Jump to content

מארחים את מכבי חיפה: "זה כדורגל, ובמשחק נתון אפשר לנצח כל קבוצה"

Recommended Posts

ממש לא ההפך.

הדבר היחיד שבאמת אפשר לנצל מול חיפה הוא המהירות של החלוצים מול ההגנה שלה.

אומנם היא לא הכי איטית בעולם.. אבל אפשר להתגבר עליה..

במידה וחיפה תנצל את המצבים שהיא מגיעה אליה (מדהים כמה היא מחטיאה) לא רואה איך היא תעצר..

התוצאה של המשחק הזה תלויה קודם במכבי, ורק אחר כך בחיפה.

העניין של הגישה והמנטליות למשחק הזה מאוד חשובה.

מה יהיה עם הגניבת דעת הזאת?

אתה פוגע באינטליגנציה של אוהדים.

מה יהיה עם הגניבת דעת הזאת?

אתה פוגע באינטליגנציה של אוהדים.

'גניבת דעת'.

ואתה האחרון שיכול לדבר על אינטלגנציה.

מכבי בבלומפיד צריכה ויכולה לנצח כל קבוצה, אם המשחק היה בקרייה, הייתי מדבר אחרת.

אבל אחרי הידעיה שהרוב המוחץ באצטדיון יהיו אוהדי מכבי, ואחרי שכולנו ראינו איזה כדורגל מכבי יכולה להציג נגד באר שבע בווסרמיל.

אני חושב שיש לנו את הכלים לנצח את חיפה, שוב אני אחזור ואגיד חיפה לא קבוצה גדולה, ה-10 נצחנות שלהם זה בהחלט הישג מכובד.

אבל לא צריך להוציא אותם מגדרם, קבוצה שלא הכניסה גול ב-5 משחקים בצ'מפיונס לא יכולה להחשב קבוצה טובה, ולא אני לא מצפה מהם לנצח שם, אבל לא לתת גול 1?

וכן חיפה של ההופעה הקודמת בצ'מפיונס הייתה קבוצה מושלמת, אין לי בעיה לפרגן לחיפה, אין לי שום אינטרס לעשות אותם קטנים.

אבל הם בטח לא כאלה גדולים.

אין סיבה שבבלומפיד עם הגב של הקהל, והאווירה הביתית המשחק מחר לא יהיה תלוי במכבי.

ומתי תודה כבר שאתה אוהד חיפה? חח העיקר שאני מזלזל באינטלגנציה של אנשים.

ועוד הכי מצחיק שממך יוצא המשפט הזה, מה הקשר שלך לאינטלגנציה בידיוק?

המשחק תלוי אך ורק במכבי חיפה. מכבי ת"א יכולה לשמש כתפאורה יפה בבלומפילד כמו אחותה השנייה הפועל.

אולי תעיפו אותו ואת הרון הזה כבר מכאן?

המשחק תלוי אך ורק במכבי חיפה. מכבי ת"א יכולה לשמש כתפאורה יפה בבלומפילד כמו אחותה השנייה הפועל.

אמן ידרוס אותך טרקטור

אני יזכור את זה למחר

ואני יזכור את ה"משחק תלוי במכבי ת"א!" "דחיפה של האוהדים צריכה לנצח כל קבוצה" רק תזכיר לי מתי ניצחתם משחק עונה שבלומפילד היה מלא?

בונה יא זין יא בן של זונה מי אתה בכלל? יאללה טוס טוס מהפורום, מה אתה לא רואה שזה פורום של אוהדי מכבי?

יא ילד מחשב, כל החיים שלך בפורום, אני מניאק אם אתה במשחק מחר איך אני? אין לך לחיים? לך לפורום של הקופים יא קוף.

אנחנו נדבר מחר במגרש, מחר המוות

'גניבת דעת'.

אבל אחרי הידעיה שהרוב המוחץ באצטדיון יהיו אוהדי מכבי, ואחרי שכולנו ראינו איזה כדורגל מכבי יכולה להציג נגד באר שבע בווסרמיל.

אני חושב שיש לנו את הכלים לנצח את חיפה, שוב אני אחזור ואגיד חיפה לא קבוצה גדולה, ה-10 נצחנות שלהם זה בהחלט הישג מכובד.

אבל לא צריך להוציא אותם מגדרם, קבוצה שלא הכניסה גול ב-5 משחקים בצ'מפיונס לא יכולה להחשב קבוצה טובה, ולא אני לא מצפה מהם לנצח שם, אבל לא לתת גול 1?

וכן חיפה של ההופעה הקודמת בצ'מפיונס הייתה קבוצה מושלמת, אין לי בעיה לפרגן לחיפה, אין לי שום אינטרס לעשות אותם קטנים.

אין סיבה שבבלומפיד עם הגב של הקהל, והאווירה הביתית המשחק מחר לא יהיה תלוי במכבי.

