Jump to content

רציתם? קיבלתם. דור מלול יפתח בהרכב+תמונת ההרכב ליום שבת

Helly22

Recommended Posts

נראה שייני ושפונגין בחוץ, במקומם כחלון ומלול.

מן הסתם ישראלביץ' בחזרה לקשר האחורי, כחלון בעמדה של הקשר ההתקפי ומלול מגן ימני. נראה איך זה יעבוד לפני שניתן ביקורת/שבחים. מה גם שכנראה לא ברור אם שבחון יצא מההרכב לטובת ציון צמח, לדעתי זה מתבקש.

אין פה יחסים של "קיבלתם, עכשיו בוא נעשה מה יעשה"

יש פה יחסים של ריאליות. מכבי מצהירים שזוהי עונת בניה, אני מצפה לראות זאת. אני מצפה לראות את מלול פותח ללא קשר ליכולת שלו מתוך הבנה שאת התגמול נקבל בעתיד, אני מצפה שאפילו שייני מסריח את המגרש, הוא ימשיך לקבל את הדקות(למרות שלגביו אני עוד בספק עד כמה הוא יכול באמת לגמור לנו בעתיד). אני מצפה שציון צמד יהיה חילוף ראשון בכל משחק.

קומאץ' הוא לא עילוי אדיר ביחס לשאר השחקנים הישראלים והצעירים שיש לנו. היחיד שכרגע באמת כמה רמות מעל השחקנים הישראלים הוא אילייב ולכן הוא צריך לשחק. ראלדס היה לא רע אבל לא חושב שג'אן עשה עבודה רעה עד כה.

לנימני אסור להתבייש להושיב שחקן זר על הספסל, או לחילופין כל שחקן שהוא הביא. להביא מנהיגות חדשה ורוח חדשה שרק שחקנים שיתרמו ותורמים למועדון ישארו בו.

מישהו מוכן להסביר למה שפונגין לא פותח?

http://one.co.il/Article/147190.html

כי עם כל האהבה אליו הוא היה פשוט אסון בדרבי אז אולי זה יאפס אותו

והאמת שלתת לדור להיות מגן ולהגיד "הנה הוא פותח" זה לא רציני

עם כל האהבה האדירה שלי לשפונגין, הוא לא מספק את הסחורה כבר מתחילת העונה.

טוב שאבי מושיב אותו קצת על הספסל, אולי ככה הוא יתחיל להתעורר ויזכיר במעט את שפונגין שאנחנו מכירים.

בלי שום קשר, דור מלול התקפית טוב לנו, הגנתית פחות אבל אני מאמין שהוא יתן מלחמה רצינית כדי להוכיח את עצמו.

הגיע הזמן,באמת שעם כל האהבה לשפונגין הוא פשוט חושך אמנם בהגנה הוא לא עושה הרבה טעויות אבל גם שם הוא לא מצטיין.

לגבי ייני אני חושב שהוא עדיף בהרבה על פני ליאור ג'אן שלא יודע מזה כדורגל

לא התפקיד שייחלנו לו. ובטח לא על חשבון שפונגין.

שפונגין השחקן הכי חלש במכבי מתחילת העונה.

אם אבי רואה סוף סוף לנכון להוציאו מהרכב, אז דור מלול זו התשובה, למרות שהיינו מעדיפים לראות אותו יותר קדימה...

עם כל האהבה האדירה שלי לשפונגין, הוא לא מספק את הסחורה כבר מתחילת העונה.

טוב שאבי מושיב אותו קצת על הספסל, אולי ככה הוא יתחיל להתעורר ויזכיר במעט את שפונגין שאנחנו מכירים.

בלי שום קשר, דור מלול התקפית טוב לנו, הגנתית פחות אבל אני מאמין שהוא יתן מלחמה רצינית כדי להוכיח את עצמו.

איזה שפונגין אנחנו מכירים?

נתן 5 משחקים טובים בעונה של אלי כהן, ומאז הוא לא פוגע בכלום.

די, הגיע הזמן להודות בזה. סתם מגן בינוני מינוס. לא מהיר, מאחר ביציאות ובסגירות (כל משחק הוא יוצא לא בזמן ובסוף יש מתפרצת על הצד שלו והוא נאלץ למשוך בחולצה ולקבל צהוב), חלש באחד על אחד (הבעיטה של ורמוט למשקוף בדרבי אחרי הטעיה קלה על שפונגין), לא יודע/לא מצליח להרים כדור טוב כבר 2 עונות בערך.

בקיצור, אבי כהן הוא לא. יותר מתקרב לקובי מוסא.

כאילו דור מלול יודע להגן... שפונגין פתח טוב מאוד את העונה ונחלש מעט בהמשך.

אני לא מבין איך נימני החליף את ליאור ג'אן במחצית הדרבי אחרי משחק נוראי שלו בקישור ועכשיו שוב נותן לו את הקרדיט בקישור, תן לקומאץ לשחק שנוכל לראות אם יכול לצאת משהו מהעונה הזאת.

אבידור כחלוץ בודד בחוד בתוספת לשבחון, זה בנוהל, מתכון לאי שליטה בכדור והרבה עצבים.

הוא צריך לקבל לא פחות הזדמנויות משפונגין

לא יכול להיות שאם אחרי משחק אחד אחרי שהוא לא שיחק במשחק רשמי יותר מ20 דקות כל העונה יספסלו אותו שוב חצי עונה

עזבו מגן ימני לא מגן ימני.

קומאץ כנראה שוב רואה ספסל וליאור ג'אן שלא הייתי לוקח אותו להפועל מרמורק כקשר פותח לפניו. שוב עונה ללא קישור אמצע. רוב המשחקים שליאור ג'אן פתח בהם כקשר נראו מביכים מבחינתנו, ייני עוד מדייק מדי פעם במסירות, אחי בן ה7 מוסר טוב מליאור ג'אן שהקשר בינו לבין הכדור מקרי.

בנייה רעה של נימני.

זה לא בנייה רעה זה החלטות מוזרות

הבאת קשר אחורי וכשאתה מחליט לעשות שינויים בהרכב במקום להכניס זר לעמדה טבעית שלו אתה מעדיף לקחת בלם בינוני בתור קשר אחורי

בשביל מה הבאת את קומאץ'? איך זה שבמכבי בכל עונה לפחות 2 זרים הופכים לשחקני ספסל קבועים?

תקשיבו אבי נימני פשוט לא יודע לבנות הגנה.

3 חתיכות קיבלנו בה. חיפה ששיחקנו בלי שחקן הגנה אחד , שטראובר.

מאז שיחקנו כל הזמן עם ההגנה האמיתית ספגנו בשאר המשחקים 3 ביחד.

עכשיו בדרבי הוא שינה בלם קיבלנו עוד גול.

עכשיו הוא ממשיך עם הבלם הזה ומשנה את המגן?

בשביל מה?

ההגנה לא הייתה הבעיה

על יציבות הוא שמע?

ראלדס עושה רושם של בלם מעולה, ושפונגין משחק על הפנים כבר שנתיים.

אז מה אתה מצפה שהוא יעשה? ימשיך איתו?

כוסעמק חבל לא החתימו את לאורן היינו מסודרים על העמדה הזאת של המגן.