Jump to content

קרב המכבים בחג המכבים - ניצחון שווה מקום שני

אתר השחקן ה-12

Recommended Posts

מסורת של לנסות להיות מועדון אחר.

שיקחו גם מיליון אליפויות, וישחקו מיליון דרבים, בשורה התחתונה הם חושבים שהם מכבי ת"א. הם לא.

די נו, אתה מסתלבט, נכון?

מסורת של לנסות להיות מועדון אחר.

שיקחו גם מיליון אליפויות, וישחקו מיליון דרבים, בשורה התחתונה הם חושבים שהם מכבי ת"א. הם לא.

זה כבר נהיה פתאטי עומר...

חלאס.

זה כבר נהיה פתאטי עומר...

חלאס.

פאתטי תגיד לאוהדי מכבי שהולכים לעודד אותם בדרבי...

" אין מה לעשות רוב אוהדי מכבי ראשון (אני אייל ועוד רבים) אוהדים גםמכבי תל אביב בכדורגל אז הבאנו שירים....עד עכשיו זה לא באמת הפריע למישהו "

" חחחח כשהיינו שנה שעברה באחד ממשחקי החוץ שם יוסי גבע (המנכל שלהם) פנה אלינו שנבוא לעודד את מכבי ראשון "

תגידו, מכבי ת"א לא התחילה במקור מראשל"צ ועוד איזה עיר? אני מתכוון לאגודה

לא.

נקראה "הראשון לציון יפו", אין קשר לעיר. היא הוקמה מחוץ לחומות יפו, בת"א של היום (ככה שלא נכון להגיד שהיא עברה לת"א... זה כמו להגיד שבני יהודה עברה לת"א ברגע שהעירייה סיפחה את התקווה).

פאתטי תגיד לאוהדי מכבי שהולכים לעודד אותם בדרבי...

" אין מה לעשות רוב אוהדי מכבי ראשון (אני אייל ועוד רבים) אוהדים גםמכבי תל אביב בכדורגל אז הבאנו שירים....עד עכשיו זה לא באמת הפריע למישהו "

" חחחח כשהיינו שנה שעברה באחד ממשחקי החוץ שם יוסי גבע (המנכל שלהם) פנה אלינו שנבוא לעודד את מכבי ראשון "

מצטערת, קשה לי למצוא פאתטיות אצל מכבי ראשון, קבוצה מצויינת, מנצחת את האדומים של הפועל, תורמת לצבע של הענף. ראויה להערצה בסה"כ.

העובדה שפנו לאוהדי מכבי בשביל שיעודדו את ראשון, אמורה להחמיא לאוהדי מכבי, אבל לא להוציא את מכבי ראשון כפאתטית, כי לראשל"צ יש הכל, חוץ מרעש ביציע (:

וזה הגיוני שהרבה מתושבי ראשל"צ שאוהדים את מכבי בכדורגל, הם גם אוהדים של מכבי ראשון בכדוריד, הגיוני מאד.

anyway... צריך לתת את הגרון יום שישי, כי אם האלופה רצתה לקנות את הקהל, אז היא יודעת על מה היא מדברת :yellow_cool1:

מצטערת, קשה לי למצוא פאתטיות אצל מכבי ראשון, קבוצה מצויינת, מנצחת את האדומים של הפועל, תורמת לצבע של הענף. ראויה להערצה בסה"כ.

העובדה שפנו לאוהדי מכבי בשביל שיעודדו את ראשון, אמורה להחמיא לאוהדי מכבי, אבל לא להוציא את מכבי ראשון כפאתטית, כי לראשל"צ יש הכל, חוץ מרעש ביציע (:

וזה הגיוני שהרבה מתושבי ראשל"צ שאוהדים את מכבי בכדורגל, הם גם אוהדים של מכבי ראשון בכדוריד, הגיוני מאד.

anyway... צריך לתת את הגרון יום שישי, כי אם האלופה רצתה לקנות את הקהל, אז היא יודעת על מה היא מדברת ;)

ראויה להערצה כי מנצחת את הפועל?

זה בדיוק העניין, שנגמרו הימים שאוהדי מכבי שרואים כדוריד בעד ראשון בצמרת ובדרבי, כמו שאוהדי כדורגל בעד מדריד/ברצלונה באירופה.

עכשיו יש מכבי ת"א בכדוריד, ולא צריך שום אלטרנטיבה אליה.

ראויה להערצה כי מנצחת את הפועל?

