Jump to content

יוסי שיבחון - בואו נפתח דף חדש

itan17

Recommended Posts

אם אתם שחקן במכבי וזה קורה לכם, איך ייראה התיפקוד שלכם על המגרש?

אנשים מגיבים בקיצוניות כזאת כאילו שבחון הרס את בית המקדש השני.

אני גם לא מעריץ גדול שלו, בלשון המעטה, אבל אני לא עושה לו כיפה אדומה.

סך-הכל הוא לא בא והורס משחקים (כמו שאתם קוראים לזה) בכוונה.

די עם זה.

באמת די.

להזכיר לכם איך כולכם היכתם בטומסיץ' ללא רחמים?

אבל הוא לא טוב מספיק.

אף אחד שהגיב פה לא מקלל אותו תוך כדי משחק.

באחריות.

ושמע לי? אני בטוח שהוא בחור נחמד.

אבל עדיין, אין לו את זה.

בגלל זה שום קבוצה אחרת לא רצתה אותו לפני ולא תרצה אותו אחרי.

הוא קורא שרוצים להעיף אותו?

ומה? הוא יבכה? שיגדל ביצים ויתעלם.

להזכיר לך מה אורי משיח אמר בעיתון על רב"ש וטומאסיץ'? ואיזה קטע, טומאסיץ' עדיין כאן (ותאמין לי שדאגו להבהיר לו מה אמרו עליו) אני יכול לתת עוד אלך דוגמאות של אנשים שהמשיכו הלאה למרות מה שכתוב....

עד המשחק נגד אשדוד גם אני רציתי שהוא יעוף מהקבוצה. אבל השפם קנה אותי ועוד לפחות 20 אחוז מהאוהדים. כל עוד שבחון לא מוריד את השפם שישחק כל הזמן בהרכב ושיקבל גם את סרט הקפטן.

אבל הוא לא טוב מספיק.

באחריות.

אבל עדיין, אין לו את זה.

להזכיר לך מה אורי משיח אמר בעיתון על רב"ש וטומאסיץ'? ואיזה קטע, טומאסיץ' עדיין כאן (ותאמין לי שדאגו להבהיר לו מה אמרו עליו) אני יכול לתת עוד אלך דוגמאות של אנשים שהמשיכו הלאה למרות מה שכתוב....

חיפה לא רצתה אותו לפני שהגיע למכבי?

ולהזכיר לך איך איגור נראה בתקופה שכולם דיברו עליו ויצאו עליו, ואיך הוא נראה עכשיו?

עד המשחק נגד אשדוד גם אני רציתי שהוא יעוף מהקבוצה. אבל השפם קנה אותי ועוד לפחות 20 אחוז מהאוהדים. כל עוד שבחון לא מוריד את השפם שישחק כל הזמן בהרכב ושיקבל גם את סרט הקפטן.

מילים כדורבנות. אני אוהב אותך.

העם עם השפם!

הוא זבל של שחקן. הוא עושה הכל גרוע בשביל שנמני יוציא אותו אבל נמני בכל זאת מתעקש להשאיר אותו בהרכב מסיבה לא ברורה... (אז מה אם יש לו 4 שערים ב-3 משחקים. צריך לשאול את עצמנו האם שחקן אחר לא יכול לתת יותר)

לפעמים לא ברור לי אם לדעתכם עולם הכדורגל (ובמיוחד הישראלי) שופע בשחקנים שמבקיעים בתדירות גבוהה, או שפשוט מכבי היא הקבוצה הכי טובה בעולם, שעם כל חלוץ נורמלי מסיימת כל משחק ב-8-0.

אבל הוא לא טוב מספיק.

באחריות.

אבל עדיין, אין לו את זה.

הוא לא מספיק טוב.

אין לו את זה.

עם הכל אני מסכים,

אבל אתה לא רואה אותי מתלהם לכיוונו ומחכה לו מעבר לפינה, כמו שהרבה עושים כאן.

יש לכל אחד מאיתנו כל זכות שבעולם להעביר ביקורת על מי שאנחנו רוצים, אחד מהמותרות בלהיות אוהד כדורגל, אבל מה שעושים לו פה זה כבר רצח אופי.

העובדה היא שהוא שחקן במכבי.

תרצו או לא תרצו - הוא יהיה איתנו עד סוף העונה.

כל מה שנשאר זה לעודד אותו כדי להחזיר לו את הביטחון, לתת לו להרגיש רצוי ולקוות לטוב.

כל כמה זמן נפתח אשכול שנושא את השם "שיבחון"בכותרתו, ויאללה... בוא ניכנס באימ-אמא שלו בגלל שהוא מוגבל.

בלי לשים לב, הנושא מגיע ל-5,6 עמודים של השמצות,

ואם אתם חושבים שמה שאתם כותבים כאן לא מטפטף ומחלחל הלאה - אתם חיים בסרט!

