Jump to content

מארחים את מכבי חיפה: "זה כדורגל, ובמשחק נתון אפשר לנצח כל קבוצה"

Recommended Posts

מה שמצחיק הוא שעד אתמול אנחנו נחשבנו לאכזבת העונה וקבוצה מפורקת עם מאמן שקרן שממציא שטויות על דרך וכד', ובני יהודה נחשבה לקבוצה שמחה, התקפית, עם כשרונות צעירים אדירים שמהווה את דור העתיד של נבחרת ישראל והמועמדת הבטוחה לסיים במקום ה- 3 לפחות, רק שבמציאות בני יהודה כבשה 15 גולים בלבד ב- 11 המשחקים הראשונים בעונה, 3 פחות מאיתנו...

אז איפה ההתקפה האדירה והכדורגל השמח שלהם?! ב 1-1 עם אשדוד שנתן להם 3 נק'?

13 גולים הם הבקיעו.

נתנו להם שלוש על הניצחון הטכני, ולקחו להם אחד.

מה שמצחיק הוא שעד אתמול אנחנו נחשבנו לאכזבת העונה וקבוצה מפורקת עם מאמן שקרן שממציא שטויות על דרך וכד', ובני יהודה נחשבה לקבוצה שמחה, התקפית, עם כשרונות צעירים אדירים שמהווה את דור העתיד של נבחרת ישראל והמועמדת הבטוחה לסיים במקום ה- 3 לפחות, רק שבמציאות בני יהודה כבשה 15 גולים בלבד ב- 11 המשחקים הראשונים בעונה, 3 פחות מאיתנו...

אז איפה ההתקפה האדירה והכדורגל השמח שלהם?! ב 1-1 עם אשדוד שנתן להם 3 נק'?

מבחינת יכולת בני יהודה עד היום הציגה את הכדורגל הכי טוב בליגה, הבעיה אצלם שהם נאיבים ברמות.

13 גולים הם הבקיעו.

נתנו להם שלוש על הניצחון הטכני, ולקחו להם אחד.

אז מה שכתבתי, רק על אחת כמה וכמה.

מבחינת יכולת בני יהודה עד היום הציגה את הכדורגל הכי טוב בליגה, הבעיה אצלם שהם נאיבים ברמות.

חארטה. אמנם לא ראיתי כמעט משחקים שלהם (למעשה ראיתי 2 וחצי. נגד מכבי, ביום שבת נגד הפועל ומחצית נגד הפועל חיפה).

נגד חיפה היו טובים מאד ואכן היו צריכים להבקיע יותר, אבל נגד מכבי הגיעו להזדמנות אחת טובה (ביטון נוגח החוצה) ואנחנו הגענו ל2-3 (מאיוקה, יבוריאן ואבידור בתחילת המשחק), ונגד הפועל הם היו צריכים לקבל 5 ולא 1.

אני לא אומר שהם גרועים, רק שאני לא מבין למה הפכו אותם לכזו קבוצה גדולה...

אז מה שכתבתי, רק על אחת כמה וכמה.

חארטה. אמנם לא ראיתי כמעט משחקים שלהם (למעשה ראיתי 2 וחצי. נגד מכבי, ביום שבת נגד הפועל ומחצית נגד הפועל חיפה).

נגד חיפה היו טובים מאד ואכן היו צריכים להבקיע יותר, אבל נגד מכבי הגיעו להזדמנות אחת טובה (ביטון נוגח החוצה) ואנחנו הגענו ל2-3 (מאיוקה, יבוריאן ואבידור בתחילת המשחק), ונגד הפועל הם היו צריכים לקבל 5 ולא 1.

אני לא אומר שהם גרועים, רק שאני לא מבין למה הפכו אותם לכזו קבוצה גדולה...

שום חארטה, ראיתי הרבה משחקים שלהם העונה, והם פשוט הקבוצה עם הכדורגל הכי שמח בליגה.

אין מישהו ששיחק יותר טוב מהם לאורך כל המשחקים העונה.

הפועל? רק במחזורים האחרונים התחילה להראות כקבוצה בליגה.

חיפה? משחקים מזעזע נראים כמו כלום ברוב המשחקים, אבל איכשהו הכל הלך להם, עד אתמול כמובן.

אנחנו? רוב המשחקים נפילה.

אני לא מחובבי בני יהודה, ואין לי שום אינטרס להחמיא להם, אבל בגדול הם הקבוצה היחידה שאפשר להגיד שהיא משחקת כדורגל כמו שצריך לשחק כדורגל בליגה העלובה ביותר שלנו.