זה בדיוק העניין, שנגמרו הימים שאוהדי מכבי שרואים כדוריד בעד ראשון בצמרת ובדרבי, כמו שאוהדי כדורגל בעד מדריד/ברצלונה באירופה.

עכשיו יש מכבי ת"א בכדוריד, ולא צריך שום אלטרנטיבה אליה.

לא כתבתי ראויה להערצה רק בגלל שמנצחת את הפועל... אלא בשל ההצלחה שלה

לא הבנתי את הדוגמא של בארסה מדריד?

כל אחד שיחליט מה האלטרנטיבה שלו, אנחנו פשוט יודעים שמכבי ת"א זה ..... ;) :)

ועכשיו אברם מול צ'לסי, חפרנו

לא כתבתי ראויה להערצה רק בגלל שמנצחת את הפועל... אלא בשל ההצלחה שלה

לא הבנתי את הדוגמא של בארסה מדריד?

כל אחד שיחליט מה האלטרנטיבה שלו, אנחנו פשוט יודעים שמכבי ת"א זה ..... ;) :)

ועכשיו אברם מול צ'לסי, חפרנו

התכוונתי לזה שאוהדי מכבי ת"א שרצו לראות כדוריד, התמקדו בדרבי של ראשון, כי הוא היה בצמרת, ומכבי היתה למטה, בלי כוכבים, בלי שידורים, בלי כלום.

אוהד מכבי ת"א שיש לו מכבי ת"א בליגה ובוחר לעודד מכבי אחרת? אוהד קבוצה אחת בליגה ואחרת בצמרת? זה כמו לאהוד קבוצה אחת בישראל ואחת בספרד, כדי להנות מהאקשן של הסופרקלאסיקו... כמובן שהם גם מתמקדים רק ב"מכבי" הגדולה, כמו אותם אנשים ש"לא מתחברים לכדורגל ישראלי".

שיזדיין הדרבי של ראשון והאקשן שלו, שיהרגו אחת את השניה.

אנחנו מכבי ת"א.

ושלא יובן לא נכון, שתי הקבוצות מתועבות, אבל ברור שהן טובות לליגה. עדיף לשחק נגד הגועל נפש הזה מאשר הקבוצות ההזויות של הליגה בכדורעף. מה שטענתי לגבי מסורת הוא שה"מסורת" שלהם זה לא מסורת של מועדון. מסורת של עיר, אולי. הם מנותקים ממכבי ראשון בכדורסל ומהפועל ראשון בכדורגל, שבכלל עזבו את הצבעים שלהן, מי שמגיע לעודד את הפועל ראשון זה אולטראס הפועל, ומי שמעדיף את מכבי זה בין היתר, באופן אוטומטי, אנשים שאוהדים צהוב-כחול. לעיר הזאת יש מסורת, לקבוצות האלה יש שם, אבל להשוות את זה למסורת של מכבי ת"א? כן, עדיין בלי אליפויות בכדוריד, אנחנו מועדון עם מסורת. עם מסורת ספורט, עם מסורת של קהל, עם מורשת. זה שבכדוריד לא הישגים עכשיו זה משהו שאנחנו באים לתקן, להגיד "חדשנות מול מסורת" זה להציג אותנו בתור עולה חדשה שהיא פרוייקט של מיליארדר משועמם שקנה קבוצה בפריפריה.

אנחנו מכבי ת"א, כוסאמק.

יפה שיש בראשון מסורת שזאת עיר של כדוריד, ושהם עשו חיקוי נחמד מאוד לדרבי של ת"א, אבל שילכו לעזאזל.

וכן, המסורת של מכבי ת"א יותר עצמתית משל מכבי ראשון. תשאל שחקן בארץ אם הוא מרגיש יותר גאווה כשמגיע לראות אותו ארגון אוהדים שמוכר מהכדורגל, ומסקרים משחקים שלו באחד מאתרי הספורט הכי נצפים ברשת (כן, זה נכון, עובדתית), או כשהוא בתוך הגועל נפש של ראשון. זה נראה כאילו שמכבי והפועל ראשון לא היו קיימות אם לא היו משחקות אחת נגד השנייה.

אז כן, הן חלק מהמסורת של הליגה, אבל לא צריך לעשות להם שום כבוד, ובטח שלא להסתכל עליהם מלמטה.

