Jump to content

ההודעה הרשמית: ארגון השחקן ה-12 חוזר לבלומפילד

Recommended Posts

אתם הפכתם את הקהל שלנו לבדיחה (ארגון אוהדי הכורסא הראשון בעולם)

תתפלא לשמוע כמה ארגונים בעולם החרימו משחקים.

בקשר לשאר השטויות שרשמת,כן,ההנהלה לא התייחסה-בגלל זה גם היא הייתה זו שיזמה את רוב הפגישות.

החזון?זה שאתה כמו רוב אוהדי מכבי חושב רק מהיד לפה ורק על הטווח הקצר זאת הדרך חשיבה שלך ,לנו יש דרך חשיבה אחרת,לטווח יותר ארוך.

אני לא מבין מה כולכם יוצאים על סולש ושאר האנשים שמדברים על הדרבי

הם לא מתנהגים באנוכיות

אתם אלה שמתנהגים באנוכיות, אתם ישבתם בפאב כי אתם קיבלתם מכות, אתם ישבתם בפאב ופתחתם במחאה המטופשת הזאת רק מסיבות אישיות

אתם אלה שיישמרו להם כרטיסים לדרבי חוץ, בניגוד לאוהדים אחרים שמנויים כבר שנים ויצטרכו לראות את המשחק בטלוויזיה

אתם אלו שראו שההנהלה לא מתייחסת אליהם אז החלטתם ללכת לקריית שלום להפגין

אתם אלה שהחלטתם על "הגשמת החזון", מי יישמע אתם הולכים ליישב את הנגב

היינו יכולים להישאר באותו מצב, כי אותי היציע משפחות (שאח"כ תקראו לו יציע טרמפיסטים) לא ממש מעניין. הם לא היו שם בזמנים הקשים, אני לא צריך שהם יקבלו את הכרטיס שלי

לכם ממש לא אכפת מבעיית הכרטיסים, הרי אם לא היו שומרים לכם כרטיסים מראש הייתם רועשים ופותחים במחאות כנגד הרעיון הזה שאנחנו מקבלים רק יציע אחד

העיקר שאתם דואגים לאוהדים ומגשימים את החזון...

יא חתיכת חצוף,

אנשים שעשו בשביל מכבי מה שלא תעשה בחיים שלך ישבו בפאב כי הם רצו לעודד את מכבי ביציעים וקיבלו מכות בגלל זה.

השחקן ה-12 הפך את הקהל של מכבי לבדיחה? במשך 10 שנים אתה וכל זייני השכל האחרים מאוננים על התפאורות/עידוד מטורף אחרי כל דרבי או משחק גדול אחר.

ישמרו להם כרטיסים לדרבי חוץ? הגיוני הרבה יותר שהשחקן לא יהיה בדרבי חוץ, מהסיבה הפשוטה שלא יכולים לשבת באותו שער עם האולטראס.

אותך היציע משפחות לא מעניין? זה מראה כמה הקהל של מכבי חשוב לך, בלי קשר לשחקן ה-12, יציע משפחות זה משהו שהיה צריך להיות בבלומפילד כבר לפני שנים, זה המקום שבו גדלים אוהדים חדשים.

הזילזול החצוף שלך בחזון השחקן ה-12 מוציא אותך מאוד קטן, כי לעומתך - לאנשים בשחקן יש חזון, הם מעוניינים לקדם את מכבי ולהוציא אותה מהחרא שמלא בה. מה אתה עושה בשביל לקדם את מכבי חוץ מלזיין את המוח בפורום?

אין ספק - ארגון עם מעל 100 חברים, שמוותר על הבית שלו בשביל לבנות למכבי קהל לדורות, מונע משיקולים אגואיסטיים.

