Jump to content

סוגרים סיבוב עם הדרבי של חיפה

MaTa

Recommended Posts

דרבי עלק חח..

חיפה תמיד יחשבו שאנחנו הדרבי שלהם ..

קיצר משחק הגרוע של העשור נראה כמו סרט היאבקות שלא נגמר..

קיצר מכבי יש רק בת"א

אתם אומרים "זה דרבי זה" בזלזול והתנשאות אבל היי,איזה קטע -

זה מזכיר לי עוד דרבי אי שם שקבוצה שמה גול בדקה 12,והקבוצה היריבה "רדפה" אחריה כל המשחק ובקושי היו מצבים.

התואילו להזכיר לי איזה דרבי זה היה? ומתי?

אתם אומרים "זה דרבי זה" בזלזול והתנשאות אבל היי,איזה קטע -

זה מזכיר לי עוד דרבי אי שם שקבוצה שמה גול בדקה 12,והקבוצה היריבה "רדפה" אחריה כל המשחק ובקושי היו מצבים.

התואילו להזכיר לי איזה דרבי זה היה? ומתי?

יותר מ70 פאולים? לא זכור לי דרבי כזה בהיסטוריה

11 צהובים + אדום.

בעיטות לשער 4 ל2 הקבוצות ביחד אולי

עזוב את זה שהיה כדורגל אצלנו

דרבי עלק חח..

חיפה תמיד יחשבו שאנחנו הדרבי שלהם ..

קיצר משחק הגרוע של העשור נראה כמו סרט היאבקות שלא נגמר..

קיצר מכבי יש רק בת"א

אחי אתם לא מעניינים בכל הפורומים של חיפה אומרים שהפועל חיפה היריבה הכי שנואה,אתם רק יריבה ספורטיבית, הפועל חיפה היא היריבה הכי שנואה שלנו. אני דווקא כרגע רוצה שתצליחו להגיע למקום 3 ,לא מפריע לי,רק אם תיהיו פקטור באליפות.

אחי אתם לא מעניינים בכל הפורומים של חיפה אומרים שהפועל חיפה היריבה הכי שנואה,אתם רק יריבה ספורטיבית, הפועל חיפה היא היריבה הכי שנואה שלנו. אני דווקא כרגע רוצה שתצליחו להגיע למקום 3 ,לא מפריע לי,רק אם תיהיו פקטור באליפות.

אם בכל הפורומים של חיפה אומרים...

אתם אומרים "זה דרבי זה" אבל היי,איזה קטע זה מזכיר לי עוד דרבי אי שם שקבוצה שמה גול בדקה 12,והקבוצה היריבה "רדפה" אחריה כל המשחק ובקושי היו מצבים.

התואילו להזכיר לי איזה דרבי זה היה?

כדורגל יכול להיגמר 1-0, אם זה כדורגל. היום בחורבה לא היה כדורגל.

11 צהובים + אדום.

אני מסכים איתך, אבל אתה לא יכול לשחק אותה קצר במוח ולא לדעת ולהבין שהפועל חיפה לא באה לשחק היום בקריית אליעזר כדורגל,אלא לשבור רגליים. מה אתה רוצה שהשחקנים של מכבי חיפה יעשו?

11 צהובים + אדום.

מזכיר משהו את בדרבי של פ"ת התיאור הזה :) :clap:

אחרי שניצחתם דרבי מה שמעניין אותך זה להיכנס לפורום של מכבי??

המקום האחרון שאני אכנס אליו אחרי ניצחון בדרבי זה לפורום של מ.חיפה

אז אנחנו באמת רק יריבה ספורטיבית?

בדרבי הזה לפחות הקבוצה הפחות טובה נלחמה, ירקה דם וניסתה לשבור רגליים לשחקני הקבוצה היותר טובה.

מה שאתם לא עשיתם, בנוסף לזה שלא שיחקתם כדורגל. דרבי זה מלחמה קודם כל, וזה מה שהיה היום (יותר מצד האדומים יש לציין).

אף אחד לא ציפה באמת לכדורגל גדול מהפועל חיפה.