אז חיפה לא הבקיעה בליגת האלופות... אני לא רואה איך זה פגע לה במוטיבציה או בבטחון בליגה... אלא ההפך.

אף אחד לא מגדיר את חיפה כקבוצה ענקית או משהו, אבל היא כן קבוצה יותר טובה מכול קבוצה בליגה (למעט הפועל ת"א.. שבאמת השתפרה מאז תחילת העונה)

ואני לא מדבר על התוצאות בליגה (3-1, 2-1, 2-0 וכו'.. שכמובן לא מעידות עליה כקבוצה גדולה) אבל אלה הדרך.. והקלילות שהם מצליחים ליצור מצבים.

לעומת מכבי ת"א, כן מתקשה (במידה מסויימת)

אני לא אומר שחיפה תדרוס (ואולי תפסיד.) אבל התוצאה לא תלויה במכבי ת"א..

ואני יזכור את ה"משחק תלוי במכבי ת"א!" "דחיפה של האוהדים צריכה לנצח כל קבוצה" רק תזכיר לי מתי ניצחתם משחק עונה שבלומפילד היה מלא?

קודם כל ערכתי את ההודעה.

דבר שני, אם כבר שינית את העריכה שלי וניסית לצטט את התגובה הקודמת שלי, לפחות אל תעוות אותה.

כי הכוונה לא הייתה בהכרח למחר.

שמוק!

אז חיפה לא הבקיעה בליגת האלופות... אני לא רואה איך זה פגע לה במוטיבציה או בבטחון בליגה... אלא ההפך.

אף אחד לא מגדיר את חיפה כקבוצה ענקית או משהו, אבל היא כן קבוצה יותר טובה מכול קבוצה בליגה (למעט הפועל ת"א.. שבאמת השתפרה מאז תחילת העונה)

ואני לא מדבר על התוצאות בליגה (3-1, 2-1, 2-0 וכו'.. שכמובן לא מעידות עליה כקבוצה גדולה) אבל אלה הדרך.. והקלילות שהם מצליחים ליצור מצבים.

לעומת מכבי ת"א, כן מתקשה (במידה מסויימת)

אני לא אומר שחיפה תדרוס (ואולי תפסיד.) אבל התוצאה לא תלויה במכבי ת"א..

סבבה, לפחות אתה לא מדבר במונחים דמינויים כמו רבים פה.

אבל תרשה לי לא להסכים איתך.

אני חושב, שלמכבי בבלומפיד יש יתרון על חיפה.

'גניבת דעת'.

זה שיש לנו דעות שונות זה לא מעיד עליי כאוהד של מכבי חיפה,אז חלאס עם זה כבר.

ברור שחיפה לא קבוצה כזו גדולה אבל עדיין,להגיד שהמשחק תלוי במכבי?זה ממש מגוחך מצטער מאוד.

לא משנה איפה המשחק,להזכירך לא ניצחנו אותם בשנים האחרונות ג-ם בבלומפילד!

ולפי דעתי אין לנו את הכלים לנצח אותם,אנחנו צריכים שהם יתפסו מחר יום חלש,הם עולים עלינו כמעט בכל עמדה ועמדה במגרש.

בנוסף,ההרכב שמעלה אלישע יכול להקל עלינו.

יתרון בגלל הקהל?

לא יודע עד כמה זה כבר יכול להשפיע על השחקנים של חיפה אחרי שכבר שיחקו מול קהלים עצומים השנה (כן, הפסידו.. אבל לא בגלל זה)

החוכמה זה לדעת לנצח ולהיות צנוע

אבל אתה מסריח אחושרמוטה

מכל הלב מאחל לכם רק רע

אם פעם הייתה לי איזה חיבה לקבוצה שלכם היום אני מלא גועל נפש

אתם מגעילים.

שחצנים.

אנחנו עוד נחזור ונזיין תכוס של האמא שלכם יבני זונות

אולי תשברו שיא שלילי יא שרמוטות

0 גולים 0 נקודות

גועל נפש

בגלל שכל בלומפילד צהוב אין לי ספק שתיהיה אווירה טובה, בלי שום קשר לאולטראס, כולם בטירוף ורוצים ניצחון

תיהיה חגיגה, ולאולטראס לא יהיה שום קשר לזה, כמובן הם יקחו את הקרדיט

אני חייב להגיב, אז ככה-

קודם כל זה בלומפילד ולא בלומפיד.

דבר שני, אתה טוען שלמכבי יש יתרון בגלל הקהל? אז אני טוען הפוך - לחיפה יש יתרון על מכבי בגלל הקהל.

דבר נוסף, חיפה תלויה אך ורק בעצמה, אם היא תהיה טובה כמו שהייתה נגד הפועל, היא תנצח.

ודבר אחרון, אני לא מצפה ליכולת כמו שראינו נגד באר שבע, אבל נקווה ליכולת כזאת בבית נגד מכבי חיפה.