אם תחפור בהודעות שלי תמצא שגם אני קוטל שחקנים,

אני לא בא להתחסד או להתנשא, חו"ח, אבל תהיו רציניים, בחייאת רבאק, הוא שחקן בקבוצה שאנחנו כל-כך אוהבים.

חיפה לא רצתה אותו לפני שהגיע למכבי?

ולהזכיר לך איך איגור נראה בתקופה שכולם דיברו עליו ויצאו עליו, ואיך הוא נראה עכשיו?

אז לפי מה שאתה חושב וכותב עומר, צריך תמיד להאמין לעיתון הה?

לא יודע מה איתכם, אני כבר אז אמרתי שהוא לא כזה גרוע כמו שצבא נמני בראשות הגנרל משיח עשה ממנו.

הוא לא מספיק טוב.

אין לו את זה.

עם הכל אני מסכים,

אבל אתה לא רואה אותי מתלהם לכיוונו ומחכה לו מעבר לפינה, כמו שהרבה עושים כאן.

יש לכל אחד מאיתנו כל זכות שבעולם להעביר ביקורת על מי שאנחנו רוצים, אחד מהמותרות בלהיות אוהד כדורגל, אבל מה שעושים לו פה זה כבר רצח אופי.

העובדה היא שהוא שחקן במכבי.

תרצו או לא תרצו - הוא יהיה איתנו עד סוף העונה.

כל מה שנשאר זה לעודד אותו כדי להחזיר לו את הביטחון, לתת לו להרגיש רצוי ולקוות לטוב.

כל כמה זמן נפתח אשכול שנושא את השם "שיבחון"בכותרתו, ויאללה... בוא ניכנס באימ-אמא שלו בגלל שהוא מוגבל.

בלי לשים לב, הנושא מגיע ל-5,6 עמודים של השמצות,

ואם אתם חושבים שמה שאתם כותבים כאן לא מטפטף ומחלחל הלאה - אתם חיים בסרט!

אם תחפור בהודעות שלי תמצא שגם אני קוטל שחקנים,

אני לא בא להתחסד או להתנשא, חו"ח, אבל תהיו רציניים, בחייאת רבאק, הוא שחקן בקבוצה שאנחנו כל-כך אוהבים.

ואני אוסיף מעבר לזה, שאתם לא יכולים להגיד שהוא זורק זין על המגרש.

אתם יכולים לחשוב שהוא שחקן לא טוב, שאין לו מקום בהרכב וכו', אבל היחס אליו כאן בפורום יותר גרוע מהיחס לשטראובר עוד לפני שהוא חזר. מדברים כאן על שבחון כאילו הוא לכלך על כל הקבוצה והקהל וכאילו הוא מנסה לחבל בקבוצה.

שבחון הוא סה"כ מקרה של שחקן שציפו ממנו הרבה יותר ממה שיש לו לתת. בשנה הבאה, בתקווה שיהיה סגל חזק יותר, הוא צריך להיות שחקן ספסל שעולה בשליש האחרון של המשחק כשאנחנו תקועים בהתקפה, כי גולים הוא יודע לתת. אל תשכחו שצריך גם שחקנים כאלו בסגל, שחקנים עם טיפה ניסיון ושמכירים את מכבי קצת ואת הלחצים בקבוצה. אי אפשר לפוצץ את הספסל בילדים ולצפות שיביאו שינוי

כמה בלבולי מוח.

לכדורגל בארץ יוסי שבחון הוא שחקן מצויין.

וכל מי שחושב אחרת מוזמן לנתח לי את הנתונים שלו כשחקן, ולהראות לי שאני טועה.

כמה אפשר להתווכח באותו נושא, הדעות של שני הצדדים יישארו מקובעות.

שבחון הוא אנטי כדורגל, שחקן שלא תורם למשחק הקבוצתי אלא רק הורס התקפות ומאבד כדורים, וגם אם הוא יבקיע כל משחק אלף שערים זה לא ישנה את הדעה שלי עליו.

אני רוצה לראות ממנו יכולת של שחקן, גולים גם אני יכול לשים, אבל הגולים פעם ב.. שלו לא שווים את החסרון המספרי שיש לנו כל משחק איתו.

אין לי בעיה שיעלה כל משחק לקראת הסוף שההגנות עייפות וישים את הגול השבועי שלו, לא צריך לפתוח את המשחק עם 10 שחקנים ולתת ליריבה יתרון.

לסיכום, שבחון אני שונא אותך אבל תודה על הגול היום :flowers:

הוצאת לי את המילים מהפה.

ואגב טומאסיץ',לדעתי הוא היה הכי טוב על המגרש אתמול.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...