הלוואי אגב שהפועל פ"ת תעלה בסוף השנה לליגה הלאומית, ובעוד שנתיים תהיה בליגת העל (האוהדים הקימו שם קבוצה). הלוואי גם שחיפה והפועל יקימו קבוצה בכדוריד. דרבי בכדוריד, ודרבי תל-אביבי אמיתי, זה באמת חלום. כשזה יקרה גם לא נראה לי שהדרבי של ראשון יעניין כל כך, עם כל הכבוד למסורת שלהם...

הדרבי של ראשון זה חיקוי של הדרבי התל-אביבי בכדורגל, הסיבה היחידה שהוא מצליח כל כך זה שהוא משתמש באותם שמות וצבעים, ושהוא משוחק בספורט מלהיב יותר.

התכוונתי לזה שאוהדי מכבי ת"א שרצו לראות כדוריד, התמקדו בדרבי של ראשון, כי הוא היה בצמרת, ומכבי היתה למטה, בלי כוכבים, בלי שידורים, בלי כלום.

אוהד מכבי ת"א שיש לו מכבי ת"א בליגה ובוחר לעודד מכבי אחרת? אוהד קבוצה אחת בליגה ואחרת בצמרת? זה כמו לאהוד קבוצה אחת בישראל ואחת בספרד, כדי להנות מהאקשן של הסופרקלאסיקו... כמובן שהם גם מתמקדים רק ב"מכבי" הגדולה, כמו אותם אנשים ש"לא מתחברים לכדורגל ישראלי".

אנחנו מכבי ת"א.

ושלא יובן לא נכון, שתי הקבוצות מתועבות, אבל ברור שהן טובות לליגה. עדיף לשחק נגד הגועל נפש הזה מאשר הקבוצות ההזויות של הליגה בכדורעף. מה שטענתי לגבי מסורת הוא שה"מסורת" שלהם זה לא מסורת של מועדון. מסורת של עיר, אולי. הם מנותקים ממכבי ראשון בכדורסל ומהפועל ראשון בכדורגל, שבכלל עזבו את הצבעים שלהן, מי שמגיע לעודד את הפועל ראשון זה אולטראס הפועל, ומי שמעדיף את מכבי זה בין היתר, באופן אוטומטי, אנשים שאוהדים צהוב-כחול. לעיר הזאת יש מסורת, לקבוצות האלה יש שם, אבל להשוות את זה למסורת של מכבי ת"א? כן, עדיין בלי אליפויות בכדוריד, אנחנו מועדון עם מסורת. עם מסורת ספורט, עם מסורת של קהל, עם מורשת. זה שבכדוריד לא הישגים עכשיו זה משהו שאנחנו באים לתקן, להגיד "חדשנות מול מסורת" זה להציג אותנו בתור עולה חדשה שהיא פרוייקט של מיליארדר משועמם שקנה קבוצה בפריפריה.

אנחנו מכבי ת"א, כוסאמק.

יפה שיש בראשון מסורת שזאת עיר של כדוריד, ושהם עשו חיקוי נחמד מאוד לדרבי של ת"א, אבל שילכו לעזאזל.

וכן, המסורת של מכבי ת"א יותר עצמתית משל מכבי ראשון. תשאל שחקן בארץ אם הוא מרגיש יותר גאווה כשמגיע לראות אותו ארגון אוהדים שמוכר מהכדורגל, ומסקרים משחקים שלו באחד מאתרי הספורט הכי נצפים ברשת (כן, זה נכון, עובדתית), או כשהוא בתוך הגועל נפש של ראשון. זה נראה כאילו שמכבי והפועל ראשון לא היו קיימות אם לא היו משחקות אחת נגד השנייה.

אז כן, הן חלק מהמסורת של הליגה, אבל לא צריך לעשות להם שום כבוד, ובטח שלא להסתכל עליהם מלמטה.

הלוואי אגב שהפועל פ"ת תעלה בסוף השנה לליגה הלאומית, ובעוד שנתיים תהיה בליגת העל (האוהדים הקימו שם קבוצה). הלוואי גם שחיפה והפועל יקימו קבוצה בכדוריד. דרבי בכדוריד, ודרבי תל-אביבי אמיתי, זה באמת חלום. כשזה יקרה גם לא נראה לי שהדרבי של ראשון יעניין כל כך, עם כל הכבוד למסורת שלהם...

הדרבי של ראשון זה חיקוי של הדרבי התל-אביבי בכדורגל, הסיבה היחידה שהוא מצליח כל כך זה שהוא משתמש באותם שמות וצבעים, ושהוא משוחק בספורט מלהיב יותר.