וואלה מפרגן לכם מכבי ת"א הפתיעה אותי ,באה בסופר מוטיבציה ,איפה הם היו בדרבי?

לא האמנתי שנפסיד אבל ביציע למדנו שיעור שזה לא טוב להיות יהירים מדי(מה שקורה לכם כבר כמה שנים)..

בכל מקרה יהיה מעניין לראות איך מכבי ת"א תשחק נגד נתניה, והאם חיפה תצא מהמשבר במהירות או תמשיך את המפולת.

לא האמנתי שנפסיד אבל ביציע למדנו שיעור שזה לא טוב להיות יהירים מדי(מה שקורה לכם כבר כמה שנים)..

בכל מקרה יהיה מעניין לראות איך מכבי ת"א תשחק נגד נתניה, והאם חיפה תצא מהמשבר במהירות או תמשיך את המפולת.

עוד דבר מעניין הוא העליהום של התקשורת על חיפה אחרי ההפסד.

בסך הכל הפסד אחד בליגה אחרי 10 נצחונות ברציפות, ומה השאלה הראשונה ששואלים את אלישע לוי - "האם זה משבר ואיך יוצאים ממנו"...

וכאילו זה לא מספיק, היום כבר כל כלי התקשורת מלאים בלכלוכים ("גאדיר לא פוגע", "אין תחליף לקטן" וכד'). פתאום כולם מרגישים שתוך שבועיים העסק שם מתפרק. תיקו בשבוע הבא, ואלישע מועמד לפיטורים והקהל יתחיל לשרוק בוז.

בסך הכל הפסד אחד בליגה אחרי 10 נצחונות ברציפות, ומה השאלה הראשונה ששואלים את אלישע לוי - "האם זה משבר ואיך יוצאים ממנו"...

וכאילו זה לא מספיק, היום כבר כל כלי התקשורת מלאים בלכלוכים ("גאדיר לא פוגע", "אין תחליף לקטן" וכד'). פתאום כולם מרגישים שתוך שבועיים העסק שם מתפרק. תיקו בשבוע הבא, ואלישע מועמד לפיטורים והקהל יתחיל לשרוק בוז.

רגע, הקהל עדיין לא התחיל לשרוק בוז?

ואו, אתה פה.

ולמה זה כ''כ מפריע לך?

שיטעמו קצת ממה שאנחנו סבלנו במשך שנים.

כל הכתבות האלה רק יכניסו אותם ללחץ, וזה רק יכול לשרת אותנו ואת כל הצמרת.

ולמה זה כ''כ מפריע לך?

שיטעמו קצת ממה שאנחנו סבלנו במשך שנים.

כל הכתבות האלה רק יכניסו אותם ללחץ, וזה רק יכול לשרת אותנו ואת כל הצמרת.

כן הכתבות יכניסו אותם ללחץ.טיעון משכנע. שבוע אחר שבוע נכנסים בנו אחרי אירופה ואנחנו חוזרים ומנצחים בליגה. שחר עושה צחוק מהתקשורת.

ולזה שאמר "אני פה", כי הרגע ראיתי סרט על מכבי חיפה בערוץ 10 שהחזיר לי את המצב רוח בשנייה.

כן הכתבות יכניסו אותם ללחץ.טיעון משכנע. שבוע אחר שבוע נכנסים בנו אחרי אירופה ואנחנו חוזרים ומנצחים בליגה. שחר עושה צחוק מהתקשורת.

ולזה שאמר "אני פה", כי הרגע ראיתי סרט על למכבי חיפה בערוץ 10 שהחזיר לי את המצב רוח בשנייה.

תפסיק כבר להיות יצור, אם אתה חושב שאין לכתבות והלחץ התקשורתי השפעה על המערכת המאמן והשחקנים, אז באמת שאתה חי בסרט.

בידיוק שכמו ליפני המשחק בין מכבי לחיפה אמרתי לך שהמשחק הזה תלוי אך ורק בנו, ואני לא צריך להזכיר לך מה הייתה התגובה שלך.

תיהיה בטוח שעוד העונה אתם תחוו המון אכזבות מהקבוצה המתוקשרת שלכם, פי כמה וכמה יותר גדולות מאתמול.

יהירות זאת תכונה שאני אוהב אצל היריבים שלי, התכונה הזאת אצלם יכולה רק לשרת אותי לטובה. ובמיוחד שהשד רחוק מלהיות גדול.

זה באמת לא יאומן, מה ישך Estevan אתם עם 10 נצחונות מ11 משחקים.

איך אתה מסוגל לדבר על מפולת? תפסידו תמשחק הבא, ואת ההוא שאחריו, ואל תנצחו בהוא שאחריו. ואז תדבר על משברים ומפולות.