נ.ב

אני לא רוצה לנאחס, אבל עד כה לא הפסדנו העונה בבית.

נ.ב

אם עד עכשיו היה סיכוי כלשהו להוציא משהו מהמשחק מחר, בדיוק ברגע זה חיסלת אותו.

אם עד עכשיו היה סיכוי כלשהו להוציא משהו מהמשחק מחר, בדיוק ברגע זה חיסלת אותו.

חחחחחח הרגת אותיייייי

בקשר לדיון הכל תלוי באיך שמכבי יבואו למשחק...גם אמרתי את זה לפני באר שבע שאם מכבי יבואו בשביל לקחת נקודות אם יקחו אותם

אני לא מזלזל בחיפה כן?אבל חיפה לא מציגה יכולת מזהירה בליגה...זה שהיא מנצחת זה טוב ויפה אבל גם הדרך חשובה!!

אני חייב להגיב, אז ככה-

קודם כל זה בלומפילד ולא בלומפיד.

דבר שני, אתה טוען שלמכבי יש יתרון בגלל הקהל? אז אני טוען הפוך - לחיפה יש יתרון על מכבי בגלל הקהל.

דבר נוסף, חיפה תלויה אך ורק בעצמה, אם היא תהיה טובה כמו שהייתה נגד הפועל, היא תנצח.

ודבר אחרון, אני לא מצפה ליכולת כמו שראינו נגד באר שבע, אבל נקווה ליכולת כזאת בבית נגד מכבי חיפה.

נ.ב

במשחקים נגד קבוצות יותר נחותות ממכבי או בדרבים אני מסכים איתך לגמרי, הקהל של מכבי הוא אך ורק נזק.

אבל כשאתה בא נגד חיפה כשהיא עם מלוא הנקודות אחרי 10 מחזורים בליגה, אתה יודע שהדרישות של הקהל מהמשחק הזה צנועות בלשון המעטה.

במשחק כמו מחר, הקהל של מכבי יבוא בטירוף ובגישה חיובית, אני מאמין שגם בפיגור אם וכאשר יהיה הוא לא ילחיץ את השחקנים, אלא ישלים עם העובדה (המוגזמת לדעתי) שחיפה עולה עלינו בכל פרמטר במגרש, ואין מה לעשות נגד זה.

לגבי החלק השני, כשחיפה שיחקה נגד הפועל, הפועל לא הייתה מחוברת, ברור לי שרק חיפה יכולה לעשות את הפועל כזאת קטנה ועוד בבלומפיד, אבל אתה צריך להבין שהמשחק עצמו היה בתקופה נוראית של הפועל.

אם מכבי תבוא עם מוטבציה שהולכים על כל הקופה, ואין מה להפסיד במשחק הזה, דעתי היא שהתוצאה תיהיה תלויה בה.

גם אם חיפה תבוא עם יכולת טובה במשחק מחר, בבלומפיד עם הקהל שלנו שלאומת משחקים אחרים במשחק הזה הוא יבוא לתמוך, עם מוטיביציה וטקטיקה נכונה של השחקנים.

העניינים במשחק הזה תלוים במכבי, זאת דעתי, אפחד לא חייב להסכים איתי, ועם התגובות פה בזמן האחרון אני גם לא מצפה שמישהו יעשה את זה.

ולגבי החלק המודגש, עזוב אתה לא תבין, זה תסביך של הילדות.

ככה שהיה מיותר לתקן אותי.

מחר זה משחק קלאסי למכבי לנצח. אמרתי את זה כבר לכמה משתמשים בפורום לדעתי (במציאות יעני).

בתקופות שאין לנו כלום, המשחקים האלה זה מה שנשאר לנו. בלומפילד מלא, חיפה באה אחרי 11 ניצחונות רצופים - כבר קרה שהיינו הראשונים שמנצחים אותם, ובחרא עונה שלנו (2004/5). מקצועית אני עדיין טוען שחומר השחקנים שלנו לא פחות טוב מהם, למרות שאנחנו לא משחקים טוב, והם יודעים לשים את הגולים שלהם בשורה התחתונה. עם משחק נחוש ומרוכז מספיק זה צריך להיות שלנו.

(עוד לא ראיתי את ההרכב, אולי אחרי שאראה אותו אני אתחרט)

נמאס לשמוע את כולם אומרים שהם מצפים שנעצור את חיפה, אנחנו לא עושים את זה בשבילם. אנחנו עושים את זה בשבילנו, אנחנו נעבור את כל אלה שמזלזלים בנו.

יאללה מכבי.. טירוף

יש לי הרבה ציפיות למשחק הזה והרבה תקוות בדיוק כמו לפני הדרבי שהיה לפני 2 מחזורים...אני מקווה שנשחק כמו שצריך וננצח,לא תיקו,רק ניצחון ואני יהיה שמח,תעשו לי את השבוע הזה קל.