Jump to content

ושוב, יוסי שבחון

Simba

Recommended Posts

שחקן ענק אני חולה עליו..

ותמיד הייתי רב עם אנשים ביציע שהיו מקללים.. אותו

היום הוא השחקן היחיד במכבי היחיד!!! שמסוגל לתת גול..

רק לעודד אותו.. ולא לקלל זה לא מוסיף

עומר ההגנה שלך על שבחון פשוט לא מובנת.. השחקן הזה פשוט בחורה, כוסית, בורח מהכדור. זה שהוא שם שערים מפוקסים לא אומר כלום.

אחרי 100 הזדמנויות במשחק של הקבוצה הוא מצליח לשים אחת, זה לא הופך אותו לשחקן, כי הוא קשר ולא חלוץ.

זה מוכיח ששחקן כזה תמיד צריך להיות בהרכב

הוא לא עושה כלום כל המשחק אבל מבקיע את הגולים

אין מה לעשות שחקן כזה יכול במבצע אחד מסוגל להכריע משחקים

איזה זיכרון יש לכם תאמינו לי, טווח של שבוע כל אחד פה.

לפני שבוע וחצי הוא היה השחקן הכי גרוע על המגרש מתחילת העונה בצוותא עם אבידור ויבוריאן

מה אתם מבלבלים בביצים?

שיפסיק כבר לכבוש סעמק

כל פעם מחדש הוא קונה לעצמו אוויר עם גול שלא קשור לכלום וממשיך לתת 0 יכולת על המגרש

כל מילה!

על גול שלו הוא הורס 5 התקפות, אנמי, ילדה ומה לא...

עם כמה שהוא רוצה וישתדל ויעקוץ, הוא ל-א שחקן.

מנש- ההודעה לא הייתה ספציפית להיום פרט לסוגריים. עושה רושם שמאז אותו גול בדרבי הוא קנה לעצמו קרדיט ארוך הרבה יותר אצל הקהל מאשר כל שחקן בינוני- אחר במכבי (ולא בצדק). וזה עוד איכשהוא מובן לי, זה בכל זאת הקהל של מכבי. הקרדיט שהוא מקבל מאבי כבר גובל בעיוורון..

הוא אפס. רכרוכי, אדיש, איטי. כאילו הוא משחק כדורגל עם בלון. אין לו באמת כושר ל90 דקות, וזה שהוא רץ בדקה 90 זה כי הוא רץ במצטבר 4 דק' לאורך כל ה90.

את עניין הגולים אין לי דרך להסביר פרט למזל. במקום הנכון ובזמן הנכון, ןזה לא שיש לו חוש או משהו כזה, חס וחלילה שייצא לו שם של אחד עם חוש לשערים רחמנא לצלן..

אגב, הנגיחה ברמה גבוהה. אמנם בלי שמירה אבל חזקה ומדויקת להפליא

שמע, אתה יכול לרשום מה שתרצה, ושוב אמרתי לך אני לא כזה מחזיק ממנו ביחס לציפיות שהיו לי ממנו אבל הוא נותן גולים, והוא אחד הבודדים בקבוצה הדי מוגבלת שלנו מבחינה התקפית שמסוגלים לעשות את זה. ולגביי טיעון המזאל... חרטא. הוא יודע בד"כ להיות בתנועה מתמדת לאיזורים ה"חמים" איפה שהכדורים מסתובבים ויודע לנוע לשטח פנוי אם אין עליו לחץ וזה חשוב מאוד. יש לו חוש התמצאות זה שלא נעים לך להודות בזה זה לא נורא. גם לי לא אבל זה מה יש.

שיפסיק כבר לכבוש סעמק

כל פעם מחדש הוא קונה לעצמו אוויר עם גול שלא קשור לכלום (למרות שהנגיחה היום הייתה ברמה גבוהה)

וממשיך לתת 0 יכולת על המגרש

איזה הזוי

בן זונה השבחון הזה, בשביל מה הוא היה צריך לנצח את המשחק??????