בוא נסתכל על זה רגע בעיניים מפוכחות - עיזרו לאנשים שמחפשים את הרע בכוח (בלי להבין שאנחנו בכלל לא נהייה בדרבי חוץ):

מצד אחד - כמה אנשים שאיכפת להם ממשחק אחד בלבד (דרבי)

מולם ניצבים - אלף ומשהו מנויים ועוד כמה אוהדים שיאיישו את שערים 4-5, יכניסו למכבי כסף ויעשו אווירה ביתית שתעזור לקבוצה.

אתם יודעים מה? שכנעתם אותי! השחקן ה-12 אגואיסטים!

איך הם מרשים לעצמם לעזור לקבוצה עם אווירה ביתית במשך כל העונה וטיפוח הדור הבא של הקהל??? חושבים רק על עצמם!

יש פה אנשים ממש מגעילים . כנראה שכחתם כמה השחקן ה12 תרם והקריב למען האוהדים ולמען הקבוצה, ושצריך את התמיכה שלכם אתם רק מתלוננים ועוד בגלל סיבה מפגרת.

מגעיל !

אני לא מבין מה כולכם יוצאים על סולש ושאר האנשים שמדברים על הדרבי

הם לא מתנהגים באנוכיות

אתם אלה שמתנהגים באנוכיות, אתם ישבתם בפאב כי אתם קיבלתם מכות, אתם ישבתם בפאב ופתחתם במחאה המטופשת הזאת רק מסיבות אישיות

אתם אלה שיישמרו להם כרטיסים לדרבי חוץ, בניגוד לאוהדים אחרים שמנויים כבר שנים ויצטרכו לראות את המשחק בטלוויזיה

אתם אלו שראו שההנהלה לא מתייחסת אליהם אז החלטתם ללכת לקריית שלום להפגין

אתם אלה שהחלטתם על "הגשמת החזון", מי יישמע אתם הולכים ליישב את הנגב

היינו יכולים להישאר באותו מצב, כי אותי היציע משפחות (שאח"כ תקראו לו יציע טרמפיסטים) לא ממש מעניין. הם לא היו שם בזמנים הקשים, אני לא צריך שהם יקבלו את הכרטיס שלי

לכם ממש לא אכפת מבעיית הכרטיסים, הרי אם לא היו שומרים לכם כרטיסים מראש הייתם רועשים ופותחים במחאות כנגד הרעיון הזה שאנחנו מקבלים רק יציע אחד

העיקר שאתם דואגים לאוהדים ומגשימים את החזון...

הפכנו את הקהל לבדיחה? אנחנו הפכנו את הקהל היום למה שהוא, את התפאורות, העידוד, השירים שאתה שר יחד עם האולטראס, את כל זה אנחנו הבאנו, אפילו את הפורום הזה שאתה מרשה לעצמך לרשום בו את השטויות שלך.

אתה בוכה על זה שאולי לא יהיה לך כרטיס למשחק אחד בכל העונה הזו ואנחנו האנוכיים? לך לא איכפת מהקהל של מכבי, לך לא איכפת ממכבי עצמה, לך איכפת רק מעצמך ומהתחת שלך, אני באמת באמת מאחל לך מכל הלב שלא תצליח להשיג כרטיס לדרבי, חוצפן.

יא חתיכת חצוף,

אנשים שעשו בשביל מכבי מה שלא תעשה בחיים שלך ישבו בפאב כי הם רצו לעודד את מכבי וקיבלו מכות בגלל זה.

אותך היציע משפחות לא מעניין? זה מראה כמה הקהל של מכבי חשוב לך, בלי קשר לשחקן ה-12, יציע משפחות זה משהו שהיה צריך להיות בבלומפילד כבר לפני שנים, זה המקום שבו גדלים אוהדים חדשים.

הזילזול החצוף שלך בחזון השחקן ה-12 מוציא אותך מאוד קטן, כי לעומתך - לאנשים בשחקן יש חזון, הם מעוניינים לקדם את מכבי ולהוציא אותה מהחרא שמלא בה. מה אתה עושה בשביל לקדם את מכבי חוץ מלזיין את המוח בפורום?