לא יאומן איזה תקשורת מטומטמת, ואיך אנשים קונים אותה

וCastor,

כל מי שמבין קצת כדורגל ולא ניזון אך ורק מהתקשורת ומצליח לגבש דעות בעצמו ולא לאמץ מהכתב שהוא מעדיף רואה וראה ששום דבר לא "השתנה" במכבי, ולא היינו אכזבה ועכשיו אנחנו לא מועמדים מובילים לאליפות.

לפי מה שאני רואה מתחילת העונה מכבי קבוצה של מקום 3-4 יותר/פחות מזה ואני אופתע (לטובה/רעה בהתאמה)

מה שכן, לא הייתי מתנגד לגביע :yellow_cool1:

חח יש לכם קהל של זונות , לא שמעו אותכם כל המשחק.. פחחח קהל מגעיל.. ניצחנו בצדק והיינו הרבה יותר טובים.

מה שחשוב שגם במבחן התוצאה עמדנו, בסופו של דבר צריך לתרגם את היכולת לניצחון וזה מה שעשינו, רק חבל שלא הוספנו עוד שער או שניים כי הגיע לנו.

יאללה מכבי!

אסטבן, בחיאת זומזום...

איך הולך השיר שלכם עם האול אין בפלופ?

שמתי עלייך אול אין בפלופ כי בשבילי כל הליגה זה בלוף :wubyellow3:

אחרי מה שהוא אמר הוא נכנס לחורים שמהם הוא יצא אחרי המשחק.. זה מה שקורה שמקבלים בראש

רגע 1-0 זה לתת בראש?

אפשר לחשוב שחיפה לא בעטו לשער ואנחנו עלינו עם נוער.

מכבי עלתה עם ההרכב הכמעט הכי חזק שלה (וואלה? לא באשמת אף אחד חוץ מגנרל חורף) שמה גול מהיר ויצאה למתפרצות בלבד בערך מדקה 40.

לגיטימי או לא זה ויכוח שונה אבל צר לי, 1-0 זה לא לתת בראש...

רגע 1-0 זה לתת בראש?

מכבי עלתה עם ההרכב הכמעט הכי חזק שלה (וואלה? לא באשמת אף אחד חוץ מגנרל חורף) שמה גול מהיר ויצאה למתפרצות בלבד בערך מדקה 40.

שמע קוסטה, זה בטוח לא לתת בראש, אבל איך שאתה מתאר את זה זה נשמע כמו גניבה.

מכבי ת"א הייתה יותר טובה והגיע לה הניצחון הזה.

רגע 1-0 זה לתת בראש?

אנחנו קיבלנו בראש בדרבי, ונתנו בראש לחיפה.

1-0 לעכו זה לא לתת בראש, לחיפה כן.

אתה פשוט שואף ל-100-0 כל משחק, ואם נבקיע 100 תרצה 200, אז לפי ההגדרה שלך אף פעם לא ניתן בראש.

רגע 1-0 זה לתת בראש?

מחצית ראשונה מכבי שלטה על המגרש ללא הוררין.

מחצית שניה לחיפה לא היה מצב אחד מול השער.

עצם העובדה שפוצצנו לחיפה ואוהדיה את הבועה, והרסנו להם את ההזדמנות לשבור את שיא הניצחונות הרצופים בליגה, ה1-0 הזה, קטן ככל שיהיה, הוא בהחלט לתת בראש לקבוצה המתוקשרת של המדינה.

אסטבן, בחיאת זומזום...

איך הולך השיר שלכם עם האול אין בפלופ?

את בשבילי זה הקלף הנכון

את זה האס שנותן ניצחון

מכור רק אלייך מכור מלידה

אני נרקומן ואת המנה

לפני המשחק יושב מתמסטל

נכנס ליציע ישר משתולל

שמתי עלייך אול אין בפלופ

כי בשבילי כל הליגה זה בלוף

במחצית הראשונה אחושרמוטה נתנו להם בראש. רק גול וקורה, אבל נתנו להם בראש.

היינו ראשונים לכל כדור, בזמן שהם שרים שהליגה זה בלוף, ורואים את 45 הדקות הכי גדולות שהיריבה המושבעת שלהם נותנת בשנים האחרונות - דווקא מולם.

הם היו בשוק, ובצדק.

יש 1-0, ויש 1-0. הם לא הפסידו הפסד קטן שבסיומו אפשר להתבכיין ולהאשים שופטים, הם נשארו חסרי מילים וחסרי תירוצים. אם זה לא לתת להם בראש, אני לא יודע מה כן.