שתהיה בריא איך יש לך כח לכתוב כ"כ הרבה...

מה הבעיה עם זה שתושבי ראשון יאהבו את מכבי ראשון? זה קורה להרבה אנשים שמחבבים קבוצה כיוון שהיא ליד הבית שלהם..

וכמו שאמרת, אנחנו מכבי ת"א, אבל עובדה שאת מכבי ת"א בכדורסל לא אוהבים הרבה מאוהדי מכבי רגל/עף/יד... אני מכירה איזה נתנייתי חביב שלא אוהד את מכבי בכדורסל, למרות שזאת מכבי ת"א, והוא הולך לכדורעד (חיבור של כדורעף ויד).

בכל מקרה, שלא תתבזבז לי כל המחצית, חבל על השנאה למכבי ראשון...

אני לא מסתכלת על ראשון מלמטה, מכבי ת"א בשבילי זה תמיד מעל הכל לא משנה המיקום, גם כשהחיזבאללה מנצחים אותנו בכדורגל, לעולם לא מסתכלת עליהם מלמטה.

מותר לפרגן, ומגיע למכבי ראשון הרבה מחמאות..

לדעתי השנאה כלפיהם ממש אבל ממש מיותרת

יש הבדל בין מחבבים לבין אוהדים.

ומה זה לא אוהד מכבי בכדורסל? אני אוהד מכבי נקודה. כדורסל לא מעניין אותי, גם הקבוצה שם לא. עדיין, אין קבוצת כדורסל אחרת שאני רוצה שתנצח את מכבי...

טוב עומר נסיים את הויכוחון הזה

כי כמו בכל ויכוח / דיון, כל אחד נשאר בדעות שלו... למרות שאיכשהו כיף זה להתווכח.

ועכשיו נחשוב איך לשכנע אנשים לבוא לגוש עם הריגוש... יותר חשוב

ועכשיו נחשוב איך לשכנע אנשים לבוא לגוש עם הריגוש... יותר חשוב

תראי אם עומר יעודד במקום כל דקה לדבר איתי ולשאול שאלות

נוכל לעשות את זה חחח

אנחנו מכבי ת"א.

אנחנו מכבי ת"א, כוסאמק.

וואי, איך אתה מדבר...

אני גר בראשל"צ ואני מתכוון להגיע למשחק הקרוב. כי זה קרוב לבית, וכי אני אוכל לשמוע את השחקן ה12 ולעודד איתם. לא יותר. לא אכפת לי מכדוריד, לא יודע את החוקים, לא יודע כמה שחקנים יש בכל קבוצה... זה לא משנה.

אבל חלק מהדברים שאתה אומר ממש מעליבים. "הגועל נפש של ראשון", "שילכו לעזאזל", "שיהרגו אחת את השניה"

מה עם קצת כבוד לקבוצות אחרות? זה שמכבי ראשון מתלבשות בצהוב כחול, ומפרגנת לארגוני אוהדים של מכבי, לא אומר שהם המחליפים של מכבי ת"א, אלא זה אומר שהם הסתכלו על מכבי ת"א ואמרו "נקווה שיום אחד נהיה כמותם"

הדיבור שלך, כאילו "מכבי ת"א מעל כולם וזין על האחרים!!!!!!!!!!!" הוא לדעתי לא מכובד. אבל מה שנוח לך...

הדיבור שלך, כאילו "מכבי ת"א מעל כולם וזין על האחרים!!!!!!!!!!!" הוא לדעתי לא מכובד. אבל מה שנוח לך...

אבל מכבי ת"א באמת מעל כולם וזין על האחרים.

אני רק מקווה שבזמן שאתה מעודד את השחקנים תשים לב גם למשחק, ותגיע למשחקים הבאים בגלל הקבוצה ולא בגלל הקהל... אבל אם זה מה שמושך אותך למשחק ראשון שלך, עדיף מכלום.

מה עם קצת כבוד לקבוצות אחרות? זה שמכבי ראשון מתלבשות בצהוב כחול, ומפרגנת לארגוני אוהדים של מכבי, לא אומר שהם המחליפים של מכבי ת"א, אלא זה אומר שהם הסתכלו על מכבי ת"א ואמרו "נקווה שיום אחד נהיה כמותם"

הדיבור שלך, כאילו "מכבי ת"א מעל כולם וזין על האחרים!!!!!!!!!!!"

