Jump to content

מי שקנה כרטיס לשער 13-עדכון סופי

Helly22

Recommended Posts

איזה בחוץ?!?!!?

מי יוציא אותך החוצה?מי לא יתן לך להיכנס?לא משחק אותה גבר ולא נעליים..אחי אנחנו במדינה דמוקרטית,שיש בה חוקים..פעם אחרונה שבדקתי ללבוש צהוב לאיצטדיון כדורגל זו לא עבירה על החוק!!! תכניס את זה לראש שלך כבר!!

מי אמר?המשטרה אמרה?היא אמרה כדיי שאתה תפחד ולא תבוא או תמכור ת'כרטיס או תישב בשקט בצד בשחור או לא משנה מה..

בוא עכשיו נשנה ת'סיטואציה ונגיד אבא שלי-בנאדם נכה מעל גיל 60 מגיע לאיצטדיון עם חולצה צהובה,מישהו לא יכניס אותו?אם אתה עונה על זה כן בראש שלך-אז יש לך בעיה חמורה בראש.

באמת שאנל'א מבין איך יש פה וויכוח בכלל..אף אחד לא יכול להגיד לך לא לקנות כרטיס לאחד השערים ואף אחד לא יכול לאסור עליו להיכנס לאחד השערים באם לא עברת על החוק לפניי(שיכור,אבוקה,רימון,סמים וכ'ו)

מי שקנה ל13 שיבוא עם צהוב.

ממש מפחיד האיומים של האפס הזה,

אני רוצה לראות שלא יכניסו בן אדם שקנה כרטיס על סמך צבע הבגד שלו במדינת ישראל.

סתם מנסים להפחיד, אפסים..

הזכות לחיים וביטחון עולה על האפליה הפסולה שתעשה....

איזה בחוץ?!?!!?

מי יוציא אותך החוצה?מי לא יתן לך להיכנס?לא משחק אותה גבר ולא נעליים..אחי אנחנו במדינה דמוקרטית,שיש בה חוקים..פעם אחרונה שבדקתי ללבוש צהוב לאיצטדיון כדורגל זו לא עבירה על החוק!!! תכניס את זה לראש שלך כבר!!

מי אמר?המשטרה אמרה?היא אמרה כדיי שאתה תפחד ולא תבוא או תמכור ת'כרטיס או תישב בשקט בצד בשחור או לא משנה מה..

בוא עכשיו נשנה ת'סיטואציה ונגיד אבא שלי-בנאדם נכה מעל גיל 60 מגיע לאיצטדיון עם חולצה צהובה,מישהו לא יכניס אותו?אם אתה עונה על זה כן בראש שלך-אז יש לך בעיה חמורה בראש.

באמת שאנל'א מבין איך יש פה וויכוח בכלל..אף אחד לא יכול להגיד לך לא לקנות כרטיס לאחד השערים ואף אחד לא יכול לאסור עליו להיכנס לאחד השערים באם לא עברת על החוק לפניי(שיכור,אבוקה,רימון,סמים וכ'ו)

איתן אתה צודק

אבל אם במצב של ילד בן 15 מה אתה רוצה שהוא יעשה?עדיף שיבוא בשחור ולא יקח את הריזיקה של לא להכנס בכלל,ילד זה סיפור אחר,יכולים לערבב אותו ולעשות עליו רעש וצלצאולים,עדיף שימנע מזה.

אה ושומע דרבי הבא מוציאים חוק חדש-רק מי שלובש אדום יכול להיכנס לאיצטדיון,אז תקנה מעכשיו אדום אחי כי אחרת לא יכניסו אותך

ודרבי סיבוב שלישי יש עוד חוק- מי שרוצה להיכנס חייב ללבוש...אהמ...ורוד! יאללה ורוד!