את בשבילי זה הקלף הנכון

את זה האס שנותן ניצחון

מכור רק אלייך מכור מלידה

אני נרקומן ואת המנה

לפני המשחק יושב מתמסטל

נכנס ליציע ישר משתולל

שמתי עלייך אול אין בפלופ

אם זה אמיתי אז אני פולד

מחצית ראשונה מכבי שלטה על המגרש ללא הוררין.

מחצית שניה לחיפה לא היה מצב אחד מול השער.

עצם העובדה שפוצצנו לחיפה ואוהדיה את הבועה, והרסנו להם את ההזדמנות לשבור את שיא הניצחונות הרצופים בליגה, ה1-0 הזה, קטן ככל שיהיה, הוא בהחלט לתת בראש לקבוצה המתוקשרת של המדינה.

מחצית ראשונה נכון.

במחצית השנייה זה בגלל הבונקר שמכבי שיחקה שלא היה מבייש את גוטמן.

ועל מה אתה מדבר?

אם חיפה הקבוצה הכי מתוקשרת אפשר לסגור את התקשורת בארץ.

רק אחרי ההפסד של האחות הקטנה למכבי נזכרו שהיא קיימת.

בכל מקרה...

אם זה מספק אנשים אני מקבל את זה...מוזר לי שיש פה הרצאות לשחקנים על מכביזם, אבל ניחא.

מסכים שהרצון של השחקנים שלנו עשה את ההבדל.

שאני אמרתי את זה בדרבי כולם אמרו לי שאינ מדבר שטויות ושהם קבוצה יותר טובה, היום פתאום הכל עניין של רצון (כי אין מה לעשות, פר עמדה הם קבוצה יותר טובה)

אבל בסדר.

הלך הרוח בפורום ידוע.

העיקר הבריאות והחיוך.

את בשבילי זה הקלף הנכון

את זה האס שנותן ניצחון

מכור רק אלייך מכור מלידה

אני נרקומן ואת המנה

לפני המשחק יושב מתמסטל

נכנס ליציע ישר משתולל

שמתי עלייך אול אין בפלופ

:whistling: :yahoo:

בכל מקרה...

אם זה מספק אנשים אני מקבל את זה...מוזר לי שיש פה הרצאות לשחקנים על מכביזם, אבל ניחא.

מסכים שהרצון של השחקנים שלנו עשה את ההבדל.

שאני אמרתי את זה בדרבי כולם אמרו לי שאינ מדבר שטויות ושהם קבוצה יותר טובה, היום פתאום הכל עניין של רצון (כי אין מה לעשות, פר עמדה הם קבוצה יותר טובה)

אבל בסדר.

הלך הרוח בפורום ידוע.

העיקר הבריאות והחיוך.

זה לא עניין של רצון, זה עניין של נחישות. מכבי אולי רצו יותר, אבל מה שבלט זה שהיו נחושים יותר, עשו תנועה כל הזמן, הפעילו לחץ מטורף כשחיפה היתה עם הכדור.

זה דברים שלא מספיק רצון בשבילם. אין שחקנים שעולים למשחק ולא רוצים לנצח.

אתמול מכבי עלתה מוכנה מנטאלית בצורה מושלמת. לפחות במחצית הראשונה, ראית עליהם שהם מתייחסים לזה כאל משחק עונה, אבל בניגוד למה שאמרו עליהם בעבר, הם לא קיבלו רגליים קרות, הם האמינו בעצמם, הם הגיעו כדי להתאבד.

קשה מאוד להגיע לכל משחק עם נחישות כזאת ולהשקיע ככה. אולי אם נרוץ לאליפות, וכל משחק ייראה בעל חשיבות כזאת, זה יקרה.

בינתיים, מבחינתי מה שעשה את ההבדל הוא אכן בנחישות, ובהכנה המנטלית של מכבי, שהיתה מושלמת (לפחות לפי מה שראינו, התוצאה היתה מושלמת).

אתה יכול לעלות עם המון המון רצון, אבל לבעוט את כל הכדורים ליריב, לא לרוץ לכדורים רחוקים ממך כי אתה לא מאמין שתגיע ופוחד שזה דווקא יעשה חור, להחטיא ממטר, לא להיות אגרסיבי מספיק כי אתה מפחד לעשות פאול, כשאתה כן עושה פאול לעשות פאול מטופש בגלל לחץ, ואפשר להמשיך עם זה - יש הבדל עצום בין רצון ונחישות, לא שהם סותרים אחד את השני.

הרצון של מכבי לא ניצח את המשחק, הנחישות שלה ניצחה. יש הבדל.