שכחת דבר אחד

בכדורגל אוהדי מכבי לא אומרים את אותו הדבר? הרוב אומרים מכבי ת"א מעל כולם

מי זאת חיפה? מי זאת הפועל? כל הליגה על הזין כמילות השיר

כנ"ל בכדוריד כדורעף כדורסל

לא איכפת לי מה עושה ראשון הזאת או הזאת אני אוהד מכבי ת"א וניתן לראשון בראש למה מי הם

ולגביי המפרגנים לאוהדי מכבי הם עושים את זה מסיבה אחת, כדי שאנחנו נבוא לאעודד אוותם במשחקים

שלהם מול הפועל ראשון או באירופה, לא כי באמת איכפת להם.

ואחרי שכבר ביקשו מאיתנו כולל ממני אישית לבוא לעודד אותם באירופה אני אומר לך מה שאמרתי לו

מכבי זאת רק מכבי ת"א ואני לא הולך לעודד שום קבוצה שהיא לא מכבי ת"א לא משנה מה תיתן לי

יש רק קבוצה אחת רק את ולא אחרת, אותך מכבי לא ננטוש לעד נאהב אותך עד מוות

תקרא את כל מילות השיר ותבין למה מכבי ת"א מעל כולם וזין על האחרים

חבר'ה (עומר בעיקר אתה) - אתם נסחפים.

יכול להיות שבעוד עשור נפתח מסורת כמו שיש בראשון אבל נכון לעכשיו המסורת וההגמוניה בכדוריד הישראלי נמצאת בראשון.

אנחנו, כקהל שהוא חלק מהמרכיבים של קבוצת צמרת, עוזרים מאוד למכבי לבסס את מעמדה ולשבור את ההגמוניה.

אמנם אנחנו מכבי ת"א, אבל עם כל הצער שבדבר, אנחנו עדיין לא יכולים להתייחס בזלזול או בביטול למכבי ראשון.

איך אבי רש אומר "הגיע הזמן לתקן את ה-0 בטור האליפויות של מכבי"

שכחת דבר אחד

בכדורגל אוהדי מכבי לא אומרים את אותו הדבר? הרוב אומרים מכבי ת"א מעל כולם

מי זאת חיפה? מי זאת הפועל? כל הליגה על הזין כמילות השיר

כנ"ל בכדוריד כדורעף כדורסל

לא איכפת לי מה עושה ראשון הזאת או הזאת אני אוהד מכבי ת"א וניתן לראשון בראש למה מי הם

ולגביי המפרגנים לאוהדי מכבי הם עושים את זה מסיבה אחת, כדי שאנחנו נבוא לאעודד אוותם במשחקים

שלהם מול הפועל ראשון או באירופה, לא כי באמת איכפת להם.

ואחרי שכבר ביקשו מאיתנו כולל ממני אישית לבוא לעודד אותם באירופה אני אומר לך מה שאמרתי לו

מכבי זאת רק מכבי ת"א ואני לא הולך לעודד שום קבוצה שהיא לא מכבי ת"א לא משנה מה תיתן לי

יש רק קבוצה אחת רק את ולא אחרת, אותך מכבי לא ננטוש לעד נאהב אותך עד מוות

תקרא את כל מילות השיר ותבין למה מכבי ת"א מעל כולם וזין על האחרים

דביר :diractor:

מעיין - בדיוק בגלל זה אנחנו צריכים לתקן את את המספר ההוא שמזוהה עם חיפה. כי אנחנו מכבי ת"א.

מבחינה מקצועית אנחנו לא יכולים להתייחס בזלזול או בביטול לאף יריבה, בטח לא למכבי ראשון. חוץ מזה? יש פה אוהדים שהגיע הזמן שיבינו מה זה מכבי, לפני שהם שרים לשחקנים...

אנחנו לא צריכים לחלק להם יותר כבוד מלאס"א למשל.

המגרש של מכבי ראשון זה המגרש החדש שבנו ליד שער ראשון? או שעוד לא סיימו לבנות אותו בכלל?

זה אכן החדש

וסיימו לבנות אותו כן..אחרי 10 שנים בערך שהוא עמד שם

עוד פחות מ-4 שעות...

הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי

תלמדו שאין שום דבר חוץ מניצחון

תדרסו עד שזה יכאיב, לא חשוב מי זה היריב

תדרסו כי אתם מכבי תל-אביב!