Jump to content

ככה נראת מכבי

Recommended Posts

אי הסדר נובע מכמה סיבות שהבולטות שבהן היא שאין לנו קשרים באמצע שמסוגלים להניע כדור כמו שצריך. ישראלביץ הוא שחקן בינוני בלי תפקיד מוגדר על המגרש, ליאור ג'אן לוחם אבל אנטי כדורגל מהחצי וקדימה. כשהחלוץ שלך לא מסוגל להחזיק כדור יותר משנייה עד שהוא מאבד אותו זו בעיה, שחקני הקו השני לא יכולים להצטרף, לא פלא שעם יבוריאן בתחילת העונה נראינו הרבה יותר טוב (סיפסולו חיסל אותנו).

30 דקות במחצית השניה לא עברנו את החצי!

קבוצה לא מאומנת בשיט! כל הזמן מרימים כדורים כשבהתקפה משחקים גמדים.

נמני הרוויח היום ביושר את הבוז שהוא קיבל.

כל מי שביקש בקיץ קצת שקט למועדון נעלם?

איפה כולם?

כמה שקט אתם רוצים???????

הלו!! תתעוררו!!אנחנו מכבי ת"א !!!!!!!!!

גם מנצ'סטר,בארסה,ריאל והמועדונים הגדולים בעולם מצהירות על"בנייה" אבל הם תמיד נשארות בצמרת,זה לא תירוץ הבנייה הזאת.

מחזור 10 עוד מעט ומכבי נראת כמו כלום ושום דבר!!!!!!!!!!!!

נימני לא יכול לאמן את מכבי,לא כרגע.

שקט ?! מי רוצה שקט ?! אני אוהד מכבי בשביל השקט שמסביב ?!

הנה קיבלת שקט - קיבלת חרא של קבוצה. וכן, מישהו צריך להגיד את זה - זאת חרא של קבוצה. התקציב השלישי בטיבו בליגה לא יגיע לעולם למקום השלישי, גם לא לרביעי. אולי חמישי, וגם זה בלחץ אטומי. שוב בנייה כושלת, שוב שקרים לאוהדים (צעירים ?) ושוב מאמן פחדן (דקה 80 - חלוץ יוצא, חלוץ נכנס).

רבאק - מאז אברהם גרנט של 91\92 וקשטן 95\96 לא היה מאמן נורמלי במכבי שהבין שזאת מכבי.

אבל כאמור, הבעיות של מכבי לא מהיום, לא מאתמול ולא מלפני שנה. כולנו מודעים לבעיות, כולם יודעים שיש בעיות אבל הבעיות שנוצרו דאז משפיעות היום. ובגדול. אגב, כמה אשם יש לנמני בבעיות שנוצרו בשנים האחרונות ? כנראה שאחוז מאוד מאוד גבוה.

כמה שקט אתם רוצים???????

הלו!! תתעוררו!!אנחנו מכבי ת"א !!!!!!!!!

גם מנצ'סטר,בארסה,ריאל והמועדונים הגדולים בעולם מצהירות על"בנייה" אבל הם תמיד נשארות בצמרת,זה לא תירוץ הבנייה הזאת.

מחזור 10 עוד מעט ומכבי נראת כמו כלום ושום דבר!!!!!!!!!!!!

נימני לא יכול לאמן את מכבי,לא כרגע.

תפסיקו לזיין לי את השכל עם המשפט "אנחנו מכבי ת"א"

זה לא קנה אותי פעם אחת מתוך המליון שנרשמו פה בפורום.

13 שנה אתם מזיינים את השכל עם המשפט הזה. נמאס כבר!

תשים עוד 400 סימני קריאה, את מי אתה חושב שאתה משכנע.

נמני היחיד שיכול לאמן את מכבי כרגע. פשוט בגלל שאף אחד לא יכול לאמן את הקבוצה הזאת. אף אחד נקודה.

על איזו בנייה אתה מדבר?

4 שנים 6 מאמנים!

זאת לא בנייה, הקבוצה הזאת חוטפת זעזועים בגלל ההיסטריה שלכם.

למרות הסבל והיסורים שאנחנו עוברים,אל תשכחו.שיחררו כוכבים רבים שמשחקים היום באנגליה ובכמה מדינות באירופה ובליגה הישראלית,כאלו כוכבים עולים ביוקר...

כרגע מנסים לעשות עוד כוכבים כאלו כמו דדי בן דיין שמפציץ בהפועל(להזכיר לכם מאיפה הוא בא?)או כמו תמיר כהן שרץ חזק בבולטון וזה תהליך שלוקח זמן,זמן רב.

אבי נימני אנחנו איתך!

זה ברור שהזמן של נימני קצוב.

4-1 נקבל מחיפה ואז הוא יוחלף.

כמו שאמר בכר, עד שלא יהיו 5-6 שחקני נוער\בית טובים במכבי לא נגיע לשום מקום.