אני גם בפורום של מכבי חיפה, אבל אני רוצה לראות איזה בכיינות יש לקבוצות האחרות כמוכם וכמו הפועל ת"א ,שמה שאתם עושים זה מזיינים את השכל בזמן שהדרבי שלכם לא היה יותר טוב,גם שנה שעברה לא היה יותר טוב.

אני מסכים איתך, אבל אתה לא יכול לשחק אותה קצר במוח ולא לדעת ולהבין שהפועל חיפה לא באה לשחק היום בקריית אליעזר כדורגל,אלא לשבור רגליים. מה אתה רוצה שהשחקנים של מכבי חיפה יעשו?

ראה ערך ברצלונה.

המשפט ללא המודגש זאת הכוונה שלך.

בדרבי הזה לפחות הקבוצה הפחות טובה נלחמה, ירקה דם וניסתה לשבור רגליים לשחקני הקבוצה היותר טובה.

מה שאתם לא עשיתם, בנוסף לזה שלא שיחקתם כדורגל. דרבי זה מלחמה קודם כל, וזה מה שהיה היום (יותר מצד האדומים יש לציין).

אף אחד לא ציפה באמת לכדורגל גדול מהפועל חיפה.

היא "נלחמה" (נו באמת) כי זה הדבר היחיד שהיא יכלה למכור.

חוץ מזה, כקבוצת כדורגל היא נחותה (העונה) ממכבי חיפה.

הדבר האחרון שמכבי חיפה הייתה צריכה לעשות זה להגרר ל"סגנון משחק" של הפועל חיפה.

אני גם בפורום של מכבי חיפה, אבל אני רוצה לראות איזה בכיינות יש לקבוצות האחרות כמוכם וכמו הפועל ת"א ,שמה שאתם עושים זה מזיינים את השכל בזמן שהדרבי שלכם לא היה יותר טוב,גם שנה שעברה לא היה יותר טוב.

אז אתה ב3 פורומים בו זמנית? אדום צהוב וירוק? לא מרגיש לך כמו רמזור?

ואם כבר אתה בפורום של הפועל, אז מי יותר מתבכיין, אנחנו או הם?

הדבר היחידי שעניין אותי במשחק זה לראות אוהדים של מכבי חיפה יושבים ביציעים 6-8.

בנוסף למחזה הנחמד הזה אני מודה שהדבר שהכי סקרן אותי במשחק זה לראות באיזה תלבושת תעלה הפועל חיפה.

נגדנו הם עלו בתלבושת אדומה חלקה שכנראה המשיכו איתה מהליגה הלאומית או משהו, ומעבר למשחק נגדנו לא יצא לי לראות אותם במשחקים אחרים השנה.

כששיחקנו נגדם לפני כמה מחזורים מאוד התאכזבתי שמכבי ת"א-הפועל חיפה נראה כמו מכבי ת"א נגד הפועל טייבה...

באיזשהו מקום ציפיתי למפגש שמעלה זכרונות מן העבר אחרי תקופה ארוכה שהם בילו בליגה השנייה (ולמרות שחלק מהזכרונות לא נעימים, זה חלק מהעניין),

ופתאום לראות אותם בלי החולצה ההיא שייצגה אותם בימים ההם, זה פשוט נראה די עלוב ושכונתי, כאילו פגשנו את נצרת או הפועל רעננה.

למרות שאני לא מסמפט את המועדון הזה, לא יעזור כלום - התלבושת שלהם מפעם הייתה חסרה לי מאוד.

שמחתי לראות שחזרו לתלבושת הפסים באדום-שחור בסגנון מילאן שאפיינה אותם בעבר. בשבילי התלבושת הזו שלהם היא חלק מהכדורגל שלנו. כל הכבוד להם ששומרים על המסורת הזו של החולצה.

רק היה חסר שיעלו לדרבי בתלבושת שאיתה הם עלו נגדנו והדרבי הזה בכלל היה מאבד בעיניי מערכו שלא גבוה במיוחד גם ככה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.