וגם בוואלה!: "ההרכב שתורגל היה זהה לזה שניצח את בני יהודה במשחק האחרון. דור מלול תורגל בעמדת המגן הימני כאשר ליאור ז'אן תופקד במרכז ההגנה."

עיתונות הספורט במיטבה.

רציתי לצחוק על ערוץ הספורט, אבל אני שכבר עשו את זה.

ועדיין, לא יכול לוותר.

"לראשונה השנה יפתח אבי נמני עם אותו הרכב שפתח במחזור הקודם...בהגנה, דור מלול ימשיך לקבל קרדיט כמגן ימני במקום יובל שפונגין...ליאור ז'אן יפתח במקום ראלדס הפצוע...".

א. במשחק הקודם שפונגין פתח.

ב. ז'אן במקום ראלדס!!

איך אותו הרכב?!?!?!?!?!?!?!

וגם בוואלה!: "ההרכב שתורגל היה זהה לזה שניצח את בני יהודה במשחק האחרון. דור מלול תורגל בעמדת המגן הימני כאשר ליאור ז'אן תופקד במרכז ההגנה."

עיתונות הספורט במיטבה.

מי העתיק ממי? :yellow_cool1:

ואיך ז'אן מחליף את ראלדס, אם הוא שיחק במשחק הקודם לצד ראלדס? :g: :g: :g: