Jump to content

Football Manager 2010 - נושא מקצועי בלבד =]

Liran

Recommended Posts

ואללה בנתיים מכרתי את ג'יזה ב10 מיליון (שקל) הבאתי את ערן לוי ושריקי..

צריך קשר אחורי ברמה גבוהה..

בנתיים ככה

שטראובר

גפני ז'אן ראדלס יובל

קומאץ'

שריקי\כחלון אבידור

אילייב

יבוריאן ערן לוי

יש פה יותר מדי גולים עצמיים ששחקן מוסר כדור אחורה לשוער ונכנס היה לי כבר(לזכותי וחובתי) 5 בערך ב13 משחקים

לא יודע מה איתכם, עשרה משחקים, 9 נצחונות ותיקו אחד(מול הפועל חיפה, גנבו לי גול מפנדל שלא היה). אש על מכבי.

מה ההרכב שלך?

כחלון גרוע

אילייב ומלול תענוג

ערן לוי בנתיים לא פוגע סעמק

מקום ראשון אחרי 8 מחזורים בערך 6 ניצחונות 2 תיקו

זה לא בדיוק נושא מקצועי, אבל בכל זאת.

החלטתי להחרים את המשחק עד שאני אצליח לסדר את העניין שאני אראה את משחקי ליגת האלופות.

אני רוצה כל שלישי ורביעי מסך עם המשחקים והתוצאות, עד שזה לא יופיע לי אני לא משחק. חרם.

אז ככה סיימתי תעונה הראשונה מקום ראשון 7 נקודות מחיפה..

סול קמפבל סיים כשחקן ההגנה הכי טוב..

ערן לוי קרע רשתות עם אבידור וארבייטמן,וקניתי את אבידור לאחר שחזר לקריית שמונה מההשאלה..

קבוצות כמו המבורג!!!,אתלטיק בילבאו,ויאריאל,איננטרכט פרנקפורט,ולנסיה,לאציו,סיינה ועוד רצו שאני יגיע אך נשארתי במכבי..

מי שדיבר פה על כחלון, אני משחק 4-2-3-1 כשכחלון הוא הקשר ההתקפי היותר ימני(שלושה קשרים התקפיים), כשהוא מקבל את תפקיד האינסייד פורווארד, קיצר חותך לרחבה(לפעמים מאגף שמאל ולפעמים מימין) והוא משחק מעולה, אחלה מחליף לבוזי. אלייב כפליימקר פשוט תענוג, ואבידור על טרקוויסטה. יבוריאן בחוד מלך השערים של הקבוצה.

למשל, זה מה שהאלופה שווה מולנו בקריית אליעזר:

116l10w.jpg

יבוריאן חגג עם צמד מרהיב, אבידור סגר עניין בקלאסה בדקה ה91.

ומחזור לאחר מכן...

2a2ee0.png

אלייב כובש את צמד השערים הראשונים שלו העונה, דווקא בדרבי מול הפועל שלא הייתה קיימת. בניגוד למשחק מול חיפה, ייני וג'יזה לקחו פיקוד על האמצע ולא נתנו לוורמוט, ווצ'קוביץ' ולאף שחקן של הפועל לנהל את המשחק, שהיה שייך לנו מלכתחילה. איביצה סיים עם צמד ובישול(קרן לראש של איגור) ובכללי אנחנו במצב מעולה, כשלא החתמתי שום שחקן בקיץ ופתחתי את הסגל ללא רכש, כשרק השאלתי שחקנים כגון צמח, ריף פרץ עומרי רון וכו'.

בינואר, וואלד פונסה מגיע כנראה לשחק לצדו של ראלדס/ז'אן, במידה והבוליביאני יישאר בהרכב אז ז'אן יהיה בתור גיבוי לקישור אחורי ויהיה בלם שלישי, כשלא סגור מי יהיה הזר החמישי - מאיוקה/איגור.

יש רצון גם להעביר כסף מהמשכורות לרכש ולנסות להביא חלוץ במיליון דולר או אפילו 1.5 מיליון כי יבוריאן היה פצוע ל-8 שבועות עכשיו וירד לנו המומנטום(לאחר ריצה של 9 ניצחונות, הגענו ל2 משחקי צמרת מול בית"ר וב"ש, הובלנו 1-0 מול ב"ש והפסדנו 2-1, מול בית"ר הובלנו 2-0 ונגמר 3-2 להם במהפך גדול אחרי שראלדס ואבידור יצאו עם אדומים.) חייבים לחזור לפסגה.

טוב אני מקום ראשון אחרי 10 9 מחזורים (7 נצחונות ו2 תיקו)

ההרכב שלי כזה

שטראובר

הגנה:

שפונגין ראלדס טומסיץ/גאן רוטציה וגפני

קשר אחורי

ייני/קומץ' ברוטציה

קשר מרכזי

קלסו בורגס ( רכש שהבאתי)

קשרים תוקפים בצדדים

דור מלול ימין

אילייב בשמאל

חלוצים

יברוריאן וארבטמיין/ערן לוי

תאמת שערן לוי דיי מאכזב בנתיים

בורגס שחקן מאוד אבל צריך להיכנס לכושר הוא מתעייף מהר

יש לכם רעיון למגן שמאלי שאפשר להביא?!

הטקטיקה הראשונית הייתה מסובכת לי מדיי עברתי לחיצים

יש הבדל?

לא חושב אבל הולך לי יותר טוב ככה, כי ניסיתי לשחק עם 2 ווינגרים ופליימיקר ולא הלך משו...