קודם כל אתה לא מכיר אותי, אין לך שום זכות לקרוא לי חצוף שלא עשה שום דבר למען מכבי

אני פספסתי אירועים משפחתיים כדי להגיע למשחקים, אני הקרבתי הרבה מאוד בשביל מכבי

ואיזה קטע, גם העונה הייתי שם יותר מאשר רוב חברי השחקן

יציע המשפחות יהיה נפילה ואין טעם להציע כזה רעיון, בגלל זה הוא לא מעניין אותי. אני מסתכל על התמונה הכוללת ואני רואה ש-3000 איש יסבלו בגלל היציע הזה שאולי בלחץ יישבו בו 1000 איש (כולל חברי השחקן)

העיקר שיש לכם חזון ואתם חושבים לטווח ארוך

תלמד לקבל ביקורת, אל תענה כמו אורי משיח (אני עשיתי הרבה בשביל מכבי)

המחאה שלכם נכשלה, לא השגתם שום דבר

אתם רוצים לבוא לבלומפילד כארגון ובגלל זה אתם הולכים לדפוק את שאר האוהדים

וזה לא שאני אנטי שחקן, אתה יכול לבדוק את ההודעות שלי: אני תמיד הייתי בעדכם, אני תמיד תרמתי לכם כספים וכואב לי לראות את המצב שאליו הגענו

אבל בעניין הזה יצאתם קטנים

הנושא שהאולטראס פתחו בפורום שלהם הוא גועל נפש

פשוט ביזיון

במיוחד התגובה המצחיקה מבין כל המצחיקות שיש שם,של חיים אתגר שהשחקן מצרף כל פג בן 13 לארגון

מה חבר?

בן כמה אתה?

כי לפי מה שבדקתי אתה בן 17

הצטרפת לאולטראס שהיית בן 16 ומשהו

אתה יכול להתפזר על אנשים?!?

מי אתה???

עד המוות אולטראס מכבי???

יא טמבל!!!!

עד המוות מכבי!

יש לכם בעיות קשות באירגון,אתה ילד אני לא מצפה שתבין את זה אבל יש כאלו יותר שקולים כמו אלעד ארדן שאני מצפה שהוא יבין את זה.

דרך אגב,שאול שמעה יא חתיכת קוקסינל נשבר הזין ממך כבר

אני קורא כבר כמה חודשים בפורום שלכם ואתה רק יוצא על השחקן ומוצץ לטל ברמן.

מה אתה אומללון?

לפני שנה וחצי היית מוצץ פה לכל חברי השחקן בכינוי ההזוי שלך "בארסה רק אותך אני אוהב"

ושמישהו שלא מהארגון צחק עלייך על הכינוי הזה נפגעת ועברת לפורום של האולטראס ומאז אתה רק מסית ומרעיל ומקלל שם אנשים מהשחקן כמו ילד קטן.

טמבלים תחברו ביחד יהיה לכם יותר כוח,מול ההנהלה,ביציע ונגד היריבות במקום המלחמות אגו המזדיינות האלה למי יש אירגון יותר טוב,יותר יפה ולמי הזין הכי גדול

ותומר יעקב,אתה אמור להיות אחד המנהיגים של האולטראס ואיך שאתה מדבר ומתבטא בפורום שלכם זה ביזיון

במקום לאפשר לנו,אוהדי מכבי להגיב בפורום שלכם חופשי ולשאול שאלות אתם מוחקים,נועלים ובורחים מהשאלות שלנו

סבבה אולטראס תמשיכו בגישה הזאת,שאול תמשיך להגיד לבינגה לנעול נושאים,רק אל תשכח איפה ראיתי את התגובות שלך לפני שנה.