מאיוקה חלוץ.

צמח בימין.

כחלון באמצע.

אלייאב בשמאל.

ישראלביץ'+ייני בקישור

שפונגין+ז'אן+טומאסיץ'+גפני.

שטראובר

נמני לא צריך ללכת הבייתה נקודה בגלל שאתה חושב ככה, גם רב"ש, אלי כהן או ניר לוין לא היו צריכים ללכת כל כך מהר בגלל אוהדים כמוך שמטפטפים ערס כל פעם מחדש, והורסים כל ניסיון קטן להוציא משהו מהמועדון הזה.

פותח הנושא אמר שמוטי איוניר מתאים, צוטטתי אותו והגבתי לו, קשטן יאכל ממך בדיוק מה שהוא אוכל בנבחרת ובדיוק מה שנמני אוכל עכשיו במכבי, אוהדים בעייתים ישארו בעייתים בלי קשר לזהות המאמן.

מכבי הייתה זוועה היום, היה ממש מגעיל לראות אותה, אבל אני ראיתי אותה במצבים גרועים הרבה יותר ודיי נמאס לי מזה, לכן אני מוכן להמשיך לסבול גם כל העונה אם צריך מתוך אמונה שזה ישתלם לה בעתיד.

ומי זה בדיוק מוטי איווניר שאתה מתאר אותו כאיזה אביר על סוס לבן שיבוא ויציל אותנו? מה הוא עשה בקריירה הארוכה והמפוארת שלו?

או שאולי סתם הכנת רשימה של מכביסטים שבא לך למחוק את העבר המפואר שלהם בקבוצה ואיוניר הוא פשוט הבא בתור?

אני מסכים איתך שהסגל הוא דיי בעייתי, אבל התנאים לבנות קבוצה בקיץ לא היו אידיאליים ואני באמת ובתמים מאמין שעשו את המקסימום כדי להביא את החיזוק שצריך, אני גם מאמין שמכבי תתחזק נקודתית בפגרה ובעונה הבאה, ואז שוב בפגרה ובסוף העונה הבאה, לא תחליף חצי קבוצה כמו כל שנה, אלא שוב, תתחזק נקודתית איפה שצריך, קוראים לזה בנייה, בפעם האחרונה שזה קרה זה נגמר באליפות.

איווניר לדעתי הוא האיש המתאים.. לא עניין של מכביסט.. פשוט לדעתי הוא יצליח במכבי.. מאמן שקט וחכם.. אבל זה כבר נושא אחר.

מה שכן, יקח במכבי זמן לבנות קבוצה טובה.. כי כרגע הסגל הנוכחי לא מספיק טוב בלשון המעטה והרבה שחקנים שמשחקים במכבי לא צריכים לשחק.. ראבק, אנחנו המועדון הכי גדול בארץ וככה אנחנו נראים? מתי יגמרו כל הצרות?

ואל תחפרו לי על בנייה, כי כשמביאים שחקנים כמו קומאץ', וראלדס זה לא קבוצה לבנייה, קבוצה לבנייה זה הגדרה שמתאימה לפי דעתי לקבוצה שעלתה ליגה וצריכה לבנות את עצמה.

מכבי זו קבוצת בנייה? מה אתם מבלבלים את השכל

איווניר לדעתי הוא האיש המתאים.. לא עניין של מכביסט.. פשוט לדעתי הוא יצליח במכבי.. מאמן שקט וחכם.. אבל זה כבר נושא אחר.

מה שכן, יקח במכבי זמן לבנות קבוצה טובה.. כי כרגע הסגל הנוכחי לא מספיק טוב בלשון המעטה והרבה שחקנים שמשחקים במכבי לא צריכים לשחק.. ראבק, אנחנו המועדון הכי גדול בארץ וככה אנחנו נראים? מתי יגמרו כל הצרות?

ואל תחפרו לי על בנייה, כי כשמביאים שחקנים כמו קומאץ', וראלדס זה לא קבוצה לבנייה, קבוצה לבנייה זה הגדרה שמתאימה לפי דעתי לקבוצה שעלתה ליגה וצריכה לבנות את עצמה.

מכבי זו קבוצת בנייה? מה אתם מבלבלים את השכל

על מה אתה מדבר?

אתה רוצה לתת לאיווניר זמן? איזה זמן אתה חושב שהוא יקבל בקבוצה שמאמנים מוחלפים בה כמו גופיות?

ברור שאין כאן בנייה. איך תהיה כשמאמן לא יכול להחזיק פה שנה?

תחליט, או שאתה נותן למאמן זמן או שלא. אין באמצע.

תפסיקו לזיין לי את השכל עם המשפט "אנחנו מכבי ת"א"

זה לא קנה אותי פעם אחת מתוך המליון שנרשמו פה בפורום.

