Jump to content

יוסי שיבחון - בואו נפתח דף חדש

itan17

Recommended Posts

חצי(אם לא יותר)מהכותבים בנושא. שרו "תן ליוסי לשחק" לא לפני הרבה זמן..

בכל מקרה, אתם עוד תתגעגעו אליו.

רק בגלל שהוא היה האופציה ההתקפית היחידה על הספסל והחילוף היה אמור להיות זאן...

ואני בטוח לא אתגעגע... שחקן בינוני מינוס...

אפילו שלמה שרף אמר שהוא צריך להיות בהרכב של מכבי לא משנה מה :wubyellow3:

ובלי קשר, הוא שחקן עם טכניקה גבוהה, דריבל מצויין, ראיית משחק..

הבעיה היחידה שלו היא באופי, וחבל שאתם כמו זונות במקום לעודד שחקן ולדחוף אותו, שורקים לו בוז .

(כמובן שהפנייה היא לאו דווקא לכותבים בפורום אלא לאותם אוהדים מגעילים שבאמת שרקו לו בוז)

אגב, אני לא רואה שום הצדקה לשרוק לאף שחקן של מכבי בוז.. זאת לא הדרך.

די לזיין תמוח פוטנציאל אדיר אתם חיים ב2006 כשהוא הגיע אלינו? הוא כבר 4 שנים אצלנו וכל שנה הוא ניהיה יותר גרוע

השנה הוא הוכיח שהוא בחורה\קוקסינל והואמ פחד מהכדור

תפסיקו לזיין תמוח כבר נמאס לשמוע את השטויות האלה... יוסי שבחון אפס והוא הרס אותנו לא מעט משחקים העונה

מה אתם עיוורים? איפה ההבנה שלכם בכדורגל? תפסיקו לזיין תשכל בניפוק שערים כי גם את זה הוא לא עושה, 3 שערים לעומת 2342343 איבודים ודאבל פסים עם בן דיין בדרבי.

תסלחו לי ששבחו ןזה נושא רגיש אצלי, אבל אלוהים איך אפשר לאהוב שחקן שפוחד מהכדור?

פשוט בחורה.. איכס מוות לכדורגל אם כזה שחקן אתם רוצים

קודם כל לפני שנתיים אם אני לא טועה הייתה לו עונה נהדרת.. שיחק כמו שצריך הכניס שערים חשובים (דרבי כמובן) ותפס תאוצה..

בשנתיים האחרונות הוא קצת מפספס וחסר ביטחון.. אבל עכשיו הוא חוזר לצעמו וואללה עם קצת עידוד הוא יחזור לסיבוב הבא תותח..

אז במקום לבכות על זה שהוא לא מצליח תנסה פעם אחת לעודד אותו ולא לבכות..

אתה פשוט שואף לשלמות יתרר.. תן לבן אדם ביטחון ותראה שהוא יתן לך משחק בן זונה שרק הוא יודע..

שיפסיקו לשים אותו באגף (או בהרכב) הוא פשוט הורג אגף שלם, שהוא שם האגף מת.

גם אם הוא שם גול, זה כמו לשחק עם 10 שחקנים כל רגע שהוא על המגרש..

חצי(אם לא יותר)מהכותבים בנושא. שרו "תן ליוסי לשחק" לא לפני הרבה זמן..

בכל מקרה, אתם עוד תתגעגעו אליו.

זה היה מזמן...

ואני קונה שכל משחק הוא יעלה מהספסל דקה 83 כמו אז..

סתם עשו עליו פה לינץ' בפורום, ומאז כולם תופסים על זה טרמפ...

ותגידו שהוא נמושה וכל הבלה בלה הזה, הוא בין השחקנים היחידים שמשחק לעומק ומחפש את השער.

לא אומר שהוא הלהיט של הקבוצה או דברים כאלה..אבל הוא לא כזה גרוע כמו שעשיתם ממנו!