• מנהלים ראשיים
קודם כל אתה לא מכיר אותי, אין לך שום זכות לקרוא לי חצוף שלא עשה שום דבר למען מכבי

יציע המשפחות יהיה נפילה ואין טעם להציע כזה רעיון, בגלל זה הוא לא מעניין אותי. אני מסתכל על התמונה הכוללת ואני רואה ש-3000 איש יסבלו בגלל היציע הזה שאולי בלחץ יישבו בו 1000 איש (כולל חברי השחקן)

וזה לא שאני אנטי שחקן, אתה יכול לבדוק את ההודעות שלי: אני תמיד הייתי בעדכם, אני תמיד תרמתי לכם כספים וכואב לי לראות את המצב שאליו הגענו

אז הפסדת ארועים משפחתיים ביג פאקין דיל - כמו כולנו.

יציע משפחות יהיה נפילה? זו החלטה של הקבוצה שלך.

אנחנו מבקשים שקט.

לעבוד כארגון ולעבוד בשקט.

בלי שיגידו לנו מתי לעודד, איך לעודד, כמה לעודד, ואיפה לעודד.

אם זה יצריך מעבר ל 5 SO BE IT.

זו הבעיה של הקבוצה שלך - לא שלנו.

הגיע הזמן שאנשים כאן ידעו להבדיל.

לא אנחנו הבאנו את המצב על מכבי, היא הביאה את המצב עלינו בהתמודדות שלה עם מה שקרה בקהל.

לשחקן ה-12 יש חזון ויש דרך. והיא להביא את מכבי להיות קבוצת דרג ב' באירופה.

בשילוב עם האולטראס זה לא יכול לקרות ומכאן שצריכה להיות הפרדה ברורה.

אם לאנשים כמוך, או לאנשים כמו סולאש מפריע שלא תוכלו לקנות כרטיסים לדרבי אז סלח לי אבל אתם בכלל לא בכיוון.

הקהל של מכבי צריך הנהגה בריאה.

וזו שיש לו כרגע לוקחת אותו לאבדון (במקדום או במאוחר).

אתם לא חייבים להאמין אתם יכולים גם לגחך.

אבל כשכל מה שמעניין את הקהל שלך זה רכש אתה לא תגיע לכלום.

אז מצידי אתה וסולאש (שאני אוהב ומעריך אותו מאוד) יכולים לבכות פה עד מחר.

הריאייה הזו היא מגה אגוצנטרית.

אכי, אני אוהב אותך ומעריך אותך. ואנחנו מכירים המון זמן.

אבל אתה באמת חייב להפסיק לכתוב כאן שטיות.

לא יהיה שת"פ עם האולטראס ויהיה מה.

קח את כאקסיומה קח את זה כמה שאתה רוצה.

ובחייאת ראבקם מספיק לדבר על שער 5 שנה הבאה.

עם הקבוצה הזו הדבר היחיד שבטוח הוא המוות.

תלמד לקבל ביקורת,

תלמד להביע ביקורת.

לרשום לנו שאנחנו עשינו את זה כי לנו לא אכפת וכי לנו ישמרו כרטיסים לדרבי חוץ שהארגון בכלל לא מתכוון ללכת למשחקי חוץ, זה חוצפה.

זכותך המלאה לבוא ולהגיד שלדעתך יציע נוער לא שווה את זה/לא יצליח או שלא שווה לתת למכבי עוד יציע מעודד ועוד כסף, סבבה, לגטימי לחלוטין, מפה ועד ללתפור לנו האשמות כמו שעשית המרחק רב, ו-וואלה זה נמאס.

ואגב, אני לא יודע איפה אתה חי, אבל הפועל היום, בלי שום קשר למהלך הזה, בונים את עצמם, כך שבעוד שנתיים בכל מקרה נקבל בדרבי יציע אחד.

השנה הם התחילו לפתוח את שער 8 נגד כל הקבוצות כולל הגדולות למעט אנחנו, גם במחיר שהוא לא יהיה מלא באוהדי הפועל והם יפסידו כסף.

