Jump to content

מי שקנה כרטיס לשער 13-עדכון סופי

Helly22

Recommended Posts

כולם פה הפכו "לגברים" ואומרים ניכנס בצהוב לשער 13 ...

אומרים לכם חד משמעית שמי שיבוא לשער 13 עם חולצה או צעיף צהוב לא יכנס לשער 13 ...

ולכול אלה שמתכוונים לבוא עם עליונית ומתחתיה חולצה צהובה אז שתדעו שצריך ל"הוריד" את כול הבגדים העליונים ...

אז מה שיש לו כרטיס לשער 13 שיבוא עם חולצה שחורה / כחולה / לבנה / אפורה בלבד בלי עליונית ובלי שום פריט צהוב או של מכבי ...

זאת העצה שלי בשבילכם ...

תמיד אומרים את זה ובסוף יש צהובים בשער 13.

עלק להוריד את הבגדים העליונים פחח למה מה קרה?

בקיצור יהיה בסדר.

זה כבר באמת מצחיק מי שבא עם חולצה שלא צהובה חייב להיכנס. זה לא דת שאנשים מאמינים בה זאת קבוצות כדורגל. ואם על זה לא יכניסו אותך אתה באמת תוכל לתיתבוע אותם למי מי הם שיקבעו את מי אתה אוהד?

כן אבל רק שלא יגידו לנו לירוק על תמונות , על הסמל וכו'.....

הדבר היחיד שאני יכול להמליץ לכם להביא זה מצלמה(עם וידיאו),ללכת עם צהוב לכיוון שער 13 עם המצלמה דולקת,לקוות שיבוא איזה שוטר שחושב שהוא גבר ויגיד לכם שאתם לא נכנסים לשער 13 בגלל הצהוב-אתם מצלמים את זה ועושים הרבה מאוד כסף בבית משפט אח"כ..הלוואי שהיה לי כרטיס לשער 13,רק כדיי לתבוע את הנהלת הפועל ואת המשטרה אם באמת יש להם ביצים לעשות משהו כזה לא חוקי ולא להכניס בנאדם עם חולצה צהובה למשחק כדורגל למרות שיש לו כרטיס שהוא קנה באופן חוקי במיטב כספו.

באמת שהמשטרה לא מסוגלת לעשות כלום בקטע הזה,מילא אם זה היה אוהד-שניים זה היה אולי מסוכן,היו מעבירים אותו או משהו..אף אחד לא יכול לא להכניס אותכם למגרש אחרי שקניתם כרטיס! כמובן אלא אם עשיתם משהו לא חוקי,ופעם אחרונה שבדקתי לקנות כרטיס לשער 13 לא נחשב לעבור על החוק.

העצה שלי-תנסו להיות כמה שיותר ביחד,כל אוהדי מכבי ותעמדו על שלכם לא משנה מה המשטרה וההנהלה של האדומים יגידו.

היום קראתי בידיעות שהפועל גייסו מספר אוהדי הקבוצה שיעמדו ביחד עם השוטרים כדי למנוע כניסה של אוהדי מכבי,עכשיו הם גם עושים סלקציה...ואחרי זה ימשיכו לקרוא לנו גרמנים(אחו שרמוטה גרמנים!!!!)גטו שואה ובלה בלה

בקיצור אם אתה ילדים עדיף שתבואו בשחור ותכנסו בלי בעיות,לא שווה לקחת את הריזיקה בשבילכם.

כולם פה הפכו "לגברים" ואומרים ניכנס בצהוב לשער 13 ...

אומרים לכם חד משמעית שמי שיבוא לשער 13 עם חולצה או צעיף צהוב לא יכנס לשער 13 ...

ולכול אלה שמתכוונים לבוא עם עליונית ומתחתיה חולצה צהובה אז שתדעו שצריך ל"הוריד" את כול הבגדים העליונים ...