אגב, מיותר לציין שהנקמה הושגה מול הפ' עכו שהובסו 4-0 :thumbs:

טוב אני מקום ראשון אחרי 10 9 מחזורים (7 נצחונות ו2 תיקו)

ההרכב שלי כזה

שטראובר

הגנה:

שפונגין ראלדס טומסיץ/גאן רוטציה וגפני

קשר אחורי

ייני/קומץ' ברוטציה

קשר מרכזי

קלסו בורגס ( רכש שהבאתי)

קשרים תוקפים בצדדים

דור מלול ימין

אילייב בשמאל

חלוצים

יברוריאן וארבטמיין/ערן לוי

תאמת שערן לוי דיי מאכזב בנתיים

בורגס שחקן מאוד אבל צריך להיכנס לכושר הוא מתעייף מהר

יש לכם רעיון למגן שמאלי שאפשר להביא?!

לא יודע מה כולם מביאים את לוי וארבייטמן, לוי עם אחלה פרופיל לא עושה הרבה אצלי בשמירה בהפועל חיפה, ושלומי חרא חלוץ.

תבדוק איך מגרשווילי בהשוואה לגפני, אפשר להבייא אותו בהעברה חופשית כי הוא ללא קבוצה.

מי שדיבר פה על כחלון, אני משחק 4-2-3-1 כשכחלון הוא הקשר ההתקפי היותר ימני(שלושה קשרים התקפיים), כשהוא מקבל את תפקיד האינסייד פורווארד, קיצר חותך לרחבה(לפעמים מאגף שמאל ולפעמים מימין) והוא משחק מעולה, אחלה מחליף לבוזי. אלייב כפליימקר פשוט תענוג, ואבידור על טרקוויסטה. יבוריאן בחוד מלך השערים של הקבוצה.

למשל, זה מה שהאלופה שווה מולנו בקריית אליעזר:

116l10w.jpg

יבוריאן חגג עם צמד מרהיב, אבידור סגר עניין בקלאסה בדקה ה91.

ומחזור לאחר מכן...

2a2ee0.png

אלייב כובש את צמד השערים הראשונים שלו העונה, דווקא בדרבי מול הפועל שלא הייתה קיימת. בניגוד למשחק מול חיפה, ייני וג'יזה לקחו פיקוד על האמצע ולא נתנו לוורמוט, ווצ'קוביץ' ולאף שחקן של הפועל לנהל את המשחק, שהיה שייך לנו מלכתחילה. איביצה סיים עם צמד ובישול(קרן לראש של איגור) ובכללי אנחנו במצב מעולה, כשלא החתמתי שום שחקן בקיץ ופתחתי את הסגל ללא רכש, כשרק השאלתי שחקנים כגון צמח, ריף פרץ עומרי רון וכו'.

בינואר, וואלד פונסה מגיע כנראה לשחק לצדו של ראלדס/ז'אן, במידה והבוליביאני יישאר בהרכב אז ז'אן יהיה בתור גיבוי לקישור אחורי ויהיה בלם שלישי, כשלא סגור מי יהיה הזר החמישי - מאיוקה/איגור.

יש רצון גם להעביר כסף מהמשכורות לרכש ולנסות להביא חלוץ במיליון דולר או אפילו 1.5 מיליון כי יבוריאן היה פצוע ל-8 שבועות עכשיו וירד לנו המומנטום(לאחר ריצה של 9 ניצחונות, הגענו ל2 משחקי צמרת מול בית"ר וב"ש, הובלנו 1-0 מול ב"ש והפסדנו 2-1, מול בית"ר הובלנו 2-0 ונגמר 3-2 להם במהפך גדול אחרי שראלדס ואבידור יצאו עם אדומים.) חייבים לחזור לפסגה.

איך נתת ליבוריאן לשחק? יענו איזה סוג של חלוץ? ומה עם ייני וישראלביץ'?

ממש סיבך אותי כל העסק הזה

לקחתי דאבל, פיינורד הציעו משום מה 5 מיליון דולר על שרן (זה המחיר שהצבתי עליו, הם אשכרה הסכימו), אבל הוא סרב להצעה שלהם.

בתגובה הצעתי אותו למי שרוצה במחיר הזה, תמורת 5 מיליון זה שווה לי...

בצ'מפיונס: TNS מוויילס בשלב הראשון, ואחרי זה אלופת פינלנד או איי פארו. נקווה לעבור בקלילות ולקבל הגרלה טובה בפלייאוף...

איך נתת ליבוריאן לשחק? יענו איזה סוג של חלוץ? ומה עם ייני וישראלביץ'?

ממש סיבך אותי כל העסק הזה

חלוץ מטרה ולפעמים אפילו קומפליט פוורוארד והוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך.

ייני - Ball Winning Player על SUPPORT.

גיז'ה - Box To Box על SUPPORT.

יבוריאן הכי טוב כשחקן מטרה לדעתי.

ד"א איך הגעת לתפריט הזה? לא הצלחתי להגיע אליך, איפה שרואים את שחקן המשחק...

יש לך את הMATCH STATS וחץ לידו, תלחץ ואז יהיה לך אפשרויות וביניהם הרייטינג.

דרוש:

2 בלמים למכבי

אחד ישראלי נורמלי ואחד זר טוב במקום ראלדס המזדיין הזה

WALDO PONCE בלם בן 27 מולז, צ'יליאני מוכר ממנג'רים קודמים... מגיע אליי בינואר בהעברה חופשית כי נגמר לו החוזה.

בלם ישראלי - דין מורי/אושרי רואש/אבי סטרול.