Jump to content

מארחים את מכבי חיפה: "זה כדורגל, ובמשחק נתון אפשר לנצח כל קבוצה"

Recommended Posts

מכבי במשחק ענק היום, מחצית ראשונה ענקית.

בגלל שאין לי כוח לכתוב אני רק יגיד שפשוט היינו גדולים היום, גם במגרש וגם בקהל.

לא שמעתי את הקהל של חיפה אפילו לדקה, גם כשהם שלטו במשחק במחצית השנייה.

חיפה בקושי הגיעו למצבים מלבד המצב של קטן ואולי עוד איזה חצי מצב, מכבי היו צריכים לסיים תמשחק במחצית הראשונה עם 2-0 מינימום עם כל המצבים, משחק ענק של מכבי!

איזה לחימה!! איזה הקרבה לסמל !!! פשוט מדהים, היה עידוד חזק ביותר, סוף סוף הקופים בשוק!!! חיפה זונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

עשינו להם בית ספר ! ומגיע להנהלה מילה טוב על כך שלא נתנה לקופים להיכנס לשער 5!

חיפה זונה!

מכבי או מוות@!

Guest מכבי-או-מוות
פשוט כיף, אושר הכל, כולי צמרמורות עדיין

אבל עם כל זה, כל זה משחק נגד השחקן, וחבל.

אלוהים ישמור תגיד לי שזה היה בציניות או שזה הופך אותך לאוהד השחקן ואנטי מכביזם!!

הגבר שיכחיש שהיה בן זונה של עידוד היום ולאאאאאאאאאאא זה לא בגלל האולטרס אלא בגלל הקהל מספר אחד שלנו שהתעורר לניצוצות שהזכירו את מכבי תל אביב המפחידים של פעם!

אני אוהב תשחקן באמת שוהב ומעריך אבל שוב לראות בפאב תמשחק במקום לחזור למגרש זה לא הדרך. היום היה 12 אלף צהובים שלא חשבו על השחקן אלא פשוט הרעידו תמגרש לכל אורך המשחק ומי שהיה במגרש היה שותף לחווית עידוד בלתי נשכחת של אוהדי מ-כ-ב-י תל אביב

מאיוקה,

גדל לנו פה שחקן שחקן.

מאבד כדורים בלי סוף ועושה שטויות ולא יודע מתי לשחרר פס אבל זה יבוא עם הניסיון, והשנים.

הילד בן 18 והוא חתיכת שחקן.

רואים עד כמה שהוא רוצה.

בכלל משחק ענק של מכבי היום,

ז'אן, מלול ושטראובר היו גדולים גם כן

דקל קינן, הוסיף: "מאכזב מאוד להפסיד, בטח למכבי. אני לא חושב שיש עומס, אנחנו עדיין במקום הראשון. אני לא מאמין במילה הזאת עומס".

גם קינן יודע שמכבי יש רק בת"א :wubyellow3:

יששששששש!!!! כוס אמא שלהם יששש!!!!

איזה תענוג היה היום (מחצית ראשונה) לראות את מכבי.

איזו לחימה, איזו מחויבות, איזה התאבדות על כדורים. וואלה כל משחק חצי מזה ואנחנו בדרך הנכונה.

מאיוקה היה מעולה חבל שלפעמים אוזל לו השכל, אבל מה שכן רץ הרבה היום.

קפילוטו בדרך הנכונה.

מלול ענק! ענק! ולמרות הכל חבל לשים אותו מגן.

יששששששש!!!! כוס אמא שלהם יששש!!!!

איזה תענוג היה היום (מחצית ראשונה) לראות את מכבי.

איזו לחימה, איזו מחויבות, איזה התאבדות על כדורים. וואלה כל משחק חצי מזה ואנחנו בדרך הנכונה.

מאיוקה היה מעולה חבל שלפעמים אוזל לו השכל, אבל מה שכן רץ הרבה היום.

קפילוטו בדרך הנכונה.

מלול ענק! ענק! ולמרות הכל חבל לשים אותו מגן.

גם לדעתי, אבל זה או שתשים אותו מגן, או שתוותר על כחלון.

אין,אין,אין דברים כאלו!!!

אתמול בארסה, היום מכבי :) !!

כל השמפנזות מתבקשות לחזור לגן החיות בחיפה...

יומיים אש !! (:

אין תחושת סיפוק יותר גדולה מלראות את הילדים של מכבי משחקים כמו ששיחקו היום.

קפילוטו - נהדר, ברגע שראיתי שעולה בהרכב תהיתי למה לא ז'אן, השתיק אותי במקום, משחק סופר אחראי, סופר חכם ואין ספק שיש לנו באנקר בהרכב לעתיד.

מלול - שפונגין רוצה ללכת? שילך. אם מלול ימשיך לשחק כמו ששיחק ב-2 המשחקים האחרונים, העמדה הזאת תפורה, אמנם לא בצורה המושלמת, אבל בהחלט שלא פחות רע משפונגין.

ז'אן וייני - ככה צריך להראות קישור אחורי, חזק, אגרסיבי, מוציא את ההתקפות במהירות כמו שצריך, גם להם, משחק נהדר.

מאיוקה - אמנם לא להיט, אבל במצבת החלוצים של מכבי היום, אין ספק שהוא זה שצריך לעלות בהרכב, מוכיח את זה בינתיים שבוע שני ברציפות.