*עריכה: ות'אמת שאני מנסה להסביר גם לילדים בני 15 האלה כדיי שיעמדו על העקרונות שלהם כבר בגיל כזה ולא ייתנו יד למשטרה לעשות מה שבא לה..אבל אני יבין גם את אותם ילדים שלא ילבשו צהוב,אבל מאנשים קצת בוגרים יותר אני מצפה שיטריפו בצהוב את 13:)

לא מבין את כל האלו שאומרים לצלם ולתבוע, זה נשמע נחמד בתור פנטזיה וכדי להריגע את עצמך

אבל סתם מהסתכלות על הכרטיסים שלי כתוב מאחורה

"המארגנים/בעלי ומנלי האתר/האיצטדיון/האולם לא יהיה אחראיים כלפי המחזיק בכרטיס אשר לא יוכל להיכנס מחמת אי הגעתו במועד, מכל סיבה שהיא ו/או סגירת הדלתות על פי הוראות כוחות הביטחון

ההנהלה שומרת לעצמה את הזכות להרחיק צופה/מבקר שמפריע לסדר התקין ו/או בלע בלע בלע במקרה זה לא יהיה זכאי הצופה/המבקר להחזר כספי כלשהוא ולא יוכל לבוא בטענות דרישות או בתביעות כלפי ההנהלה."

קיצר, נראה לי שהם מגנים על עצמם פה מספיק :|

לעולם לא תנצחו בויכוח נגד המשטרה בטח לא בבית דין, הטיעון שלהם ש"בן אדם/מספר בני אדם מ2 קבוצות שונות (בטח בדרבי) באותו יציע (ובטח ובטח כשנתנו הוראה מוקדמת) יכול להפריע לסדר התקין.

קיצר.

:|

אין דבר כזה בחיים ובחיים גם לא היה מצב שלא הכניסו אוהדים בגלל מקרה כזה.

וגם אם כן אתם תרוויחו מהספק ויכניסו אתכם ל11.

בדיוק

אף אחד לא ירחיק אותכם ויגיד לכם ללכת הבייתה-המקרה הכי גרוע זה שיכיניסו אותך ל11 או ל8,שזה גם פנאן..

ולמצטט מהכרטיס-ההנהלה שומרת זכות להרחיק וכאלה מישהו שמפריע לסדר התקין נכון?אז קודם כל אף אחד לא מפריע לסדר התקין,אחרי שהוא יפריע לסדר התקין-תעצור אותו ותרחיק אותו. אין שום חוק האומר שאוהדי קבוצת הפועל ת"א יושבים בשער 13 ואף אוהד שהוא לא של הפועל ת"א-רשאי להיכנס. נכון?יופי.. זה שאומרים ששער 13 הוא שער לאוהדי הפועל ת"א-לא הופך את זה לחוק!

ואתה יודע מה-אנשים בני 20 פלוס או פחות יכולים להיות בעייתים ולפגוע בסדר וכל השיט הזה אוקיי?אז אם אני בנאדם בן 70-80 שהולך עם חולצה של מכבי לשער 13-גם לא יכניסו אותי?אני גם מפריע לסדר התקין?אני גם מסוכן לציבור אוהדי הפועל ת"א?

כל זה אני אומר לפי הגיון בריא שלי ושל החוק. בשעה 8 שעורכי הדין במשפחה יבואו לארוחה-אני אברר לגביי זה יותר לעומק. ולמרות שאנל'א צפוי ללכת-ממש בא לי בקטע עקרוני ללכת לשער 13 בצהוב עם צבעי איפור:) חחח

אה ושומע דרבי הבא מוציאים חוק חדש-רק מי שלובש אדום יכול להיכנס לאיצטדיון,אז תקנה מעכשיו אדום אחי כי אחרת לא יכניסו אותך

ודרבי סיבוב שלישי יש עוד חוק- מי שרוצה להיכנס חייב ללבוש...אהמ...ורוד! יאללה ורוד!

*עריכה: ות'אמת שאני מנסה להסביר גם לילדים בני 15 האלה כדיי שיעמדו על העקרונות שלהם כבר בגיל כזה ולא ייתנו יד למשטרה לעשות מה שבא לה..אבל אני יבין גם את אותם ילדים שלא ילבשו צהוב,אבל מאנשים קצת בוגרים יותר אני מצפה שיטריפו בצהוב את 13:)

בקשר ללעודד אין שום קשר.

רצוי ואפילו חובה להטריף את 13 גם אם לא לובשים צהוב,בסופו של דבר הדבר החשוב באמת הוא לדחוף את הקבוצה קדימה,ואם תבוא דחיפה ב13(כמו בכל דרבי שהפועל מארחים) אז זה הדבר החשוב,ולא חולצה צהוב או שחורה.