המשמעות של זה שבעוד שנתיים הם ממלאים את שער 8 בתפוסה דומה לשאר השערים שלהם פלוס-מינוס, משמעות הצעד הזה שהם "מולידים" אוהדים חדשים, עוד שנתיים, שתהיה להם את היכולת למלא יציע נוסף בבלומפילד, כמו שיש למכבי בפוטנציאל היום, הם לא יחכו לך. חלק מהאוהדים שלהם כבר לפני כמה חודשים תומכים במהלך שבדרבי נקבל רק יציע אחד.

• מנהלים ראשיים
זה לא בעייתי לעשות תפאורה בשער 13 ? (שמישהו יענה כבר!!!)

כשנצטרך לעשות תפאורה נמצא פתרון לשער 13.

תהיה רגוע :wubyellow3:

אני לא צריך להכיר אותך כדי לדעת שבהודעה שכתבת יצאת חצוף.

איזה קטע, אם היית מקבל מכות כל פעם שהיית מגיע לבלומפילד ומעודד את מכבי מתי שאתה רוצה, היית שם יותר מרוב חברי השחקן ה-12?

אתה מגדת עתידות? מאיפה אתה יודע כמה אנשים יעשו מנוי לשער משפחות? ואם השער הזה יהיה הצלחה מטורפת?

ונגיד והוא לא יהיה הצלחה מטורפת, ובאמת יהיו אלף איש כמו שאתה אומר, מי אמר שעוד שנתיים לא יהיו שם אלפיים איש, ושנה אחר כך 3 אלף איש ובסופו של דבר היציע הזה יתמלא וכל משחק של מכבי היציע יהיה מפוצץ באנשים שמעודדים את מכבי 90 דקות?

אתה זורק פה השערות שבכלל אין לך מושג אם הן יקרו (3000 אנשים יסבלו? מאיפה אתה יודע את זה?) ומחליט ע"פ הקביעות האלה שלשחקן אין כבוד. אתה קולט כמה פאתטי אתה יוצא פה?

חחחח "עונה כמו אורי משיח" , זה מצחיק. אני לא עשיתי כלום בשביל מכבי, אני סך הכל מזכיר פה את אותן המחמאות שאתה וחבריך נתנו לשחקן ה-12 בכל השנים האלה שעברו (ואתה בעצמך אומר שאתה תמכת בשחקן), אז בגלל שיש סיכוי קטן ששנה הבאה תצטרך לדאוג לעצמך לכרטיס לדרבי, אתה יוצא בצורה כזאת על אלה שתמכת בהם כ"כ בשנים האחרונות? (כשזה בכלל לא אשמתם).

אני עדיין לא הבנתי מה הבעיה לעבור לשער 8?

אם האולטראס היו שם שנה שעברה והצליחו לעודד, למה שהשחקן לא יצליח?

פשוט הגוש ישב בשער 9,אני באמת לא מבין למה אי אפשר?

כל משחק בית אתם רוצים לעבור דרך זה?

http://img34.imageshack.us/img34/7097/img3321copy.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/6097/img3313copy.jpg

לגבי שער 8 - אי אפשר לממש שם את החזון של שער משפחות ונוער, וההנהלה גם לא מעוניינת שזה יהפוך לשער עידוד.

• מנהלים ראשיים

כל משחק בית אתם רוצים לעבור דרך זה?

http://img34.imageshack.us/img34/7097/img3321copy.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/6097/img3313copy.jpg

אתה ראית פה מישהו מדבר על שער 5 שנה הבאה?

זו בסה"כ ספוקלציה שעלתה בנוגע לשנה הבאה.

עד שנה הבאה יש לפחות עוד 9 חודשים שבהם יהיה מספיק זמן לשקול את כל האופציות.

תפסיקו להתעסק בשער 5 המחורבן הזה.

ותקלטו שזו החלטה של ההנהלה.