כשהמשחק תקוע, סיכוי גבוה שאם נבקיע זה יבוא משבחון.

כששבחון משחק, סיכוי גבוה שהמשחק יהיה תקוע.

כל גול שהוא מבקיע מגיע על חשבון גולים של אחרים.

אני מנסה להיזכר אבל לא כל כך מצליח

במשחקים ששבחון לא שיחק או נגיד בדקות שהוא לא שיחק

המשחק היה זורם, מכבי הייתה אש וכל השחקנים ששבחון מבקיע על חשבונם (יותר הזוי אפילו מההודעה הקודמת), שמו קצת גולים על החשבון שלהם?

גם אני לצערי מנסה להיזכר ולא מצליח.

אני רק זוכר שהמשחק יותר זורם.

כולם יראו את זה עוד חודש בערך, שיהיה שחקן שבאמת יכול לשחק בעמדה הזאת, כי כרגע אין לנו.

כשהמשחק תקוע, סיכוי גבוה שאם נבקיע זה יבוא משבחון.

כששבחון משחק, סיכוי גבוה שהמשחק יהיה תקוע.

יפה אמרת.

וואלאק - אתה יכול להתעלם מזה, אבל התרומה של שבחון למשחק ההתקפה שלנו שולית עד שלילית.

נדירים המקרים בהם הוא מקבל כדור בהתקפה מסודרת (לא מול השער) ועושה פעולה בעלת ערך. הוא דחליל אדיש ואיטי.

לזכותו יאמר שהוא "מריח שערים" (צריך להחזיר את הביטוי הזה) יותר מכל החלוצים שלנו ביחד.

הוא סוג של נמני. לא רץ, לא נותן גליצ'ים, אבל נותן את הגול

אל תעלב גבר, אבל זה הדבר הכי מפגר שקראתי בחודשים האחרונים.

עם כל הכבוד לשבחון ולגולים שלו, 99% מהזמן אתה לא שם לב שהוא על המגרש. כשנמני היה על המגרש - כולם ידעו את זה. לטוב ולרע. יחי ההבדל הקטן...

הוא סוג של נמני. לא רץ, לא נותן גליצ'ים, אבל נותן את הגול

חחח לא... ממש לא.

נמני היה משחק כדורגל, נמני היה משפיע על המשחק, נמני היה נותן הוראות, נמני היה מראה מנהיגות (ואם אני אמשיך אני לא אסיים בקרוב).

נמני זה נמני.

שבחון זה שחקן שאשכרה לא עושה כלום 90 דקות אבל מבקיע את השער, זה נחמד וזה סבבה אבל לא מתאים לקבוצת צמרת... כי בקבוצת צמרת כמו שאנחנו השנה אנחנו צריכים על העמדה הזאת שחקן שגם משחק וגם כובש... ולא אחד מהם.

חחח לא... ממש לא.

נמני היה משחק כדורגל, נמני היה משפיע על המשחק, נמני היה נותן הוראות, נמני היה מראה מנהיגות (ואם אני אמשיך אני לא אסיים בקרוב).

נמני זה נמני.

שבחון זה שחקן שאשכרה לא עושה כלום 90 דקות אבל מבקיע את השער, זה נחמד וזה סבבה אבל לא מתאים לקבוצת צמרת... כי בקבוצת צמרת כמו שאנחנו השנה אנחנו צריכים על העמדה הזאת שחקן שגם משחק וגם כובש... ולא אחד מהם.

הכל בגלל שאנשים נתנו לו כבוד ומסרו לו כל הזמן את הכדור, בגלל שהם פחדו שהוא יקרא לחברים העבריינים שלו מהעולם התחתון ויגיד שהשחקנים במכבי לא מוסרים לו.

אם לא זה? נימני הוא שיכפול של שבחון.

לא יודע אם אני אצליח לכתוב מה אני חושב על ההשוואה בין נימני לשבחון.

לא קרוב, לא ליד, לא בצד.