13 שנה אתם מזיינים את השכל עם המשפט הזה. נמאס כבר!

תשים עוד 400 סימני קריאה, את מי אתה חושב שאתה משכנע.

נמני היחיד שיכול לאמן את מכבי כרגע. פשוט בגלל שאף אחד לא יכול לאמן את הקבוצה הזאת. אף אחד נקודה.

על איזו בנייה אתה מדבר?

4 שנים 6 מאמנים!

זאת לא בנייה, הקבוצה הזאת חוטפת זעזועים בגלל ההיסטריה שלכם.

אז "הבנייה"שעליה מדבר נימני כרגע,מצדיקה את היכולת הזאת?

אם לא מסיימים באחד מהמקומות הראשונים=נימני נכשל!

והינה עוד הפעם במיוחד בשבילך-א-נ-ח-נ-ו מ-כ-ב-י ת"א!!!!!

שלא יעבדו עלינו,מכבי כל שנה צריכה להיות בצמרת ולהציג כדורגל שהאוהדים יהנו ויתגאו בו.

"הבנייה" הזאת זה מצדיק את כל החרא שאנחנו סופגים בכל שבת?

תמשיכו לעבוד על עצמכם.

יאלה הימורים . תוך כמה זמן itan17 יפתח נושא על לפטר את נמני?

איזה חמוד אתה. תמשיך להתעסק בלמה מקללים את נימני, במקום להתעסק איך הקבוצה שלך ניראת. תיראה איזה אופי ראובן עטר, עם אותו חומר שחקנים של עזריה הוא עשה קבוצה מצוינת.

על מה אתה מדבר?

אתה רוצה לתת לאיווניר זמן? איזה זמן אתה חושב שהוא יקבל בקבוצה שמאמנים מוחלפים בה כמו גופיות?

ברור שאין כאן בנייה. איך תהיה כשמאמן לא יכול להחזיק פה שנה?

תחליט, או שאתה נותן למאמן זמן או שלא. אין באמצע.

סתם שאלה, מעבר לראציונל שצריך לשמר כי צריך לשמר יש איזה משהו טוב שאתה רואה פה? תהליך? דרך? ניסיון? או שגם אם היפופוטם נכה מאמן היום את מכבי הוא צריך להישאר בשביל היציבות?

אז "הבנייה"שעליה מדבר נימני כרגע,מצדיקה את היכולת הזאת?

אם לא מסיימים באחד מהמקומות הראשונים=נימני נכשל!

והינה עוד הפעם במיוחד בשבילך-א-נ-ח-נ-ו מ-כ-ב-י ת"א!!!!!

שלא יעבדו עלינו,מכבי כל שנה צריכה להיות בצמרת ולהציג כדורגל שהאוהדים יהנו ויתגאו בו.

"הבנייה" הזאת זה מצדיק את כל החרא שאנחנו סופגים בכל שבת?

תמשיכו לעבוד על עצמכם.

אבל אנחנו כן אחד מהמקומות הראשונים.

תמשיכו לחשוב מהיום להיום, בטוח שנגיע רחוק עם אוהדים כמוכם.

קהל מטומטם מפגר

הראשונים שצריך לפטר זה אותנו הקהל

וואלק אין דברים כאלה מכבי משחקת יחסית טוב פ"ת גונבת גול ומתחילים לשרוק בוז

בטח שחקנים יכולים לשחק ככה שמחפשים אותם בפינה על כל מיסרה

במקום לעודד את השחקנים לדחוף קדימה מקללים אותם ומורידים להם ת'בטחון

היום הגעתי למסקנה לא נגיע לשום מקום בחיים

אם לנימני לא נותנים לבנות קבוצה

אם גם בעונה שאומרים שהשנה לא ניקח אליפות ורק בונים קבוצה ובסיס הקהל מקלל אחרי בסה"כ גול שיש עוד מחצית לשחק

לא נגיע לכלום

מכבי בלי שיטה, לא מתואמים. 11 שחקנים שלא מבינים מה הם צריכים לעשות. יש אשם אחד שקוראים לו אבי נימני. את המחשבות וההחלטות אני משאיר במקרה הזה להנהלה ולאבי שיחליטו מה טוב בשביל מכבי וימשיכו הלאה כי ככה אי אפשר יותר. אבי לא מאמן, אני לא יקלל אותו ולא ישרוק לו בוז אבל שהקבוצה נראת חרא צריך להבין שאלו לא רק השחקנים. כי אבי היום כן הכניס את דור מלול שכולם רצו לראות במקום שפונגין וייני גם הוא אבל בתכלס הכל אותו חרא. כמה שזה עצוב לאמר את זה... אני פשוט מקנא באדומים המסריחים האלה יש להם מאמן שתפור עליהם ונותן במועדון עבודה גדולה אחד כזה צריך להביא. אבי צריך להיות אחראי על הנוער