אז מה שיש לו כרטיס לשער 13 שיבוא עם חולצה שחורה / כחולה / לבנה / אפורה בלבד בלי עליונית ובלי שום פריט צהוב או של מכבי ...

זאת העצה שלי בשבילכם ...

אני שם 100 שקל שאתה אוהד הפועל שנרשם לפני יומיים כדי שאוהדי מכבי לא ישבו ב13

אווףף יש לי כרטיס ל13 לצערי.. ואני אשכרה לא יבוא צהוב לדרבי איזה באסה זה! תאמינו לי יותר טוב מאשר שלא יכניסו אותי ליתר ביטחון... יאללה מכביי בעז"ה יהיה טוב ביום ראשון רק תביאו את הדרבי!

קנית כרטיס במיטב כספך, לאף אחד אין זכות לא להכניס אותך למגרש

מקסימום יעבירו אתכם ליציע אחר. אין סיכוי שתשארו בחוץ

כל שנה הם אומרים את זה וכל שנה חצי משער 13 צהוב.

הקטע של השיתוף פעולה של אולטראס הפועל עם המשטרה...

מעבר לזה שזה מצחיק.

ממש מעניין אותי לפי אילו קריטריונים הם יקבעו מי אוהד מכבי ומי לא.

סביר להניח שמי שישב ב-13, הוא כנראה לא מהמוכרים באוהדי מכבי

וגם לא חושב שהם מכירים את הפרצופים של כל יושבי שער 13 האדומים,

אז... אולי שיספרו לנו מה הקריטריונים כדי שנוכל לנסות להימנע מהם?

תאכלס לדעתי כל הדיבורים על תביעה מגוחכים, השער הזה הוא לאוהדי הפועל תל אביב וזה שלא יכניסו מישהו בצהוב זה "הגיוני"

ככה שתביעה במיוחד מול המשטרה לא הגיונית.

אני אישית יבוא בשחור או לבן כי לא באלי להתווכח בחוץ אבל אני רוצה לראות שיבוא איזה אוהד הפועל שבמקרה ראה אותי לפני מאחורי 11 ויגיד לי לא להיכנס,זה יכולה להיות תביעה אחושרמוטה

תאכלס לדעתי כל הדיבורים על תביעה מגוחכים, השער הזה הוא לאוהדי הפועל תל אביב וזה שלא יכניסו מישהו בצהוב זה "הגיוני"

ככה שתביעה במיוחד מול המשטרה לא הגיונית.

אני אישית יבוא בשחור או לבן כי לא באלי להתווכח בחוץ אבל אני רוצה לראות שיבוא איזה אוהד הפועל שבמקרה ראה אותי לפני מאחורי 11 ויגיד לי לא להיכנס,זה יכולה להיות תביעה אחושרמוטה

חוקית? אתה יכול לבוא באיזה צבע שבא לך למגרש וליציע. להלן זכויות האזרח במדינת ישראל.

האם יש לך כוח לתביעות מול המשטרה והפועל? זה משהו אחר שייקח שנים...זאת הבעיה כאן.

אם אני יגיד שאני תייר מאירופה, באתי לצפות במשחק כדורגל בשביל החוויה ובאתי בצהוב בגלל שזה הולם אותי ואני לא אוהד בכלל את שתי הקבוצות שמשחקים...

עוד אירוע מעניין, אני יבוא בחולצה צהובה, כובע אדום, מה הוא יגיד לי, כנס בלי חולצה?

ועוד אירוע, אני אבא לילד שאוהד הפועל ואני האבא אוהד מכבי, מן הסתם שהאבא ילך אם הבן לאותו יציע... הבן באדום והאבא בצהוב, יגידו לאבא שהוא לא נכנס?

אוהדי מכבי בשער 13 - לא משנה באיזה חולצה תבואו, יש עליכם חובה אחת (במיוחד אחרי ההצהרות האנטישמיות): תעודד כל אורך המשחק, תוציאו את הגרון, תצרחו כפי שבחיים לא צרחתם. שידעו טוב מאוד מי אוהד מכבי ומי לא.