ליוסי יש פוטנציאל גדול (כזה שהוביל את הנוער של הפועל פ"ת לאליפות היסטורית)

הוא שיחק שם "in the hole" מה שנקרא, ואכן הוביל את הנוער לאליפות - הוא היה מלך השערים אם אני לא טועה. אין לו פוטנציאל, הוא בשיא הקריירה, אולי אם היו מציבים אותו כמה שיותר קדימה בגיל צעיר הוא היה מממש את הפוטנציאל שהיה לו. בגלל המאמנים שלו, בגלל שהוא לא התעקש לשחק קדימה ובגלל שבארץ לא מסוגלים לראות דברים שלא מאייתים להם, הוא לא הגיע לזה. בינתיים הוא עדיין שחקן סבבה, אם אתם מצפים שישים שערים ולא משהו אחר. לדעתי עדיף בחוד, אבל הוא גם יכול לעשות את זה כשהוא משחק מאחורי חלוץ אחר, ובמילא הוא לא אמור להיות פליימייקר, בטח לא כשיש את ייני לידו.

למה לשרוק לשבחון בוז???

אתה רואה ששחקן על המגרש 70 דקות,אתה לא מרגיש אתה לא שומע אותו,הוא נראה כאילו הוא רץ על ביצים,ממש מפחד לדרוך על הרגליים...אתה קורא לו שחקן??? הוא על תקן קישוט במגרש.

למה להחזיק שחקן כל כך הרבה זמן בקבוצה כשהוא בעצם לא נותן שום דבר? רק ב2 המשחקים האחרונים אתה רואה שהוא מתאמץ,פתאום זה נראה כאילו הוא יודע מה הוא עושה על המגרש...

עזבו אותכם שטויות,צריך באמת להעיף אותו,אני כל כך הרבה זמן חיכיתי ל"פריצה" שלו...ווואלה שום דבר.

ואם כבר דיברנו על להעיף שחקנים אז אני חושב שכדאי להעיף את גפני,עוד אחד שאחרי חצי שעה בערך מפסיק לעלות כי נגמר לו האויר.

הוא שיחק שם "in the hole" מה שנקרא, ואכן הוביל את הנוער לאליפות - הוא היה מלך השערים אם אני לא טועה. אין לו פוטנציאל, הוא בשיא הקריירה, אולי אם היו מציבים אותו כמה שיותר קדימה בגיל צעיר הוא היה מממש את הפוטנציאל שהיה לו. בגלל המאמנים שלו, בגלל שהוא לא התעקש לשחק קדימה ובגלל שבארץ לא מסוגלים לראות דברים שלא מאייתים להם, הוא לא הגיע לזה. בינתיים הוא עדיין שחקן סבבה, אם אתם מצפים שישים שערים ולא משהו אחר. לדעתי עדיף בחוד, אבל הוא גם יכול לעשות את זה כשהוא משחק מאחורי חלוץ אחר, ובמילא הוא לא אמור להיות פליימייקר, בטח לא כשיש את ייני לידו.

חייב לשחק מאחורי ולהצטרף לחלוץ כמה שיותר כי הצד החזק שלו זה הסיומת מול השער.

הוא לא שחקן כנף, לא פליימייקר, ולא שום דבר אחר.

אני לא מבין את האנטי הזה נגדו. אפשר לחשוב שהוא עושה דווקא, מלכלך על המועדון או משהו כזה. הוא נותן מה שיש לו, הבעיה היא שאתם מצפים ממנו ליותר מדי. הוא יכול להיות המחליף האולטימטיבי וזה מה שצריך לצפות ממנו

מקרה קלאסי של שחקן שמצפים ממנו לדברים שהוא לא מסוגל.

שיבחון לא היה מנהיג ולא יהיה מנהיג, הבעיה עם מאמנים בארץ שהם מתעקשים להתאים שחקן לשיטה שלהם במקום לחשוב איך להפיק ממנו את המקסימום.

שיבחון צריך למלא אחד משני התפקידים הבאים:

1. לשחק מאחורי החלוץ במערך של 4:5:1, כי הוא הוכיח שהוא גולר.

2. להיות הג'וקר שעולה מהספסל ומנצל חוסר ריכוז ועייפות בהגנת היריב (משהו בסגנון דריקס של שנות ה-90).