עוד כמה פידבקים חיוביים מגיעים גם לראלדס, על ניהול משחק הגנה שקט וטוב, הסבלנות של אבי איתו השתלמה, לאילייב, שכרגיל לא בולט יותר מדי, אבל עושה המון, לגיז'רמו, שאין כבר מילים להוסיף על משחק ההקרבה שלו ואחרון חביב (לצערי) שצריך להזכיר, שטראובר, שהביא היום 3 נקודות.

סה"כ מכבי בשבועיים האחרונים נראית טוב, אמנם לא גדולה, אבל בהחלט משחקת את הכדורגל שהיינו מצפים לראות ממנה.

והתוצאות בהתאם.

כיף גדול לחזור הביתה אחרי המשחק היום, הרבה זמן לא זכינו לראות ניצחון על קבוצה "גדולה".

אז אנחנו לא באיירן, אנחנו לא יובה ואנחנו לא בורדו, אבל לא צריך להיות מאריות אירופה כדי לנצח קבוצה שבסה"כ... לא כזאת מרשימה כמו שעושים אותה.

כשמכבי מסתכלת ליריבה בעיניים, כשמכבי לא משפילה מבט, כשמכבי משחקת כשהיא יודעת שהכל אפשרי, מכבי בד"כ מוציאה גם תוצאות טובות.

אז לכל אוהדי חיפה, מצטערים, לא רצינו להיות אלה שמקלקלים לכם את העונה המושלמת (לא באמת), אבל היי, תתנחמו, אתם עדיין יכולים להיות מושלמים באירופה, אנחנו לגמרי בעדכם בקטע הזה...

שיהיה לכולנו שבוע צהוב וטוב, נתראה מחר בהדר יוסף וביום שבת בנתניה.

אחרי שראיתי את השידור החוזר בגלל האטרף ביציעים אתמול לא ממש היה אפשר לרואת את המשחק אפילו בשער 8, אפשר להגיד שמכבי קבוצה, איזה חיבור מעולה בין השחקנים, שחקנים באים לכדור, לא מניעים בין המגינים כמו בתחילת עונה ושנה שעברה, ההתקפות מתפרצות קטלניות, מצליחים לחדור דרך ההגנה בקלות אפילו...

מכבי קבוצה, מחוברת מאוד אפילו.. והגיע הזמן... וגם אם ניפול וניפול עוד הרבה העונה אני בטוח, כל עוד הכדורגל הזה יימשך אני אהנה.. כדורגל מצויין הגיע הזמן להביא את התארים..

אז לכל אוהדי חיפה, מצטערים, לא רצינו להיות אלה שמקלקלים לכם את העונה המושלמת (לא באמת), אבל היי, תתנחמו, אתם עדיין יכולים להיות מושלמים באירופה, אנחנו לגמרי בעדכם בקטע הזה...

ואני יזכור את ה"משחק תלוי במכבי ת"א!" "דחיפה של האוהדים צריכה לנצח כל קבוצה" רק תזכיר לי מתי ניצחתם משחק עונה שבלומפילד היה מלא?

לא זוכר באמת מתי :)

ואני יזכור את ה"משחק תלוי במכבי ת"א!" "דחיפה של האוהדים צריכה לנצח כל קבוצה" רק תזכיר לי מתי ניצחתם משחק עונה שבלומפילד היה מלא?

יום ב' 30.11.2009 שעה 22:10 לערך נשמעה שריקת הסיום שבה הסתיים משחק עונה בניצחון של מכבי ת"א על מכבי חיפה בתוצאה 1:0.

למה אתה שואל אחי?

חחח לא יאמן, אסטבן הזה נעלם יותר מהר מהמהירות שהוא הגיע לפה..

אחרי מה שהוא אמר הוא נכנס לחורים שמהם הוא יצא אחרי המשחק.. זה מה שקורה שמקבלים בראש

חחח לא יאמן, אסטבן הזה נעלם יותר מהר מהמהירות שהוא הגיע לפה..

האמת שהוא הזהיר אם אני לא טועה בזה שהוא הולך להעלם לאיזה שבוע אחרי המשחק כדי לא לזרות לנו מלח על הפצעים...

אחרי מה שהוא אמר הוא נכנס לחורים שמהם הוא יצא אחרי המשחק.. זה מה שקורה שמקבלים בראש

וזה מה שקורה כשהאף יותר אבל יותר מדי למעלה... שמח שאנחנו הורדנו להם אותו, אחושרמוטה הורדנו.

טבלת לוזון

otn2t4cwyizn.jpg

מה שמצחיק הוא שעד אתמול אנחנו נחשבנו לאכזבת העונה וקבוצה מפורקת עם מאמן שקרן שממציא שטויות על דרך וכד', ובני יהודה נחשבה לקבוצה שמחה, התקפית, עם כשרונות צעירים אדירים שמהווה את דור העתיד של נבחרת ישראל והמועמדת הבטוחה לסיים במקום ה- 3 לפחות, רק שבמציאות בני יהודה כבשה 15 גולים בלבד ב- 11 המשחקים הראשונים בעונה, 3 פחות מאיתנו...

אז איפה ההתקפה האדירה והכדורגל השמח שלהם?! ב 1-1 עם אשדוד שנתן להם 3 נק'?