אוהדי מכבי בשער 13 - לא משנה באיזה חולצה תבואו, יש עליכם חובה אחת (במיוחד אחרי ההצהרות האנטישמיות): תעודד כל אורך המשחק, תוציאו את הגרון, תצרחו כפי שבחיים לא צרחתם. שידעו טוב מאוד מי אוהד מכבי ומי לא.

:( :flowers:

בתור אחד שבא עם עוד 3 אנשים לב-13 שביניהם זה חבר , אבא ועוד איש משפחה וכנראה שנגיע ללא צהוב כדי לא לקחת סיכונים , קיצור הולך להיות כיף נראה לי =]

נראה אם יכניסו בצהוב ואם כן נביא את הצהוב ואם לא , אז נהיה בלי פריטים , אני רוצה לראות את הנציג האדום שיזהה דמות לא מוכרת כמוני =]

חעחע זה יהיה מצחיק ביותר

כל כך עצוב לראות פה אנשים שרושמים שהם אשכרה לא יבואו עם צהוב(הצבע של הקבוצה שהם אוהדים!) לאיצטדיון לראות משחק של מכבי בגלל איזה כמה חרטות שרושמים בעיתון..

מתי תבינו את זה שאף אחד לא יכול לאסור עליכם להיכנס לאיצטדיון(ולא משנה באיזה שער) אם יש לכם כרטיס חוקי ולא עברתם על החוק?

תבואו עם צהוב,תהיו גאים,תטריפו את 13! ולמרות שאין שום סרט כזה בעולם-במידה ויקום איזה שוטר "גבר" ויגיד לכם לא להיכנס-יש לי שני עורכי דינים במשפחה שבתמיכתי ישמחו להגיש תביעה(אפילו ייצוגית במידת הצורך) נגד משטרת ישראל והנהלת הפועל ת"א במידת הצורך.

באמת שרק ינסו..

תהיו קצת הגיוניים ותפסיקו לפחד מהמשטרה בגלל שהיא משטרה והם רשמו כמה חרטות בעיתון כדיי להפחיד..ות'אמת שדיי הולך להם כי אנשים פה מפחדים לבוא עם צהוב..מה קורה פה?מה אתם גנובים?

כל כך עצוב לראות פה אנשים שרושמים שהם אשכרה לא יבואו עם צהוב(הצבע של הקבוצה שהם אוהדים!) לאיצטדיון לראות משחק של מכבי בגלל איזה כמה חרטות שרושמים בעיתון..

מתי תבינו את זה שאף אחד לא יכול לאסור עליכם להיכנס לאיצטדיון(ולא משנה באיזה שער) אם יש לכם כרטיס חוקי ולא עברתם על החוק?

תבואו עם צהוב,תהיו גאים,תטריפו את 13! ולמרות שאין שום סרט כזה בעולם-במידה ויקום איזה שוטר "גבר" ויגיד לכם לא להיכנס-יש לי שני עורכי דינים במשפחה שבתמיכתי ישמחו להגיש תביעה(אפילו ייצוגית במידת הצורך) נגד משטרת ישראל והנהלת הפועל ת"א במידת הצורך.

באמת שרק ינסו..

תהיו קצת הגיוניים ותפסיקו לפחד מהמשטרה בגלל שהיא משטרה והם רשמו כמה חרטות בעיתון כדיי להפחיד..ות'אמת שדיי הולך להם כי אנשים פה מפחדים לבוא עם צהוב..מה קורה פה?מה אתם גנובים?

מה קשור מה מהה מהה?!?!?!? אם אי יבוא אם צהוב יכול להיות שאני יהיה בחוץ כל הדרבי הגדול הזה! ומה אתם באמת משחקים אותה גברים?! אומרים לכם שאי אשפר אוהדי מכבי להיות שם אם צהוב אז אי אפשר!