הוא לא שחקן כנף (איטי וחסר דריבל טוב וגם לא תורם בהגנה), לא מנהיג ולא פליימייקר. חבל שלא מפיקים את המקסימום.

חייב לשחק מאחורי ולהצטרף לחלוץ כמה שיותר כי הצד החזק שלו זה הסיומת מול השער.

הוא לא שחקן כנף, לא פליימייקר, ולא שום דבר אחר.

אני לא מבין את האנטי הזה נגדו. אפשר לחשוב שהוא עושה דווקא, מלכלך על המועדון או משהו כזה. הוא נותן מה שיש לו, הבעיה היא שאתם מצפים ממנו ליותר מדי. הוא יכול להיות המחליף האולטימטיבי וזה מה שצריך לצפות ממנו

סיומת מול השער???? כמה פעמים הוא הגיע מול שוער ולא ידע מה לעשות??? נגיחות לשמים,בעיטות מעל השער,וכמובן שיוצאים למתפרצת והוא מקבל את הכדור פתאום ההתקפה נעצרת...

הוא איטי מאוד והסיומת שלו לא משהו...שוב רק בשני המשחקים האחרונים הוא מראה טיפה יכולת...אני מקווה שהוא יתחיל להתעורר,אי אפשר איתו יותר.

כל פעם שאני שאבי מקים אותו מהספסל אני רק מקלל.

משום מה יוסי ילד(?!) עם המון כישרון,אופי ומנהיג מקצועית בכל פעם שמקבל את ההזדמנות שלו בהרכב,ובהנהגה בפרט הוא מוקף באפאטיות מטריפה שמצדיקה לפעמים את הביקורת עליו,ובכל זאת במבט קדימה שחקן שיכול להכריע משחקים,עם ראיית משחק,וכושר הנהגה שאין הרבה חייבים ללכת איתו בכל הכח,במיוחד שבקרוב בוזי חוזר,וכמובן אילייב(נימני החדש?!!!!) בצדדים יוסי בקנה מידה סטייל קאקא ישראלי עם ישראלביץ' ואחורי איתם יכול להיות בורג חשוב משרטוט אגב די חלומי,אז דף חדש או עוד כרדיט מצדיק את עצמו.

מקרה קלאסי של שחקן שמצפים ממנו לדברים שהוא לא מסוגל.

שיבחון לא היה מנהיג ולא יהיה מנהיג, הבעיה עם מאמנים בארץ שהם מתעקשים להתאים שחקן לשיטה שלהם במקום לחשוב איך להפיק ממנו את המקסימום.

שיבחון צריך למלא אחד משני התפקידים הבאים:

1. לשחק מאחורי החלוץ במערך של 4:5:1, כי הוא הוכיח שהוא גולר.

2. להיות הג'וקר שעולה מהספסל ומנצל חוסר ריכוז ועייפות בהגנת היריב (משהו בסגנון דריקס של שנות ה-90).

הוא לא שחקן כנף (איטי וחסר דריבל טוב וגם לא תורם בהגנה), לא מנהיג ולא פליימייקר. חבל שלא מפיקים את המקסימום.

מסכים איתך, הבעיה היא שאנשים חושבים ש"מאחורי החלוץ" זה תפקיד מוגדר ויחיד, ושהוא חייב להיות מספר 10 ולהיות מעורב בכל התקפה - ובגלל זה גם כשהוא משחק מאחורי החלוץ במערך של 4-5-1 אנשים בטוחים שהוא לא מתאים לעמדה. אבל עם ייני מאחוריו, ועם שחקנים יצירתיים בכנף, אין שום סיבה להתעקש לבנות את המשחק דווקא סביב שחקן שמאחורי החלוץ.

שחקן שמשחק במיקום הזה יכול להיות כמה תפקידם שונים... במקרה של יוסי, רק חלוץ שני שמצטרף להתקפה. אין לו את הורסטיליות של שחקנים כמו בוזגלו שיכולים להיות באותו זמן גם קשר וגם חלוץ.