Jump to content

Blue Bar..?

עומרי בנדה

Recommended Posts

לא מת עליו... חברים שלי אוהבים אותו דווקא, אבל לא הכי נהנה שם.

לא יודע להסביר למה, אבל פשוט לא כיף (לדעתי) לשבת ולשתות שם, אין את האווירה של לשתות עם החבר'ה בכיף בפאב.

אם אני זוכר נכון גם הכיסאות בגובה לא מתאים לשולחן, שזה משהו מעצבן :)

בקיצור לא אומר שחרא מקום, כי עובדה שיש כאלה אוהבים אותו, אבל אם אתה הטיפוס של פאבים אינטימיים, יחס חם מהעובדים (כן, זה חשוב לי בפאב) וכו', לא נראה לי שזה המקום בשבילך.

מה שכן, יש בכפ"ס את הפוגי דיו. בחיים לא יצא לי לשבת שם - אני לא יותר מדי בכפ"ס, והפעם היחידה שהגעתי לשם היתה כשהיה מלא אז רק נכנסנו לראות אם יש מקום ויצאנו כי לא היה - אבל שמעתי עליו המון מילים טובות מאנשים שסומך על הטעם שלהם, וגם התרשמתי לטובה מהשנייה שהייתי שם. פאב כמו שפאב צריך להיות - קטן, אינטימי, צפוף יחסית, שום פוזה.

ועוד הזדמנות להמליץ על האורנוס בנתניה ולבוא להגיד לי שלום :yellow_cool1:

לאנשים שמחפשים מקום שהולכים "לשבת בו" ולא "יוצאים אליו"... ובאמת ממשיך להיות בית קבוע של אנשים בכל הגילאים במשך 30 שנה (בינואר). ולא רק בתור קלישאה, באמת יש אנשים שעברו מזמן את גיל 30 ועדיין מגיעים בתדירות קבועה לשבת על הבר, ואפשר להגיע לבד כי גם ככה מכירים את כולם.

ואם כבר אז כבר - עוד המלצות לפאבים בסגנון של אורנוס, פוגי דיו, מנזר וכו'? לא משנה המיקום... זרקו שם גם אם רחוק, לא יזיק שיהיה אם נהיה באיזור.

ולא תזיק רשימה מרוכזת של פאבים אמיתיים בארץ.

מה פתאום איזה דאנס בר

סמסרה זה בר לכל דבר

בדיוק היום דיברתי עם איזה אחת שברמנית בבלו בר - לפי מה שהבנתי ממנה הבירה ללא תחתית שיש שם ברביעי אז זה בבקבוקים..... שזה לא ממש שווה