שבחון זה האנטיתזה לנימני. זה פשוט מצחיק שאנשים מחפשים בכלל דמיון בין שני השחקנים האלה.

אל תעלב גבר, אבל זה הדבר הכי מפגר שקראתי בחודשים האחרונים.

עם כל הכבוד לשבחון ולגולים שלו, 99% מהזמן אתה לא שם לב שהוא על המגרש. כשנמני היה על המגרש - כולם ידעו את זה. לטוב ולרע. יחי ההבדל הקטן...

זה לא תלוש לגמרי מהמציאות - הוא מזכיר את נמני של השנים האחרונות בקריירה, נמני שגם במשחקים הכי גרועים ידע לשים את הגול בסוף.

שיבחון זה השחקן שהכי נעלם במכבי, אבל גם השחקן שהכי נמצא בה - עונת 07/08 היא דוגמה מצויינת לכך. כשכמעט ירדנו, פתאום הוא הופיע. כשמכבי בפיגור או בתיקו, פתאום אנחנו מגלים שהוא כן נמצא על המגרש, אחרי שהוא כובש.

הוא לא נמני, ולא דומה בסגנון המשחק שלו לנמני - אבל לשניהם יש את התכונה הזאת, של להופיע עם גול גם כשהמשחק שלהם ושל שאר הקבוצה גרוע. וזאת תכונה חיובית. שיבחון הוא סוג של ווינר, בשורה התחתונה. שחקן שלא עושה כלום כל המשחק, ואז פתאום מנצח אותו - זה ווינר.

למזלנו השחקן שאמור להחליף אותו הוא גם ווינר - מאור בוזגלו שכבר סחב את מכבי כמעט לבד לחלק העליון של הטבלה, אחרי שגם עשה את זה עם סכנין.

ועדיין, יש לשיבחון משהו ב-DNA שחבל אם מכבי תוותר עליו. זה שחקן שברגע שחייבים נקודות, פתאום נזכר לשחק - לדקה וחצי, עד שמשיג את הגול, ואז שוב חוזר לישון.

זה לא תלוש לגמרי מהמציאות - הוא מזכיר את נמני של השנים האחרונות בקריירה, נמני שגם במשחקים הכי גרועים ידע לשים את הגול בסוף.

שיבחון זה השחקן שהכי נעלם במכבי, אבל גם השחקן שהכי נמצא בה - עונת 07/08 היא דוגמה מצויינת לכך. כשכמעט ירדנו, פתאום הוא הופיע. כשמכבי בפיגור או בתיקו, פתאום אנחנו מגלים שהוא כן נמצא על המגרש, אחרי שהוא כובש.

הוא לא נמני, ולא דומה בסגנון המשחק שלו לנמני - אבל לשניהם יש את התכונה הזאת, של להופיע עם גול גם כשהמשחק שלהם ושל שאר הקבוצה גרוע. וזאת תכונה חיובית. שיבחון הוא סוג של ווינר, בשורה התחתונה. שחקן שלא עושה כלום כל המשחק, ואז פתאום מנצח אותו - זה ווינר.

למזלנו השחקן שאמור להחליף אותו הוא גם ווינר - מאור בוזגלו שכבר סחב את מכבי כמעט לבד לחלק העליון של הטבלה, אחרי שגם עשה את זה עם סכנין.

ועדיין, יש לשיבחון משהו ב-DNA שחבל אם מכבי תוותר עליו. זה שחקן שברגע שחייבים נקודות, פתאום נזכר לשחק - לדקה וחצי, עד שמשיג את הגול, ואז שוב חוזר לישון.

הבעיה היא שהוא עצמו זה שתוקע את המשחק של מכבי - כמו שאמרו מעליי. אם היית אומר שהמשחק של מכבי תקוע בין כה וכה, אז לפחות נכניס את שבחון כי הוא יודע לשים גולים - אז הטיעון הזה היה לגיטימי. העניין הוא שבלי שבחון, לפעמים, המשחק של מכבי לא ממש תקוע - ולכן זה לא שווה הרבה.