Guest עידן דורון

אתם לא יכולים לתבוע אותם

הם יכולים להוציא אתכם מהיציע

אבל צאו מהסרט זה לא יקרה

כי כל דרבי יש את האיום הזה

וכל דרבי חצי שער 13 צהוב

ובדרבי שאנחנו מארחים חצי שער 13 אדום

נו מה כולם מחרבנים במכנסיים כאילו שכל דרבי הם לא אומרים שהם לא יכניסו ובסוף שער 13 יותר מחצי של מכבי די אם השטויות הם לא ישאירו 300 איש בחוץ

שער 13 צהוב...הוא צהוב הוא צהוב הוא צהוב הוא צהוב...

תעשו מה שאני עושה , בא עם צהוב רגיל ובאוטו ישים כמה חולצות כחולות\ שחורות על כל מקרה

הדרבי שהפועל אירחו וישבו ב-11 (כקונטרה על דרבי המשבצות בסיבוב הראשון שהם הועפו משער 4-5) היה מרגש ברמות. 300 איש שלנו היו בשער 10, חולצות שחורות וצעיפים צהובים , היה עידוד מטורף, ולמרות שרועי דיין החמיץ מ-5 מטר ולמרות שהפסדנו היה תענות להיות עם אותם אנשים. עם מישהו ירצה להתחלף איתי בכרטיסים, שיישלח לי פרטית.

Guest עידן דורון
הדרבי שהפועל אירחו וישבו ב-11 (כקונטרה על דרבי המשבצות בסיבוב הראשון שהם הועפו משער 4-5) היה מרגש ברמות. 300 איש שלנו היו בשער 10, חולצות שחורות וצעיפים צהובים , היה עידוד מטורף, ולמרות שרועי דיין החמיץ מ-5 מטר ולמרות שהפסדנו היה תענות להיות עם אותם אנשים. עם מישהו ירצה להתחלף איתי בכרטיסים, שיישלח לי פרטית.

אני הייתי ב-11 עם חולצה צהובה באותו הדרבי..

אם אני לא טועה זה היה הדרבי שהם עשו את התפאורה משהו עם קו דק מפריד בין גן עדן לגיהנום ואז אנחנו פרסנו שלט "בגן עדן או בגיהנום נרדוף אתכם בכל מקום"

איזה דרבי מרגש

אם אני לא טועה זה היה הדרבי שהם עשו את התפאורה משהו עם קו דק מפריד בין גן עדן לגיהנום ואז אנחנו פרסנו שלט "בגן עדן או בגיהנום נרדוף אתכם בכל מקום"

איזה דרבי מרגש

נכון

אני הייתי ב-11 עם חולצה צהובה באותו הדרבי..

איזה דרבי מרגש

אני זוכר ששלנו היה כוכבים ושמש עולה כמילות השיר " אהובתי אל פחד, תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר" וכן, זה היה דרבי מרגש.

אני זוכר ששלנו היה כוכבים ושמש עולה כמילות השיר " אהובתי אל פחד, תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר" וכן, זה היה דרבי מרגש.

לדעתי דרבי יכול להיות מרגש רק בניצחון או לפחות בתיקו דרמטי, אבל אולי זה רק אני.

היחיד שיוצא דופן מבחינתי זה ה-3-0 שהפסדנו בטוטו, כל השערים בעקבות השופט, שאחריו כל הקהל עמד ומחא כפיים, כשגם ידענו שבעוד פחות מחודש יש עוד דרבי שאנחנו מארחים ובו אפשר לתקן (שבו באמת כולם הגיעו דרוכים לנקמה, ניצחנו 2-0, ואני באמת לא זוכר את השחקנים שלנו כל כך נלחמים, ולא כקלישאה או כהגזמה).

וגם הוא אני לא יודע אם נכנס תחת ההגדרה "מרגש".

אז בואו אני יגיד לכם משהו קניתי אני והמשפחה שלי הכרטיסים האחרונים ב4 שורות שלמטה כול כרטיס 250 שקל

אני רוצה ליראות את השוטר או איזה אוהד הפועל מסן אומר שאני לא נכנס כי אין חוק כזה אז מה אם הנהלת הפועל החליטה

ואני יבוא אם חולצה צהובה שמנהל המשטרה יבוא ויגיד לי שאני לא נכנס שער 13! בדרבי מעורבבבבבבב מאזז ומתמיד!!!!