ההחלטה של ההנהלה היא שהיא פותחת את שער 5 למשפחות ונוער

מה זה קשור לשחקן? מה הבעיה שהוא ישב ב 8?

1. יקר יותר

2. לא יציע מעודד, ליציע הזה כבר יש אופי והוא לא מתאים כדי לקבל את השחקן.

חוץ מזה, הרבה יותר קורצת ההזדמנות להיות חלק מרכזי בפרוייקט החדש בשער 5.

אם הבעיה היחידה בשער הזה היא שהוא מזוהה עם הפועל אני אישית לא רואה בזה בעיה.

כמו שמישהו כבר כתב פה- זה בסך הכל גוש בטון..

1. יקר יותר

2. לא יציע מעודד, ליציע הזה כבר יש אופי והוא לא מתאים כדי לקבל את השחקן.

חוץ מזה, הרבה יותר קורצת ההזדמנות להיות חלק מרכזי בפרוייקט החדש בשער 5.

אם הבעיה היחידה בשער הזה היא שהוא מזוהה עם הפועל אני אישית לא רואה בזה בעיה.

כמו שמישהו כבר כתב פה- זה בסך הכל גוש בטון..

מה הקשר גוש בטון? נראה לך הגיוני שנשב ביציע של אוהדי הפועל? עזוב את זה שחצי מהשירים על שער 5..

בוא נזרוק את כל ארון הגביעים של מכבי לפח, זה בסך הכל גוש ברזל

בחיים שלי לא ראיתי 2 קבוצות שנואות אחת על השנייה שמעודדות באותו יציע

אני רק מדמיין את עצמי יושב בשער 5 ורואה משחק, רואה את בלומפילד מהכיוון הזה, שמולי נמצא שער 11, אני מרגיש אדום.. איכסס

לפי כל התגובות פה צריך בכלל לסגור את שער 5 לגמרי ואפילו לא למכור כרטיסים מוזלים לנוער במשחקים גדולים פשוט להוציא צו הסגרה לשער כי איכס ישבו שם אדומים ואיכס ואיכס ואיכס ואפשר למצוא עוד כמה איכס.

מצד אחד זה שער של אוהדי הפועל מצד שני זה שער אם הפוטנציל הכי גדול לעידוד מלבד שער 11 שכמו שאנשים מבינים השחקן כבר לא ישב בו.

זה שער אם פוטנציל מבחינת עידוד מבחינת דור חדש של אוהדים ובכלל וזה גם שער מוזל מיתר השערים בבלומפילד.

וכדי להביא דור חדש וכדי למשוך אוהדים צריך להתחיל לפעמיים מאפס ושער 5 זה להתחיל מאפס ולפעמיים צריך לפתוח תעיניים

יותר מאשר לשבת ולהגיד שער 5 שער 5 כי תחשבו לבד ותבינו ששער 8,13,2,1 וכו' אלה שערים שיש בו אנשים שמנוים כבר שנים

אלו שערים שנהפכו לשערי ישיבה ואי אפשר פתאום לבוא ולהפוך אותם לשערי עידוד והשחקן ה-12 רוצה ליתפרס ולגרום לעידוד ביציע שלם

ולא בגוש קטן של 150-200 איש אלה ליתפתח יותר וליצור שער שלם של עידוד ובשערים אחרים זה לא יצליח לא מבחינת משיכת קהל ודור עתיד ולא מבחינת עידוד כי אלו מזמן לא שערי עידוד והם גם לא יהפכו פתאום לכאלה הלוואי והייתה אפשרות כזאת אבל זה לא יקרה לפחות לא כרגע.

אז תבינו שאנשים פה לא שמחים לשבת בשער 5 עונה הבאה אם ונשב שום דבר לא בטוח אבל תבינו בתור קהל שכדי להרים תקבוצה כדי להרים עידוד כדי להביא דברים חדשים צריך להתחיל ביציע חדש במשהו חדש ושער 5 זה הפתרון היחידי כרגע לעונה הבאה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.